Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

mamminka
5. dec 2007

a ako funguje? este som o nej nepocula

ikke
5. dec 2007

akoze pijes cely den kavu??? sorry, neviem si to predstavit. uz lepsia by bola hadam len cokoladova dieta 😝 😅 😕

expertka8
5. dec 2007

...uz som pocula o roznyx dietax..ale tento nazov mi absolutne nic nehovori 😅 ...o co sa konkretne jedna..nex neumriem sprosta 😀

paska
5. dec 2007

toto ma zaujíma 😕 😀

ingola25
autor
5. dec 2007

To sa nepije len kava..trva 2 tyždne a zhodi sa pri nej 8 až 9 kil...

expertka8
5. dec 2007

...a ja poznam "Žravú dietu" 😝 😀

paska
5. dec 2007

tak nám tom porozpravaj idem si zaliať jednu hned

ingola25
autor
5. dec 2007

ak chcete tak vam dam recept... ale určite ju poznate..poznam strašmne vela ludi čo ju držalo a pomohla každemu...a najviac zabera ak ma niekto vela kil navyše....

monkey1
5. dec 2007

ingola25, sem s nou, nech som do vianoc stihla 😉 a na vianoce to mozem opat pribrat 😀

madula
5. dec 2007

daj recept prosim 😉

ikke
5. dec 2007

no neviem...ja ked si dam kavu, hodinu po nej som hladna, ze by som zjedla aj kona s klincami... to asi nebude nic pre mna 😕
a 9 kg za dva tyzdne...? a aj po dvoch mesiacoch po diete mas stale o tych 8-9 kg menej? 😕

mamminka
5. dec 2007

a jest mozes, alebo nemozes jest ani pit nic okrem kavy, predpokladam ze bez cukru...to teda asi nie je moc zdrava dietka 😝 ale asi je dolezitejsie ze zabera-samozrejme v pripade nudze 😀

paska
5. dec 2007

davaj 😀 sem

monkey1
5. dec 2007

ingola, daj uz recept, ved len zbytocne natahujes 😝

certica
5. dec 2007

😀 takze princip odvodnenia + zaruceny infarkt k tomu..? 😀

ingola25
autor
5. dec 2007

mamminka ..presne tak..zabera v pripade nudze..ak niekto potrebuje zhodiť pred nejakou akciou..pred svatbou alebo dovčou...Ja som zhodila 9 kil za 14 dni...samozrejme,že ju nesmieš držať stale..no občas je fajn ju držať a potom ak sa človek nenapchava od rana do večera,tak nepriberie späť...

mamminka
5. dec 2007

certica-trefa 😀 ale som zvedava, ved uz nenapinaj tolkooooo

cat
5. dec 2007

ingola kazdy doktor by ti povedal ze schudnut 9 kil za 14 dni je hazard s vlastnym zdravim. Ja tusim ktora dieta to bude, na odpalenie zlcnika je fakt dobra 😒

ingola25
autor
5. dec 2007

certica ale ja ju nikomu nenutim..len viem,že existuje vela žien čo chcu a potrebuju rychlo zhodiť..kto ma par kil navyše,tak ju nepotrebuje,no su ženy čo maju aj 15-20 ba aj viac kil nadvahy...ak niekto chce,tak vam ju pošlem cez ip..

elise
5. dec 2007

ja poznám tiež super diétu a zhodila som tiež za 14 dní 9 kg a 2 roky sa nepriberie ani gram.

expertka8
5. dec 2007

...jedna "priblbla" doplnujuca otazka....voda...caj...su prisne zakazane...len sama kava???...no...ja som dobry extremista..ale toto je na mna "silne kaffe" 😅 😀 😀 😀

zuz11
5. dec 2007

mozno by som to mala zamknut estre predtym ako sa sem hodi ta dieta aby sme nemali vela ludi na svedomi 🤐 ved to nemoze byt zdrave
najlepsia dieta je nezrat 🤐 😀 resp. jest z mierou a vecer uz tak menej 😵
takze neblbnite a neprehanajte to lebo schudnete mozno 9 kil ale po diete naberiete 11 a super efekt 🤐 a este aj zdravie si znicite, to uz skor splnovu dietu odporucam 😀 alebo kapustovu 😀

jejke
5. dec 2007

Paradajkovu?

expertka8
5. dec 2007

..aj ja mam skvelu ...zarucenu "dietu"....dieta!!! 😀 ...ja neposielam recepty..ale rovno vam poslem mojho certa... 😝 😀

ikke
5. dec 2007

ja zas poznam cloveka, co si vymyslel dietu, ze je iba suche rozky a pije cely den iba kakao 😝 vraj aj naozaj schudol...
osobne mi taketo diety naozaj pripadaju ako skratka...v lepsom pripade...do nemocnice 😔

certica
5. dec 2007

ingola, ved v pohode. to nebol utok ani nic podobne, len konstatovanie

expertka8
5. dec 2007

..ikke...ze "vymyslel"...ty kokso...sami odbornici 😀

certica
5. dec 2007

ex, ten moj mi dnes tak zdvihol adrenalin, ze mi dozivotne kavu netreba

vavka33
5. dec 2007

tak ja sm tak fungovala,ked som chcela schudnut,pila som kavu rano,doobedu,poobedepodvecer a nic ine som nejedla.a schudla som 25kg.to bolo po prvej dcere.len som to nevolala kavova dieta,ale nejedenie 😀

cat
5. dec 2007

ano zuz, kapustova je super, po niekolkych dnoch pozries rano do zrkadla a miesto hlavy vidis ooobrovsku kapustu 😀 ale nesmiete fintit a medzi listy schovavat slaninu 😝