Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

petuscha
30. máj 2014

@ninka01010 mozem sa prosim opytat aku kavu to pijes?? aj ina strava? dakujem

33jarka33
31. máj 2014

Ponukam na predaj Slimming coffee,je zaručene dobra a osobne som ju vyskusala na sebe a vzdy ked potrebujem par kg zhodit,siahnem iba po nej!!!Naozaj učinkuje!

33jarka33
31. máj 2014

@kukuc2 Ponukam na predaj Slimming coffee,je zaručene dobra a osobne som ju vyskusala na sebe a vzdy ked potrebujem par kg zhodit,siahnem iba po nej!!!Naozaj učinkuje!

mima207
20. sep 2014

@ingola25 aka je to ta kavova dieta....poprosim receptik....potrebovala by eom dost schudnut....dakujem

stanulienkat
20. sep 2014

Ked toto nie je zalozena reklama,tak potom neviem. Aku blbost este vymyslite? Stravovat sa s rozumom este nikoho nenapadlo?

ninka01010
7. okt 2014

vela ludi si mysli ze ma ukazkovu stravu a robi vela chyb... zaklad je vela pit a pravidelna strava mensie porcie ..to co zmestis do ruky je max dávka ktoru by si mala zjest a to ti staci ... mozes jest aj 5- 6x denne ale len max tolko a uvidis..,) mne to tiez neslo ale potom som zacala cvicit a islo to dole a to ani nie na vahe lebo sval je tazsi ale na objeme. len som nedodrziavala cvicenie a pokyny ako som mala a bolo to naspat co ti poviem 🙂
tak som si malicko vypomohla tou kavou,) a minule som mala tabletky a ozaj su silnejsie..neviem ci to je vzdy tak ale mne sa tak videlo

ninka01010
7. okt 2014

@petuscha
a je ich viac druhov ?to som nevedela len tu slimming som pila.teraz som skusila tablety na L.? neviem presne obal už som vyhodila ale vcelku silne su mi jest nechutilo 5dn potom ,) som sa musela premahat aby som dodrziavala spravny rezim xixi 🙂 a o spanku ani nehovorim 2dni som nespala co tolko energie :D som vystafirovala cely dom🙂

simaja
23. okt 2014

@ninka01010 no ja fakt neviem, skúšam všetko možné - cvičím a kilá nie a nie dať dole. Je pravda beriem euthyrox a iné hormony, ale tymto to nechcem ospravedlňovať, aj tak to musí ísť 😀

nelendelina
23. feb 2015

Fuha

sardinka333
23. feb 2015

Ako držím vám všetkým palce! Ale ja v tom vidím jeden zadrhel - dotentujete si takto metabolizmus! Aj moja mamina brala taky super čaj od ,,herbalajfu,, a bola ako ,,spidy gonzales,, ..nepotrebovala jesť pomaly ani spat. Nakoniec z toho mala bušenie srdca a kedže je ,,tlakárka,, tak to radšej nechala tak. Mojho bratranca žena je roky na herbalajfe, furt samé také čaje, koktejly a ked mi začne ospevovať ako je super ,,zemiak na pare,, (uplne bez chuti) brokolica na pare...(podla mna to nemá chuť) tak začínam byť akurat hladná. Keby som sa takto stravovala ja, tak sa už dávno schovám za kabel od žehličky, ale ona je furt rovnaká. Prečo? Lebo jej metabolizmus je už dotentený, nereaguje. Proste každá takato jednostranná dieta znamena jediné - ked ju nebudete dodržiavať, prestanete tak mate jojo efekt! Možno nie hned, ale do roka...a nehovoriac o kofeine, ktorý tlakarom nesvedčí a ani si to ženy nemusite uvedomovať, mliečna dieta skvele zahlieni nehovoriac o tom že po mesiaci už nemožete ten cottage ani cítit. Ale inak uprimne - držím palce každej ktorá pre seba niečo chce urobiť, nie len bedakať - ale tie postupy ako na to. 😀 😀 ,,panenko maria podsrpenská vidíš??.. 😀

kapokapo
16. mar 2015

Ahojte dievcata, vsetky vas pozyvam do mojej novej skupinky:
Chudneme s KetoDiet - rýchlo, zaručene a bez veľkej námahy...
Budeme si vzajomne vymieniat skusensti, rady a podporovat sa pri spolocnom cieli 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/7235/

kolivew
2. apr 2018

@ingola2ahoj mozem mi prosim poslat Tvoju dietu?dakujem pekne

kolivew
2. apr 2018

@elise ahoj,posles mi prosim Tvoju dietu?dakujem . Kolive@atlas.sk