Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

cessy
13. apr 2012

@dadkag1 super drzim palceky

dadkag1
15. apr 2012

cassy - dakujem
Takze mam za sebou uz cely jeden tyzden. Normalne vcera vecer som sa necitila hladna,ale asi to bude aj koli tomu ze som mala normalnu veceru 😀 😀 😀
Na moje prekvapenie ked som sa rano postavila na vahu ukazovala 61,5. 😕 😀
Neverim normalne ale hadam sa nepokazila 😀 😀
Mam este pred sebou tyzden tak nech dopadne akokolvek tak som spokojna len si to potom udrzat

smiesko
15. apr 2012
smiesko
15. apr 2012

@dadkag1
ahoj,držím ti palceky😝 ,a chcem sa zároveň aj spýtať,že to držis tu diétu čo je rozpisana na 4 strane tejto témy?Chcela by som to aj ja skúsiť.Mne káva na lacno nerobí problém,príjem ju takto už niekoľko rokov,ja proste ráno bez kávy nefungujem!Pa Pa a drzkaj sa

dadkag1
15. apr 2012

Smiesko dakujem
Ano dala som sa na tu zo str. 4. U mna zas bol troska problem s tou kavou lebo ja kavu vobec nepijem ale premohla som sa a pijem ju. Na moje pocudovanie mi nerobi problem. 😀

Ja ti ju mozem odporucit ako sama vidim mne pomaha 😀

smiesko
15. apr 2012

@dadkag1 Ja teraz papám podľa tej knihy od Mačingovej, už dnes končím 3 týždeň detoxu a mám pred sebou ešte posledný týždeň detoxu, tak uvidím 😕 😕 😕 . Keď toto dokončím tak by som to asi určite skúsila. 😝
Pa pa a potom mi napíš zase ako pokračuješ , až mám motiváciu. 😀 😀 😎

dadkag1
15. apr 2012

Tiez som tu nasla ze baby papaju podla tejto knizky. 🙂 A ako si s tym detoxom spokojna?
Sm hladala na internete ze co tam je tiez ma celkom zaujala ale nemozem si ju teraz kupit lebo som v Irsku ☹
Jasne budem davat info , myslim ze to pomoze aj inim babenkam sa rozhodnut 😀

smiesko
15. apr 2012

@dadkag1 Ty žiješ v Írsku? No čo ti ja viem či som spokojná 😒 . Chodím stále po WC, pretože toľko H2O, 3 litre som nikdy v živote za deň nevypila. Cítim sa taká akási nafúknutá. Neviem či z tej vody, alebo z toľkej zeleniny. Cvikle som pojedla za tie 3 týždne, čo nie za celý život. No uvidíme po tom 4 týždni keď sa odvážim a premerám, uvidím 😕

babulik3
16. apr 2012

dadkag1 Gratulujem, krásny ubytok hmotnosti. 🙂 Môžem sa opýtať, jedla si presne podľa rozpisu, aj si cvičila?

dadkag1
16. apr 2012

@smiesko Momentalne v Irsku ale iba pracovne kym nedokoncime domcek na Slovensku a balime svestky a utekame spat . 😎 Tak to veru s tymi nasimi dietami. Ja zas vodu zboznujem tak neni problem pit. 😀
Dufam ze vysledok bude dobry a potesi

dadkag1
16. apr 2012

@babulik3 Dakujem aj mna to tesi lebo uz som tolko sa nacvicila a nic a teraz staci upravit stravu a pomalinky to ide .Papam podla rozpisu ale nemam presne casove odstupi .Rano kava , okolo pol druhej obed lebo mam prestavku v praci a vecera okolo siestej ked sa vratim z prace. 🙂
A cvicim v praci ked beham z izby do izby lebo pracujem v hoteli ako upratovacka a denne mam 15 izieb cvicim o 100to 300to 😀 😀 😀
Doma si troska pokrutim z hola hup 😀

smiesko
16. apr 2012

@dadkag1 Tak rýchlo zarob prašule a šup pekne speť na Oravu.! 😉 A si tam aj s malou? Ja som mala spolužiačku z Oravy a dosť spolužiakov, aj baby čo chodili vedľa do triedy bolo dosť z Oravy. Si tam aj s mangelom? Dobre drobec, prajem ti dobrú noc a zajtra dobre poriaď izby. 😀 ( PS: až ti to ide od ruky a si rýchle doma 😎 )
Dobrú noc!!!!! 😉 😉 😉

dadkag1
17. apr 2012

Utorok za nami prave som dopapala ananas s jogurtom 🙂 mnam bol super 😉
Dufam ze ked skonci tento tyzden tak moja vyticena vaha bude 😀 😀
Smiesko hej som tu aj s dcerkou . A kde si chodila do skoly?

dadkag1
17. apr 2012

@mamartina24 dakujem super knizka 🙂

smiesko
17. apr 2012

@dadkag1 Ahoj, ja som chodila na Strednú poľnohospodársku technickú školu, odbor machanizácia do Liptovského Mikuláša. Je to už dávno a myslím, že už ani neexistuje. Akože škola aj intrák stoja, ale škola sa už volá úplne inak a aj tie učebné odbory sú úplne iné.
A ako sa máš? páči sa ti tam...?
Som aj ja veľmi zvedavá aká bude tá tvoja váha 😕 😕 😕 😕, ale to by bola bomba, že? 😝 😕
Držím palce a prajem ti peknú dobrú noc. 😔 😉
DRŽ SA!

stanuska3105
17. apr 2012

Aj ja by som chcela vediet o tej kavovej diete viac.No neviem co to je IP.

mamartina24
18. apr 2012

@dadkag1 niet za čo🙂 ja som sa ju snažila držať,ale už po prvých raňajkách som pochybovala(ovocie mi fakt nerobí ráno dobre na žalúdok),no chcela som vydržať aspoň jednu diétu,tak som to ťahala.ale po cviklovom šaláte-tuším v stredu-som to definitívne vzdala,lebo skoro všetko skončilo v koši.akože bŕŕ.ja zeleninu ľúbim-struky fazuľkové,aj cviklu zbožňujem,ale nie v takom množstve.naozaj obdivujem tie,ktoré mačingovú zvládli.potom som skúšala dukanovú,ale toľko bielkovín je tiež dosť na žalúdok.tak po všetkom som sa dala na túto moju obľúbenú,tá mi veľmi chutí-je to tá s jablčným octom zo štvrtej strany,mám ju dlho,ale nikdy ju nedodržím presne.teraz som od pondelka začala znovu-zatiaľ som bez jediného prehrešku(čo je u mňa véľky úspech🙂) a mám dolu 1,6kg od pondelka rána do dnešného rána.a táto jediná mi aj chutí,lebo paradajky,tuniak,tmavé pečivo-v tom by som aj spala 😉 tak mi držte palce,aby som to dotiahla konečne do konca. a Vy ste celú diétu zvládli bez prehreškov?držali ste ju na striedačku 2+pauza+2?a tak ďalej?alebo len 2 týždne?

dadkag1
18. apr 2012

Dobre ranok dievcence .Ani by ste neverili ze som za celi svoj zivot nepila kavu a dnes tu z mlieckom som si normalne vychutnavala 🙂 🙂 normalne npo dopiti vraj mnam 😀 😀 😀 😀
A sa aj cudujem ze nemam take vytrasene stavy lebo vzdy po kave ale keby len po kavae aleaj po ciernom caji som bola hotova a teraz ? normalne nechapem 😀

dadkag1
18. apr 2012

@mamartina24 ja tuto dietu drzim prvy krat tak uvidime ci zidem na svoju povodnu vahu,ak sa mi to podari tak asi budem pokracovat v normalnom stravovani len troska zdravsom ako predtym.A ak bude treba este paar kg dole tak asi pauza a zas dav tyzdne .A tie prehresky - ja som mal mynuly tyzden jeden vecer ked som mala velku chut na sladke tak som zjedla pomaranc .A tento tyzden som vcera dojedla kuraci vyvar po malaej lebo my ho bola skoda vyhodit 😀 😀 tak dufam ze som si neublizila a aj vecer som si dala este jablcko.
V skrinke ma cakaju kysle gumove hadiky tak uz sa neviem dockat kedy si ich vychutnam 😀 😀
A este ja nepouzivam ocot lebo by som ten salatik nezjedla takze zakazdy ho papkam len taky surovy .
Drzim palceky neboj spolu to tu zvladneme ved to robime pre to aby sme si zdvyhli sebavedomie .
Mna cakaju v skrini jedny biele nohavice ktore som od tehu nenosila a velmi rada by som sa znova do nich natiahla ale stale este centimetrik chyba tak moja inspiracia ale aj moj manzelik .SIce nikdy nic nehovoril ,nie zeby som mala moc tych kil naviac ale ja sa necitim atraktivna s takym brusiskom 😀 😀 😀

dadkag1
18. apr 2012

@stanuska3105 IP je internetova posta ktora sluzi k tomu ked ti niekto chce poslat sukromny odkaz ktory ostany nevidime.POslat ju mozes kliknutim na tu obalocku pod odkazom .
A tu dietocku najdes na 4 strane ale troska ina je na 3 tak sa vrat spat kde si ich mozes pozriet a ak chces mozes sa k nam pridat.Radi ta podporime 😉 🙂

dadkag1
18. apr 2012

@smiesko Mame sa tu celkom dobre ale najradsej by sme uz boli domka .Sak to poznas vsade je dobre kde niesme 😀 Doma budeme vraviet ze ako bolo fajne v Irsku 😀
A je tu celkom pekne az na to Irske pocasie ktore sa tu niekedy meni kazdych 5 minut. 😀
Sme tu uz 6 rokov z dvoj rocnou prestavkou ,tak pre nas je to ako prechodny pobyt 😀 😀

stanuska3105
18. apr 2012

@dadkag1 Jej dakujem ti velmi pekne.Vyhovuje mi ta na strane 4.Ked som videla ze kavova dieta som sa potesila lebo kavu zboznujem.Takze sa k vam pridam od pondelka.Drzte mi palce nech odolavam maskrtam.

dadkag1
18. apr 2012

@stanuska3105 jasne mas nasu plnu podporu.

dadkag1
20. apr 2012

Uz len dva dni a konci 😎. Som zvedava aky bude konecny vyledok. Tak akotuuz mnohe pislai tento tyzden sa mc rucicka na vahe neposuva. Ale nechame sa prekvapit aka bude vysledna vaha v pondelok. 🙂

dadkag1
21. apr 2012

Tak sobota sa konci zajtra nedela a nabehneme na normalnu stravu 😀

smiesko
22. apr 2012

@dadkag1 Čaf drobec, držíš sa 😕 😀 , som zvedavá zajtra čo tu hodíš za čísla 😕 , dúfam, že len tie najlepšie 😵 😵 😵 som strašne, strašne zvedaváááááááááá 😉
pa pa

dadkag1
22. apr 2012

@smiesko jasne jasne zajtra sa vazim a uvidime 😀 😀 dufam ze ukaze vaha to co chcem 😀

mamartina24
23. apr 2012

Týždeň mám za sebou a mínus 3kg.Ale ja som sa dnes zabudla a dala som si mäso so šalátom na obed ☹ Mám si vymeniť utorok s pondelkom alebo si mám dať na večeru len šalát?Poradíte mi?

dadkag1
23. apr 2012

@mamartina24 JA si myslim ze to velmi nevadi asi pokracuj dalej normalne len vynechcaj masko 🙂