Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

alionuska
11. aug 2008

Dagsty 😀 potom toho trenera posli aj ku mne! 😀 😀

martina.d.
11. aug 2008

Dobré ránko, takže začíname. Koľko nás je?

dagsty
11. aug 2008

Pomóóóc, od dnes drezúra...vajíčka uvarené...hi.hi.hi 😉 😉 😉 😉

martina.d.
11. aug 2008

čajík vypitý, už teraz sa teším na obed. Po včerajšej grilovačke mám roztiahnutý žalúdok 😀 .

hiromi
11. aug 2008

a nechcel tu niekto zacat az 18.?

martina.d.
11. aug 2008

hiromi, ak tým niekto myslíš mňa, tak áno. Ale cez víkend sme si to s babami zmenili. Možno by ma to za ten týždeň prešlo. Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra. 😉

wladka
11. aug 2008

no, drzime sa?? ja este nemam vajcia uvarene, bo by som ich hned zozrala.. 😀

a neupratujem, zbytocne sa budem v kuchyni premavat, aby som nieco nezobla.. 😕 😅 , tak bordel, ale flakame sa na dvore.. 😎

tusim mam dnes obed uz o pol 12..nevydrziiiim 😀

martina.d.
11. aug 2008

zatiaľ sa držím, deti už hodinku spia, tak pozerám OH a nemyslím na pokušenia. Idem si ešte dať čaj, tým nič nepokazím. A poobede vybehnem s krpcami von, a opäť sa vyhnem kuchyni. 😀

hiromi
11. aug 2008

juj, ale ked ja cestujem tento tyzden ☹

martina.d.
11. aug 2008

hiromi, všetko zlé je na niečo dobré 😉 😀

hiromi
11. aug 2008

ze budem moct zrat cokoladu? 😝

martina.d.
11. aug 2008

my ti budeme ticho závidieť... 😀
alebo sa dohodneme že my budeme držať dietku a ty budeš za nás maškrtiť. 😀

hiromi
11. aug 2008

hmm mnam mnam
😝

mati a ako dlho to chcete, ze by som sa neskor pridala, dalsi tyzden, jedli by sme vlastne to iste 😕

martina.d.
11. aug 2008

teraz neviem na čo myslíš, hiromi. Že ako dlho máš jesť čokolády, alebo ako dlho chceme držať dietu? 😉

maminkatn
11. aug 2008

cafko tak ja len kuk sem vajicka zjedene a vypite 2 velke 1.5 l dzbany caju metoveho a spalovaca tukov...ale ma akosik boli hlava ale inak v poho a aj mesko mam uz naxystane na vecer len teraz skok do mesta a potom budem kuxtit a dem si kupit ananas na zajtra a tuniaka ,,,toho moc nemusim ale co uz a este ten hnusny jabl.ocot co uz takze cafko mozno vecer... 😉 😉

dagsty
11. aug 2008

Ježiš ja som hrozne, hrozne hladná...a vy???? ☹ ☹ ☹ ☹

Vajíčka som jedla ako keby som ich nikdy predtým nevidela!!!! 🙂 🙂 🙂

Bože, neviem jak to prežijem - ja pažravá!!!!

Ako ste na tom vy??

To akože v pohodičke zvládate???? 😅 😅 😅

martina.d.
11. aug 2008

ja v pohode, ani nemám chuť večerať. Veľa pijem. 😀

martina.d.
11. aug 2008

a to som na obed varila hranolky so syrom pre dcérku a manžela. 😀

junovka
11. aug 2008

😀 😀 😀 tak hladujete, co?? 😀 Ja prave si idem dat fajnu bublaninku, mnam 😝 😝 😝

Hiromi, ja zacinam 18.8......ak si sa rozhodla , tak budem rada 😉

martina.d.
11. aug 2008

júnovka, cítim vôňu tej bublaniny 😀 . Prežúvam s tebou, len naprázdno ☹ 😉 🙂

maminkatn
11. aug 2008

cafko som tu zas mno neni mi sicee do spevu ale zvladam to...kur,mesko na veceru a k tomu rajcinky a pred tym ten hnusny jabl.ocot a este aj na rajciny a na zajtra ananas na veceru boze aky je drahy ze 70 sk mm ma kopne asika do zadnice 😒 😒 😒

martina.d.
11. aug 2008

maminkatn našla som očistené čerstvé plátky ananásu v Kauflande za necelých 60 Skk.Je to v priesvitnom obale a celkovo to vyzerá ako celý ošúpaný ananás a ešte je k tomu aj pokrájaný. Skladujú ho pri ovocí v chladničke.

alionuska
11. aug 2008

No cauko!Konecne som sa dostala k pocitacu.Dnes sa mi zmensil moj rozgajdany zaludok asi o tri cisla.Mala som o takej pol piatej fakt peknu krizu,ked si moj drahy kupil cigansku v zemli a mne tiekli slinky.No bernardin!!! 😀 Ale odolala som,ibaze som bola akasi podrazdenejsia ako inokedy.To ten hlad.Zajtra bude lepsie...ten prvy den bol pre mna zly aj vtedy,ked som tu dietu drzala prvy krat.Inak pohoda.Este ze je leto a tak teplo...to cloveku az tak nechuti jest...Ale dnes by som zjedla teda aj klince asi.... 😀 😀 Jedine co ma posuva dalej je,ako sa tesim,ked sa v nedelu odvazim.Alebo aka budem sklamana?!!Dufam,ze aspon tri kilka pojdu dole a splasne mi brucho...Zatim caute a nevzdavajte to!!!!Myslim na vas na vsetky! 😉

maminkatn
11. aug 2008

martinka dikes ale v kauflaci bola dcera zo synom ale na druhy krat budem vediet bo ten sprosty ajnanas musis este aj ocistit takze ti z neho moc neostane...a este som vypila plo l spalovaca tukov a je mi na figo cosi na mna lezie asi daka xoroba,,, boli ma hrdlo a som aj zaxripnuta hrozne este to mi xyba aby som bola teraz xora hruuuuuza ☹

dagsty
11. aug 2008

Sevas baby...ja sa držím celkom dobre...práve som prišla z grilovačky....
Keďže sme mali na večeru kuracie mäsko, tak som ho nahradila 1/2 klobáskou...hmmmmmmmm...no a čo, možno ho robila nejaká sliepka, nie??? 😀 😀 😀 😀

Brucho mám jak melón, SOM PRASA!!!!!

Zajtra dodržím...možno 😀 😀 😀

Ale ja vôbec môj malý klobáskový zlepšovačík nepokladám za kiks....veď môžem, nie???? 😉 😉 😉

martina.d.
12. aug 2008

Dobré ráno, chuduľky! Tak dnes druhý deň, ja už som navarila čaj na celý deň, teraz rýchlo do potravín po čerstvé a voňavé pečivko. Inak sa cítim fajn, napriek tomu, že som včera nevečerala. Ja totiž mäso, len keď mám naň veľkú chuť. Ale dnes si už možno dám. 😉 🙂
Dagsty, mäso ako mäso 😀 😀 😀

alionuska
12. aug 2008

No Dagsty ja nemam nic proti tvojej klobaskovej metode,ale kazis nam tu moralku!!! 😀 😀 😀 Vies kolkym z nas si urobila chute?
Ale jasne ze si mozes dat,aj kazdy den,ale potom nemusis hladovat a najedz sa poriadne! 😀 😀 Ta tvoja dieta sa potom premenuje z kavovej na klobaskovu! 😀 😀 Ale hlavne ze si vesela! 😉

hiromi
12. aug 2008

junovka, tak ok, pojdeme na to spolu, ty ktoru konkretne budes?
dufam, ze si stihnem vsetko pripravit, lebo len v nedelu sa vratime... 🙄

maminkatn
12. aug 2008

mno ahojky dang.martina aj ostatne no ja ako som uz spominala vcera som xora mam zapal hlasiviek a musim sa dat vypisat bo veduca salie ze im tam nejaku infekciu zavleciem hruza inak nerozpravam len suskam a boli ma strasne hlava a inak ranajkovala som o plo11 co som prisla od dr. a teraz som si dala kur.mesko s rajcinkami a jabl.ocot a vypila som zatial 1 l caju na cistenie krvi som dobra ze...inak vcera som nemohla spat az okolo 12 som zalomila 😖

maminkatn
12. aug 2008

inak podla mna klobaska neni kuracina a ked mas napisane ze mas jest kuracie tak to mas podla mna dodrziavat...to je o diete 😒 potom teda mozes jest aj ine veci,,,podla mna ked sa dfas na urcitu dietu tak to mas dodrziavat do pismena 😒 ale to zalezi na tebe takze ja sa tesim na ananas s o,1 perc.jogurtom 😉 😉