Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

kakusa
7. jan 2008

Boze ja aj pijem a aj cajujem a hypnotizujem hodiny, nech je uz aspon 12 a ja mozem jest....Ja sa zabijem...Kolegyna ma tu pokusa sucharmi...uz aj tie jej zavidim to som dopadla.... 😢 😀 😉

lenkaajarek
7. jan 2008

ahojte baby neviem ako vy ale ja som do seba obed pchala asi 20 minut akosi mi to neslo 😝 😝 .FUUUUUUUUUJ ako tie modelky mozu zit ved oni nevedia co je dobre.Inac dnes som si uz aj zacvicila 😉 dufam,ze mi to vydrzi ako sa poznam tak sa budem musiet velmi snazit.Taky lenoch co sa zo mna stal uz asi ani neexistuje!!!!!Prajem silne nervy vam a aj SEBE 😅

danu
7. jan 2008

prvy den za mnou v celku pohode, som zvedava kolko vydrzim, dokonca aj ten jablcny ocot v salate bol super co som myslela ze pouzijem radsej citron. uvidime ako dalsie dni 🙂

ada78
8. jan 2008

caute baby.
ako dietujete, stale sem nazeram, ci to zvladate, lebo ja som nevydrzala. 😠 😀

lenkaajarek
8. jan 2008

Aj ja som svoj 1 den prezila v pohode az na ten ocot ten som si nekupila lebo sestra vravela ze ju z neho naplo 😝 tak som ani neriskovala a zamienam ho za citron.

lenkaajarek
8. jan 2008

Baby tak co nepisete ako sa vam dari ci uz ste to vzdali??????Ja so m si dnes kupila na veceru ananas ale je dost zeleny tak nepredpokladam ze bude najsladsi.Tak si asi namiesto ananasu urobim salat z pomaranca a grepu.Dnes som sa vazila a rucicka sa malicko posunula do lava takze to asi funguje-huraaaaaaa 😀 😀 😀 Napiste ako vam to ide.

marlin
8. jan 2008

Ahojte neviem ci vas to povzbudi ale mna strasne boli cely den hlava co nezvykne 😅 to asi od hladu. Inak som zo seba neuveritelne prekvapena ale celkom to viem vydrzat, len ta noc je kriticka ja som taky nočny vyjedač chladničky uz odjakživa. a teraz ked sa v obvyklu hodinu zobudim na svoju obvyklu čokoladu 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ je to hruza . nemam doma váhu takze neviem ci po prvom dni mam uspech ale viem kolko som mala pred dietou a potom sa zvazim až po nej a uvidime. 😵 😵 🙂

marlin
8. jan 2008

inak vam všetkym drzim palce 😎

junovka
8. jan 2008

uz sa neviem normalne dockat pondelka, ako tu o vas citam 😀 🙂 😉

monkey1
8. jan 2008

no, baby, ja ako som zacala chodit do prace, skoncila sa moja dieta. v praci musim jest, inak ma boli hlava, podobne ako marlin ☹ ale na vahe som zhodila kilo, a hlavne mam zmenseny zaludok, lebo zjem ovela menej ako predtym... 😝 tak aspon nieco. mozno opat zacnem cez dovolenku 😀 😵

danu
8. jan 2008

marlin ako keby o mne. Cely den vydrzim nie je problem ale vecer? sladke ani nie ale o 22.00 hocico, no zatial vydrzim ale zajtra je cely den to jedlo bieda.

Baby ak mate moc chut na sladke kupte si v lekarni CHROM potlacuje chut na sladke 😉

marlin
9. jan 2008

Ked som zacala s dietou mala som obavy o materske mlieko , ale opak je pravdou ,zacala som viacej pit tak, ako treba pocas diety tie 2-3 l a som prekvapena ,mlieka je viac ako pred tym co ma ani tak neprekvapuje lebo je jasne ,ze ked sa vela pije ,je aj vela mlieka, ale ma prekvapilo to ze sitost a farba mlieka sa vôbec nezmenila. Mala nepotrebuje castejsie jest ako je zvyknuta . Takze pre mna velmi dobra správa. 😀 😀 😀
Inak uz bojujem 3 den a citim sa fajn . Niekedy si myslim ci to nie je efekt platcebo ,ale sa mi zda ze mam ten ,,bachor,, mensí ale to asi preto ako vravela monkey1 zmenseny zaludok mensím prímom potravy. Dnes ideme na tuniaka lenkaajarek, tak dobru chut. 😉 😉 😉

mory
9. jan 2008

zienky tak ja som vydrzala tyzden ale zhodila som len 1 koli tak som to vzdala a na dalsi tyzden bez dietky dalsie 1 kilo a velmi by som sa chcela vratit ale bude mi urcite tazko 😖 skoda ze som nepokracovala ale kedze nevidim tu ziadne vysledky tak ma to trochu odradza 😅
a ktoru dietku drzite? tu kavovu kde su vajicka a rozky a salatik octovy? alebo tu druhu 90 dnovu? ja som drzala tu prvu a fakt som bola vzdy najedena do syta ale velmi tomu nerozumiemk ze preco rozky sak od nich sa asi pribera nie? 😕

junovka
9. jan 2008

MARLIN, takze neni problem sa starat o deticky?Pytam sa preto, lebo ked som asi pred dvoma rokmi drzala tukozrutsku dietu, tak som bola malatna, byvalo mi zle na odpadnutie.Mala sok pocit, ze sa nebudem moct starat o Timeiku.Proste bola som slaba.Toho sa teraz bojim,ci budem moct fungovat normal-omdlievanie a tak 😅
Chcem zacat od pondelka kavovu dietu.No vcera som skusala vypit kavu bez cukru....tak bol to riadny hnus 😠 😝 Hadam to zvladnem. 😅

mory
9. jan 2008

junovka neboj zvyknes si 😉 a drzim palce ja zacnem zajtra lebo dnes som toho uz tolko pojedla 😝 len musim zacat chovat nejaku sliepku lebo tych vajec ide 😀

danu
9. jan 2008

tak ja taham treti den a obed za sebou neuverite ale az som sa prezrala z toho tuniakaa pritom som ho nechcela a chcela som ho niecim nahradit, nakoniec bol dobry. zatial v poho 🙂

marlin
9. jan 2008

Priznam sa že v prvy deň diety som bola podraždena a unavena a riadne . No s malou sme si pospali a bolo . V druhy deň diety uz to bolo lepsie i ked velke pokusenie na dobre jedlo , ale tak ako pise danu po tom tuniakovi je mi fajn a som sýta. Normalne by som neverila že sa človek dokaže tak veľmi tešiť na jedlo ako ja teraz na tu šunku , ktora ma čaka na večeru. 😀 😀 🙂 🙂
Starostlivost o deti je v pohode lebo ked je to take velmi kriticke tak sa vam priznam že si dam jeden prehresok ☹ 😅 jeden - dva Racio celozrné chlebíčky , myslim že je to v pohode. 😎 nerobim z toho vedu aj ked važne potrebujem schudnúť.
A čo vy???

lenkaajarek
9. jan 2008

Joj Marlin ani nevral ja som vcera zaspavala s myslienkou ze dnes bude tuniak 😀 ten moj sa uz zo mna smeje .Ale co on zacal chudnut tiez!Asi je to nakazlive 😀 .
Presli 3 dni a zatial som ok a ta sunka bola super 😝 😝 .A neuveritelne je ze uz mi to jedlo staci az na tu vodu s citronom pred jedlom to ma trosku rozladi je mi trochu blbo ale to zvladnem 😉 .Len nech tie kila si trosku pohnu a idu prec 😠

danu
9. jan 2008

zajtra sa chcem prvykrat odvazit tak som zvedava i ked uz som hovorila ze kila na vahe mi nestacia potrebujem ich vidiet aj na bruchu, stehnach a zadku

lenkaajarek
9. jan 2008

tesim sa na sobotu vecer 😀 😀 😀

danu
9. jan 2008

lenkaajarek uz vies co si v sobotu das?

Co mozem namiesto spragly?nechcem ju 😖

marlin
10. jan 2008

myslim že na miesto špargle by kľudne mohla byť aj brokolica alebo karfiol . Ja si robim brokolicu ale uvarim si ju a potom ju s vyjickom zapečiem nech to ma chut na tom nemoze byt ziadne chyba co myslite ? 🙂

lenkaajarek
10. jan 2008

V sobotu ideme na narodeninovu party tak si asi dam vsetko 😀 😀 Ale nie budem na seba davat pozor ale urcite si damnejake Walkersi uz ma strasne trapia hlavne tie stiplave 😝

lenkaajarek
11. jan 2008

No tak baby poviem vam ze cim daalej dietujem tym menej jem.A dnes mi dokonca bolo aj dost blbo ale uz je ok.Inac chcem sa pochvalit mam 2 kila dole a aj na bruchu sa mi zda,ze sa ten objem zmensil.Nic velikanseho ale predsa nieco.A co vy?Ako vam to ide?

elise
11. jan 2008

kakusa aj mliečko do kávy môže byť 😉

junovka
12. jan 2008

ze, celozrnny rozok 😕 -to je aky,grahamovy, slnecnicovy, sojovy...alebo aky? 😔

a ked neni paradajka, cim ju mozem nahradit?A moze byt len 1 dl kavy?

elise
12. jan 2008

junovka paradajku môžeš nahradiť aj paprikou 😉 prípadne granátovými jablkami

junovka
12. jan 2008

a co ten celozrnny rozok? 😔 😅 a dl kavy?

elise
12. jan 2008

junovka ja som držala tú dietu ktorá je tu uvedená uplne prvá ale celozrnný rožok by som dala grahamový 😉

ingola25
autor
12. jan 2008

junovka-rožok môžeš akykoľvek...aky Ti najviac chuti...ja som to striedala...a kavu?ak ju nemaš rada,tak si ju zameň s čiernym čajom... 🙂