• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
ahojte všetko dobré v novom roku :slight_smile: :slight_smile: od zajtra idem plniť novoročný záväzok :grinning: chce sa niekto pridať :slight_smile: :slight_smile:
1. jan 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
aj ja prajem PF 2008!!! :dizzy_face:
adulator, pridavam sa! sa normalne tesim... zajtra si narobim salatu s jablcnym octom do chladnicky, aspon na par dni... mnaaaaaam. uvidim, co poviem po prvom ci druhom dni... hlavne teraz taka rozozrana :angry:
1. jan 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pridavam ale az od pondelka musim dojest este zasoby :grinning: ale od pondelka idem na to.som zvedava v zivote som dietu nedrzala :unamused: ale tesim sa :wink:
1. jan 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.Aj ja vam vsetkym prajem vsetko dobre v tomto novom roku,zo zelanim,nech je lepsi,ako ten predosli a hlavne stastnejsi,aspon pre mna...A este chcem napisat Monkey1 ze,nerob si salat do zasoby,lebo cerstvy je najchutnejsi.Ked si ho urobis vela,tak ten ocot sposobi to,ze ta zeleninka ti tak z,akne a nebude to take dobre,ako ked je cerstvy.Ja som mala jednu cinsku kapustu na cely tyzden a este mi z nej aj zostalo,asi tretina.Ani som ju za ten tyzden nezjedla.Ked si das 2-3 listy,k tomu nejaky kusok papriky,rajcinku a par koliesok uhorky,to je mnamka! :slight_smile: Napiste babenky ako sa dari.Ja som ani po sviatkoch nepribrala,ale ked som bola na dietke citila som sa stihlejsia.Psychika?Asi! :confounded: Ale ked ma to chyti,tak este si ju na tyzden dam,len teraz nie,lebo som trosku chora. :wink: Pa a nech sa dari!
1. jan 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja Vam prajem babenky štastny novy rok... :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som začala :slight_smile:
2. jan 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
adulator, aj ja :sunglasses: zatial mam za sebou kavicku a prave papam vajicko, rajcinku a grahamovy rohlik... vajo som si nakrajala na malilinke kusky, aby som mala pocit, ze mam na tanieri vela :grinning: a rozmrazuju sa mi kuracie prsia na veceru, mnaaaaaam
alionuska, dik za radu, budem ho teda robit postupne. ja len asi taky obyc kapustovy s kukuricou a jab octom :wink: moze byt, nie?!
2. jan 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkey,tiež si tak hladná ako ja ? :angry: na večeru budem mať redkvičku,ogarek,rajčinu a maso...mám otázku možem 2 kávy za deň ( s mliekom ?)dnes som si pre istotu nedala...
2. jan 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingola 25,pošli mi tiež prosím tú zázračnú diétku...dík
2. jan 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulator, hladna som neni, len ked prejdem okolo niecoho, hned mam na to chut... ale drzim sa! :sunglasses: no, tak to by aj mna zaujimalo, ci sa moze viac kav denne. pripadne aj cierne, bez mlieka... a ja uz som si urobila kapustovy salat... mnam, len ten jablkovy ocot ma prazvlastnu chut, a vonu :grinning: :grinning: :grinning: no, ale som si vsugerovala, ze to take ma byt... :grinning: :grinning: a idem si hodit maso na panvicu k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pijem mineralku z flasu, a tiez si vsugeruvam, ze ako ma to nasyti... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,prosim mozete mi niektora poslat tu dietku,dakujem a vsetko dobre do noveho roku :wink:
2. jan 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, jedna dieta je na strane 3 a druha na 4.strane :wink:
2. jan 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som drzala tu na strane 4 a kavy som pila aj dve tri denne,s mliekom ,ale bez cukru.Teraz som tomu rada,lebo som sladila aj dvoma lyzickami cukru a teraz mi staci aj jedna.Uplne horka mi nechuti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ste úžasné s tým vsugerovaním
- ja vás zatial len čítam, tiež sa odhodlávam sa k vám pridať, ale ja som už hladná a to vás len čítam :sweat_smile: , tak neviem, či to zvládnem, ale pridám sa k vám určite - ale ešte teraz nie, možno za pár dní
- ale čítam vás poctivo :wink:
-tak držím palce :slight_smile:
- otázočka - a koľko očakávate od diety že schudnete?, resp. koľko by ste chceli schunúť?
2. jan 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lidka,ja teraz nedrzim ale ked sa do toho dam,tak dufam,ze este aspon tri kilka pojdu dole.Akurat som vcera citala o nejakej modelke,ze ked chce schudnut,tak sa k svojmu telu chova tak zle ako by to bol jej nepriatel...No ja neviem...ked ja sa mam tak rada :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju drzala tyzden, kilo dole.. inak ne :angry: :grinning: ..a najlepsie na tom je to, ze som pribrala :grinning: :grinning: . jajaj.. neviem ci zas do toho pojdem.. ale asi sa vratim k osvedcenej.. kazdy 4 hodiny jest.. medzitym nic.. toto bolo pre mna najlepsie..
2. jan 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka, nestras, ze si pribrala...
no, ja som mala vcera prvy den a dalo sa. len som vecer zhresila. zjedla som pomaranc... :angry: uz som nevedela odolat... ale som na druhej strane pysna, ze len pomaranc a nie nieco poriadne... :grinning: aj teraz papam rohlik a kavu s mlieckom. normalne to neni take hrozne pit kavu bez cukru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby, len mi poradte, co mam robit so sladkym... ja mam normalne abstaky! :angry: :angry: :grinning: :grinning: som sa az triasla, ked som citila tu sladku chut pomaranca... :zipper_mouth: je nieco proti tomu? :unamused:
3. jan 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkey,pomaranc si kludne mozes dat,hocikedy.Ja ked som mala chut na sladke,tak som si dala nejake ovocie.Neboj,to sa da zvladnut. :wink: Treba vydrzat...uz len z tej zvedavosti,ci to fakt funguje... :grinning:
3. jan 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

ma to niektora vyskusane??ktora je lepsia??ta na strasne 3 alebo 4??
3. jan 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kava sa môže aj viac krat denne...ja som jedla aj ovocie okrem toho všetkeho...podla mna to nemôže uškodiť :slight_smile:
3. jan 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka - a keď si jedla každé 4 hodiny a medzitým nič, tak ti išli kilá dole? Za aké obdobie a kolko si zohidla? a potom si si aj tú váhu udržala?
3. jan 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zohidla=zhodila :wink:
3. jan 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte,keď kojím môžem ten jablčný ocot ? zatiaľ mám v tabletkách :grinning: a môžem pri tom vitamíny ?ináč asi to funguje, ráno som mala o kilo menej :slight_smile: :slight_smile: mňa potešia aj maličkosti :slight_smile:
3. jan 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidka.. hej, je to na tom principe, ze jes kazde 4 hodinky.. bars, rano o 8h, 12h, 16h a ovocko o 20h.. mozes jest kolko chces, hned po jedle aj sladke, ja som sa vzdy nabachala :grinning: , ale medzitym naozaj nic.. iba tekutiny.. :wink:

ja som doteraz na nej, zvykla som si.. obcas po 3hodinach.. je to uplne v pohode :wink: , ja som dost chlebova a labuznik, tak akakolvek dieta je pre mna amen :grinning: .. a ozaj, vsetko mi vytravi, spracuje :wink:

ale je pravda ze pri tej diete idu kila pomaly, priblizne 2-3, za mesiac, ale zas sa nedostavil jojo efekt u mna..vobec :wink: .. ja som obcas mala posunute hodiny, co sa nic nestalo, len dodrzat tu prestavku.. ja som niekedy aj predlzila prestavku.. napr. 9h, 13h, a potom 18h.. a nic.. a nebola som hladna :wink:
3. jan 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak, druhy den za mnou... :dizzy_face: na vahu som sa este neodvazila ist, mozno rano... ale zatial sa citim rovnako tazka a velkaaaaaaaa :angry: :angry: :angry:
ste ma potesili, ze mozem ovocko, aspon si tym zahanam chut na sladke :grinning: a ten jablcny ocot je mnaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
wladka, aj mne sa paci to, ze papas kazde styri hodky, len mne treba nieco nadiktovat :grinning: ja bez papiera nedokazem zhodit ani gram. :grinning: jedine zeby som si napisala, co budem v urcity cas jest. vidis... :rolling_eyes:
3. jan 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, vidis :wink:
3. jan 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja to začnem asi praktizovať - a uvidím, či sa niekam dopracujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zacinam v pondelok ale nemam rada tuniaka v konzerve co si budem moct dat namiesto toho? diky :slight_smile:
3. jan 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..kde ste to nasli ako chudnut? nechce sa mi precitat tolko stran..hehe..
3. jan 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na strane 3 a 4 sisul :wink:
3. jan 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok