Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

cica13
20. apr 2009

Lilu ahoooooj.....vyzen tu Iwku odtialto! 😀 😀 😀

lilu18
20. apr 2009

hes hes-iwka

junovka
20. apr 2009

iwusska, precitaj paru stran dozadu....ano 😎

iwusska
20. apr 2009

junovka už som si ťa našla 😀 ty si dobrá dlhaňa 😀
a tak ľahko ma odtiaľto nevyženete 😀

veselica
20. apr 2009

babule co sa tu kuckujete 😀 😀 😀 ja som bola s malym vonku za chalupou, maly mi tam zaspal v kociari a ja som sa trochu opalovala, sak je tam ale teplo 😉

m.a.r.t.i.n.a
20. apr 2009

No baby ako?
Lilu, ja pijem jak divá, ale hlad mám aj tak...a som furt na záchode...doma je to pohoda,ale cez deň som skoro furt vonku a tam niekedy neni kde 😀
Ja sa teším na ten deň, keď móžem všetko 😎 😎 😎 Dám si makové šúlance...mňam.....sníva sa mi o nich každú noc. Ale len trošku. 😉

veselica
20. apr 2009

baby, ja mam krizu, dostavam priserny hlad, tak sa nalievam vodou, no dufam ze to vydrzim, ale ked kuknem ze co mame zajtra papat, tak nic moc, ranajky, nic, obed iba ciste mäso a vecera nic.. no neviem ci to vydrzim ☹ 😒

iwusska
21. apr 2009

veselica drž sa a nehoď všetko za hlavu 😉 držím palčeky
ja som sa včera musela do tej večere nútiť 😀 som bola z tých vajec stále najedená 😀 😀 😀
a kde sú moje parťáčky??????

veselica
21. apr 2009

no dala som si vecer asi 20 tyciniek slanych, ale snad to az tak neuskodilo, manzel sa tu predomnou s nimi napchaval, no nedaj si.... ale dnes som odhodlana vydrzat 😉

marika009
21. apr 2009

ahojte kocky tak ja som vcera mala kavu vodu a dala som si naobed a na veceru len psyllium je to indicke psylium precisti creva a mas pocit ze si najedena zaplni zaludok a nemas pocit hladu.je to fakt super vyskusajte no a dnes na obed mäso a salat a vecer mzno jogurt alebo psylium,to mozes davat aj do jogurtu vytvori sa taka zelatina a zaplni zaludok.mas pocit ze si plna a necitis hlad.
iwusska-som zvedava kolko sa nam podari schudnut,dufam ze to pojde dobre.aspon takych 8kg ,bola by som stastna .uvidime na buduci tyzden ako to pojde.zatial papa
drzim vsetkym chudulkam palce a drzim aj sebe aby som odolavala ,lebo musim musim..... papap a drzte sa
prajem krasny slnecny den 🙂

m.a.r.t.i.n.a
21. apr 2009

DOBRÉ RÁNKO BABY.

Ja som bola včera celé poobedie vonku s malým, došli sme domov až o 20:00, tak potom som si dala večeru a pohodička. Dneska ráno už mám v sebe pol litra čaju /kávu som nikdy nepila a ani nebudem,nechutí mi/ a nalievam sa vodou s vytlačeným citrónom. A na záchode si budem robiť už asi čiarky 😅
Inak včera som tiež urobila prehrešok.... Mala som tvarohovú tyčinku chladenú 😖 Ale nerobím si z too ťažkú hlavu.
Tak pekný deń a držte sa baby !

iwusska
21. apr 2009

ahojte chuduľky 😉 ja som sa práve naobedovala - mala som šalátik s mäskom mňamky to bolo, zatiaľ v pohode, keby mi to takto vydržalo až do konca, bojím sa že chuť na sladké bude silnejšia 😖 ale som rozhodnutá vydržať 😀 tak sa držkajte aj vy 😉

zuzna29
21. apr 2009

ahojte zienky. tak uz mam prvy den za sebou, celkom rychlo to ubehlo, ale to mozno aj pre to, ze som mala perny den ... , dnes som si dala na obed - maso so salatom, na veceru sa celkom tesim ananas - to mozem... 😎 . Drzim palce a dufam ze sa nam podari zhodit aspon zopar kileciek 😀

iwusska
21. apr 2009

zuzi na večeru si ideš dať čerstvý ananás? Ja si dám asi nízkotučný jogurt

evkacka
21. apr 2009

Tak maminky som s vami už druhy deň 🙂 no aj ked včerajšok bol, hmmmm...ešt som ani nezačala a už som tlačila dva fataly torty 🙂 ja som prestala fajčiť ale chuť ma ešte neprešla 😢 včera som mala taky stav že ani sa najesť ani zapaliť tak som si dala radšej to sladke ako dymiť 🙂 no ale dnes som už dobra,najhoršie je to večer, rano vydržím nejesť aj do 14tej ale potom....
ale opakujem si že chcem byť chudučká maminka, môj manžel ma zo mňa už šediny 😀 dufam že dnes to zvládnem, tej torty je tam ešte kúsok....xixixi

evkacka
21. apr 2009

marika009 kde sa to psylium da zohnať?
ja len rozmyšlam ako oklamať ten žaludok 😀

chulieta
21. apr 2009

ahojte dievcata. presne aj moj nazor je taky ze 9kg za dva tyzdne schudnut je hotova samovrazda... takto si moze zenska urychlit len to ze dostane cukrovku uz ako mlada a nie ako starecku. takze ktore nechcete mat inzulino terapiu uz v v strednom veku tak to neprehanajte. sama mam problemy z vahou ale nikdy by som toto nerobila. ja som zacala uzivat olej z repky olejnej z jednej ceskej firmy, co je na prirodnej baze, upravuje metabolizmus emulgovanim tuku a tym aj zrychluje vyprazdnovanie, vedlajsim efektom je chudnutie. ak chcete niekto vediet blizsie info tak mi napiste ip poslem viac info. chudne sa s mierou a to je dolezite ziadny rozvrat vnutorneho prostredia...

veselica
21. apr 2009

ahojte babulky, tak ja mam tiez obedik za sebou, a idem s malym trosku von, je tam krasne, drzte sa

iwusska
21. apr 2009

evkacka tak držím palce, si si toho akosi veľa naraz naplánovala 😉 😀
chulieta ja som zdravotná sestra a nikdy by som vedome nerobila niečo čo by mi malo uškodiť, toto
sa mi ani ako dieta nezdá, jem tu dokonca častejšie a hlavne zdravšie ako doteraz, veď ovocie ani zelenina predsa nikomu nemože uškodiť. A ani množstvo tu nemáš obmedzené, takže sa môžeš napapkať dosýta 😉 ak som správne pochopila tak tu ide hlavne o obmedzenie cukrov a soli a na tom nevidím nič zlé 🙂
veselica tak si vuchutnajte slniečko 😎 a peknú prechádzku 😉

chulieta
21. apr 2009

iwusska tak potom ok. teda drzim palce. tiez som zdravotna sestra. teda ani nie sestra.som rehabka. a niekedy ma az hlava boli co dokazu niektore baby urobit preto aby boli stihlejsie a pritom si nicia svoje organy velmi. a kolko si schudla teda za aky cas?

junovka
21. apr 2009

chulieta, ja som drzala uz parkrat tuto dietku.....ma problem s pecenou, stale ked mam ist na krvne vysetrenia s pecenou, tak si dam tu dietku a zatial /klop-klop/ vysleky som mala stale OK 🙂 😉

iwusska
21. apr 2009

chulieta 😉 presne viem o čom hovoríš, nemá význam nasadiť drastickú dietu na chvíľu a potom sa vrátiť k svojmu pôvodnému životnému štýlu, jojo efekt zaručený 😖 treba si zvoliť to čo sme schopní dodržiavať dlhodobo 😉 a mne tu vyhovujú tieto jedlá a hlvne nemusím rozmýšľať čo variť 😀 😀 😀
a efekt ešte žiadny lebo ju držím len druhý deň 😀 😀 a ďakujem tie palčeky budem potrebovať 😉

zuzna12
21. apr 2009

ahoj iwusska, chcela by som si dat cerstvy ananas - to ja mozem, ale uvidim ci stihnem kupit cestou z robotky... 😵 inak ja si myslim, ze tato dieta a striedme stravovanie par dni nam nemoze nijak ublizit a ako zhodime a nebudeme sa citit ako lopty bude to fajn 😀 😀 😀

marika009
21. apr 2009

evkacka-psylium je vlaknina zo supiek psyllia(skorocel indicky),vlaknina pomaha zlepsovat priechod nestravenych zvyskov traviacim traktom,co ma vo svojom konecnom dosledku pozitivny vplyv na nase celkove zdravie.psylium absorbuje vody viac ako dvadsatkrat vzhladom na svoju hmotnost.vysledkom je ,ze sa po zmiesani s vodou vytvori mäkky gel,ktory pokracuje este v traviacom trakte. tato skutocnost napomaha odstranovat toxicke latky z tela a zabranuje tak ich privelmi dlhemu zotrvavaniu v crevach.psylium je vlaknina uplne prirodna a bezpecna.nie je vstrebavana nasim telom a nie je navykova.je preto vhodna na dlhodobe uzivanie.

kupit sa da v lekarnach,150g balenie stoji okolo 90sk.uziva sa 2krat denne po 2 kavove lzicky .2kav.lyzicky v troske vody a potom dobre zapit vodou aby sa vytvoril gel v crevach a mas pocit sytosti.mozes si dat aj do jogurtu 2kav.lyzicky a dobre rozmiesaj a hned zjest.ale iba 2krat cez den.

baby ja mam tiez rada sladkosti a veeeeeeeeelmi .keksiky mozem jest od rana do vecera a to je veelka chyba.v poslednom case si kupujem len DIA keksiky .su lepsie pre udrzanie vahy.

tak papa drzte sa ,vecer si dam jogurt aj ked mysel stale je pri keksikoch.katastrofa....

evkacka
21. apr 2009

iwusska no veru je toho dosť, síce nefajčím už takmer rok (tehu plus teraz 3 mes) ale nikdy mi to neprišlo na chuť, až teraz ked mam dietku 🙂 ale radšej si dam sladkovinku ako cigošku 😀 to je stale menšie zlo 🙂

sladkosti to je moje
😝
zajtra sa stavim v lekarni na to psylium, možno mi to aj pomôže bo po pôrode idem na wcko tak kždých 5 dní 😖 a preto nie a nie schudnúť 🙂 😀

evkacka
21. apr 2009

fuuu aj vas tak štípe jazyk???? 😝 😝

iwusska
21. apr 2009

no moja maminka provokatérka teraz dopiekla buchty a ja som zhrešila ☹ no nedajte si keď mi tá vôňa až nos vykrúcala 😀 sa hambím teraz 😖

veselica
21. apr 2009

no my sme boli teraz s muzickom na kyselke a zastavili sme sa v jednej krcmicke a dala som si malu kofolku takze tiez som trosku zhresila, no co uz narobim 😉

iwusska
21. apr 2009

veselica my sme také hriešnice ☹ 😀 ale zasa to nepreháňame, myslím že jedna buchtička a trocha kofolky nemôže narobiť nejaké veľké škody, keď tých nástrah je strašne veľa ☹

veselica
21. apr 2009

sak to, tie nastrahy su najhorsie, ja som sa dnes vonku normalne opalovala aj som sa opalila 🙂