Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

alionuska
13. aug 2008

No ahojte babenky! 😉
Monkulka,ja si robim salat taky,ze dam ale dva listy cinskej kapusty,jednu rajcinku,kusok papriky a kusok uhorky a trochu toho jablcneho octu a trochu balsamica bianco,lebo ten jablcny mi tak nechuti ako ten vinny 😀 .
Inak len tak do malej misky a niekedy uz len tu zeleninu vyberam a obchadzam aj tu cinsku kapustu.No jak zajac!!!Ale asi mam zaludok stiahnuty aj s inych veci,nie len kvoli diete! ☹

tanulienka212
13. aug 2008

ahojte maminky...som tu nova takze mam premieru... 🙂 no velmi ma zaujala vasa dietova tema 🙂
...no musim sa priznat ze v tom mam mensi chaos...lebo tie zo str.4 a 15 nie su celkom rovnake...tak neviem ktorej sa drzat...

maminkatn viem ze si pisala ze su v podstate rovnake...ale lisia sa uz napr ranajkami...pri jednej su len rozky ...druha strieda aj ovocie na ranajky...alebo napr jedna ma v stredu na obed tuniaka zo salatom a rozok...druha tuniaka+ 2vajcia...viem ze su to v podstte len drobnosti...no kazda pise ze treba presne dodrziavat rozpis tak som z toho zmatena... 😝

didusa.risulo
13. aug 2008

Ahojte baby, prisla som len tak nahodou do olnej diskusie a co to tu nevidim, debata o diete, teda kavova dieta, uz som si aj pozrela, len sa chcem opytam, napriklad rano je tam trepnem kava,celozrnny rozok, jogurt, to znamena ze si mam vybrat z tychto troch jedal, alebo vsetky tri jedla mam zjest?

no ak ma zoberiete do "partie"tak sa k vam pridam a skusim tuto kavovu dietku aj ja, lebo sa snazim schudnut a aj ked zhodim, potom mi vzdy do toho nieco pride, bud bolest mojho chrbta, ale maleho choroba, naposledy som zhodila 3 kila za 7 dni, aj som cvicila a citila som sa uzasne, chcela som schudnut kym odideme na dovolenku na tu odchadzame za 4 dni, ale potom mi maly ochorel, ja som dostala chripku a do toho este som mala zablokovanu chrbticu, takze som to vzdala,teraz som si nasadila antikon.a "zerem "ako besna, to je strasne, nemam ziadnu pevnu volu,

baby chudnete niektora tu z tejto temy?mozno keby niekto chudol, tak mam motivaciu,ak teda chudnete s touto kavovou, kolko ste uz schudli?ja som vas citala ale len prvve dve strany,takze neviem ako pokracujete dalej

ahojte zatial

alionuska
13. aug 2008

Baby,nikto vas nenuti aby ste s nami dietkovali,ale budeme rady ak sa pridate.Ak mate v diete napisane na ranajky kava a celozrnny rozok,tak jasne ze sa tym mysli,ze to mate zjest vsetko.Ale mozno ucinok bude este vacsi,ked si date len kavu 😀 .
Didusa 🙂 ja citim ze chudnem.Brusko mi uz trochu klesa ale na vahu sa postavim az v nedelu.Som si tak povedala.Lebo ked som tuto dietu drzala prvy krat tak som sa vazila kazdy den a zdalo sa mi to,ze to pomaly ubuda...Celkom som zhodila tri kila a teraz chcem este aspon tri.Len tak pre dobry pocit!!!Ze nieco robim pre seba.Inak aj mna bolia krize a som "seknuta"Ale na rotane sa krutim aj ked ma to boli.Myslim si,ze v kombinacii s trochou pohybu vysledky na seba nenechaju cakat! 😉

didusa.risulo
13. aug 2008

ahoj alionuska, no tak mi odchadzame do tatier v pondelo, myslis , ze by som mohla zacat od zajtra alebo mam pockat kym sa vratime z dovolenky?lebo tam bude aj alkohol,a to by mi vsetko pokazilo.

ja som cvicila najskor klasicke cviky, potom na bycikel stacionarny a potom este na fit lopte v jeden vecer a jedla som dietne veci a po 17 niekedy aj po 16:00 som nejedla nic, len mineralky, a ako som uz pisala 3 kila isli dole, a ja som videla ze brusko mi islo dole a aj zo zadku a zo stehien, vydrzala by som do dnes ale maly mi bol velmi chory 40 horucky a to som behala len okolo neho, ked sa vyzdravel tak som ochorela ja a to som teda nevladala cvicit, ale dietku som drzala, ale uz to nebolo ono, a ani neviem ako a zas som zacala jest, ale tento krat sa zaprisahavam, ze s vami schudnem

a nikoho tu nenutite, ved to je kazdeho slobodne rozhodnutie, a kto si mysli ze ho tu niekto nuti, tak potom bohuzial, mysli inak ...

alionuska
13. aug 2008

Diduska,jasne ze na to,aby si mohla drzat dietku musis byt zdrava a v pohode.Ak chces zacat,pockaj kym pridete z dovolenky,aby si si nemusela odopierat.Teraz len tak pomaly sa kontroluj a nejedz vela aby si si pripravila zaludok.Ja ti budem drzat palce,aby sa ti podarilo schudnut,ked si to zelas!
Niekedy clovek ani nemusi drzat ziadnu dietu,len podla svojho uvazenia,ako pises ty,staci pre to nieco urobit.Cvicit,alebo po tej piatej nejest,alebo nejaky pohyb aby clovek mal....to neni nikdy naskodu! 😉

tanulienka212
13. aug 2008

alionuska a ty ktoru presne drzis....???

maminkatn
13. aug 2008

tanu.. ja som mala napr.dnes tuniaka,salat,a aj rozok grah....som pisala ze je to skoro taka dietka ako tu len sa v niecom lisi takze tak a ak je na ranaj. pisane kava s rozkom tak to samo ze to zjem ...

maminkatn
13. aug 2008

a ta c o mam ja tam su len na ranajky jeden den kava a druhy den aj s rozkom nie ovocie....a na zajtra mam kuracinun s salatom a jabl,octom samo ze bez nalevu len s tym octom fuj to mi vobec nexzti ale musim vydrzat a ja nemam tam ze musim pit jabl.ocot pred kazdym jedlom ...to ma tesi bo ho vobec nemam rada 😒 😒

junovka
13. aug 2008

Didusa, a kedy pides z dovolenky? 😕 Pretoze, ja zacinam chudnut od pondelka 18.8 a bola by som rada, keby si sa aj ty pridala, nakolko nebudem na to sama....lebo neviem, ci sa niekto este prida? 😕 ...lebo bolo par slubov, ze este niekto 😖 😕 ... 😀 😀

Inak, najviac ma stve ako to zrobit, kedze zacnem od pondelka, dietovat chcem 2 tyzdne, ale hacik je vtom, ze na dalsiu sobotu idem na oslavu k bratovi, nakolko oslavuje 30-tku a tam....no, nedajte si kolace, torty, sunky..... 😝 😝 😝 😔 ...taze neviem.Maminkatn, ako si to riesila ty???Porad 😉

maminkatn
13. aug 2008

mno aj ja som mala taky problem bola som na oslave svokrovci mali 50 vyr.sobasa velka oslavaaja....som si nedakňla ani jeden zakusok ani nic co som nemala napisane v diete... 😒 😒 😒 takze je to zas a zas ako som tu pisala o tom ze je to len na tebe 😉 😉 😉 ty si sa rozhodla je to na tebe ci odolas a bo nie 😖 😖 ja som odolala a tesi ma to ze mam pevnu volu aj z toho kolko som uz sxudla... 😀 😀 xces vediet kolko 😉 😉

didusa.risulo
13. aug 2008

ahoj junovka, no ja ked som drzala dietu mali sme tiez oslavy ale proste som neni nedala, vzdy ma drzalo to ze som smopenula ze a tak dobre sa mi dari bola by skoda to pokazit, na dovolenku odchadzam 18.8 moja, takze ja zacnem az buduci pondelok, ked chces pockaj na mna budeme sa aspon bredbiehat ktora viac schudne no motivovat, ako chces

maminkatn
13. aug 2008

a kedze ides na oslavu v sobotu tak tam mozes zjest na veceru co xces...ale urcite sa neprezierat 😒 to myslim zo srandy xapes nieco dietne a nie privela na zcvrknuty zaludok bo si ho mozes pokazit 😖

maminkatn
13. aug 2008

ja bvudem s tebou dietovat na bud.tyz.to je samo len potom budem mat tyz.pauzu teda ak sa rozhodnes ist na to uz v pondelok ako xces je to na tebe 🙂 ja by som to ale neodkladala ked si sa tak rozhodla tak ....JDI NA TO.... 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
13. aug 2008

moj nazor j ze na veceru by som nejedla uz nic, akurat tak ovocie alebo len pit vodu, ved na noc sa uklaju vsetky tuky, ja som vecer nejedavala a citila som sa rano velmi dobre

maminkatn
13. aug 2008

kde ste ktooooooooooooooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹

didusa.risulo
13. aug 2008

ja som tuuuuuuu 😉

tanulienka212
13. aug 2008

...no vidim ze tato dieta ma viacej obmien 🙂

maminka mohla by si mi prosim poslat tu tvoju...nech vidim aj tu tretiu verziu🙂

maminkatn
13. aug 2008

ale to je len v sobotu vecer did... takze sa to da vydrzat ja som si vzdy dala zel.rizotko v rozumnej porcii a k tomu salat takze celkom dietne..a samo ze na oliv.oleji bez neho pre seba nevarim 😉

junovka
13. aug 2008

tak, ja jdu na to 18.8 ako som napisla...tesim sa 😀 😀 😀 😀

junovka
13. aug 2008

...pozeram, ze na sobotu mam rozpsane na veceru ZELENINA+BILE MASO 😵 😎 ...taze, im tam vyzerem celu zeleninu, pokial bude....lebo ked chlebicky, tak som skoncila s vyzieranim 😀 😀 😀 ....no , najhorsie bude odolat zemiak.salatuuuuuuuuuuu ☹ 😢 😢 😢 😀 😀 😀 😀

junovka
13. aug 2008

...ozaj, maminkatn, a co sunka so zeleninkou, tu by som mohla, keby bola 😕 😅 😅

junovka
13. aug 2008

...ta kde steeeeee??? 😲 😲 😲

didusa.risulo
13. aug 2008

junovka ja som tu, len pozeam inde, aj maly sa mi zobudil a to len pisiel do obyvacky, popozeral a zas si isiel lahnut a zaspal sam prvy krat,len ziram

alionuska
13. aug 2008

Jaaaj az teraz som sa sem dostala a vy si tu debatujete o sto sest!!!
Ja drzim tu na strane 4.Citim prazdno v zaludku a mala Alenka si rozkazala na veceru palacinky.Mnaaaaam cely dom rozvoniaval...Ale odolala som.Musim ist spat.Lebo som nejaka hladna!Tak cauko zajtra 😉

junovka
13. aug 2008

Tak, presne Alionuska, najlepsie je v takom case ist spat, aby sa lepsie chudlo, nie? 🙂 😉

Inak, baby, tie co uz chudnete teraz, vy sa vazite kazdy den? a kedy?rano?Lebo ja som sa vazila kazdy den rano, ked som dietovala 😎 ...a kilecka sli dole 😵 😵

maminkatn
13. aug 2008

tak dem na to...pond.ran.cierna kava,obed 2 rajciny2 vajcia na tvrdo 1 grag.rozok obed 1 kur.rezen salat a vela jabl.octu utorok ranajky kava s troxou mlieka 1 grah.rozok obed 1 kur.rezensalat a vela jabl.octu vecera 1 cerstvy ananas a 0,1 perc.jogurt streda 1kava s troxou mlieka 1 grah.rozok obed 2 vajcia na tvrdo 1 konzerva tuniaka vo vl.stave 1 grah.rozok salat vecera 10dkg sunky 2 rajciny stvrtok kava 1 grah.rozok obed rezen kuraci salat a vela jabl.octu vecera zemiaky s koprom alebo petrz.vnatou uh.salat piatok kava s troxou mlieka 1 grah.rozok obed 2 rajciny 1 grah.rozok 1 konzerva tuniaka vo vl.stave a vela jabl octu alebo dusena ryza a uh.salat vecera 20 dkg sunky a ovocie nie banany sobota ranajky caj s citronom obed 2 vajcia na tvrdo 2 rajciny 1 grah,rpzok vecera sa ma jest co chces tak je to tu napisane nedela kava s troxou mlieka 1 grah.rozok obed polka gril.kurata alebo peceneho na troxe oliv.oleja a salat vecera 2 spargle ..ja si dusim na pare karfiol 2 rajciny a ovocie nie banany a 1 grah.rozok okrem toho treba denne vypit 2,3 l mineralky nesladenej kazdy druhy den pit salku caju na cistenie krvi a kazdy den pit zihlavovy caj ja to striedam s metovym puerh a spalovac tuku dalo mi to nadludsky vykon toto napisat bo ja tukam dvomi prstami jak datel tak si toho vaz tanulienka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
13. aug 2008

mami a to vsetko co mas napisane na ranajky sa ma aj zjest?

maminkatn
13. aug 2008

junovka kukni simmoju dietku ja sa drzim podla nej a uvidis co mozes podla nej a uvidis ak xces tak pod drzat tu moju ...ale ako xces 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn
13. aug 2008

did a to xces povedat ze kavu a rozok nezvladnes 😒