Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

ada78
4. jan 2008

babule, necitala som to cele, len som preletela zaciatok, ale aby ste neboli sklamane. ja som ju volakedy davno drzala skoro 3 dni a potom mi muz vynadal, ze ak sa okamzite nenajem, tak sa so mnou rozvedie. som bola od hladu strasne "prijemna". 😎 😀 😀
a je blbost jest 3x/denne. radsej si najdite diety, kde je viac mensich porcii za den.

ada78
4. jan 2008

boze a zabudla som to najhlavnejsie, preco som reagovala. 😅
vydrzalo ju asi 7-8 mojich znamych a schudla lej jedna. ☹

adulator
4. jan 2008

ahojte ,monkey ako sa držíš ?mne sa to celkom páči 🙂 🙂 🙂

kakusa
4. jan 2008

Ahojte , som vas precitala cele 😀 , ta dietka nevyzera zle...Od pondelka sa hlasim do klubu🙂 Ja ale bez jablcneho octu🙂

monkey1
4. jan 2008

ahojte!
adulator, uplne v pohode. dnes som papala kavu a rohlik, a teraz som zbastila tniaka s vajickom a som prejedena 🙄 nechapem... 😝 ved ja som dokaza zjest porcie aj za dvoch a teraz tak malo mi staci 😎 😎 😎 na vahe som nebola, ale mam pocit, akoby mi odislo z brucha 😝 len keby som nebola leniva a zacala trochu cvicit... to by bola parada 😲
adul a ty ako? byvas hladna?

adulator
4. jan 2008

niekedy ma to chytí 🙄 🙄 ale som rada že sa držím,ja som potrebovala dostať pod kontrolu to nenásytné prejedanie sa 🙂 ja som na tej dvojtýždňovej a bez jabl.octu ,je to ako delená strava 🙂 🙂 a cvičiť by som aj ja rada len ak bude každá noc ako dnešná tak nevládzem 🙂

danu
4. jan 2008

baby dajte mi ten tip co namiesto tuniaka-nemam ho rada 😒

marlin
4. jan 2008

No dievčata idem nato s vami. po pôrode musim zhodit 20 kg lebo môj šatnik zíva prázdnotou na taku veľkost v akej som . Držte palce

marlin
4. jan 2008

Hej chce sa ešte opýtať , môže ta káva byť aj bez kofeínu????

ingola25
autor
4. jan 2008

marlin....môžeš aj kavu bez kofeinu alebo môžeš kavu nahradiť čajom,kludne aj každy den

monkey1
4. jan 2008

danu, ja neviem, nechcem machrovat 😀 ale skus hocaku rybu. podla mna aj v konzerve, nejake rybicky napr v rajc omacke a pod...

lenkaajarek
4. jan 2008

Ahojte baby ako tak citam tak ta dieta asi funguje.Uz sa neviem dockat kedy aj ja zacnem -Pondelok to isti!!!!No dufam,ze sa konecne zbavim nadbitocnych kil a konecne na seba natiahnem normalne veci 😀 😀

kakusa
4. jan 2008

Lenkaajarek tak v pondelok sa do toho pustam aj...Budeme sa povzbudzovat ???a porovnavat???ja strasne chcem schudnut a uz sa tesim🙂))))))

junovka
4. jan 2008

a baby, a ta kava sa moze byt aj s cukrom? a aka asi velka by mala byt ta kava/dcl/?Normalne rozmyslam aj ja, ze by som to skusila.Ja yb som chcela zhodit asi 5-7 kil.Pozeram, ze paradajky-a to su vobec vhodne tie co su teraz v obchodoch?? 😕 Ved to je teraz hnus-bez chuti...a mozem aj solit?

lenkaajarek
4. jan 2008
zuzitka
4. jan 2008

ahojte. necitala som vsetky prispevky, tak je mozne ze ponuknem nieco, co ste tu uz citali 😅 mna tie diety tak nebavia!!! 😖 ale niekde som nasla ryzovu dietu, ktora trva tusim mesiac. najprv jest 9 dni cistu ryzu, potom 9 dni ryzu s mrkvou, potom 9 dni so strukovinami a nakoniec 9 dni so vsetkou zeleninou. lenze ja som clovek netrpezlivy a nedockavy 😨 a tak dlho by som bez normalneho jedla nevydrzala tak som to skusila aspon na par dni... zo zvedavosti. takze vydrzala som 2 dni na cistej uvarenej ryzi, jedla som ju vzdy ked som citila hlad a pila som len cistu vodu a vaha ukazovala o 3 kg menej 😀 potom som zacala normalne jest v malych davkach a vydrzalo mi to do vianoc, ked som sa zacala prejedat 😅 tak ak chces rychlo schudnut, jedz 1 den len ryzu a ustrazis si to len vtedy ked sa nebudes prejedat 😎 ale som mudra, co? 😝

lenkaajarek
5. jan 2008

chcem sa spytat mozem pouzit citron namiesto jablcneho otctu?

monkey1
5. jan 2008

junovka, ja si robim klasika do salky, cca 2 - 2,5 dcl. a nesladim! 😎 😎 paradajky si nekupujem, tiez mi nechutia, ale si dam namisto toho ten salat s jablc.octom... mozno to nema ten efekt akoby malo mat, ale rajcinky, co teraz predavaju sa nedaju jest... 😝 😒
zuzitka, ja som jeden den skusala jest holu ryzu a poviem ti, na vahe ziaden pohyb a vecer som zozrala co som videla 😀 a ryzu som potom nemusela aj mesiac... 😝 ale pocula som o tej diete aj ja, len som to nevydrzala.... 😔
lenka, netusim ci mozes nahradit jablc ocot citronom 😉
adulator, tak ako? ja som to vcera posr 😠 zozrala som jednu mozartovu gulku! ale take vycitky ako som mala vecer... 😀 😝 dnes som hodila zopar brusakov, aby som tu gulu dostala z tela 😀 😀 😀 😀
a presne ako hovoris, nejde mi moc o to, aby som zhodila desat kil (aj ked by sa zislo) ale dostat pod kontrolu moj sposob jedenia. bo to vianocne prejedanie... 😠 😠 😝 😝 ale zas vianoce su z casti aj o tom... 😉

ingola25
autor
5. jan 2008

lenkaajarek...ja som vôbec nepouživala jablčny ocot...absolutne mi nechutil...a kludne som si pripravovala aj mrazenu zeleninu ku kuracinke...ak som nemala domka čerstvu zeleninu,tak vyborna nahrada bola ta mrazena zeleninka... a junovka kavu si zalej taku na aku si zvyknuta...ja kavu a čaj nikdy nesladim,tak mne nevadi kava bez cukru...daj si do kavy mlieko a neslad ju...a kavy môžeš kolko chceš...nie je tam podmienka len jedna kava...tolko na kolko maš chuť 🙂

ada78
5. jan 2008

jablcny ocot sa predava aj v tabletkach. 😉

adulator
5. jan 2008

monkey,tak ja som si dnes uvarila takú vodovú zeleninovú polievku 😔 už sa mi žiadalo niečo teplé 🙂 a zhrešila som aj ja 1/2 deci vermutu,keď mám tie meniny 😅 ale inak podporuje ma celá rodina a od syna som dostala zväzok mrkvičky 😀 😀
ada hej v tabletkách 🙂

danu
5. jan 2008

mne sa to uz bloizi od pondelka ale zato tieto dni doslova zeriem co vidim doma, mastne chleby rezne, sladke, pukance nanuky, juj vsetko, ale od pondelka natvrdo vydrzim

marlin
6. jan 2008

Ahojte ja tak isto zacinam od pondelka a teraz mam na tu dietu neuveritelnu chut 😎 no uvidim ci budem taka macherka aj ked ten deň D pride . 😅 . Som veľka mlsníčka čokolád . Tešim sa na vaše skusenosti a rady, asi budem chodit spat so sliepkami ,aby som nemala stale pocit hladu 😉 . Citala som ze prave na tom jablcnom octe je tato dieta zalozena takze asi by sa nemal zamieňat .

lenkaajarek
6. jan 2008

Hej asi nas tu zacina viac od pondelka co?Ja som sa tiez rozhodla takze drzime si prsty!!!!Dajte vediet ako vam to ide a ktoru dietku ste si vlastne vybrali?

junovka
6. jan 2008

ja som sa rozhodla zacat od 14.1. Ja som si vybrala, presne tuto co si ty hodila,leni, net od Magdalenky 😉

kakusa
7. jan 2008

Ahojte tak dnes je ten den D🙂 som si uvarila vajicka🙂 som zvedava ci nebudem niak moc hladna,lebo potom som zla 😠 . Chcem drzat tu bez octu. Je hnusny be be be 😖 Kocky a do kavy mozem aj mliecko???Ja nesladim,ale bez mlieka kavu ...brrrrrr

danu
7. jan 2008

ahojte 🙂
tak dnes som zacala aj ja mam v sebe kavu a cakam uz na obed 😀 len aby som sa aj dockala 😀

lenkaajarek
7. jan 2008

ahojte baby ako vidim uz sa to rozbehlo ja si akurat davam kavu ale bez cukru je to brrrrr 😝 mozem si dat aspon polku lyzicky?

kakusa
7. jan 2008

Danu ani nehovor...uz som aj caj pre istotu spravila, ze ked ma to chyti 😖 No ale co clovek nespravi pre krasu 😝 alebo lepsi pocit????

danu
7. jan 2008

caj mam urobeny aj ja, u mna je totiz najvacsi problem pitie, odjkaziva aj pocas tehu proste nie som navyknuta vela pit, stale mi staci napriklad 1 kava a pooobede pohar vody a vecer to iste, proste nie som smadna a to je zle takze teraz mam pred sebou flasu s vodou a tak sa aspon nutim pit