Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

adulator
1. jan 2008

ahojte všetko dobré v novom roku 🙂 🙂 od zajtra idem plniť novoročný záväzok 😀 chce sa niekto pridať 🙂 🙂

monkey1
1. jan 2008

ahojte!
aj ja prajem PF 2008!!! 😵
adulator, pridavam sa! sa normalne tesim... zajtra si narobim salatu s jablcnym octom do chladnicky, aspon na par dni... mnaaaaaam. uvidim, co poviem po prvom ci druhom dni... hlavne teraz taka rozozrana 😠

danu
1. jan 2008

ja sa pridavam ale az od pondelka musim dojest este zasoby 😀 ale od pondelka idem na to.som zvedava v zivote som dietu nedrzala 😒 ale tesim sa 😉

alionuska
1. jan 2008

Ahoj holky.Aj ja vam vsetkym prajem vsetko dobre v tomto novom roku,zo zelanim,nech je lepsi,ako ten predosli a hlavne stastnejsi,aspon pre mna...A este chcem napisat Monkey1 ze,nerob si salat do zasoby,lebo cerstvy je najchutnejsi.Ked si ho urobis vela,tak ten ocot sposobi to,ze ta zeleninka ti tak z,akne a nebude to take dobre,ako ked je cerstvy.Ja som mala jednu cinsku kapustu na cely tyzden a este mi z nej aj zostalo,asi tretina.Ani som ju za ten tyzden nezjedla.Ked si das 2-3 listy,k tomu nejaky kusok papriky,rajcinku a par koliesok uhorky,to je mnamka! 🙂 Napiste babenky ako sa dari.Ja som ani po sviatkoch nepribrala,ale ked som bola na dietke citila som sa stihlejsia.Psychika?Asi! 😖 Ale ked ma to chyti,tak este si ju na tyzden dam,len teraz nie,lebo som trosku chora. 😉 Pa a nech sa dari!

ingola25
autor
2. jan 2008

aj ja Vam prajem babenky štastny novy rok... 🙂 🙂

adulator
2. jan 2008

tak ja som začala 🙂

monkey1
2. jan 2008

ahojte,
adulator, aj ja 😎 zatial mam za sebou kavicku a prave papam vajicko, rajcinku a grahamovy rohlik... vajo som si nakrajala na malilinke kusky, aby som mala pocit, ze mam na tanieri vela 😀 a rozmrazuju sa mi kuracie prsia na veceru, mnaaaaaam
alionuska, dik za radu, budem ho teda robit postupne. ja len asi taky obyc kapustovy s kukuricou a jab octom 😉 moze byt, nie?!

adulator
2. jan 2008

monkey,tiež si tak hladná ako ja ? 😠 na večeru budem mať redkvičku,ogarek,rajčinu a maso...mám otázku možem 2 kávy za deň ( s mliekom ?)dnes som si pre istotu nedala...

miluta
2. jan 2008

ingola 25,pošli mi tiež prosím tú zázračnú diétku...dík

monkey1
2. jan 2008

adulator, hladna som neni, len ked prejdem okolo niecoho, hned mam na to chut... ale drzim sa! 😎 no, tak to by aj mna zaujimalo, ci sa moze viac kav denne. pripadne aj cierne, bez mlieka... a ja uz som si urobila kapustovy salat... mnam, len ten jablkovy ocot ma prazvlastnu chut, a vonu 😀 😀 😀 no, ale som si vsugerovala, ze to take ma byt... 😀 😀 a idem si hodit maso na panvicu k tomu 😝 a pijem mineralku z flasu, a tiez si vsugeruvam, ze ako ma to nasyti... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivka19
2. jan 2008

babenky,prosim mozete mi niektora poslat tu dietku,dakujem a vsetko dobre do noveho roku 😉

monkey1
2. jan 2008

ivka, jedna dieta je na strane 3 a druha na 4.strane 😉

alionuska
2. jan 2008

Ja som drzala tu na strane 4 a kavy som pila aj dve tri denne,s mliekom ,ale bez cukru.Teraz som tomu rada,lebo som sladila aj dvoma lyzickami cukru a teraz mi staci aj jedna.Uplne horka mi nechuti. 😝

lidka619
2. jan 2008

baby 😀 😀 😀 😀 ste úžasné s tým vsugerovaním
- ja vás zatial len čítam, tiež sa odhodlávam sa k vám pridať, ale ja som už hladná a to vás len čítam 😅 , tak neviem, či to zvládnem, ale pridám sa k vám určite - ale ešte teraz nie, možno za pár dní
- ale čítam vás poctivo 😉
-tak držím palce 🙂
- otázočka - a koľko očakávate od diety že schudnete?, resp. koľko by ste chceli schunúť?

alionuska
2. jan 2008

Lidka,ja teraz nedrzim ale ked sa do toho dam,tak dufam,ze este aspon tri kilka pojdu dole.Akurat som vcera citala o nejakej modelke,ze ked chce schudnut,tak sa k svojmu telu chova tak zle ako by to bol jej nepriatel...No ja neviem...ked ja sa mam tak rada 😀 😀 😀

wladka
2. jan 2008

ja som ju drzala tyzden, kilo dole.. inak ne 😠 😀 ..a najlepsie na tom je to, ze som pribrala 😀 😀 . jajaj.. neviem ci zas do toho pojdem.. ale asi sa vratim k osvedcenej.. kazdy 4 hodiny jest.. medzitym nic.. toto bolo pre mna najlepsie..

monkey1
3. jan 2008

wladka, nestras, ze si pribrala...
no, ja som mala vcera prvy den a dalo sa. len som vecer zhresila. zjedla som pomaranc... 😠 uz som nevedela odolat... ale som na druhej strane pysna, ze len pomaranc a nie nieco poriadne... 😀 aj teraz papam rohlik a kavu s mlieckom. normalne to neni take hrozne pit kavu bez cukru... 😝 baby, len mi poradte, co mam robit so sladkym... ja mam normalne abstaky! 😠 😠 😀 😀 som sa az triasla, ked som citila tu sladku chut pomaranca... 🤐 je nieco proti tomu? 😒

alionuska
3. jan 2008

monkey,pomaranc si kludne mozes dat,hocikedy.Ja ked som mala chut na sladke,tak som si dala nejake ovocie.Neboj,to sa da zvladnut. 😉 Treba vydrzat...uz len z tej zvedavosti,ci to fakt funguje... 😀

lia
3. jan 2008

ahojte babule,

ma to niektora vyskusane??ktora je lepsia??ta na strasne 3 alebo 4??

ingola25
autor
3. jan 2008

kava sa môže aj viac krat denne...ja som jedla aj ovocie okrem toho všetkeho...podla mna to nemôže uškodiť 🙂

lidka619
3. jan 2008

wladka - a keď si jedla každé 4 hodiny a medzitým nič, tak ti išli kilá dole? Za aké obdobie a kolko si zohidla? a potom si si aj tú váhu udržala?

lidka619
3. jan 2008

zohidla=zhodila 😉

adulator
3. jan 2008

baby poradte,keď kojím môžem ten jablčný ocot ? zatiaľ mám v tabletkách 😀 a môžem pri tom vitamíny ?ináč asi to funguje, ráno som mala o kilo menej 🙂 🙂 mňa potešia aj maličkosti 🙂

wladka
3. jan 2008

lidka.. hej, je to na tom principe, ze jes kazde 4 hodinky.. bars, rano o 8h, 12h, 16h a ovocko o 20h.. mozes jest kolko chces, hned po jedle aj sladke, ja som sa vzdy nabachala 😀 , ale medzitym naozaj nic.. iba tekutiny.. 😉

ja som doteraz na nej, zvykla som si.. obcas po 3hodinach.. je to uplne v pohode 😉 , ja som dost chlebova a labuznik, tak akakolvek dieta je pre mna amen 😀 .. a ozaj, vsetko mi vytravi, spracuje 😉

ale je pravda ze pri tej diete idu kila pomaly, priblizne 2-3, za mesiac, ale zas sa nedostavil jojo efekt u mna..vobec 😉 .. ja som obcas mala posunute hodiny, co sa nic nestalo, len dodrzat tu prestavku.. ja som niekedy aj predlzila prestavku.. napr. 9h, 13h, a potom 18h.. a nic.. a nebola som hladna 😉

monkey1
3. jan 2008

taaaak, druhy den za mnou... 😵 na vahu som sa este neodvazila ist, mozno rano... ale zatial sa citim rovnako tazka a velkaaaaaaaa 😠 😠 😠
ste ma potesili, ze mozem ovocko, aspon si tym zahanam chut na sladke 😀 a ten jablcny ocot je mnaaaaam 😝 😀 😀 😝 😀 😀 😝 😝
wladka, aj mne sa paci to, ze papas kazde styri hodky, len mne treba nieco nadiktovat 😀 ja bez papiera nedokazem zhodit ani gram. 😀 jedine zeby som si napisala, co budem v urcity cas jest. vidis... 🙄

wladka
3. jan 2008

monky, vidis 😉

lidka619
3. jan 2008

Tak ja to začnem asi praktizovať - a uvidím, či sa niekam dopracujem 😝

danu
3. jan 2008

baby zacinam v pondelok ale nemam rada tuniaka v konzerve co si budem moct dat namiesto toho? diky 🙂

sisulik
3. jan 2008

baby..kde ste to nasli ako chudnut? nechce sa mi precitat tolko stran..hehe..

lia
3. jan 2008

na strane 3 a 4 sisul 😉