Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

lenca13
11. máj 2009

Ahojte ja tiez este pokracujem tento tyzden 🙂

zuzna29
11. máj 2009

Ahojte, od dnes idem do toho opat... Neviem, ci dieta bude mat jojo efekt, ale minuly tyzden som jedla normalne a niekedy som to aj dost prehnala a ziadne kilo navyse, tak zatial je to ok.. pekny den..

monca4ever
11. máj 2009

ahojte kočky je tu nejaká z NITRY? nemám s kým chodiť do posilovne a tak halooo ozvyte saaaav 😝

janeette
11. máj 2009

čaute,zajtra sa idem hodiť na tuto diet,mám síce dosť veľku nadváhu,ale pár kileček dole nezaškodí 😔 Neprídá sa niekto od zajtra?

ja5ka
11. máj 2009

No čo kočky, ako sa darí ? 🙂 prepáčte, ja som si museladať trochu soli na to masko, to sa nedalo zjesť..veľká chyba ? ..inak v pohode 🙂

emmo
11. máj 2009

ja5ka,myslim,ze neva,ja som dala tiez,ved to nemalo ziadnu chut.Inak taka som bola hladna,ze som poobede zjedla jedno jablko a kiwi 😕 ,vecerala som o 17hod,taka som zase hladnaaaa,ale musim vydrzat 😵 ....dufam,ze tym ovocim som nic nepokazila....

ja5ka
11. máj 2009

v pohode, vitaminy musia byt 😵

debra
11. máj 2009

jeaneette ja by som sa aj pridala,ale neviem co sa je pri nej a tak...kde si to mam baby pozriet poradte

lenulka1982
11. máj 2009

ahojte, aj ja sa chcem pridaj a kde nájdem čo a ako ? dík 😉

lenulka1982
11. máj 2009

debra nooo jamám ten istý problém zdá sa 🙂

debra
11. máj 2009

lenulka ja som skusala je to na prvych stranach asi 4 alebo 5..

ancurka1
11. máj 2009

elise napis mi tu dietu prosim diky

ancurka1
11. máj 2009

ingola25 napis mi tu dietu prosim diky

debra
11. máj 2009

ancurka ta dieta je rozpisana na strane 4 v tejto teme,ja ju uz nasla 😉

ja5ka
11. máj 2009

Áno, podte, podte vsetky..spolu nam to pojde lepsie a ked vam budu tiest sliny tak pridte tu a cumte do monitora na modreho konika aky je pekny stihly 😎

ja5ka
12. máj 2009

Tak ako ? ešte spime ? 🙂 ..som dostala sok rano, po prvom dni 1,3 kg dole ? neni to moc ? ale nebola som ani nejak hladna.. ale kazdopadne pre mna dobra sprava na rano 😵

debra
12. máj 2009

nic sa nestane ked ananas nahradim nejakym inym ovocim?...ja ananas neznasam 😝 a este k tej kave to je cierna zrnkova ci neska...nemozem si dat 2v1 😅 😀

lenca13
12. máj 2009

Ahojte 😉 Debra ja tiez nemusim ananas dnes budem mat kiwi a biely jogurt

lenca13
12. máj 2009

Ja nemam problem vypit tu kavu ja som doslova zavislak na kave 😀

A ked vypijes tu 2v1 tak si myslim ze to nevadi 😉

debra
12. máj 2009

lenca jaaj tak som rada,ze mozem tu kavu 2v1 😀 vraj je najlepsie zacat na zac.tyzdna-v pondelok,tak zacnem radsej v pondelok a lenca ty tu dietku drzis uz dlhsie?

lenca13
12. máj 2009

Derba drzim ju uz druhy tyzden aj ked som to cez vikend trochu porusila ☹ ale tento tyzden chcem urcite vydrzat 🙂

lenca13
12. máj 2009

Prepac nie derba ale Debra 😉

debra
12. máj 2009

a kolko kg si uz dala dole?ja potrebujem asi 10kg zhodit 😖 myslis ze ju mam drzat aspon mesiac?

junovka
12. máj 2009

Baby ja som drzala tuto dietku: http://lesk.cas.sk/cl/10193/152151/Magdalena-sc...
dufam, ze hodi spravne...nie ako naposledy 😅

debra
12. máj 2009

junovka ale ved to je tato kavova dietka,ibaze trosinku pozmenena 😅

sylvia75
12. máj 2009

Ženy čo ste tú diétu držali,chcem sa spýtať,šalát sa myslí hlávkový šalát alebo akýkoľvek zeleninový šalát?
Zalieva sa jablčným octom okrem toho čo pijem vždy pred jedlom?Do kávy sa nesmie ani umelé sladidlo?Ak užívate jabĺčný ocot v tabletkách ako si pripravujete šaláty?

debra
12. máj 2009

sylvia to by aj mna zaujimalo 😒

emmo
13. máj 2009

Ahojte baby,sylvia,ja pouzivam akykolvek salat...hlavkovy,ladovy,cinska kaputa....s jablcnym octom ti moc nepomozem,ja ho nemam rada,takze ho nepouzivam vobec a salat si davam s olivovym olejom.Umele sladidlo je v pohode.Ja tuto dietu drzim druhy krat.Teraz po druhom dni mam -1,1kg,tak som spokojna.

debra
13. máj 2009

emmo tak super,dakujem ze si poradila,lebo ja som skusala dnes akoze na skusku 😀 ten jablcny ocot,no tak neviem ci ho budem pit fuuuuj a mozem aj tabletky s jablcnym octom?To predavaju v lekarni?prepacte,ze sa tak blbo pytam 😅 a kazdy den staci 1 tabl zjest? 🙄

lenca13
13. máj 2009

Debra ja radsej ten ocot vypijem aj ked je hnusny 😝 😝 😝 a tie tabletky podla mna v lekarni,do slatov davam tiez trochu olivoveho oleja 😉