Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

rejocka
28. apr 2009

Dobré ránko babulky,už raňajkujete?Ja som práve vychystala mojich mackov do školky a zaliala som si žihlavový čajík-no nič moc 😝 ,no ale keď sa musí tak sa musí 😉 ,a potom si zalejem kávičku a rohlík 😝 😀 ,Apna,Evkacka,tak ideme do druhého dníka,už len 12 😀 a maminka sem už nechodí,čítala som dozadu a vždy dobre poradila a povzbudila 🙂 ,tak pekný dník všetkým a čo najmenej prehreškov 😀

rejocka
28. apr 2009

dajte aj vy potom váhu a výšku nech vieme ako budeme na 14,deň 😉

mimkao
28. apr 2009

Čavte štíhle žienky. Som tu dlho nebola, ale poctivo chudnem... 😀
Prosím Vás, neviete niekto, aký rozdiel je medzi cereálnym a celozŕnym rožkom? 😅 😅 😅 Dík. 😉

rejocka
28. apr 2009

dievčatá kde ste? 🙂 😉 😅 😀

apna
28. apr 2009

ze kde sme?hladujeme!!!!!ako si to dnes prezila?ja teraz zjedla ananas a jogurt,ale dajaka som hladna z toho.asi pojdem spat,aby som sa nenajedla.a ocko mi tu robi chute,fajnu veceru si pripravil,no katastrofa.

rejocka
28. apr 2009

🙂 ahojte,no ja som to celkom dobre znášala,ale tie vone aj mna mučia 😀 ,ale snáď to zvládneme-nalievam sa teplým čajíkom-tak nech zaženie hlad 😀 😀 😀

lenca13
30. apr 2009

Ahojte kto sa prida idem drzat o pondelka 3.5 tuto dietku 🙂 uz som ju drzala 😵 😵 😵

dzanka3
30. apr 2009

lenca ja by som sa aj pridala....ale ako sa to drzi?

lenca13
30. apr 2009

Dzanka je popisana na str. 3 a 4 🙂

dzanka3
30. apr 2009

no uz som precitala....poznam.....len vydrzat u mna je problem...ja slavnostne zacnem v pondelok a uz v utorok mavam vzdy problem 😕

lenca tak od pondelka ideme na to????? 😎

lenca13
30. apr 2009

Dzanka ano ideme na to urcite sa este niekto prida 😎
Zajtra idem na oslavu svagor ma 30.tak sa este dobre najem 😀 😀 😀

apna
30. apr 2009

ahojte aj ja drzim od pondenlka tohto tyzdna,celkom sa mi dari,ale dneska som mala taky maly prehresok 😀 😀 😀 ,ale pokracujem.
lenka a ty si kolko schudla?
ja sa zatial nechcem vazit,ale necitim sa vobec lahsia,tak aby som nestratila motivaciu.

apna
30. apr 2009

rejocka a ty sa vazis?alebo aspon sa citis lahsie?

evkacka
30. apr 2009

ahojte baby tak som nabrala odvahu a som späť 😎 baby akurat som zvalila velkonočného zajaca čo si manžel vyšibal 😲 😲 😲
ja som pažroš ☹ tak neviem neviem, celý týždeň som to flakala 🙄
tak odsúvam tie uši zo zajaca čo ostali a idem späť k vam 😀

rejocka idem sa zvážiť, ale ty už máš skoro týždeň za sebou ☹ a ja to flákam, počkaj na mňááááááá 😀

lenca13 tak ideme na to 🙂

lenca13
30. apr 2009

Apna drzala som ju tyzden a schudla som 3.5kg ale teraz posledne 4 tyzdne sme mali same rodinne akcie tak som nemohla odolat dobrotam

Evkacka tak snad to spolocnymi silami zvladneme 🙂

dzanka3
30. apr 2009

😀 citam ze su tu baby mojej krvi - co neodolaju prehresku 😀 😀 😀
ale snad spolocnymi silami nejak uz koonecne zacneme chudnut!!!!

tak do pondelka mam dojest vsetko sladke co mame doma?

lenca13
30. apr 2009

Dzanka presne tak 😀 😀 😀

slonisko
30. apr 2009

Bry večer dlho som tu nebola hlasim som schudla 2kg a ani to nevidiet

monca4ever
30. apr 2009

Za 3 mesiace som schudla 13 kíl 😀 😀 ešte 5 až 7 a som happy. jem len zeleninu ovocie vývar a cvičííím prosím pošlite mi na IP nejaké Vaše triky rada sa aj ja podelím o skúsenosti

rejocka
30. apr 2009

🙂 Ahojte babulky,no jedna kolegyna z práce to tiež začala a už má 3kg dole za 3 dni-no ja 1kg ☹ a pritom nerobím prehrešky,no nechápem 😉

apna
30. apr 2009

tak i ja sa postavila na vahu a od pondelka len kilo,a to len dnes vecer som si dala namiesto zemiakov zem.kasu a banan!!!nechapem ako ta kolegyna schudla tri.no kazdy je iny,sakra,uz neverim.ja necvicim,ale asi fakt treba ten pohyb.a vy cvicite?a ten ocot pijete stale pred jedlom poctivo?aj do saltov?

apna
30. apr 2009

lenca aj ty za tyzden 3 a pol,sak to je super,aj ja chcem!!!a ty s tym octom poctivo?ja niekedy namiesto toho dam citron.no tak ja uz motivacia ziadna,najradsej by som sa na to vsetko poriadne nazrala 😀 😀 😀

apna
30. apr 2009

slonisko a ty zaa dva tyzdne 2kg?tiez nie vela,ale potesi aj to
monca4ever,tak napis napr.ze co si jedla cez den a tak.a cvicis len tak doma alebo fitko a tak?mna to doma nebavi a niekam sa neda ist.13kg za 3mes.je super,asi mas pevnu volu,co mne chyba ☹

monca4ever
1. máj 2009

Apna 4roky som nato kašlala až sa na váhe ukázalo 86 😔 pri mojej výške 170 cm 😖 a teraz mám 73 a ide to dole. no behám, brušáky, tabletky na chudnutie, na ranajky nič, obed 1 tmavá celozrnná kaiserka a kúsok cibule, olovrant trošku zeleninového vývaru a večera ccaa o 18 tej 2 celozrnné chlebíky. toť moja včerajšia strava. 😲

rejocka
1. máj 2009

monca no pekne si schudla,to behanie,brušáky super,ale nebojíš sa tie tabletky na chudnutie?neviem síce čo berieš,ale kamarátka brala-pekne rýchlo schudla,ale aj nabralanaspat po vysadení a dosť nežiadúcich účinkou.

evkacka
1. máj 2009

ahojte špáratká 😀 tak kukám že tu samé kilá dole, ja som nejakým zázrakom dala dole dve aležeriem hlava nehlava 🙂
ale už budem dobra slubujem, inak s tym octom to aj ja flakam a ževraj ten je najväčší tuko žrút, tak budem poctivejšia 😵 😵 😵

lenca13
1. máj 2009

Ahojte 😉 ten ocot som pila poctivo a hlavne ked som drzala 90-dnovku 😉 ale tu sa mi teraz nechce drzat

mimkao
1. máj 2009

Ahoj. Takže, ja som svoju dietu porušila, lebo som to už psychicky nezvládala 😀 ale od pondelka sa k Vám pridávam. Pôvodne som mala 69,9kg, teraz mám 66,2kg. Uvidíme, koľko to bude do pondelka... 😝 😀 Ale ja sa dávam na tú s jablčným octom zo str. 4. Ozaj, minule som mala dotaz, či niekto nevie, aký rozdiel je medzi celozrným a cereálnym rožkom.... Neviete...? 😕 😅

mimkao
1. máj 2009

lenca13, nemala si z toho jablčného octu nejaké potiaže? Ako si si ho riedila. Lebo ja beriem len tabletky s jabl. octom, ale neveim, či to má nejaký efekt... 😒

evkacka
2. máj 2009

no veru lenca13 ako si ho pila, v akom pomere? 🙂
no a tie rožky, to veru neviem aky je v nich rozdiel, a je vôbec nejaký??? 😲