Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

slonisko
24. apr 2009

aho.tak.ako.pokračujete?mne.sa.celkom.dari.trochu.boli.hlava.2kgsu.dole.

iwusska
24. apr 2009

babulky ďakujem za podporu to som potrebovala 🤐 😵 ale aj tak si myslím že mám zlú váhu 😀 😀 😀
sa dnes teším na obedík, mám rybku ale udusila som si k nej aj zeleninku mňamky
slonisko tak z teba už bude ochvíľu sloníček 😀

lilu18
24. apr 2009

aj ja si prosim rybku 🙂 ako si ju dusila?na masle?..iwus-vrat sa k naam-sikovnooo 😀

iwusska
24. apr 2009

lilušik veď ja som vás neopustila len som odskočila 😀
rybka bola mňamková, dusila som ju na klasickom masle a posypala korením na rybky a potom keď bola hotová, tak som si v tom výpeku udusila mrazenú zeleninku 😉

lilu18
24. apr 2009

mnam-tiez ju podobne robim len ja ju dam do alobalu a na nu kusok masielka 🙂

evkacka
24. apr 2009

tak baby ja som dnes úplne zlyhala 😒
ach jaj, tak idem ešte večer s manželom na tú pizzu k meninám 😎
sľubujem že zajtra budem dobráááááá 🙂 🙂 🙂

veselica
24. apr 2009

taak ja sa musim pochvalit, dnes dalsi den bez prehresku, akurat rano som mala kavicku s malou lyzickou cukru, ja ju proste nevypijem horku... aky ste mali dnik?

rejocka
25. apr 2009

🙂 Ahojte,vidím,že zaujímavá dietka a pekne ju zvládate,aj mne by sa zišlo čo to zhodiť,tak od pondelka idem do toho s vami a dúfam,že aj mne sa tak bude dariť 😅 ,baby a tá nedeľa večer keď je špargľa nevieme to niečím iným nahradiť? 😉 a večer má byť o kolkej?

rejocka
26. apr 2009

🙂 ahojte a čo tu dnes nikto nedietkuje 😀

chulieta
26. apr 2009

ahojte dievčatá ja mam otazku, či cajju mozem vypit kolko chcem cez den akebo len ten rano?

pancake
26. apr 2009

chulieta tekutin, teda aj caju mozes vypit kolko chces ale minimalne 2-3 litre denne.

apna
26. apr 2009

ahojte,aj ja mam otazku.pijete ten ocot s vodou pred kazdym jedlom?vdaka

evkacka
27. apr 2009

ahojte bbulky, tak po víkende obžerstva som opäť tu 😝 v piatok sme boli na pizzu, v sobotu grilovačka..ach jaj..
tak idem na to oznovu, len neviem pre ktoru dietku sa rozhodnúť ale ved sú takmer rovnaké 🙂
apna ja som si dnes ráno zarobila trošku octovej vody, ale bol to humáč 😒 neviem ale či som mala dobrý pomer 🙂

rejocka
27. apr 2009

Ahojte 🙂 ,tak ja mám raňajky za sebou,už pijem čaj,no uvidíme ako dnes dopadnem a vydržím prvý deň-píšete,že ten je najhorší 😝 Evkacka tak aj ty dnes na novo?

veselica
27. apr 2009

ahojte babulky, tak ja som cely vikend len jedla jedla a jedla, v sobotu sme boli u svagriny, tak som sa ale riadne napapala, vcera sme mali doma oslavu, tak to tiez no a dnes mam z toho hlavu v smutnu, tak tento tyzden, ale este neviem ktory den , zacinam odznovu 😝
vitam medzi nami nove babulky 😉

iwusska
27. apr 2009

veselica nové foto 😉
nič si z toho nerob, aj ja som mala ťažký víkend, v sobotu som sa držala, ale včera som si dala vypr. karfiol, aj z tortičky som ochutnala ☹ ale dnes som si dala na obed jablko, lebo akosi na nič nemám chuť 😀

veselica
27. apr 2009

iwusska, konecne som si spravila poriadky z foto, a dala som konecne do albumika aktualne fotecky nasho Samulka, kuk albumik 😉 , ja som dnes este tiez nic nejedla, sak ani nemam chut a malemu idu asi zubky, je taky podrazdeny a uplackany, tak nic pri nom nestiham

iwusska
27. apr 2009

moja Mišenka má dnes 3 rôčky, ako to rýchlo uteká, aj taj tvoj bude o chvíľu frajerisko ani sa nenazdáš 😉

iwusska
27. apr 2009

malý je krásny chlapček 😵 také usmiate slniečko 😉

veselica
27. apr 2009

iwusska, tak jej gratulujem, a nech je hlavne zdravucka a nech vam rastie do krasy, veru uteka to, velmi rychlo

iwusska
27. apr 2009

moja ďakujem 😉
teraz je v takom krásnom veku stále ju len cmučkáme 😀

evkacka
27. apr 2009

ahojte kočky, no pozerám, že sme mali všetky dosť kalorický víkend 😀
no ešteže sú tie pondelky... 🙂 🙂 🙂 rejocka, ideme na to 😎
ivuška, vašej Miške všetko naj 😵

kathrin6
27. apr 2009

ahojte. som si vás čítala už viackrát,ale ešte stále netuším na akom princípe funguje tá kávová diétka. Viem mi to prosím niektorá z vás objasniť a napísať o čo v nej vlastne ide. ďakujem a prajem krásny dníček

iwusska
27. apr 2009

evkacka ďakujem 😉

rejocka
27. apr 2009

Ahojte,vďaka za privítanie Veselica 😉 🙂 ,no dnes som si kúpila tie bčajíky,aj ten na čistenie som si dala poobede a žihlavový na večer-to sa može len raz denne?Inak som to celkom dobre znášala,obed ma dosť zasýtil-večeru som ledva dočkala musela som jesť až teraz,lebo robím do 18,00,ale iné si tam zoberiem a zjem do 17,00-nemáme tam chladničku,tak som sa bála,že čo na to maso 😀 Evkacka,ty ako?Určite sa ti darilo-ja si idem zaliať čajík 😝 ,pekný večere všetkým babulkám. 😵

apna
27. apr 2009

rejocka a ty drzis ktoru?tu z 3tej ci 4tej strany?

rejocka
27. apr 2009

Ahoj apna,no myslím,že tú z tej 4 str,kde je ráno ku káve celozrnný rohlík a ty?ideš držať alebo už držíš?my sme s evkackou dnes začali 😀

rejocka
27. apr 2009

😉 babulky a vy si kolko krát denne robíte tie čaje? 😅

apna
27. apr 2009

rejocka aj ja tu,tak dnes som zacala,len ci vydrzim.dnes celkom pohoda.a vy kolko vazite baby?ja mam po porode 20kg navyse,katastrofa.takze mam 80kg.caje este nemam,ale tak som si urobila zeleny a pepermintovy,ale nalievam sa vodou nie cajami.a ked mi uz ide voda na nervy tak dam caj.takze tak

rejocka
27. apr 2009

apna,tak to je super tak možeme všetky tri spolu,aspon sa nám bude ľahšie odolávať a budeme sa povzbudzovať.Ja mám 74 a výšku 169,takže mám čo dávaŤ dole 😀 😀 😝