Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

maminkatn
21. feb 2009

ahojik,,,babyyyyyy.......
som vas,,,citkala,,,xi xi ako sa to tutok,,,rozbehlo,,,,,juni,,vidim,,ze aj ty si,,,tu,,,,bola....a aj idora,,,aj zuzana....a ostatne,,,to je celkom,,fajn,,,ako sa to tu rozbehlo,,,,ja..mam dneska,,,,,ze mozem cvo xcem,,tak som si dala,,,rybky,,v rajcinkax,,,,a 2 kaiserky,,,,cierne,,,a kavu,,,s mliekom,,mnam,,mnam,,,,a este dam,,jablcko,,,,ale uz teraz som plna,.....ale dala,,,som si na co som mala,,,xut,,,,
lekno,,,,co mi nenapises,,,ip....caka,,,cakam,,,,a nikde,,nist,,,asik,,nemas,,,cas,,pri tyx svojix,,betarox,,,xi xi ja mam uz klidek ale zajtra...dojde,,mala,,,,vetroplaska,,,tak si ju uzijem,,,,hi hi,,,ozvi,,,sa,,,

barunka.k
21. feb 2009

A ake mate pokroky,zabera to?Kolko ste schudli?

lekno
21. feb 2009

Jdem to napraviť 😉

idora
21. feb 2009

Ahojte chudnuce babulky! Ja som mala dnes priserny den, som hotova ... idem dat sprchu a hajde do hajan! Dufam, ze v pondelok sa niektora ku mne pridate? Nech nezacinam sama. Maminu uz nedobehneme, ale aspon sa o nieco pokusime! 😀 😀 😀 A mamina nam bude radit, ze ?
Dobru nocku 🙂

3558
21. feb 2009

julovka dnes som nemala cas, boli sme na navsteve v Milton Keynes a malujeme kupelku,kuchynu a obyvacku. a zajtra tiez, tak sa ozvem neskor. pa a dufam ze si si to nerozmyslela s tou dietou. 🙂

junovka
22. feb 2009

neboj, Zuzi, nerozmyslela, lebo.....musim, koli zdrav.vysledkom ☹ 😔

3558
22. feb 2009

aha, ja budem drzat hlavne koli tomu aby som sa zmestila do oblecka co som mala pred porodom. 😔

maminkatn
22. feb 2009

mno,,,ahojik,,,idora,,,,tak budeme spolu....xi,,,xi a aj idem nanovo....
a aj ostatne,,,,,cvo,ste si to nerozmysleli,,,,teda,,,som,si myslela,,ze ty junovka,,uz nebudes,,drzat tuto,,,dietu,,,bo si ,mi ju vtedy,,odsudzovala,,minule ked som ju drzala,,,a ty na nu ides,,znova.....asik,,si si to rozmyslela,,ja na nu nedam dopustit,,,len jun treba vydrzat,,,a vysledky,,,sa dostavia,,teraz uz nexudnem,,,,5..kilov,,,alebo...4 za tyzden...ale tak tie dve kilecka,,idu dolu,,za tyzden,,,a aj somsi zvykla,,,,takze hor,,sa do dalsieho xudnutia,,,,,ahojky..zajtra...abo,,niekedy,,,na boňuduce...

3558
24. feb 2009

babule piste ako sa vam dari,,, 😉

idora
24. feb 2009

Caute, no sorry, ale ja som nezacala, zla konstelacia hviezd. ☹ ☹ ☹
Maminkatn, Ty ako? Ja mam blbe obdobie, tak nekdy priste! 😒 😠 😖

maminkatn
1. mar 2009

ahojky,,,babulky,,mam dolu este tri kilecka,,,, 😀 😀 😀 takze,,,koncim,,,ale nie prweto,,,ze uz mi netrebva,,,ale preto ze v stredu idem do nemocnice,,takze ani tu nebudem,,,,mozno este zajtra,,,a v utorok,,,so tu,,,takze sa mi tu mavajte,,,,

junovka
1. mar 2009

drzkaj sa maminka 😉 ....a 23.3 som tu jak na koni 😎

idora
1. mar 2009

Drzim Ti palce, budem na Teba mysliet, rychle sa uzdrav! 🙂

3558
1. mar 2009

jun. ja som myslela ze 25. no ale mne je jedno. ako povies 😵

junovka
1. mar 2009

ZUZI, NIE 23.3 ,nakolko je aj pondelok, tak lepsie zacat tak 🙂 😉

3558
1. mar 2009

no mne je jedno. v pohode. len sa akosi rozozieram lebo si vzdy poviem: no co v marci to zhodim 😀 😀 a uz mam 63kg. 😝 o chvilku budem ako skrina 😠

ja5ka
1. mar 2009

ahojte kočky, zoberiete ma do partie ? 🙂 zajtra start ?

3558
1. mar 2009

ja5ka ano, zajtra start ale na umyvanie okien. na dietu az 23.3. sa pridaj 😀 😀 😀

ja5ka
2. mar 2009

preco prave vtedy ? ..nieee ja uz dnes, budem Vam hlasit vysledky 😉

alika54
2. mar 2009

baby co jete v sobotu vecer ked sa moze vsetko? obmedzujete nieco alebo sa prepchavate,,, uz nenavidim vajcia na tvrdo 😝 a kuracinu 😝

3558
2. mar 2009

ja5ka drzime palce a kazdy vecer napis ako si sa drzala. budes mojim vzorom 😉 🙂 🙂 🙂

blcha
3. mar 2009

ahojte chdnuce mamicky rada by som sa pridala ale mohli by ste mi prosim vas niekto vysvetlit co to ta kavova dieta je ?

3558
3. mar 2009

blcha kukni stranu 3. a 4. tam su aj vypisane. 😉 😉 😉

blcha
3. mar 2009

zuzanka dakujem uz som si to vytlacila tak skusim a potom dam vediet ci to funguje potrebujem 5kg zhodit 😉
pred mesiacom so drzala 90dnovu dietu ale vydrzala som len 25dni a schudla som 3kg teraz chcem skusit zasa nieco ine 😉

maminkatn
3. mar 2009

ahjik,,babulky,,,,,, 😉 😉 😉 zdravim,,,spoluxudnuce,,kamoskY,,,, 😀 😀
ja idem zajtra do tej nemocnice,,tak sa mi tu mavajte ked,,dojdem,,tak vas,,hned pridem pozdravit....myyslite,,namna,,,,mala,by som sa vratit v nedelu,,,abo v pondelok,,,,, 😢 😢 😢
inak,,alika...v sobotu,,ja jedavam,,,vysmazany tofu,,,syr,,,s hranolkami jasne ze na oliv,,olejim,,,,,a osusene,,,,servitkom,,,a cerstva,,zeleninka,,,abo,,,rizoto,,,,,a salat jogurt,,,,a hlavne kaaavu,,ta mi xybala,,strasne bo ja som naoucena,,pit,,ja poobede....tak lucim sa s vami,,nabuduce,,pa,,pa...inak,,drzim,,palceky,,,,,blxa....zuzana...alika,,,,ja5ka....okik,,,,,pa,,pa 😉 😉

3558
3. mar 2009

ahoj a drzime palce aby vsetko dobre dopadlo. potom daj vediet. 🙂

3558
6. mar 2009

no teda nikto nic? ☹

blcha, alika, ja5ka no piste co a ako. 😕 😕 😕 😕 😕

junovka
6. mar 2009

a ty tu Zuzi, co???Sak 23.3 este neni??? 😀 😉

gogos
8. mar 2009

ahojte babenky, tak ste ma navnadili a idem od zajtra na to. Zajtra je pondelok 9.3. sa rano odvazim a idem na to. Uvidim ako to pojde. Budem referovat. Tak zatial 😠

alika54
8. mar 2009

tak babule,,,som tyzden vydrzala no potom ked som videla vajce 😝 ,,,ale asi znova sa pridam,,,,,