Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

briluxina
11. dec 2007

Tak ja som už dva krát držala tú 90 dňovú diétu, no nikdy som ju nedotiahla do konca. Veľmi sa teším, že sa mi podarilo teraz zhodiť tých pár kíl, dúfam, že to dotiahnem do konca lebo aj ja som neskutočne hladná. A držím vám dievčatá palce.

alionuska
11. dec 2007

No ja som sa do toho zazrala a na veceru som si nedala ananas ale rajcinu a biely jogurt.Beeee. 😝 Ale som celkom prekvapena,ze to ide.Ja som stale nieco zobkala a dojedala po malej Alenke a dnes som sa uz tolko krat zabrzdila...Ani bohovi,vydrzim,aj ked budem mat krce.Ja som zvedava ci to naozaj funguje a hlavne ci sa potom budem citit lepsia,lebo teraz som byvala stale unavena.A dnes som uz bola hladna,ale vzdy ked som pocitila hlad,tak som zacala upratovat.Za chvilu budeme mat vsetko vyluxovane... 😀 😀

ingola25
autor
11. dec 2007

dievčata...moja kamka ked držala dietku a bola hladna,tak si dala aj ovocie cez den-jablka a pomaranče alebo mandarinky..nemaly by sa to,no ked ste velmi hladne,dajte si...

ingola25
autor
11. dec 2007

alionuska- ten ananas si si len predsa mala dať,vyborne zasyti a jogurt si si mohla dať aj ovocny,no nizkotučny,maximalne 1% tuku....a kupte si v lekarni čaj hanasaki...stoji 50 korun jeden sačok...je fakt učinny...aj chuťovo je v pohode...

dagsty
11. dec 2007

ZAjtra idem do lekárne kupovať ten čaj....JA stále hladná, ale idem už spať, lebo chladnička ma neuveritelne priťahuje....ach jaj..... ☹
A inak - cítim sa neuveritelne chudá, keď som hladná...podotýkam iba cítim. 🙂
Zajtra ráno sa vážim...ranné hlásenie podám...držte zítra resp. dnes palce.
pa a DOBRÉ RÁNKO.... 😉

dagsty
12. dec 2007

Dievčatá...zbožňujem tu diétu. Dnes ráno sa postavím na váhu - po raňajkách /celozrný rožok/ a moja váha 60,5 kg....som myslela, že vyskočím z kože.T.z, že od včera som zhodila 1,2 kg...paráda.... 🙂 🙂 🙂 🙂
Som šťastná...síce špeky ešte sú, ale to asi musím na sebe zapracovať.... 😖 .No cvičenie ešte nepraktizujem, lebo nestíham...
Tak pa. A držme si pršteky...
Napíšte kto koľko schudol...o.k?

alionuska
12. dec 2007

Dagsty 😀 ty si ma tak rozosmiala.S tym aka sa citis chuda.To aj ja si pripadam ako lan,pokym sa nepozriem do zrkadla pod bodovym svetlom... 😀 Gratulujem.Ja som sa dnes tiez vazila a tratararaaaaaa......mam o DVE kila menej.Sice som mala celu noc krce v bruchu,lebo s prazdnym zaludkom sa zle zaspava,ale vydrzala som. 😀 😀Tak pokracujeme...ahoj

briluxina
12. dec 2007

Ahojte, myslím, že na mňa ide kríza takú mám chuť zjesť niečo fajné... Musím sa prekonať. Už mám dole 4 kg za necelých 7 dní. To sa nechválim len vás chcem povzbudiť. Tak sa držte.

zuz11
12. dec 2007

ste na kavovej diete baby? 😀

briluxina
12. dec 2007

zuz11, ja pijem miesto tej kávy čierny čaj.

zuz11
12. dec 2007

a myslite ze je zdrava ta dieta? 😀 teda ci si neurobite viac problemov 🤐
no ja mam problem ze kedze kojim nemozem kofein a tein 🤐 😀

briluxina
12. dec 2007

zuz11, čo si myslíš Ty o tej diéte? Ja dúfam, že sa nám nestane nič. Je to normálna strava akurát bez príloh, jem viac zeleniny. Pred tým som sa nevedela ovládať s jedením sladkého a keď sa tu objavila táto téma tak som si povedala, buď teraz alebo nikdy. Hneď som začala s tou čo je na strane 3 a zatiaľ som spokojná. Či sa dostaví jojo efekt, neviem ale dúfam, že už nebudem taká pažravá ako pred tou diétou. Ale dnes mám tak trocha krízu, dúfam, že ma to prejde.

alionuska
12. dec 2007

Briluxina,ked mas chut na nieco fajne a je to zdrave,tak si to daj namiesto toho,co by si mala zjest.Ja som si dnes na obed namiesto tuniaka dala dve kolieska sunky a nie dve vajcia ale iba jedno.Lebo na tu sunku som mala odvcera chut. 😀 Nemyslim si,ze to cloveku ublizi.Ja sa citim fajn a samozrejme,ze tej kavy nevypijem denne liter.Iba jednu rano a potom poobede.Ja som aj tak bez kavy nemohla rano fungovat,takze mi to vyhovuje. 😉

briluxina
12. dec 2007

Alionuska, ja milujem kávu ale mám problém z vysokým tlakom, preto pijem čaj. Zjedla som grilované maso to bolo fajné ale chcelo by to ešte niečo...no a to niečo je sladké takže sa musím ovládať keďže nechcem pribrať. So mnou je to ťažké.

peja
12. dec 2007

dievcence, ta dieta je v pohode, vobec nie je nebezpecna, ved v podstate jete normalne veci, len trosku menej a na principe delenej stravy.... Ale mne dva tyzdne aj tak stacili 🙂 Inak podstatou tej diety je aj to, ze by sa mala presne dodrziavat, ono su tam nejak presne vypocitane nutricne hodnoty jednotlivych jedal, preto by sa nemala sunka zamienat za tuniaka, obed za veceru a podobne. A ak mate chut na sladke, dajte si nejaku musli tycinku, tym nic nepokazite 😉 a pite ten zihlavovy cajik, to spravi vela, spolu aj s jablcnym octom 😉

dagsty 😀 😀 😀 pis kazdy den, dobre sa to cita 😉

alionuska
12. dec 2007

Peja,u mna je to velky pokrok,ze som iba takto "zhresila".Ja ked vidim tie sladkosti,co mame doma este od mikulasa,az ma trha.Keby som sa do tej diety nepustila a nebola by som taka zvedava,ci ozaj funguje,tak uz by som ich malej Alenke asi vsetky zjedla... 😀 Ale drzim sa!

peja
12. dec 2007

alionuska, v pohode, pri takom mnozstve jedla musia ist kilecka dolu tak ci tak 😉
drzim palce!!! som zvedava na Vase pokroky 😅

ingola25
autor
12. dec 2007

ahojte kočky...aj ja mam pocit,že som štihlejšia...vaha mi ukazala o 2,8 kila menej...som strašne štastna..no vidim,že ja vy ste dosiahli pekne vysledky...tak si držme palčeky..už sa tešim ked prejdu 2 tyždne a každa z nas zahlasi vysledky...prijemne dietkovanie... 🙂

ingola25
autor
12. dec 2007

briluxina ak maš problem s kavou,kludne pi len čajik..ja kavu moc nemusim,no včera aj dnes som si dala čajik,v pondelok kavu...

wladka
12. dec 2007

ty brdo, to fakt zabera?? a keby som to drzala len 3 dni, vadi? .. ja som stihla, len by som rada, take 2kilecka este dolu.. nemuselo by..ale bolo by fajn 😉

ingola25
autor
12. dec 2007

to je individualne..na každeho zabera dieta inač...skus a uvidiš...2-3 kilečka by mali isť dole...no ked si štihla,tak to hadam ani nepotrebuješ... 🙂

janeette
13. dec 2007

DIEVčATá POSLITE MI NIEKTORA TU KAVOVU DIETU NA IP,PROSIIIIIIM,SOM OBALENA TUKOM. 😖 😔 🤐

ingola25
autor
13. dec 2007

maš ju na strane 4..expertka ju tam dala.... 🙂

elise
13. dec 2007

jenete poslala som ti ju cez ip 😉
všetkým vám držím palce pri dietkovaní, ale naozaj je to jediná dieta ktorá zabrala mne a to som bola vždy odporca diet. zmení sa metabolizmus a nič to nepoškodí a ešte stále kojím pritom som si ju po pôrode nasadila, neovplyvnilo to ani malého ani mlieko 😉 kávičku som pila bezkofeinovú 😉

ingola25
autor
13. dec 2007

elise a ty si kolko zhodila?? aj pre mna bola velmi učinna.... 😉

elise
13. dec 2007

ja som dala dole 8 kg.pred tehotenstvom asi 5 rokov dozadu som ju držala tiež a to som zhodila 7 kg za 3 mesiace som to zopakovala aišlo dolu 8 kg odvtedy sa váha super držala až do otehotnenia.

blue.kiwi
14. dec 2007

caute babulky, vcera som dietke prepadla i ja 😀 poslusne hlasim 1 kilecko je fuc 😵 je to mozne za jeden den taky zazrak? inak neviem ako vy, no napiekla som plne plechy pernikov, vonaju mi pod nosom a ja mam tak priserny hlad 😠 ... ked si predstavim, ze cez vikend peciem zasa, ide ma porazit ☹ ked ja tak milujem sladkeeee 😅 ...a je este len pat hodin...uz aby bolo rano 😔

alionuska
14. dec 2007

Ahojte kocky,tak konecne mozem pisat.Rano som sa vazila a uz su dole tri kilecka,od pondelku. 🙂 🙂 🙂 Velmi sa tomu tesim a zvladam to v pohode,Netreba mysliet na to,ze je clovek hladny,ale na to,ake krivky sa po case objavia na mojom tele. 😀 A este ked si clovek trosku zacvici,to je radost. 🙂

dagsty
14. dec 2007

Vážené...mám krízu.... Mám pocit, že som pribrala... mňa šľak trafí. Mám pocit, že som nafúknutá. 😲
Včera váha ráno 59,5 kg... a dnes ráno 61,0 kg.... NO TERAZ MI RAĎTE!!!!!
Šľak ma trafí.....
A v robote, že ani nevidno , žeby som schudla, skôr majú pocit, že som bola naliata vodou, keď som išla tak s kilami dole....
Paráda , ja hladujem a nikto si to ani nevšimne!!!!!!!!!!!!!!! Nervy mám také , že dovidenia...

Babulienky , čakám podporu a vysvetlenie prečo priberám, keď dodržiavam diétku...pa....cmuk 😉

alionuska
14. dec 2007

Dagsty,skus papat mensie porcie. 😀