• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
Ahojte :slight_smile: Evkacka ten ocot je pomer asi tak 1.4
v tych rozkoch je urcite rozdiel ja osobne mam radsej celozrnne :wink:
3. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rejočka nebojím jajem len vlákninu čistú je to zdravé a niesom potom hladná a ešte som si kupila tekutý LCARNITIN:: Všetci mi hovoria jak som schudla aj učiteľky a ženské v obchodoch :astonished: Minule predavačka : Vy ste nejako schudli :grinning: Vždy mato poteší :dizzy_face:
3. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky tak ja som sa dnes vážila tak 3,5kg dole :sweat_smile: ,ja ten ocot jem v tabletkách,a pijem citronovú šťavu,jáj monča,ja som myslela,že iné lieky ona niečo také ako lindaxa brala,no viem si predstavit ako to dobre padne ked nás pochvália,sebavedomie to poriadne zdvihne :grinning: :grinning: :grinning: ,včera keď sme mohli všetko čo ste papali?ja vypráž,syr s hranolkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,peknú nedeľu :dizzy_face:
3. máj 2009 o 12:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som si dala teraz ten ocot - este sa mi z neho grgaaa - to je hnus....asi si kupim aj ja te tabletky :confounded:
a je mi tak tazko z neho az ma studeny pot oblieva a ani jest mi nechuti uz!!! :sweat_smile:
3. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,ja som si prave precitala nazov vasej temy..........a dostala obrovskuuuuuu chut na kavu/idem si urobit/ :grinning:
3. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha :grinning: :grinning: :grinning: ,aj ja si pochutnávam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 13:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, ja som si včera prvý krát zriedila v tom pomere, ako písli na str. 4 a mne to chutilo. Teda trepem, nechutilo, ale dalo sa to vypiť. Chutilo mi to ako jablkový džús bez cukru. :zipper_mouth: :grinning: Dnes som si posledný krát dala fajný nedeľný obedík a od zajtra sa idem opäť mučiť... :frowning2: :sunglasses: :grinning:
3. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatká som tu zatial s čistym štítom :grinning: ešte mám v sebe len kávu ale to je len 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja tak rozmýšlam, dietka je na dva týždne a ja tu už pomaly mesiac obsmrdam :grinning: ale furt to nejako poruším tak sa sem vraciam :slight_smile: tak dufam že naposledy, idem si urobiť ten ocot, ai si ho dam len ako sirup do pohára s vodou :confounded:
4. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak rano som tiez vypila len kavu a teraz som si dala jablcny ocot ale tesim sa uz na obed :grinning:

Evkacka neboj zvladnes to :slight_smile:
4. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som uz po obede :wink:
4. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. :slight_smile:
Ja práve obedujem, vééééééľmi mi chutí... :grinning: Už sa fest teším na večeru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: TAkže dnes ráno som začala s číslom, na váhe, 67,5 kg. :dizzy_face:
4. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme boli dnes u mojej mamy a to sa nedaaaa - tvarohove kolaciky, rezne......tak ja od zajtra sa pripojim - uz musiiiim!!!!!!
4. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už je to 15 kíl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jchuchúúúú
4. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monca tak gratulujem :slight_smile:

Ja som to dnes vydrzala uvidim co prinesu dalsie dni :confused: :confused:
4. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím. :slight_smile:
Včerajšok bez prehreškov, dnes ráno mi váha ukázala 66,2kg, teším, teším :grinning: Povzbudzujem aj ostatné štíhložienky, nech to potiahneme všetky do úspešného konca... :wink:

Monca, congratulation... :wink: :grinning:
5. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monca supeeer - ticho zavidim - ja vychadzam z toho ako ty - vyska 170cm a ta ista tvoja povodna vaha :sweat_smile: :rolling_eyes:

baby ten jablcny ocot pred kazdym jedlom? alebo len rano na lačno? ci ako ten super napoj pijete?
5. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, ja pred každým jedlom. Okrem raňajok, samozrejme. :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer stihlunky, ja som tu uz asi tyzden nebola, drzala som dietku asi tak 11 dni a schudla 5 kil, a idem zajtra od zaciatku , teraz som sa vyse tyzdna iba nadzgavala , no nastastie som nic nepribrala, ale ciitim sa strasne plna, tak zas naberam odvahu a idem do toho s vami :wink:
5. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dnes som sa zase drzala :wink:

Veselica to si pekne schudla :wink:
5. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: No dík za gratulácie hehe :slight_smile: budem informovať ale štvrtok mám meniny tak sa konečne nažerrrem :slight_smile: waaa :grinning:
6. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Aký je princíp toho chudnutia? Dúfam,že nie nejesť celý deň lebo to by nebolo zdravé..
6. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte tak už mám 5kg dole-jááááj tak sa teším a lepšie cítim :grinning: :grinning: :grinning: ,vidím,že aj vám sa super darí tak len tak ďalej a ja ten ocot vobec nepijem ani tabl.,len citron a aj tak to ide dole :wink:
6. máj 2009 o 10:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mutter, prečítaj stranu 3, alebo stranu 4. Ja momentálne držím tu dietu so strany 4. Začala som hneď po veľkej noci, ale boli tam nejaké prehrešky a na týždeň pauza, ale začínala som s váhou 70 kg a teraz mám 65,5 momentálne. Káva je povinná iba ráno.
6. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hladujuce zienky, ja som po skoncení diety lahsia o 4 kila :slight_smile: :sunglasses: , takze aj na mna zabera, a to som v druhom tyzdni spravila prehresky a ocot som pila fakt minimalne.. Mne to proste nechuti ...je to hnus.. Teraz mam prestavku a od pondelka idem znovu do toho, keby sa mi opäť podarilo 4 kila bude ako tak so sebou spokojna... drzim vsetkym palce a hlavne pevnu volu.. :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzna tak super,a vy ostatne baby ako ste na tom?ja som drzala iba tyzden,ocot som nepila skoro vobec,a zislo 2 a pol kila.od pondelka zacinam znova,ale uz poctivo aj s octom
rejocka a ty ako?a ostatne hladujuce?
8. máj 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no ja cot pijem teda :confounded: pred obedom aj vecerou - ale pijem 2cl octu + 3dcl vody...vacsie mnozstvo octu ozaj nemozem :zipper_mouth:
no a snazim sa ako pisu - ale nejem ten celozrny rozok...radsej bez rozku a potom ku kave si dam bebe kekse :sweat_smile: a este vecer ked uz hladujem jogurt...no ja mam teda upravenu dietu :grinning:

...zatial som sa nevazila...uvidime....dam vediet... :wink:
8. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som vcera trosku zhresila :frowning2: ale aj tak mam za tyzden dole 2.5kg tak pokracujem dalej :wink:
9. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to ta dieta to je na akom principe zalozena?nemali ste po jej ukonceni jojo efekt :unamused: napiste co je zac
9. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,zajtra zacinam,uz sa tesim,dufam,ze to zvladnem.Uz som tuto dietu raz drzala a schudla som.Takze idem do toho...
10. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak sa pridávam a bite ma zrešte ked nevydržím ! :slight_smile:
10. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok