Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

maminkatn
12. aug 2008

a zdielam nazor alionusky mam taky isty nazor ako ona 😉 😉 😉 je to len na tebe ci to budes dodrziavat a bo nie ale ja ked sa na nieco dam tak to aj dodrzim 🙂 🙂 🙂 a potom su aj vysledky 🙂 🙂

martina.d.
12. aug 2008

baby, ja som práve raňajkovala. Od rána som sa k tomu skôr nedostala. Tak ma napadlo, polievky vám nechýbajú??? Hovorí sa, že polievka je základ dobrej stravy, nie?! Ja teda nemusím mäso alebo nejakú každodenne varenús travu, ale polievka pre mňa musí byť. Už som ju nemala 2 dni a mám deficit. ☹ 🙂

monkula
12. aug 2008

a už ste z tejto diéty aj pochudli?
AJ mne by trebalo.... po tej dovolenke, kde so msa napchávala pizzou, cestovinami a zmrzlinou so msa vrátila o dve kilá ťažšia 😅 😅 😅 🤐 🤐

maminkatn
12. aug 2008

to je jasne ze xybaju hlavne taka slepacia alebo hovedzia zo dom.slizami som ju nemala ani nepametam...a inak aj ty drzis tuto dietu 😒 lebo tam je zaklad pravidelnost na kavu aj obed a ty ked takto vynexas neviem ja sa snazim dodrziavat ran.obed,vecera, a to aj xodim do roboty a tam varime inaksie dobroty je to o tom aku ma kto pevnu volu 😀 😀

monkula
12. aug 2008

maminka, zabudla so mTi napísať, že som ťa tam našla 😀 😀
Super zmena 😎 😎

maminkatn
12. aug 2008

monkula som sxudla za 2 tyz.12 kg ale nie teraz to mam z minula a teraz uvidime ja xcem dat dolu aspon 10 kilov 😖 😖

monkula
12. aug 2008

tak mi dajte niekto rozpis diétky ,nech zase skúsi ma pootm za dva dni prestanem 😀 😀
Ako s tukožrútskou polievkou.... na druhý deň letele do záchoda, čo mi z nej bolo zle 😝 😝

lucxy
12. aug 2008

ahojte, viem ze som tu pisala ze je blbost tato dieta,,,ja som drzala 90dnovu schudla som 10 kg a potom som si dala chvilku pauzu a teraz citim ze este trosku chcem schudnut tak som ju dneska zacala drzat,,,zatial sa drzim len na obed som si pridala o jedno vajicko viacej a teraz cvicim dokial sa mi mala nezobudi,,,tak som zvedava kedy dojde kriza ,,,,,,, 🙂

maminkatn
12. aug 2008

...si myslim xi xi ...snazim sa dodrziavat taky image ako ma tam nastylovali 😀 😀 😀 akurat v stvrtok idem k holicke na farbu zaseky takm troxen do blond ale kedze ja som od prirody tmava tak zo mna nikdy blondina nebude budem to mat tak prirodzene premelirovane hodim potom fotto do albumceka aj s vnucenkou xi xi 😀 😀

lucxy
12. aug 2008

maminkatn pozeram ze riadne drzis dietky? 🙂

maminkatn
12. aug 2008

rozpis teto dietky je na strane 4 tak si najdi ale ked sa na nu das tak musis mat pevnu volu a nie menit stravu ako niektore,,,je to o pravidelnosti a o pevnej voli 😒 😒 😒 ja viem ze moc mudrujem ale mam to vyskusane na vlastnom tele tak to mozem zodpovedne povedat 😉

lucxy
12. aug 2008

maminkatn ja som ju od dneska zacala drzat

martina.d.
12. aug 2008

baby, ako dlho ste držali túto dietu? Chcem sa opýtať, že keď ste si dali pauzu,či nemalo telo problém prijímať aj iné potraviny. Myslím, že keby som si po 2 týždňoch držania tejto diéty dala kapustnicu, tak by ma asi niesli na márach.

maminkatn
12. aug 2008

lucky to vies ze riadne 🙂 bo ked nie tak to vlastne nema ani zmysel ☹ tak bud sa na to dam abo nie ved viem co ma caka a nebudem si menit stravu ked je to tam tak napisane tak to tam je asi preto ze to tam ma byt 😒 😒 ...som zasadova v takyxto veciax a tesi ma ze mam pevnu volu co som nemala ale vysledky ma posunuli dalej a aj sebavedomie je o cosi lepsie xi xi 😀 😀 😀

maminkatn
12. aug 2008

martinka nemala som ziadny problem po 2 tyzdnox si dat nieco normalne len nesmies ist na to zhurta nic moc mastne ani vysmazane teda tazke na zaludok bo si v perdeli 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucxy
12. aug 2008

maminkatn ved ja som nic nezmenila to niektora ina baba 🙂

maminkatn
12. aug 2008

lucky nebola si ty aj na 90tkax...bo ta poznam 😉 😉 😉 😉 inak obdivujem ludi co dokazu cvicit ja ked pridem narobena z kuxyne tak som utahana ako konisko a uz sa mi vobec nexce cvicit takze ja necvicim a zislo by sa mi 😒 😒 😒 😒 😒 😒

maminkatn
12. aug 2008

lucky ja som nemyslela teba ...to nepatrilo na teba aj ked....1 vajicko si si pridala xi xi 😀

lucxy
12. aug 2008

hej hej maminkatn som to ja 🙂 🙂 🙂

lucxy
12. aug 2008

mam doma orbitrek aj rotanu aj fitloptu no cele vybavenie haha 😀

lucxy
12. aug 2008

no jedno vajicko hej 😀

maminkatn
12. aug 2008

tak mi ix oosli ...abo sa dohodneme ze budeme cvicit spolem aby som mala nejaku kamosku na cvicenie xi xi 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

maminkatn
12. aug 2008

ty si jak tan cierny baca 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ten mal dve vajcia a napokon vravel ze ma tri 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
12. aug 2008

😀 😀 😀 no skoda ze nebyvas blizsie mna strasne bavi cvicenie

deni84
12. aug 2008

ahojte kočky 🙂
som nemala čas ísť včera k PC, tak rýchlo písmenkujem teraz kým mi malý ešte spí...
ja sa držím celkom fajn, aj keď občas je to kruté... jak by som si dala čokinu 😢 ale vydržím... 😉 my ideme presne o týždeň na dovču, tak preto musím vydržať...

martina.d.
12. aug 2008

baby,práve odchádzam na oslavu kamoškiných narodenín, tak držte palce, aby som odolala pokušeniu. Ide sa na tatársky biftek 😉 😉

alionuska
12. aug 2008

Baby vydrzte to!Vitam nove tvare a drzim palce.Za tyzden by ste mali dve tri kila dat dole.Je to o tej pevnej voli a uvidite ako casto sa pristihnete,ze by ste si nieco zobli...Inak krce v bruchu mam jak svina,ale vydrzim!Sama som zvedava ako to dopadne!!! 😉

dagsty
12. aug 2008

Sevas babenky, moj verdikt na tento týždeň: SKONČILA SOM S DIÉTOU 😀 😀 😀 😀 😀

Som proste hladná a nemôžem si pomôcť - učím sa na štátnice a potrebujem energiu.
Ani Vám nejdem písať , čo som dnes pojedla, aby som Vám neurobila chúťky. 😉 😉

Držím palčeky Vám všetkým, pevnú vôľu a kilečká dole.......pa.pa.pa. 😉 😉

alionuska
12. aug 2008

Dagsty,budes mi tu chybat!!!S tebou je taka sranda 😀 😀

dagsty
12. aug 2008

Nič sa neboj alionuska, ja vás budem kontrolovať a podporovať. O.k 😉 😉 😉

Držte sa baby...a keď sa nevmestím do nohavíc, tak to spolu znova začneme. ok? 🙂 🙂 🙂