Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

maminkatn
13. aug 2008

ale to by sa malo zjest co mas napisane ale ak sa ti toho zda na obed moc alebo na veceru tak nemusis ja si pametam ze to kura bolo na mna moc polka a na silu to nemusis len nic nemenit 😉

maminkatn
13. aug 2008

takze nikto uz nic tak pa pa 🙂 🙂

deni84
13. aug 2008

ahojte spoludietujúce 🙂

...vás ani nestíham čítať, dnes mi nešiel celý deň net, tak som zase nepísala... ale hladná som jak koň... :( aj klince by som zjedla, ale VYDRŽÍM 🙂 už aj ja cítim nejaký ten úbytok 🙂)) to je pre mňa motivácia 😀

...zajtra sa držte 🙂

pa

tanulienka212
13. aug 2008

maminka daaaaaaaaaaaaaaaaaakujem velmi pekne...vazim si veeeeeeeeelmi... 🙂 🙂

didusa.risulo
13. aug 2008

maminkatn ja lenze nechapem celkom ze ked je pisane kava,rozok,rajcina, ze co to mam zjest vsetko alebo si len vybrat, ale asi vsetko

tanulienka212
13. aug 2008

didusa a kde mas kavu, rozok a rajcinu spolu...???...na ranajky je vzdy iba kava a rozok a rajcina tam nikdy nie je...🙂...a v priebehu dna sa uz kava potom nepije...resp nie je pisana🙂

tanulienka212
13. aug 2008

alionuska takze ty drzis tu rozpisanu zo str4. nie ten link ako som pochopila kedze si dnes mala na obed aj vajicka aj tuniaka aj salat aj rozok...lebo na tej z toho linku su len vajicka a rozok 😢 ...tak som stale nechapala o akom salate to tocite🙂
...a este som sa chcela spytat ze ked je pisany salat tak mas normalne ten zeleninovy ako si spominala...lebo na tom linku je pisany cisto iba hlavkovy salat...tak neviem co si vlastne mozem dat...jasne ze ten zeleninovy mix by som brala viac... 😝

alionuska
14. aug 2008

Tanulienka.Ja si myslim,ze o ten salat tak ani nejde.Ved toho mozes zjest kolko sa ti zmesti.Len aby to bolo preliate trochou toho octu.Ked nemas salat daj si kludne len zeleninku,ved z toho sa nepribera! 😀 Len to nezajedaj s klobasou 😀 😀 ze Dagsty!!! 😀 😀 😀

alionuska
14. aug 2008

Inak v noci som mala tusim krizu alebo co.Skrkalo mi v bruchu a mala som z toho take divoke sny,ze som asi celu noc plakala...Vo sne!Tak sa tesim.Teraz pijem kavicku a papam rozok!Mnam 😀

martina.d.
14. aug 2008

Baby, neviem, čo je s mojím telom, ale nechutí mi absolutne jesť. Ráno si dám čaj, a cez deň ma ani nenapadne sadnúť si a najesť sa. Včera som mala hneď od rána plno vybavovačiek, vypila som len čaj, nachovala deti obliekla ich a behali sme po úradoch skoro do 15,30 hod. Im som medzitým samozrejme jesť dala 😀 . Ale ja som nebola hladná ani potom. Uvidíme ako to bude dnes, ale nevidím to ružovo. Viem, že to nie je dobré, ale keď si pomyslím na jedlo tak 🙄

maminkatn
14. aug 2008

ahojky spolu dietujuce.... 🙂 akurat som prisla od holicky a mam suprove vlasy presne take ako som xcela nie celkom blondina a cierna vobec 😉 take priridzene pieskovo plave vlasky ani ma nestrihala bo som nexcela a ofinku cakam az mi dorastie za uxo a som spokopjna este z jednoho dovodu... 😀 😀 😀 😀 nedalo mi a postavila som sa na vahu...co nerobim ale aby som mala nejaku motivaciu a co sa stalo....od pondelka mam 3 kila dolu a to je iba stvrtok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hura hura hura hura a este 100 krat hura sa tesim jak blazon 😀 😢 😀 😀 😀 😀

maminkatn
14. aug 2008

did ty asi si prehliadla co je kde napisane ved si to poriadne precitaj a uvidis ze na ranajky NIKDY neni napisana rajcina takze sa drz toho co je napisane a ten salat si mozes dat aky xces teda mmam na mysli zeleninkovy - rajc.,,uhorkovy.,alebo z cinsk.kapusty alebo vsetko do kopy aj s paprikou....tam sa medze nekladu...skoro mi zhorela kuracinka co tu tukam xi xi 😀 😀

wladka
14. aug 2008

cafte.. ja dietu porusila 🙄 , som debilcek.. ale od zajtra ideeeem 😎 , chlapi budu prec.. vtedy sa najlepsie chudne, nemusim vyvarat.. a emke varim zdrave jedla, co nei ej problem.. 😉

od zajtra tedaa 😎 , maminkatn, 3kilaaa 😵 wow, ty budes moja motivacia.. aku dietu su drzala, tu prvu ci tu druhu napisanu?.. a presne podla toho? ziadne prehresky?? 😕 ...co ked budem mat chut na cokoladku, aspon mala kocecka 😕 😅 , mozem???

aj cvicite?? a co?

maminkatn
14. aug 2008

ali to mas v noci asi krizu vtedy je najlepsie sa napit vody kolko vladzes a cez den caju bo sa hovori ze hlad je prezleceny smed takze tak to je a mam to vyskusane na vlastnej kozi...inak uz mi je celkom fajn aj uz rozpravam a vcera som sa tak vyhriala na slniecku na balkone ze som sa troxen pripiekla aj na tvari a aj na bruxu teraz si kazdy mysli ze som bola na dovol. a nie na marodke xi xi uz mi to aj jedna povedala ked som bola na nakup do lidlu ...ved na nakup ist musim ..inam mame to len kusok 😉 😉 😉 😉

maminkatn
14. aug 2008

wladi caf nesmies robit ziadne prehresky ☹ ☹ ☹ ja som drzakla tu moju dietku tu co som pisala na strane 20 tusim tak ak xces tak si kukni 😉 😉 😉 a ziadna cokoladka nic len to co mas napisane 😉 😉

maminkatn
14. aug 2008

wladi ale sa s maminou uzasne podobate ale si sa mi viac pacila ked si mala dlhe vlasy ale vies tak to xodi kto ma kratke xce mat dlhe a naopakinak ta kuracina mi skoro fakt zhorela stihkla som to len tak tak a vypila sompol l caju na cist,krvi a neni posledny a ja necvicim ,,,bo sa mi nece ☹ ☹ ale mala by som keby mal kto so mnou tak nevaham ani minuten ale nemam 😖 😖

ingola25
autor
14. aug 2008

ahojte babenky...už som vas strašne dlho nečitala...ako vidim..dari sa vam pekne chudnuť 🙂

didusa.risulo
14. aug 2008

maminka, tie rajciny to bol priklad, ale nevadi, ked si nepochopila, proste som chcela len vediet ze ked je na ranajky co obed ci veceru pisane viac jedal,ci sa to mam jest vsetko co tam je napisane, to je vsetko, snazim sa o odpoved uz dlho ale no nic,chapenzi? 😉

wali
14. aug 2008

ahojte, chcem sa spytat - maminka, ta tvoja dieta zo str. 20, tam nie su ziadne vecere okrem toho jedneho dna? vsade som doteraz citala, ze jest by sa malo 5x denne v malych porciach, ale vlastne ani pri diete zo str. 3 nie su ziadne "medzijedla". co myslite, prip. z vasej skusenosti - nevratia sa kvoli tomu tie kila spat? a este posledna otazka - treba to drzat 2 tyzdne a potom prestavka a zase? dakujem... 🙂

junovka
14. aug 2008

didusa, kukni na str.15, kde som udala link a bude vsjo jasno 🙂 , ok? 😉

lucxy
14. aug 2008

tak ja mozem napisat ze kaslem nato,,,radsej budem jest viackrat za den a delit stravu lebo podla mna to vedie ktryzneniu tela 🙂 a cvicit

wali skus drzat 90dnovu dietku,,odporucam drzala som ju 🙂

maminkatn
14. aug 2008

wali ty si asik dobre necitkala bo su tam aj vecere len musis poriadne citat a bude ti to vsetko jasne 😀 a trebato drzat 2 tyz.a potom pauza a potom zas 2 tyz. did ja som dobre poxopila ....jest sa ma vsetko co je napisane .... 😒 😒 ty nevies asi citat 😒 wali urcite nieco ano ale pri mojej skusenosti ani nie 😀 😀 a ziadne medzijedla v diete nie su taka je tato dieta....zvaz si to ci sa na nu dat a potom daj vediet okik 😀 😀

maminkatn
14. aug 2008

luckxy nie je to o tryzneni tela....ved to nedrzis tu dietu stale...cely zivot 😒 😒 len niekedy a je to dobre na precistenie tela a ozdravenie celeho organizmu...mam to vyskusane zalezi na tom ci vydrzis 😉 😉 ale ja som ti uz pisala ze ty to nepotrebujes 😀 😀 a ak teda silou mocou xces tak sa dahj naspet na 90tky a budes spokojna ked ti viac vyhovuje takze ja nikoho nenutim aby tuto dietu drzal 😖 je len na vlastnom uvazeni ze kto sa na nu da a kto nie 😉 😉 je to pevnej voli..ako som tu uz pisala 😉 😉 idem si uvarit zihlavovy cajik 😉

tanulienka212
14. aug 2008

luc ale ved aj pri 90dnovej jes tiez iba 3x za den...takze tomas to iste...navyse to musis vydrzat omnoho dlhsie 😀

...co ma vsak pri tychto dietkach zabija je deficit mliecnych vybobkov...navyse ked ja som taka mliekova a jogurtova...🙂...keby vsak aspon jedna uz konecne fungovala, tak by mi to stalo za to ...90 dnovu som vzdala kvoli tomu tak snad tuto uz vydrzim...dufam 😀 😀 😀

maminkatn
14. aug 2008

ahojky tanu... luc si mysli ze je asi lepsia ta 90 pri nej mozes viac kombinovat stravu a nemusis jest stale to iste ..tak asika preto 😀

didusa.risulo
14. aug 2008

mami viem citat az moc ale je to blbo pisane, treba tam dopisat slovko medzi jedlami "alebo" lebo potom si to baby mozu vysvetlit ako ja, ved v pohode inak pochopila si ma az teraz, pred tym asi nie, a da sa to napisat aj jemnejsie 😉

alionuska
15. aug 2008

No vidim,ze vedlajsie ucinky su viditelne a uz sa aj hadate...Co ste take podrazdene??? 😀
Len klud dievcence!
Ja som niekedy tiez,ale snazim sa na to nemysliet a radsej myslim na to,ako ma prekvapi vazenie v nedelu!!! 🙂
Ked som moc hladna,tak si pomyslim na to obdobie,ked mi po cisarskom nedali tri dni nic jest a este okrem toho som musela bojovat aj s tym,ze mi aj malinka zomrela...Som si povedala,ze ked som prezila toto,tak uz prezijem vsetko!Jedna mala dieta ma predsa nezlozi.Som rada,ze som sa na to dala a citim sa lepsie!
uz mi to moje brusko tak netrci 😀 😀

didusa.risulo
15. aug 2008

alionuska ja som v pohode, len niekoho tu rozculuje ked sa nieco pytam, ved ked niekto niecommu nerozumie tak sa opyta, ci nie? 😕

alionuska
15. aug 2008

Ale ved ja tak s humorom....Didus,kludne sa pytaj aj mna...aj ked neviem vsetko 😀 rada ti poradim!

wali
15. aug 2008

uznavam, su tam pisane aj vecere, bolo to napisane dost neprehladne, takze som to prehliadla. inak diky za odpovede.