Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

kacenka.n
14. apr 2009

tak kamene žlnikove mam už von tak mi var kava nebude vadit

veselica
14. apr 2009

este som ju neskusala, tiez som po pôrode 5 mesiacov, ale kedysi predtym som mala podobnu a schudla som 6 kil, ale baby co tu pisu aj co poslali sem tu dietu, tak hovorila ze zabera a ze su s nou spokojne

kacenka.n
14. apr 2009

tak idem na to aj ja pišeš že ty ideš skusit od zajtra?

veselica
14. apr 2009

ano od zajtra, 🙂 tak dufam, ze sa mi daco podari schudnut, ja by som chcela schudnut 10 kilov, no je to dost, ale musim nieco preto aj urobit, ty by si kolko potrebovala schudnut?

kacenka.n
14. apr 2009

ja asi 7kg 🙂

sticker
14. apr 2009

Môžem sa opýtať - káva sa môže piť aj viackrát za deň? 😅

sticker
14. apr 2009

Ja by som chcela tiež začať, len sa neviem dokopať - stačia 4kg a nejako sa vyformovať. 😝 Mne nerobí problém nejesť doobeda, ale teda poobede by som zjedla všetko 😠 ☹

kacenka.n
14. apr 2009

to neviem 😨 a aj ja vydržim doobeda nejest a potom by som zjedla toho velmi vela

kacenka.n
14. apr 2009

a kavu pijem aj trikrat denne ale nesku tak neviem či sa može aj taka

sticker
14. apr 2009

Mrkla som na začiatku témy nejaké tie linky a diéty, tak som si dve skopčila a neskôr si ich lepšie prečítam.... ale napr. v poslednej dobe mám veľmi rada cviklu, tak aj to musím porozmýšľať, či by sa nedala nejako tam dať do tej diétky 🙂

kacenka.n
14. apr 2009

cviklu si myslim že určite možeš aj ona čisti

junovka
14. apr 2009

stiki, kavu mozes pit aj na hektolitre 🙂 😉 Inak, budem ta sledovat ako sa ti dari 😎 😉

sticker
14. apr 2009

Ahoj Vlasti 🙂 😉 A veď ma nemusíš sledovať 😀 😀 Ja nemám pevnú vôľu 😠 😒 ☹ Ani v podstate neviem, či som si dobrú diétu poznačila..... Ale sa mi marí, že ešte niekde v notebooku mám uloženú tú stránku čo schudla tak veľa tá ženská 😝

m.a.r.t.i.n.a
14. apr 2009

AHOJTE BABY !
Ja som ešte dneska zostala u našich, takže začínam už na 100% od zajtra ! Dneska som ešte zožrala plno koláčov /akože naposledy/ 😀 a idem na to 😎

veselica
14. apr 2009

baby, ja som teraz pri Panelaku zozrala balicek pukancov, tiez akoze naposledy 😲 a od zajtra dietka

m.a.r.t.i.n.a
15. apr 2009

AHOJ KOČKY !

Tak som dneska ráno vstala psychicky pripravená ZAČAŤ 😎 😅
Odvážila som sa, zapísala do kalendára / 171cm/70kg / a idem si uvariť liter čaju, pretože kávu nepijem. Neviem, či sa teda može okrem čierneho aj nejaký iný, ja si budem dávať mátový, ovocný a rozne bylinkáče, tak snaď nerobím chybu.
Tak dúfam, že sa tu dneska zídeme viaceré a budeme sa navzájom podporovať, lebo ja nemám pevnú volu a budem to potrebovať 😅 🙄 Myslím, že už zajtra doobeda 😀 😀 😀

kacenka.n
15. apr 2009

ahojte ja som zjedla kolač ale čo mam robit ked ostal 😀

m.a.r.t.i.n.a
15. apr 2009

Kači, mne zostali bryndzové pirohy, ale dala som ich psovi. 😉 takto inak nezačneš nikdy, vždy dačo zostane 😅

kacenka.n
15. apr 2009

martinka všetko mi vždy pojedia kolač ostal ako naschval ale už pijem kavu len bez cukru mi nechuti blee

kacenka.n
15. apr 2009

jej to si z maleho robila modelku?je strašne zlaty 🙂

m.a.r.t.i.n.a
15. apr 2009

Kači,myslíš v albume v tých dievčenských šatočkách? 🙂 On sa rád fotí, je to taký narcisík malý 😎 🙂

kacenka.n
15. apr 2009

ano v albume.aj mala sa rada foti bude sa tak vyškerovat

veselica
15. apr 2009

baby tak ja som sa rano tiez odvazila, vyska 173, 76 kilov, no hruza, tiez neznasam kavu bez cukru, no zvladla som to, a ktoru dietku vlastne drzite, lebo su tu spomenute dve, ja drzim tu zo strany 3... drže sa a radsej nekukat ani do chladnicky 😀

m.a.r.t.i.n.a
15. apr 2009

Ja som sa pustila do tej BEZ jablčného octa 🙂

kacenka.n
15. apr 2009

ja mam 55 kg a chcela by som 48 hmm.ja tiež tu zo strany 3 ale najlepšia je sobota večer 😀

maminkatn
15. apr 2009

ahjky,,kooooocky,,,,, 🙂
veselica...aha tak tY si...z dedinky,,,,ja som priamo,,,z tn.... 😉 inak,,,co sa tyka,,velkej noci,,urcite,som aj ja pribrala,,,nieco,,radsej sa nevazim,,,ale budem to riesit,,ked,,pojdem do roboty..bo,,som stale pn,,,,trapi,,ma rameno,,,a,,,aj,kolena,,,,budem xodit,,ne rehabku,,,a sledovat vas,,jako,,,s mi tu drzite... 😉 😉 😉
zdravim,,,nove,,,babulky,,,,co,sa tutok,,k,,vam pridali,,,,,,, 😀 😀 😀 😀

patricia1971
15. apr 2009

baby ahojte, tak čo som za mesiac schudla tých skoro 7 kg, tak som teraz nabrala 2 kg a som z toho úplne hotová.....najskôr som si dávala pozor,ale tie zákusky,a šalát a udené mäsko, no neodolala som,tak dnes pokračujem v chudnutí 😀

veselica
15. apr 2009

babulky , tak ja mam uz obed za sebou, som bola hladna jak vlk, mala som tri vajicka na tvrdo a 2 male rajcinky, inak ma to zasitilo, tak som zvedava dokedy

m.a.r.t.i.n.a
15. apr 2009

AHOJTE !

Hlásim stav:
Doteraz som pila len mátový čaj + asi liter a pol minerálky a zatial hlad nemám. Došli sme s malým z vonku a varím si špenát + 3vajíčka + rajčina. Snaď do večera potom vydržím...Ale budem vonku, tak na hlad nebude čas....
DRŽTE SA!

miriam17
15. apr 2009

ahojte ked tak citam a pisete teda o diete,mate niektora skusenosti s radami od mira veseleho?