Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
18. sep 2009

marfic, tvoje telo potrebovalo celych 9 mesiacov v tehotenstve, aby si pribralo tolko kolko si pribrala, a presne aj tolko casu potrebuje tvoje telo na rekonvalescenciu, aby sa dalo dokopy...taze vyckaj este do tych 9 mesiacov a....rob ako myslis, ale ja by som to nerobila.Ved na dietky budes mat casu cely zivot , ale na kojenie nie, a skoda by bolo, keby tvoj drobcek prisiel o vyzivne mliecko 😉

dadka1010
4. okt 2009

Ahojte... ako je to s lindaxou pred otehotnením??? môže to nejako ovplyvniť budúce tehotenstvo, keby sme sa rozhodli pre bábo?

miriamka
4. jan 2010

Ahojte baby,tuto dietu som uz raz drzala...dost pomohla,lenze to som mala velku nadvahu.Neviete ako je to ak chcem dat dole max.3kg,oplati sa mi ju drzat?Ake mate ubytky hmotnosti ?

aniratak696
11. jan 2010

Ahojte baby, celý den to tu čítam v práci a aj som si podla vami uveden stránky vypočítala nadváhu... idem od dnes rana do toho s vami... 😉 mávala som pred dvoma rokmi do tých 55kg pri mojej výške 165cm to bolo super a zrazu som pribrala 20kg tak už stačilo si hovorím ☹ ☹ ☹ ☹ a chcem to dať dole tak dúfam že to dám 😉

sasilinka
11. jan 2010

Holky, prosim, poslite mi taky tu dietu, diky
cwirn@seznam.cz

miriamka
11. jan 2010

Nakoniec som sa rozhodla od dnes na nu ist 😉
Sasilinka a ine...na strane 4 je popis tejto diety

aniratak696
11. jan 2010

miriamka tak ideme do toho spolu 😉 ja od dnes začínam 😉

sasilinka posielam ti ju z roboty 🙂

miriamka
11. jan 2010

OK,ideme na to 😉 Ja chcem dat dole 2kg,co nie je tak vela,tak dufam,ze sa podari

sasilinka
11. jan 2010

aniratak696 :
dekuji za zaslani diety. Vypada dobre, tak to taky zkusim.
ahoj

aniratak696
12. jan 2010

sasilinka nemáš začo ideš do toho? 😉

miriamka no čo ako ti to ide? ja som pribrala za dva roky 20kg aj ked nevyzeram ako sumo vdaka mojim zenskym krivkam ale chcem dat dole urcite aspon 10kg ale vcera večer som myslela že sa budem po stenách škriabať čo som taká hladná bola 😀 ale vydržala som 🙂

miriamka
12. jan 2010

No ja som pred tehu schudla vdaka delenej strave 15kg...pocas tehu som pribrala,ale kratko po porode som mala este menej nez pred tehu.Teraz som s vahou viac menej spokojna,chcem len schudnut co som pribrala pocas sviatkov tie 2kg.
Inac sa drzim,aj ked nedavam si dnes na obed kuraci platok,ale sojove platky 😉

aniratak696
12. jan 2010

no ja som si dnes dala na ranajky len caj lebo som nestihala pocas rannej porady ist kupit pecivo ale neviem sa dočka obedu 🙂 no ja som to pribrala kvoli chorobe ale aj mojej praci kedze som cely den nic nejeda a potom vecer o 20h sadla k vecer 😠

ja som tiež vďaka delej dobre vyzerala len to dlho trvalo 😉

miriamka
12. jan 2010

No ja ked priberam,tak najma ze mam sedave zamestnanie...inac doma to nehrozi,to je pohybu viac nez dost pri malom

alana1111
12. jan 2010

chcela by som sa pridat do klubu.aniratak696 chcel by som ta poprosit ci by si ju nemohla poslat aj mne.bedem vdacna.dik

aandyna
12. jan 2010

aj mne 😉 prosím.

aniratak696
12. jan 2010

miriamka tak ja robim v banke a od kedy tu robím som pribrala toľko ale to bolo aj antibiotikami 😢 inak dnes som mala len obed a na ranajky caj vecer som nestihala ist do obchodu kupit ananas ani jogurt tak mam na protest mojej lenivosti nic na veceru ☹ zatial v pho znasam ale rano zjem aj mojho maleho yorka 😀

alana uz ti ju posielam ale je aj na str.4

aniratak696
12. jan 2010

Pondelok

Raňajky: čierna káva
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom

Utorok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: 1 čerstvý ananás, biely nízkotučný jogurt

Streda

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 vajcia na tvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát
Večera: 10 dkg šunky s hovädzou šťavou (respektíve 20 dkg šunky), 2 rajčiny

Štvrtok

Raňajky: 1 čierna káva, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

Piatok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez oleja, šalát s jablčným octom (alebo dusená ryba a uhorkový šalát)
Večera: 20 dkg šunky, ovocie (nie banány!)

Sobota

Raňajky: čaj s citrónom
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: JEDZTE! Zájdite si na večeru, alebo si niečo dobré navarte. Je úplne jedno čo a koľko, dajte si to, na čo máte chuť!

Nedeľa

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: ½ grilovaného kuraťa, šalát
Večera: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie (okrem banánov) a 1 celozrnný rožok

a trvá to dva týždne a treba veeľa piť ako to tu baby písali ja som v tomto len začiatočník 🙂

alana1111
12. jan 2010

dakujem.skusim to od pondelka

aniratak696
12. jan 2010

držím palčeky 😎

miriamka
13. jan 2010

Tak ako vam to ide?Ja v pohode...nakolko tuto dietu drzim spolu manzelom,je to fajn,lebo ma tu nicim inym na jedenie nedrazdi 😀

aniratak696
13. jan 2010

ahoj miriamka...ja tiez v poho som si teraz az vsimla ze som si mala dat k dnesnemu obedu(tuniaku) este aj rozok ale akosi som si ani to nedala takže som si dala len tuniaka 😀 😀 ale tusím mi lepsie sedia gate v robote a ty ako?aj sa furt vazis?lebo ja ne

miriamka
13. jan 2010

No ja som sa dnes odvazila prvy krat od pondelka,mam o 1kg menej.A chcem dat dole 2 maximalne 3,takze myslim,ze to v pohode zvladam aj s obcasnym prehreskom ak by nejaky bol.
Ty chces dat dole kolko?

aniratak696
13. jan 2010

ja chcem 18kg minimalne 🙂 lebo ja som mavala do 55kg a teraz mam do 70kg ☹

miriamka
13. jan 2010

To sa Ti podari,neboj!A aka si vysoka?

aniratak696
13. jan 2010

vysoká som 165cm ale ako nie som jak medved mam to rovnomerne rozlozene tak to nevyzera az tak nenorme vid foto co mam tu pri mene 🙂

miriamka
13. jan 2010

Ja som mala pred otehu ked sme sa este len snazili 73kg,potom som pomocou delenej schudla na 58kg a teraz si chcem tych 58kg udrzat,to mi tak vyhovovalo.

aniratak696
13. jan 2010

ja som si celu strednu drzala vahu vdaka delenej ked som mala nejake to kg navyse ze po sviatkoch atd ale to som mavala do 48-55kg. ale povedala som si že po tejto pojdem na delenú tá je v poho 🙂

a ako ti ide táto dietka?

miriamka
13. jan 2010

Ide mi dobre...drzim sa,len uz dnes som mala o 1kg menej,sa mi zda ze nejako nezdravo rychlo sa nou chudne 😕

marryaa
15. jan 2010

ahojte holky. 😎
takze ja mam za sebou 4 dnovu dietu,z ktorej som vyhladovana ako vlk.ale nepomohla.asi som malo cvicila 😠
co mali 4 kg dole ist,islo len 2.som z toho na nervy,tak ze od pondelka idem na tuto vasu kavovku,a dufam,ze sa mi podari v priebehu 2 tyzdnov aspon 5-6 kg,co je aj moj ciel.normalne sa uz tesim,lebo mam vela nohavic,ktore navlecem,ale nezapnem kvoli bruchu a bokov. 😠 to je tak,zena po porode,aj ked uz 10 mes 😅 ,ale nechce nic prec.tak som velmi zvedava.a aj cvicit budem,dufam 😅

miriamka
23. jan 2010

Ahojte...tak po 2 tyzdnoch drzania kavovej dietky mozem konstatovat,ze 2kg isli dole...viac teraz nou uz nepokracujem,ale skusim ist na delenu stravu ako styl stravovania aby som si vahu udrzala pripadne este 1kg dala dole.Ale tato dieta riadny drastak a teda zdrava urcite nie je 😒