Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

flowerfairy
26. jan 2011

A drzim vam palceky, aby sa vam podarilo perfektne schudnut 🙂

aniratak696
26. jan 2011

@flowerfairy tento tyzden mi to vobec nejde dole krkom dnes som mala mat sunku a ovocie a ja som si dala kuracie kusky na prirodno so salatom 😒

flowerfairy
26. jan 2011

@aniratak696 Ved tym si nic neporusila, to je dietne. Ja ked som chodila do roboty ,tak som jedla na striedacku cerealny rohlik-tuniak-paradajky alebo cerealny rohlik-vajicko-paradajky 🙂
Ono sa to urcite rozbehne.😉

aniratak696
26. jan 2011

@flowerfairy tak si ma teda utesila 🙂)
ja prvy tyzden super a druhy uz som prejedena toho isteho... 😒

flowerfairy
27. jan 2011

@aniratak696 To som rada 🙂 Ved mas 3 kilecka dole to je supeeeeeer! Ono to druhy tyzden ide tazsie, tie prve kila idu najlahsie. Joj jak sa mi dobre hovori, ked ja som to vzdala, nie? Ale v minulosti mam bohate skusenosti 🙂

aniratak696
27. jan 2011

@flowerfairy 🙂)) tak ja sa stale spolieham na to ze ked som toto tak rychlo nabrala ze to pojde aj chvilu rychlo dole 🙂

perla200
27. jan 2011

@aniratak696 a medzi tými jedlami si nič nejedla a bola si moc hladná? lebo aj a to chcem vyskúsat...

aniratak696
27. jan 2011

@perla200 niee nejedla a nebola som ani hladna veru 🙂 ale vies co ja som sa neriadila tym ze jeden rozok,jedno vajco,atd ja som si dala proste s mierou kolko som chcela lebo niekedy som nezjedla dve vajicka ale niekedy aj dva a pol a v pohode som dala aj skolegom dole tri kg za tyzden a teraz sme v druhom tyzdni tak uvidime ale obaja sa citime lepsie aj veci citime volenjsie 🙂

perla200
27. jan 2011

@aniratak696 no to je super takže pokračujes ano? no ja som odhodlaná začať....tak si ma motivovala. ty chces kolko dat dole?

aniratak696
27. jan 2011

@perla200 heh ja chcem dat dole 15-20kg 🙂)))
aby si sa nelakla nie som nejaky medved len ja som mala 50kg vzdy a tie chcem nazad 🙂) ked tak ti poslem foto aby sisi nemyslela ze som maco ked taku vahu chcem dat dole

perla200
27. jan 2011

@aniratak696 no ja som na tom podobne ja som mala zhruba 58-60kg pred otehotnením a rodila som 94kg!!!!! takže 27kg som zhodila za 1,5 roka ale potrebujem zvyšných 7-8kg dat dole a tie nie a nie ist dole:((((

evamarcel
27. jan 2011

@perla200 ahoj aj ja by som potrebovala takych 7kg schudnut ale asi sa to neda ked kojim:( Su tu aj take mamicky co kojili a drzali dietu? Nemalo to nejaky vplyv ak nie tak aj ja by som sa dala na nejaku miernejsiu lebo uz sa tak blbo citim ked sa nevojdem do svojich veci ...a ked vidim ine mamicky a su stihle.

aniratak696
27. jan 2011

@perla200 tak to ja som sa zastavila na 70kg ako ja nie som tlsta ja som taka krv a mlieko jemne a hovoria ze mito sekne ale ja som na ine zvyknuta... 🙂

perla200
28. jan 2011

@aniratak696 presne presne si ako ja🙂)) aj mne hovoria že som teraz akurát lebo vtedy som vyzerala anorekticky a podobné reči počúvam, ale ja chcem svoje číslo 38 a nie 40-42🙂)))

aniratak696
28. jan 2011

@perla200 🙂 tak ja teraz nosim 38 max ale to len raz tusim 40 😎

flowerfairy
31. jan 2011

Tak mne dnes dosiel tolko ocakavany elipticky trenazer, ja cela vytesena, hned sme ho zacali montovat, ale kto mal vediet, ze sadu skrutiek nam poslali z bicykla???!!! Ked som tam volala tak sa ma este "odbornik" pytal, ze ktore mi chybaju....akoze v pohode, ze ich je tam o polovicu menej a oznacenie maju uplne ine. Este som asi mala byt rada, ze mi nedoporucil nabehnut do Baumaxu a kupit si ich sama podla dier 😀

@aniratak696 Ako si dopadla po druhom tyzdni?

aniratak696
31. jan 2011

@flowerfairy no ak onic moc 😒 ty co ako?

flowerfairy
1. feb 2011

@aniratak696 To nic, druhy tyzden to uz nie je take rychle ako na zaciatku. Ved si schudla minimalne tie 3 kila. Za nejaky cas si to das este raz, ved to uz bude 6 kil - to uz budes musiet do dveri vojst dvakrat, aby si ta vobec vsimli 😉

Ja nic, tri tyzdne nevecerania a vyradenia chleba, BeBe dobre rano a cohokolvek sladkeho nepriniesli ziaden vysledok. ☹ Musim sa zacat hybat. A asi vyradit vsetko okrem zeleniny.

aniratak696
2. feb 2011

@flowerfairy 🙂
dnes idem na spining,zajtra asi fitko uz sa teraz bojim ako budem znicena 😉

ja som teraz na delenej strave a kupila som si jablcny ocot tablety 🙂

monikabe
30. mar 2011

Ahojte, neviem ci niekto aktualne chudne, ale ja som chudla podla dietky zo strany 3 a po 14-tich dnoch 6 kg islo dole 😉

barborkaa22
4. apr 2011

ahoojj 🙂 prosim ta a mohla by si mi tuu dietu poslat na yamaha9r@azet.sk
budem velmi rada, akk by som nieco dala aj ja na leto dole 🙂

cessy
5. apr 2011

@barborkaa22 mas je na strane 3 😉

monikabe
5. apr 2011

Jedna je na str. 3 a jedna je na str.4. Ja som drzala tu zo str. 3, to je "prisnejsia verzia" 😝 , ale poradila som si s tym a funguje to. 😉

janette4
19. apr 2011

ahojte.
Ja od včera tiež držím túto diétku.už som ju kedysi držala,ale nie tak presne,sem tam som aj zhrešila,ale schudla som aj tak a naspäť nepribrala.teraz by som potrebovala zhodiť zas.Kočky,čo ju držíte,čo si dáte,keď vás chytí hlad medzi určenými jedlami?ja ešte kojím a som veľa v pohybe,tak mi to nestačí jesť len 3krát za deň,v kuse som hladná

monikabe
20. apr 2011

@janette4 Ja ju drzim opat a ked ma prepadne hlad, dam si bud cherry paradajky (3-4) alebo jablko. A snazim sa mat nejaku vodu alebo caj vzdy pri sebe. 😉 Tak neviem ci ti to bude stacit.
Nedrzala som dietku vyse mesiaca a tiez som nic nepribrala a to ma velmi potesilo.

janette4
20. apr 2011

@monikabe a koľko si s ňou naposledy schudla?

monikabe
20. apr 2011

@janette4 Pocas diety 6 kg a mimo nej este 1 kg a Chcela by som opat este 6 dat dole. Do leta 😎

dadkag1
10. apr 2012

Ahojte babulky ja mam 67 kg a moja vaha ktoru som mala pred porodom bola 58 a rada by som sa k nej vratila.UZ som vyskusala hoci co ale nic nepomahalo .tak som sa dala na tu dietu z 4 strany .dnes mam ze seboou druhy den a rucicka na vahe ukazuje uz len 65.Juuuuj sa normalne tesim ale nie velmi lebo som len na zacitku .Drzte palceky .

jazminn
11. apr 2012

Pred začatím každej diety, musíš prv odkysliť organizmus, aby nenastal jojo efekt.

dadkag1
13. apr 2012

Vidim ze vas tu uz tolko nieje .Ale podelim sa mozno niekomu pomozem sa rozhodnut pri tejto diete.Dnes je uz piatok.Rucicka na vahe ukazuje 62,5 😀 😀 😀 😀
Normalne som taka stastna dufam ze zide na moju vysnivanu 58 kg vahu 😀 😀 😀
Musim vsak povedat ze kym som v praci tak sa to da zvladat ale tie vecere su namahavejsie lebo som aj hladna.A ked vydim co moja dcerka papa tak som hotova 😀 😀
No ale este tyzden tak som zvedava a potom sa uvidi