• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
ahojte :slight_smile: stale.som.hladna :angry: snažim.sa.dodržat.dietu.som.však.slaba.
19. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, držím palce aby ste to vydržali :wink:
ja zajtra začínam a nemám parťáčku :frowning2: , tak budem čerpať aspoň z vašich skúseností
19. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slonisko, aj sa cítim slabá :frowning2:( Vymyslela som to ale tak, že keď mám na večeru napr.šunku+vajíčka, tak som si dala 100g šunky už okolo 16:00 a zbytok za dve hoďky, inak by som odpadla od hladu... :unamused:

Veď to neni tak strašný prehrešok....

Dneska som si bola kúpiť syr a išla som okolo zákuskov a baby, moje druhé schyzofrénne JA ma tak strašne nahováralo, aby som si kúpila aspoň jeden jedinký veterník, že šak sa nič nestane, ale nakoniec som odolala.No bolelo to :grinning:
19. apr 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veselica, kto ťa rodil? Aj ja som rodila v trenčianskej porodnici. :slight_smile: V októbri. :slight_smile:
19. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ahoj :wink: prosím ťa keď máš napísané že vajíčka, koľko ks si si dala alebo šunky, syra?
19. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dole pri tej diete je napísané, že toho možeš zjesť koľko chceš :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
Takže to využívam. Šunky som mala 250g /kúpila som si dva druhy/, syru tiež 250g ale bol to nízkotučný KLEOPATRA. A vajíčka si vždy uvarím 3. Ale na polomako,lebo na tvrdo moc nemusím.
19. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska- tak ja sa k tebe od zajtra pridavam ,zacala som pred velkonoc.sviatkami ale som to porusila ,no ved vies tie sviatky ,.ale teraz od zajtra zacinam naplno tak dufam ze sa budeme navzajom podporovat a povzbudzovat. dufam ze to potiahnem az do konca.drz mi palce ja drzim tebe tiez .papa
19. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, aj ja byvam hladna a som slaba, snazim sa to vydrzat
martinka, ja som rodila v novembri a rodil ma kascak, bol som s nim nanajvys spokojna, je to velky odbornik a teba kto rodil?
20. apr 2009 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak aj ja sa od dnes pripajam k hladujucim zenam :dizzy_face: - dnes zacinam tu tvz. kavovu dietu, som zvedava ci to zvladnem... som rada, ze tu existuje takeho forum, ktore som mimochodom nasla nahodne - myslim tuto temu... aspon ma clovek psychickú podporu :grinning: drzim vam vsetkym palce... a ozaj vy drzite ake diety - zvedavost ma premohola :sunglasses:
20. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika zuzka supeeeer, som rada že ste ma v tom nenechali samu, budeme sa navzájiom podporovať, dúfam že to vzdržíme všetkz až do konca :wink:
ja už mám raňajky za sebou, nerobí mi to problém byť na káve doobeda lebo bežne som takto fungovala doteraz a jedla som až keď som prišla domov z práce, takže teraz budem papať dokonca skôr :grinning:
neviem či sa to môže, ale ja pijem nescu s mliekom :confounded:
20. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska aj ja pijem iba nescu s mliekom, inu by som nedokazala vypit, ja som si dokonca aj sladila ale teraz jak som na dietke , tak bez cukru
20. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veselica ahooooj :wink:
som rada že aspoň niekto pije takú ako ja, ja som aj doteraz pila 2in1 takže zatiaľ nepociťujem žiadne obmedzenia, tie len prídu :grinning: a ako sa cítiš?
20. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no momentalne som dost hladna, aj som si chcela dat celozrnny chlebik, no samko dost place a sa jedu, tak ho len po rukach nosim...ale inac ma zatial dole tak 2,5 -3 kila, neviem presne, lebo mam doma taku staru vahu, to nie je digitalna.. ako sa dari Vam ostatnym?
20. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatiaľ hladná niesom :wink: uvidím ako to bude ďalej
na obedík som si nachystala špenát a vajíčka, som zvedavá ako mi to bude chutiť bez zemiačikov :fearful: :grinning:
20. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IWUS: ja som si na špenáte nikdy tak nepochutila ako ten prvý deň :slight_smile: Lebo som bola hladná :grinning: A dobre som si ho ochutila, kúpila som si ale sekaný, nie ten lacný pretlak, ten nemám rada. Je to velký rozdiel. :wink:
Ja som si dneska musela dať ráno nízkotučný jogurt, lebo som vstala úplne slabá, hlava sa mi motala a na 100% by som do obeda nevydržala. teraz som už úplne v poho... Vážila som sa hneď ráno a mala som 68,7kg.
20. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka koľko si už zhodila?
ja som si tiež kúpila ten sekaný, aj som si ho ochutila budem šíriť cesnakovú arómu v práci :grinning: ale ja vôbec niesom hladná, lebo som zvyknutá doobeda nejesť :wink: len aby mi to vydržalo, lebo keď mám niečo presne určené tak sa moje telo správa inak ako obvykle, ale budem sa snažiť :wink:
20. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IWUS: začala som od stredy, resp. od štvrtka, lebo prvý deń som nejedla, tak ako som mala a vtedy mi váha ukázala 70kg. Myslím, že aj tak 1-2kg týždenne je také zdravé optimum. :wink:

VESELICA: mňa prijímal Dr.Gajdošík, je to moj spolužiak :slight_smile: ale rodila som až za 23hodín, takže služba vyšla na tú mladú blonďatú doktorku, len neviem ako sa volá :confounded:
20. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držím palce nech to ide pekne dole nám všetkým :wink:
20. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila 18 hodin, takze sa pri mne vystriedali vsetky smeny, aj ta doktorka mlada bola pri pôrode, mala som tazky pôrod, samko mal 4 kg a 54 cm, no poviem ti mala som co robyt aby som ho vytlacila :wink: ale je to ten najkrasnejsi a najspokojnejsi chlapcek :slight_smile:
20. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veselica však to stojí za to? Nič krajšie som doteraz nezažila, ako keď mi prvý raz ukázali moje princezničky a ja som si ich mohla vyobjímať
20. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziis jaku hrubku som tam spravila, sa strasne hanbim , ani neviem ako som to dokazala napisat :confounded: :confounded:
iwusska, veru, neni nic krajsie na svete ako ked môzes drzat v naruci svoje deticky
20. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veselica to sa stáva :wink:
a keď ťa tu tak mám, koľko x za deň piješ kávu? Ja som si dala aj teraz poobede, dúfam že nevadí
20. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuuuus..uz sa tolko nekavuj!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak potom uvidíš aká budem z tej kávy krásna :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no väscinou len rano aj to aby ma prebrala, a ked som hladna tak si dam aj poobede, ale to malokedy, ale nemyslim ze mnozstvo kavy môze nejak vyrazne ovplyvnit nase chudnutie :wink: a uz mas po obede?
20. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na povzbudenie....baby ide vam to krasne :dizzy_face: :wink: Ja som sa rozhodla, ze snad, mozno , opat podietkujem po 23.5 :grinning:
20. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, ale musis ju pit studenu, aby si bola krasna..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veselica obedík som mala už o 11:30, som sa dojedla tie vajíčka riadne zasýtia :grinning: a ty?
júnovka tak to máš ešte more času sa psychicky pripraviť :wink: ty si už dietkovala?
20. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak sa vody napite naco tolko jete?? :grinning:
20. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiská si nerobte srandu :grinning: my sa tu snažíme a vy takto koťuhy, heš do inej témy :grinning:
20. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok