Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

emmo
13. máj 2009

Baby,kde ste,ako sa vam dari s dietou?pochvalte sa ako to zvladate?ja celkom ok,ale mala som poobede chut na sladke,tak som dala bebe keksiky 😝 😝 😝 ale inak poslucham

ja5ka
13. máj 2009

Ahojte baby, tak u mna bola vcera kamoska, aj sme opekali a a tak, takze som to dost posrala..ale na to co som vsetko pojedla pred spanim a rano ani o garam viac...tak ma to navnadilo, ze pokracujem, uz budem dobra slubujem 😉

lenca13
13. máj 2009

Aj ja som dnes pojedla co som nemala 😖

debra
14. máj 2009

ahojte zienky 🙂 ja som si dnes kupila tabletky s jablcnym octom 😉 ja od pondelka idem na to 😀 neprida sa niekto ku mne?dufam,ze to zvladnem 😔

sylvia75
14. máj 2009

debra ja idem od pondelka tiež nato a aj moja sestra tú som nahovorila tiež...ja ešte síce nemám nakúpené tablerky a ani čaje,no ešte máme piatok pred sebou... 😉

debra
14. máj 2009

supeeer sylvia som rada 🙂

sylvia75
14. máj 2009

tak sa budeme podporovať...čítala som ,že chceš dť dole cca 10kg,ja ak by som sa chcela dostať na svoju váhu pred otehotnením tak 20 kg...malý už má 3,5 roka a moja váha stále nechce dole... 😖

javka
15. máj 2009

čauky baby tak ja som ta sylviina sestra ktorá s ňou ide do toho,ešte som žiadnu diétu nedržala,iba cvičím Taebo,no je to už mesiac a pol a žiadna zmena tak to skúsim,čajíky a tabletky už mám kúpené takže od pondelka môžme začať,píše sa mi to ľahko ale obávam sa toho hlavne toho jedálnička 😀 ....ja by som chcela dať dole tiež cca 10kg tak by som sa vratila na svoju pôvodnú váhu...

emmo
15. máj 2009

ahojte,som rada,ze sa pridavate,budeme sa podporovat 😉 😎 .Ja som zacala tento tyzden,zatial-1,5kg,ale mala som prehresky,nemal ma kdo podporit 🙂 🙂 🙂 ,takze od pondelka ideme,uz sa tesim

debra
15. máj 2009

no ja by mohla dat dole aj zo 15kg 😀 aaale nie,staci tyx 10kg..javka aj ja mam kupene cajiky aj tabl 😀 no ja len dufam,ze tam tenot apetit vydrzi 😀 ja mam 65kg a xcem mat 55kg,ale kebyze mam 52kg bola by som este radsej,som totiz mala a tato vaha by bola pre mna tak akurat 🙂
jasne,budeme sa podporovat ...ale uz teraz sa obavam tyx prehreskov,ktore tu zienky spominaju 😀 ja mam rada sladkee ☹ 😀 ale mam aj pevnu volu...obcas

debra
15. máj 2009

xcela som napisat tento apetit 😀 nie tam tenot

javka
15. máj 2009

no debra tak to sme asi rovnake,ja mam takisto 65kg a potrebujem sa dostať na 55kg a som takisto toho menšieho vzrastu 😀 ,takže vzhuru do toho....ja sanebojím ani tak sladkeho prehrešku ako dobreho jedla 😀

debra
16. máj 2009

no dnes tu nik nebol asi ste si vsetky uzivali slniecko 😀 nezabudnite na pondelo 😉 a na to,ze zaciname xudnut...inak...ja som vcera prisla na xut ananasu 🙂 zjedla som az 2kusky a to som si myslela,ze ananas neznasam 😒 som bola milo prekvapena ako dobre xuti...pretoze ja ananas nemusela 😝

debra
17. máj 2009

kde ste vsetky? 😲 zaj ideme na to...fuuj ked si predstavim ze zajtra tu ciernu kavu rano mam vypit 😝 😀

sylvia75
17. máj 2009

ahoj debra...zajtra určite ideme nato...ja nemám strach z tej čiernej kávy ale bez cukru neviem ako to zvládnem vypiť...asi to skúsim s umelým sladidlom...ináč som u sestry,tak sme nato zajtra dve...moja sestra javka,len pre info...

debra
18. máj 2009

ja poslusne hlasim ze uz som zacala mam za sebou uz aj obed len som rano ten ocot s vodou musela vyliat 😔 bohuzial fakt som to nemohla vypit naplo ma z toho 😝 ja budem jest tie tabl 😖

javka
19. máj 2009

ahoj debra tak my so sestrou mame prvý deň za sebou 😎 ,bala som sa že budem hladná ako vlk ale zvladla som to...no my tiež papame tabletky nie ocot,aj ten žihľavový čajík som myslela že nevypijem ale na moje prekvapenie bol chutný 🙂 uvidím ako bude chutiť ten na čistenie krvi...kávu bez cukru sme tiež zvladli... 😉

debra
19. máj 2009

javka aj ja mam uspesne prvy den za sebou 😎 😀 no a samozrejme uz aj polku druheho dna,akurat popijam kavicku 🙂 ja vcera tiez vobec nebola hladna,dala som si zihlavovy caj a potom som xodila kazdu xvilu na zaxod,k tomu som vypila veeeeela mineralky 😉 dnes vecer uz len ananas s jogurtom,ax jaj... 😖 dufm,ze mi neskruti zaludok od hladu 😀

javka
19. máj 2009

😀 tak ja som už ananásik spapala a bol kyslý, a bolí ma z neho jazyk akokeby som zjedla ihly 😖 mam ho cely červený 😝 ,nevadí prejde to 😀 ,ešte si vypijem žihľ.čajík a hotovo,myslím že som si na tú dietu zvykla 😉...

javka
19. máj 2009

haha píšem ako keby som ju držala už neviem koľko týždňov a je to ešte len druhý deň 😀 😉

sylvia75
21. máj 2009

ahojte,tak ako ide chudnutie...u mňa žiadna sláva,nemám pocit,žeby to išlo dole,no sestra má cca 2 kg dole... ☹
vydržím dokonca a uvidím,či to funguje alebo nie...asi po troch dňoch zázrak čakať nemôžem...

debra
21. máj 2009

sylvia aj ja uz mam 2kg dole dnes som sa vazila 🙂 uz som to nevydrzala 😀 xcela som sa vazit len v pondelok...ale som si aj myslela,ze mam asi tolko,lebo sa citim lahsie a splaslo mi bruxo tucne 😀 ja dietku poctivo dodrziavam,ale vcera som trolinku zhresila... 😔 dcera papala cukrovu vatu a ja som nemohla odolat 😵 😵 a tak som si dala malinky kusok 😀 a inak velmi vela pijem to je naozaj dolezite
sylvi urcite vydrz....kazdy metabolizmus je iny...ty terz mozno nemas kg dole ale zbadas to neskor v cm na bruxu,stehnax atd...vydrzkaj,podla mna sa vysledok dostavi,urcite... 🙂 ja si myslim,ze ja preto tak teraz dobre sxudla,lebo isli dole toxiny atd z tela...a potom uz tie kg budem zhadzovat pomalsie 😒 si myslim

debra
21. máj 2009

javka a blahozelam k zhodeniu 2kg 🙂 ja som sa vazila dnes rano a som hrooozne rada,ze mam dole 2kg ty si sa tiez dnes vazila...dnes sa tesim na veceru konecne nejaka zmena...zemiaky s vnatou,tie ja mam moc rada 🙂

javka
21. máj 2009

aj ja blahoželám debra,no aj ostatným ktoré držia tuto dietku 🙂 ,ja som sa vážila ešte včera (-2kg),aj ja som sa tešila na dnešnú večeru,ja som si miesto petržl.vňate dala kôpor mňaaaam...a idem si dať ešte čajík na čist.krvi... 🙂

debra
21. máj 2009

no ja som si dala kasu zemiakovu 😵 s petrzlenovou vnatou a uhorkovy salat...ale poviem tento den je trosku kriticky lebo mi hrooozne škvŕka v bruxu,ale vydrzim!!musim 😀 ja sa tesim na sobotu vecer,ked mozme zjest to,co xceme...tym sa mysli aj nieco sladke? 😅 😀

javka
22. máj 2009

no debra myslím že ak môžeme zjesť čo chceme tak aj sladké...vidím že sladké máš móóóc rada 😀...ja zas nepohrdnem dobrým jedlom 😀 😉 ...ja mam ránnu kávu s rožkom za sebou a už len čakať na obedík 😅

debra
22. máj 2009

ja som si taak poxutila na rybke na masielku mnam mnam,inak ja som si ju trosku aj posolila 😵 ved by to bolo brrr bez soli..ja mam rada sladke,ale nedam si,odolam 😔 ja ako prestala fajcit,ked som sa dozvedela,ze som tehotna,tak neviem co s rukami a zerem co vidim 😀 teda okrem tohto tyzdna ked dietujem 🙂
inak sylvia sa nejak neozyva 😲 ani ostatne,co xceli xudnut 😝

javka
22. máj 2009

ahojky, sylvia sa neozýva lebo je u našej mamky na prázdninách teda aj pri mne ak tam zájdem alebo ona príde ku mne 😀,čiže čo papam ja papa aj ona podporujeme sa navzájom akurát večeriame samé lebo ja som už o tej štvrtej piatej doma pri svojom manželíkovi 😉,takže pozdravuje...my sme dnes mali tuniaka aj keď som rozmýšľala na tej dusenej rybke no nič možno budúci týždeň 🙂,sylvia mi dnes vravela že 3 alebo 2 kilečka ma dole no nepamätám koľko presne 😖...ja som si trošku posolila tie včerajšie zemiačky inak b som ich asi nezjedla 😝

debra
23. máj 2009

inak aj ja som si posolila kasu zemiakovu 😵 a vcera som mala dusenu rybku na veceru,a tu som si tiez trolinku posolila 😵 ale mam bruxo uz perfektne splasnute,som na seba hrdaaa 😎 a na druhy tyzden este potiahnem a dam si potom tyzden pauzu a uvidim ci sa na nu dam,podla toho kolko kg budem mat dole... 😝 ale mne tato dietka vyhovuje,nie je to nic strasne raz dva si moj organizmus na nu zvykol,nemam vobec xut na sladke...asi preto,ze jem tie tabl s jablc.octom 😉 no a dnes na veceru sa tesiiiiim mozme jest co xceme a hlavne kolko xceme 😀 aaa co ja si dam jeden kusok kolaca mnam mnam...ja nemozem odolat,vcera doniesla sesterka...a som hrozne rada,ze som sa uz vcera po nom nevrhla,ale si ho dnes vecer patricne vyxutnam 😎

debra
23. máj 2009

no este som xcela napisat,ze som si to len ja myslela,ze mam 65 kg/pred dietou/ 😖 mala som 66kg 😀 a teraz mam 64kg...este 9kg zhodit a som happy 🙂