Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

iwusska
21. apr 2009

ty si šikulka 😉 ja so taká bryndziareň 😖 ale pred dovolenkou chcem chytiť základ tak pojdem pár x do solárka 😎

veselica
21. apr 2009

no ja to solarko velmi neuznavam, ja radsej na dvor za chalupu 😎 maleho som supla do kociara, zabuval a ja som sa supla na deku

iwusska
21. apr 2009

veď ani ja ho 2x nemusím, ale keď chodím do práce a nemám sa kedy opalovať 😖 a zasa sa nechcem spáliť

veselica
21. apr 2009

to je jasne, mne sa to hovori, ked som na materskej, ked som chodila do prace, sedela v kancli a len pozerala von oknom ako sa prachadzaju v lete po namesti ludia a uzivaju si leto

iwusska
21. apr 2009

veď presne to mám na mysli a keď prídeš domov z práce tak nevieš čoho sa skôr chytiť 😖 😀 a to solárko je predsa pohodlnejšie a myslím že v malom množstve nemože uškodiť

evkacka
22. apr 2009

Ahojte maminky, ja už mám 2kg doleeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

iwusska
22. apr 2009

evkacka supeeeeeer gratulujeeeeem 😀
ja ešte nič ☹ po koľkých dňoch to u teba išlo dole?

veselica
22. apr 2009

Dobre ranko,.. tak aj ja mam dole asi 2,5 -3 kila, takze celkom dobre, ked zhodim ta dalsich 7 dni 3 kila to bude super....

iwusska
22. apr 2009

veselica ahoj 😉 aj teba sa opýtam kpo koľkých dňoch to u teba začalo klesať?

evkacka
22. apr 2009

iwusska tak držala som dietu asi tri dni minulý týždeň, v nedelu sme mali krst, tak to som porušila a len jedla 🙂 aj v pondelok som mala dva fláky torty, takže take poctive dietne dni to boli asi len dva, ale inak asi 5-6 s prehreškami 🙂
jupííííííí

chulieta
22. apr 2009

ahojte, baby tak poslite mi do ip ako ma vyzerat ta dieta. tiez by som rada vedela co sa tam ma jest a co nie. dakujem.

iwusska
22. apr 2009

mňa povzbudila veta že prvý týždeň každý deň 1kg dole a ja už tretí deň a nič ☹ tak ma chytila depka a potrebujem povzbudiiiiiť 😀 držím zatiaľ poctivo len včera som mala malý prehrešok 😠 jednu malú buchtičku 😖 😀

evkacka
22. apr 2009

ivka to som ani nevidela tam tu vetu 😲 neboj sa ti to rozbehne, odváž sa v piatok a uvidíš že bude niečo dole, sama sa už musíš cítiť trošku lahšia 😎
a taký prehrešok je nič, ževraj ked má telo n niečo obrovskú chuť tak to hned spáli, tak zabudni na buchtu, aj keby si dve zjedla nič sa podla mňa nestne...
ono že najviac podporuje to chudnutie prave jablkovy ocot, nevynechala si ho??? ja si tiež davam balzamico 😀 tak dnes pofičím kupiť jablkový 😀
inak je tu aj tema chudnutie s jablkovym octom, maminky chudli len ked ho pili ako strik s vodou, ani jedálniček neupravovali, tak hádam z nás nejaké to kilečko odpadne 😅

iwusska
22. apr 2009

evik ale ja nedržím tú ocovú ale tú z tretej strany 😖 ja som sa toho octu trošku obávala aby mi nerozdráždil žalúdok ☹ ale jasné že ja chcem zázraky a ono to nemôže ísť tak šup šup 😉
chulieta a nebodaj sme ťa presvedčili? 😀 Ja držím tú ktorá je v tejto téme na str. 3 ale je tu aj na str.4 s jablčným octom tak si vyber ktorá tebe lepšie pasuje 😉

evkacka
22. apr 2009

kuš, ja som si ani nevšimla že sú tu dve 😀 dúfam že mám tu správnu 🙂
noooo mám tu z tretej strany 😝
myslela som ocot len na šaláte, ten je aj v tejto dietke

evkacka
22. apr 2009

nooo práves om prišla na to, že predsa mám tu zo strany 5 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

iwusska
22. apr 2009

no vidíš hneď si sa mi nezdala 😀 lebo tú vetu nemôže prehladnuť žiadne chudnutiachtivá 😀 😀 😀 😀

evkacka
22. apr 2009

Pondelok

Raňajky: čierna káva
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom

Utorok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: 1 čerstvý ananás, biely nízkotučný jogurt

Streda

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 vajcia na tvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát
Večera: 10 dkg šunky s hovädzou šťavou (respektíve 20 dkg šunky), 2 rajčiny

Štvrtok

Raňajky: 1 čierna káva, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

Piatok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez oleja, šalát s jablčným octom (alebo dusená ryba a uhorkový šalát)
Večera: 20 dkg šunky, ovocie (nie banány!)

Sobota

Raňajky: čaj s citrónom
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: JEDZTE! Zájdite si na večeru, alebo si niečo dobré navarte. Je úplne jedno čo a koľko, dajte si to, na čo máte chuť!

Nedeľa

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: ½ grilovaného kuraťa, šalát
Večera: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie (okrem banánov) a 1 celozrnný rožok

evkacka
22. apr 2009

celý týždeň sa teším na sobotu večer 😀 😀 😀

evkacka
22. apr 2009

fuu kukam ta vaša sa mi zdá drastickejšia 🙂

iwusska
22. apr 2009

tak ty papáš každé ráno rožteky a ja ohlade až do obeda 😠 😀 ale mne to našťastie nerobí problém 😀 😀 a myslím si že sú veľmi podobné 😉 len tú sobotu ja nemám takú pestrú 😖 😀

lilu18
22. apr 2009

iwus ved sa stratis!do obeda o hlade??! ranajky su zaaaklad...ta niekde odpadnutu budu kriesit ☹

cica13
22. apr 2009

Iwus...ale okamzite naspat domov..... 😠

iwusska
22. apr 2009

baby ale kuš 😠 nie aby ste ma podporili 😖 😀
ja som zvyknutá nemať raňajky 😉

m.a.r.t.i.n.a
22. apr 2009

AHOJ, ja zatial celé dve kilá dolu a to ju držím myslím 5-6deň a tiež s prehreškami skoro každý deň. 😉

iwusska
22. apr 2009

martinka a ktorú držíš?

veselica
22. apr 2009

ahojte, iwusska, no schudla som to za tych 7 dni, tiez som pozerala na tu vetu, ze 1 den 1 kilo no nejde to tak, ale aj tie 2-3 kilecka za tyzden su dobre

m.a.r.t.i.n.a
22. apr 2009

JUNOVKA: ??? nič také tam nie je...

IWUSSKA: tú, zo strany 3 😉 Ale druhý týždeň už nebudem presne dodržiavať. Je tam na mňa strašne vela masa, dám si aj sóju a niečo iné, lebo sa mi zdá, že jem dookola furt to isté a na kuracie maso začínam mať alergiu

veselica
22. apr 2009

tak ako ste zvladli dnesny dietkovy den? ja celkom dobre, bez prehresku, uvidime ako to pôjde dalej, 😲