Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

bobd
14. dec 2007

dagsty, nie si pred ms? ja vzdy pred a pocas som ako balon... aj dve kila navyse! 😔

dagsty
14. dec 2007

Paráda, takže znížiť dávku na polovicu. Akurát dnes sa ma kolegyňa pýtala, že či si jedlo vážim. A ja že nie, že pri tejto diéte sa môže jesť koľko chce, ale len to , čo je predpísané.... 😵 ....CHÁPETE, určila som si sama pravidlá...hi.hi.hi. 😉
O.K, tak zasa to známe : "Od zajtra" menšie porcie....Normálne sa ráno teším na celozrný rohlík....mňam a s kávou...mňam...
Zajtra my všetky držte prsty. Idem na oslavu. Ocko mal narodky a ja budem mať meniny /20 . 12/- tak sme to spojili. Bože ja neviem jak to zvládnem. Ráno začínam robiť chuťovky - 3 druhy - so syrovou pomazánkou a syrom navrchu + s klobáskou a uhorkou + so syrom a olivou . A možno dám na klobásku olivu.
Hmmmmmmmmmmmmm...čo poviete??? Jak toto zajtra vydržím, tak som majsterka sveta...tak zatím pa....
Večer ešte kuknem..pa 🙂

dagsty
14. dec 2007

Áno, ano, ano mám dostať krámy o 3 dni....no tak to beriem....ako výhovorka dobré... 😉

bobd
14. dec 2007

vidis, tak nezufaj, to bude isto z toho! pockaj po mrche... to budes ina kocica! 😵 odide ti balon z mrchy a ukaze sa schudnuta postava! dvojity efekt!
ja sa takto vzdy utesujem 😀 😀 😀 😝 😝

dagsty
14. dec 2007

Tak dikes moc.... 😉 DÚFAJME...... 🙂
Moja diétka teraz: S manželom pijeme vínko a pozeráme film ....Smrtonostná pasca 4.... 😀
Mám nervy, lebo som dražila na minibazare pre bambuľku tepláčky aj rifle NEXT a nič som nevydražila...nervy mám na dranc... ☹
Ježiš, až teraz som si uvedomila, že pri diéte nesmie byť alkohol....čert ber takú diétu pri ktorej mi rastie brucho...hi.hi.hi 😀 😀 😀
Zajtra sa pri jedle uskromním....DÚFAJME, že tie chuťovečky ma nezlomia....
Bože a sladké som už nemala ani nepamätám kedy.........ach jaj.... 😢 😢
Dobrú nôcku moje spolubojovníčky...hladné spolubojovníčky....veľmi hladné spolubojovníčky 😉

blue.kiwi
14. dec 2007

dagsty, nevesaj hlavu 😀 tiez si myslim, ze je to bliziacimi sa kramami... daj si vinko, zajtra sa nestresuj a po oslave sa do toho pust 😉 ...inak baby, ja som predsa len zlyhala...neodolala som...zozrala som perniky, keby tri, ale plnu misku... tak mi treba, vycitky mam priserne a zajtra zacnem na novo... 😠 ... baby, neviete nieco na potlacenie tej prisernej chuti na sladke?...mnozstva jedla mi nevadia, nemusim solit... len ked vidim nejaky zakusok alebo cokoladu, sa neviem ovladnut....mozno tak 24h, ale potom koniec, zmlsnem ju 😀

alionuska
14. dec 2007

Jezis baby vy sem radsej nepiste... 😀 Dagsty,blue.kiwi... 😀 Ja ked citam tie vase prispevky tak sa rehnim ako kon... 😀 😀 😀 A to je vraj vedecky dokazane,ze od smiechu sa pribera.Ja sa z vas usulam,ale fakt.Dostala ma kiwi ako zlyhala s tymi pernikmi a dagsty a jej chutovky s klobasou.Inak mi tiekli gebrinky po brade...??!si mi chut narobila,ty potvora... 😀 😀 Ale nedam si,lebo ja by som tiez mala vycitky. 😅

monkula
14. dec 2007

Ahoj Ali...
kiwi, mne zaberala hašlerka, to som mala tak vyštípaný jazyk, že mi nechutilo nič...

Ale skús chróm v tabletkách...

alionuska
14. dec 2007

Monkulka,ja zo sebaovladanim nemam problem.Jednoducho si poviem nie a hotovo!Tiez mam na vselico chut a mojmu drahemu vyvaram vseliake dobroty a mam pocit,ze mi staci ked sa nadycham tej vône a potom sa pozeram ako chutne spapa vsetko to,co mu navarim. 😀 Dnes mal kung pao a ja som chrumkala salat jak zajacik.Alepredstavovala som si,ze papam masko a ryzku...

monkula
14. dec 2007

Tak to je super, pretože u mňa sebaovládanie trvá pár dní, ten chróm som myslela pre kiwi, ona spráskala celú misu perníkov... 😀 😀 😀
A ty prečo chudneš? Na fotkách vyzeráš super, minule som ťa ukazovala mužovi, že hen tatko, aká kočka... 😀 😀 😀

alionuska
14. dec 2007

Ja vyzeram stihla,ale len ked som oblecena. 😀 V lete sa nebudem bat ked sa budem kupat,ze sa utopim,lebo mam okolo brucha plavacie koleso 😀 Ale nie!Vies teraz po druhej dcerke som bola nejak mimo,vies ked mi zomrela a tak.A po cisarskom som bola slaba a nemohla som cvicit.Vlastne som na to ani nemyslela,lebo som mala plnu hlavu inych veci.Ale v tehotenstve som mala nadbytok plodovej vody,az moc a mala som uz v siedmom mesiaci brucho ako keby som mala na druhy den rodit.Pribrala som asi 25 kg a ono to uz islo tazsie dole ako pri malej Alenke,ked som kazde tri hodinky vstavala aby som ju nakrmila.Ja som to tu uz tusim aj pisala.Ani mi moc nejde o to vela zhodit,ale chcem sa citit lepsie.Lebo som byvala stale nejaka unavena a teraz sa mi aj nalada zlepsuje.A moj drahy sa len obava,ze schudnem v prsiach. 😀 Zatial su tam take,ako boli v pondelok...Ale ved mam aj ine prednosti,nie? 😅

monkula
14. dec 2007

Jasné, ja keď poviem, že mám 58,5 kg, tak sa ma pýtajú, a prečo chceš schudnúť? Pretože mám pneumatiku namiesto brucha, a zadok a stehná ako pretekársky kôň, preto... 😀 😀 😀
Ale ja mám stále nejakú výhovorku, najobohratejšia je tá, ale veď ja dojčím... 🙄 🙄 😀 😀
A prsia by som si rada ponechala aj ja, lebo tie moje nulky... 😅 😅

alionuska
14. dec 2007

Nulky?Tak to ti nema aspon co ovisnut. 😅 Vidis moja,vsetko zle je na volaco dobre.Keby si mala stvorky tak by ta zas bolel chrbat 😀 To s tym pretekarskym konom bolo dobre... 😅

monkula
14. dec 2007

Aj nulky môžu ovisnúť, aj moja mama ich má.. 😅 😅 😅 😀

alionuska
14. dec 2007

Zajtra budem pokracovat.Idem spinkat.Dobru nocku. 😉

ingola25
autor
15. dec 2007

ahojte baby...zhodila som 5,5 kila a citimsa super...raz som skoro zhrešila,no len skoro....držte sa..pa

alionuska
15. dec 2007

Ja nejako stagnujem.Dole su len tri kila a asi si dnes dam polievku,lebo mi strasne vonia... 😀

briluxina
15. dec 2007

Ingola, to je super. Minule som krízu úspešne prekonala, takže sladké som si nedala. Vidíš a ja som 5 kg zhodila až na desiaty deň. U mňa to ide pomalšie ale aj tak som rada aj ja sa cítim super a dokonca mi šlo ľahšie cvičiť na orbitreku. Tak sa držte babenky, viem je to ťažké keď sa doma vypeká a varí ale treba vydržať, stojí to za to... 🙂

ingola25
autor
15. dec 2007

no u každeho je to individualne...môže sa kľudne stať,že už neschudnem ani deko...alej aj 5 kil za 10dni nie je malo briluxina....aj u nas sa už pomaly pečie,no akosi ma to ani moc nelaka,to preto,lebo som zhodila a je to fakt vidieť a nechcem zbytočne maškrtiť...papa 🙂

briluxina
15. dec 2007

Bože ja som zožrala zo tri hrste pukancov, mám hrozné výčitky...

alionuska
15. dec 2007

Brixulinka,pukance mi ani nespominaj... 😅 Prave som dnes malickej robila v mikrovlnke a tak mi rozvoniavali,ze som si myslela,ze sa neovladnem. 😅 Ale odolala som pokuseniu.Dnes som si mohla dat na veceru nieco na co mam chut,tak je to aspon pisane v tej diete na strane 4 a ja som uz asi nejaka zdeformovana,lebo som si zas dala celozrnne pecivko a salat s jablcnym octom... 😀 😀

alionuska
15. dec 2007

A este som ti aj meno poplietla... 😅 Sorry.

briluxina
16. dec 2007

Alionuska, veď práve to, že našim deťom robíme kadejaké dobroty a to je fakt pokušenie. Urobila som sáčok pukancov a toho je dosť veľa, malý toľko nepopapá a mne je ľúto vyhadzovať jedlo. Nakoniec aj tak skončili v koši a mne odľahlo. Čo oči nevidia to srdce nebolí. 😀
O dva dni končím s diétou a rozmýšľam čo si uvarím, normálne nemám na nič konkrétne chuť. Musím úplne zmeniť svoj jedálny lístok ak nechcem spať pribrať. Ako to bude vyzerať u vás baby, po skončení diéty? S mojou prezývkou sa netráp, mne na detailoch nezáleží, koľko krát aj mne preskočili písmenká a veď si rozumieme, nie? 🙂

ingola25
autor
16. dec 2007

briluxina to už o 2 dni končiš dietou?to už ubehli 2 tyždne?a kolko si zhodila?ja sa po dietke budem stravovať racionalne...nebudem sa prepchavať..na štedry den si doprajem z každeho trošku...

alionuska
16. dec 2007

Briluxina,no keby som mala jest len to,co dnes spapala moja Alenka mala,tak mam za chvilu mojich vysnivanych 55kg.Od vcera je nejaka chorucka a stale ma teplotu,vobec nechce papat a pije len cajik.Stale spinka a ta teplota sa prave vysplhala na 40,1 takze ked jej neklesne pojdeme vecer na pohotovost.Najradsej by som si to vsetko vzala na seba,lebo ma boli srdiecko pri pohlade na nu...Aka je malatna,malicka. ☹ Ja tiez koncim s tou dietou,lebo moj drahy sa ma opytal,ze naco drzim dietu,ked budem za chvilu zas tehotna... 😅 No uvidime ako sa bude mat k cinu... 😀 Ale nie,asi to este chvilu nechame tak,lebo si myslim ze je to este skoro po tom cisarskom... 😠 Schudla som len tri kila ale lepsie ako nic.Som zvedava,kedy ich naberiem naspat. 😅 Aj ja sa budem snazit stravovat zdravsie a hlavne si doprajem viac pohybu...a sexu-to vraj pomaha. 😀 😀

briluxina
16. dec 2007

Ingola, áno už o dva dni končím. V utorok to bude 13. deň ale na 14. deň možem jesť všetko takže to považujem za koniec diéty, tej zo str. 3.
Zhodila som 5 kg ale dúfam, že ešte schudnem nejaké to deko, dám vedieť ako som dopadla. Včera som tak trocha zhrešila ale už sa držím. 🙂 No a ešte som chcela, že na ten 14.deň neviem čo si naplánovať na jedenie keďže nemám na nič také chuť ale určite nechcem začať so sladkým jedlom. Vieš ja nad tým veľmi premýšľam a potrebujem troška "nakopnúť" lebo mám vážny problém s nadváhou.

briluxina
16. dec 2007

Alionuska, je mi ľúto Tvojej Alenky, nech sa čím skor zotaví. Strašne vám držím palce nech čím skor teplota klesne.
Keď máš problém s vačším bruškom tak si zacvič brušáky každé ráno a večer, no keď ťa už nebolí jazva. 🙂

alionuska
16. dec 2007

Ved to moja,ze cvicit by som mala.. A nie tu vymyslat s dietami.Ked ani casu neni a ani chuti...😅 V lete je to lepsie,to hodim na nohy korcule a ide sa....Jazva ma boli iba niekedy...Je uz pekne zahojena,len neviem ci je to normalne,lebo nad nou mam akoby taky opuch.Mozno sa to este spravi,ved je to len nieco vyse pol roka. 😅 Dufam,ze malicka bude skoro o.k.,lebo by som nechcela aby bola na Vianoce chorucka. ☹

briluxina
16. dec 2007

Aj tie 3 kg, čo si zhodila je super. 🙂 Všetky boliestky potrebujú čas, ja som mohla cvičiť až po roku. 🙂

alionuska
16. dec 2007

Veru,je to pravda stara,ze vsetko cas zahoji...len na tu jednu bolest v mojom srdci nie je liek. ☹