Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

mamartina24
7. máj 2012

@dadkag1 😀

zuzana1985
7. máj 2012

Ahojte dievčence. Tak oddnes som aj ja na tejto diéte. Chcela by som si len ujasniť čo znamená "šalát s jablčným octom" .... myslí sa tým konkrétne len šalát (hlávkový, ľadový) alebo nejaký miešaný zeleninový šalát? Ďakujem 😒

mamartina24
7. máj 2012

@zuzana1985 vitaj Zuzka!ja som si robila prvýkrát miešaný-so zeleninou,akú som mala doma,teraz si dávam len hlávkový a pokvapkám jablčným octom.

zuzana1985
7. máj 2012

@mamartina24 ďakujem za odpoveď....

dadkag1
8. máj 2012

@zuzana1985 vitaj medzi nami drzime palceky aby si mala vysledok co ti najviac potesi dusicku.
JA si robim stale miesany a ocot nedavam lebo by som to neziedla a kyla idu aj tak dole .Osobne neviem keby som ho pouzivala ci by vysledok bol este vacsii 😀
Tak este raz vela pevnej vole 🙂

zuzana1985
8. máj 2012

@dadkag1 ďakujem za povzbudenie. Včera som s diétou začala a mala som čo robiť aby som si niečo "bokom" nedala do bruška 😀 ale vydržala som to.... Dúfam, že kilečká pôjdú dolu a budem spokojná..... 😉 Ja som si kúpila tie tabletky s jablkovým octom, tak si dávam tie, lebo určite by som nevypila ten jablčný ocot s vodou... 😉

zuzana1985
8. máj 2012

Ešte by ma zaujímalo či ste si jedlo konkrétne mäso alebo šaláty niečím ochucovali....nemyslím soľou ale skôr nejakým korením, cesnakom, alebo ste si to robili úplne bez akéhokoľvek dochucovania?

dadkag1
8. máj 2012

@zuzana1985 neviem ako ostatne baby ale ja som to neochucovala nicim ale musim sa priznat ze naposledy ked som jedla tie zemiaky tak nesli dole krkom tak som si dala troska cesnakovej majonezy inac by som ich asi nezjedla ale prve dva tyzdne mi chutili a zjedla som ich v pohode . 😀

dadkag1
8. máj 2012

ten ananas teraz vecer je ale lahodka hmmmmmm 😀 a to aj znamena ze konci utorok a zacina streda 🙂
juj ale sa tesim

zuzana1985
8. máj 2012

@dadkag1 práve som ho dojedla, ale celý som nespapala....nevládala som.... 😀

mamartina24
8. máj 2012

a mňa z neho ešte stále bolí žalúdok ☹

dadkag1
10. máj 2012

Aj vy tak odratavate tie dni kedy skoncite dietu?????
Ja uz teraz tento stvrty tyzden sa naviem dockat kedy skonci 🙂
Ale aspon ze dnes mam obed za sebu a caka ma ta nie velmi pre mna potesujuca vecera varene zemiaky z petrzlenovou vnatou 😝 kecup to isti 😀 😀

zuzana1985
10. máj 2012

@dadkag1 No ja sa už popravde veeeeľmi teším na sobotnú večeru..... Inak zatiaľ ani kilečko dole a všetko dodržiavam ako je napísané.... 😖

mamartina24
10. máj 2012

aj mne tento týždeň ide všetko do žalúdka veľmi ťažko ☹ okrem tuniaka a tmavého pečiva 😉 ja si zemiaky dám s kôprom len posypané,s petržlenovou mi nechutia.

mamartina24
10. máj 2012

@zuzana1985 no to nechápem,lebo mne ide najviac dolu tie prvé dni,potom už pomalšie.a ja to mám aj s prehreškami 😖 vo forme zobkania tyčiniek.teraz od pondelka 1,2kg dolu

zuzana1985
10. máj 2012

@mamartina24 no ja uvidím ako to bude na konci týždňa. Ja zatiaľ prehrešky nerobím aj keď je to veeeeľmi ťažké 😀 Najhoršie je keď vidím ako sa muž s malým "napchávajú" fajnotami.... 😀

mamartina24
10. máj 2012

@zuzana1985 no tak to Ťa obdivujem.ja som ešte ani jednu diétu nedodržala ☹ furt zhreším,ale potom to vycvičím 🙂 čím viac za deň zhreším,tým dlhšie cvičím 😀

zuzana1985
10. máj 2012

@mamartina24 ale teda mám so sebou čo robiť, aby som si bokom niečo neuchmatla 😀 Ale tak snáď to už vydržím, keď som sa na to dala....

mamartina24
10. máj 2012

@zuzana1985 držím palce 🙂

dadkag1
10. máj 2012

tak som to nakoniec vymyslela zemiaky sa uz pecu v rure zaliate vodou a troska som ich ochutila korenim na zemiaky 😀 tento posledny tyzden to teda ide somnou dole vodou 😀
Po obede som zdusila dva jablcka lebo som bola taka hladna 🙂 takze asi vyledok na konci tyzdna bde asi kadejaky 😀
Takze Martinka nic si s toho nerob
Zuzka si sikulka neboj aj tebe to pojde dole 🙂

mamartina24
10. máj 2012

@dadkag1 už to máš len za 3 ! 🙂 ja ešte 10 ufff...neviem,ako to dopadne,lebo už včera som mala myšlienky,že skončím....

zuzana1985
10. máj 2012

Tak dnes tie zemiaky s kôprom na večer....ble..... 😉 Dala som si k nim tatársku, ale aj tak mi išli veľmi ťažko dolu krkom 😀 No neviem dievčatá, ale o týždeň musím zrejme namiesto zemiakov zvoliť niečo iné..... 😉

dadkag1
10. máj 2012

@mamartina24 vydrz vydrz vydrz vydrz 🙂 🙂 🙂 🙂
bude to stat za to 😉

dadkag1
10. máj 2012

@zuzana1985 tak ako som pisala ja som si ich upiekla v rure zaliate vodou a boli v pohode no dufam ze to tej diete nevadi 😀 😀

dadkag1
12. máj 2012

ahojte spolutrpitelky 😀 takze davam zhrnutei neie len pre vas ale aj pre tie babenky ktore by sa chceli dat na tuto dietu 🙂
mam za sebou 2 tyzdne diety 1 tyzden pauza a dalsie 2 tyzdne diety. Na zaciatku 67 dnes rano 59,5 kg
Moj ciel sice bol 58 kg ale uz len kusicek chyba a teiz sa este nezapnem do mojich oblubenych nohavic lebo ete centimetrik chyba ale mam sama zo seba dobry pocit a moj manzelik tiez hovory ze som vo forme 😀
Tak ak sa pytate ci funguje ja mozem potvrdit funguje. Ale dam info po par mesiacoch prezierania ako som dopadla 😀
Inac dnes vecera paradane brindzove halusky a konecne pivecko. To milujem 🙂

mamartina24
14. máj 2012

@dadkag1 7,5kg je super!Blahoželám!Ja to takto dobre u seba nevidím,lebo vieš,tie paprče furt nedali pokoj tyčinkám! A tie sa neviem ako furt dostali z obchodu k nám do skrinky😀 No,ale aspoň trošku zišlo.Už rozmýšľam,akú začnem potom🙂 Ale neviem,či sa mi ešte chce☹Asi sa na to vykašlem,budem jesť všetko,ale len také porcie,ako dávam mladšej dcére a ďalej sa budem mučiť s Natalie Cassidy minimálne 5x do týždňa.A uvidím.Ty si na tej Mačingovej?

mamartina24
14. máj 2012

@smiesko a ako si na tom Ty?úspechy s touto alebo nie?

zuzana1985
15. máj 2012

Bože akú ja mám neuveriteľnú chuť na nejakú čokoládku..... 😒

zuzana1985
15. máj 2012

Tak dievčence práve som s diétou zrejme skončila. Meškala mi menštruácia, urobila som si test a zistila som, že som asi neplánovane tehotná..... Len mám teraz dilemu či tie tabletky s jablkovým octom čo som si počas diéty dávala nemôžu mať vplyv na dieťatko..... ☹

mamartina24
15. máj 2012

@zuzana1985 blahoželám🙂 a tie tabletky by som určite spomenula gynekológovi