Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

cessy
25. okt 2010

ok, idem s vami do toho, uz som ju drzala a schudla som 😉

lusana
25. okt 2010

@cessy a koľko si pri nej schudla? Ako dlho si ju držala? Vrátili sa kila naspäť?

cessy
25. okt 2010

@lusana scudla som s nou 4 kg, ale drzala som ju len 2 tyzdne. vtedy mi tolko stacilo, tak som dasie dva tyzdne nepokracovala.
vaha sa mi drzala, ale po lete som sa doslova zacala prejedat a pribrala som, tak teraz idem svami na nu

co si dnes papala??

lusana
26. okt 2010

@cessy tak včera som sa držala R káva, O 2 rajčiny, 2 vajcia, celozrnná žemlička, V nemala som kuracie prsia, tak som zjedla pečenú rybu- to dúfam nevadí a čo je najdôležitejšie veľa som pila, lebo to sa nikdy nemôžem prinútiť dodržiavať pitný režim a čo ty ?

cessy
26. okt 2010

@lusana ja som jedla podobne, ale z nedele som mala pecene kuracie prsia tak som si dala tie. no a dnes.....drzim sa drzim...

cessy
1. nov 2010

zase som v tom zostala sama??? ☹

aniratak696
17. jan 2011

Ahojte, tak ja sa dneska do nej vrham tiez pekne po roku a dufam ze to pojde dobre ako to islo prvy krat 😉 kto sa pridava?

baambulka
17. jan 2011

aniratak696 ja by som sa rada pridala,ktoru dietu si zacala drzat?tu 4 dnovu?ale az od zajtra....dnes som uz obedovala 😒

baambulka
17. jan 2011

chcela som napisat 14dnovu...a je dobra?kolko si z nej schudla?

aniratak696
19. jan 2011

@baambulka jasne ja som sa na nu dala hned v pondelok a rozhodla osm sa az okolo obeda ked mi kolega povedal aby sme to uz neodkladali 🙂

poznam vela ludi co ju drzalo a naozaj rychlo schudli a bez jojo efektu co sa mi velmi paci a pride mi ze nieje az moc o obmedzovani lebo jes docela normalne(aspon mne to vyhovuje)

pred rokom som ju drzala a na vahe som tusim neschudla ale na obleceni hned som citila a to som ju mala len tyzden lebo sme mali pohreb a to uz sa mi akosi nedalo myslet na jedlo...

a zacala si uz?

jarabicka
19. jan 2011

...ahojte, ja by som chcela tu dietku, nepošlete mi ju niektora na ip?

aniratak696
19. jan 2011

@jarabicka
Pondelok

Raňajky: čierna káva
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom

Utorok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: 1 čerstvý ananás, biely nízkotučný jogurt

Streda

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 vajcia na tvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát
Večera: 10 dkg šunky s hovädzou šťavou (respektíve 20 dkg šunky), 2 rajčiny

Štvrtok

Raňajky: 1 čierna káva, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

Piatok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez oleja, šalát s jablčným octom (alebo dusená ryba a uhorkový šalát)
Večera: 20 dkg šunky, ovocie (nie banány!)

Sobota

Raňajky: čaj s citrónom
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: JEDZTE! Zájdite si na večeru, alebo si niečo dobré navarte. Je úplne jedno čo a koľko, dajte si to, na čo máte chuť!

Nedeľa

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: ½ grilovaného kuraťa, šalát
Večera: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie (okrem banánov) a 1 celozrnný rožok

baambulka
19. jan 2011

@aniratak696 ahoj,nie,nazacala som,nasla som tu dve diety,jedna bola na str.3 a druha na str.4,nevedela som,ktoru drzis....
a do toho som ochorela ☹ ,nic mi nechuti,tak som ako na diete 😀
ale zacnem v pondelok,idem si ju nastudovat a vyskusam 😵

aniratak696
20. jan 2011

@baambulka
ja drzim tu zo strany 4 🙂

flowerfairy
21. jan 2011

@aniratak696 Caute baby, pridavam sa, uz som tuto dietu drzala a pomohla. To je akoze ta kavova?

Inak pre mna bola najlepsia dieta kojenie, problem nastal, ked som prestala kojit ☹

aniratak696
21. jan 2011

@flowerfairy ahooj a ako si prezila tuto dietku? 🙂

flowerfairy
22. jan 2011

@aniratak696 Myslela som tu, co je na tejto strane, plus minus. Celkom v pohode, trosku som si to prisposobila, tuniak alebo sunka miesto kuracieho rezna a tak, ale naozaj zabrala, asi ako jedina a to som vyskusala vselico. 😉 Clovek ju vie dodrzat, lebo nehladuje. Ale bolo to aj v kombinacii s cvicenim, chodila som na taebo tak raz dvakrat tyzdenne. Momentalne skusam len nevecerat, alebo len ovocie, ale chcem si znovu dat taku dvojtyzdnovku... 🙂
Ides ju skusit? Drzim palceky 🙂

aniratak696
23. jan 2011

@flowerfairy ja presne toto iste robim je napisany tuniak a ja si dam napr lososa alebo nieco podobne, ale tiez som snou spokojna drzala som ju davnejsie ale len tyzden a teraz uz mam uspesne prvy tyzden s kolegom za sebou a hned sa clovek citi lepsie a zacinam aj spining a fitko tak super 🙂 zacinas od pondelka?

flowerfairy
23. jan 2011

@aniratak696 A vies co? Asi aj hej. Zacnem od zajtra 🙂 Mne sice uz teraz ziadne fitko ani aerobic nehrozi, ale mozno sa mi podari poriesit nejaky elipticky trenazer 😉
A kolko sa ti podarilo zhodit za ten prvy tyzden?

cessy
23. jan 2011

@flowerfairy mozem sa pridat????

cessy
23. jan 2011

drzala som ju, ale tentokrat som to neako po tyzdni vzdala....nemala som neaku podporu ☹ , ale chcem zacat znovu

cessy
23. jan 2011

ja som drzala presne tuto, co je vyssie napisana 😕

flowerfairy
23. jan 2011

@cessy No jasneeeeee, ved sama sa hadam ani dietovat neda 🙂 Dame preteky, kto viac schudne? ....Srandujem 😀

thera1
23. jan 2011

ahojte....neskúšala niektorá z vás Update dietu od Norbiho???

cessy
23. jan 2011

@flowerfairy ok,
a ktoru budes drzat, lebo ja som tie na prvych stranach nepozerala, lebo ja budem tuto co je na tejto strane, presne tuto mam na chladnicke 😉

cessy
24. jan 2011

ako sa drzime???? 😕 😕 😕

aniratak696
24. jan 2011

@flowerfairy tak za prvy tyzden mam 3kg cca a aj kolega tak ma nejako dole...ale nedrzali sme to na 100% uplne takto sme si to obmienali tie jedla napr bol tuniak a ja som si dala lososa, alebo on si dal na miesto kuracieho masa ine maso a vpoihode to islo dole...hlavne to citim na veciach 🙂 tebe to ako ide?dala si s ana to na konec?

@cessy hehe vitaj medzi nami a mas pravdu je treba ked to drzis s niekym ja to drzim s kolegom a je to super takto v dvojke 🙂 a ako ti to ide?

cessy
24. jan 2011

@aniratak696 ja som len dnes zacala ale uz som tuto dietku drzala, s vami mi to urcite pojde lepsie ako samej 😵 😵 😵

aniratak696
26. jan 2011

@cessy juu tak to je super a ako ti to zatial ide?
ja som mala na obed dnes rybu a az som mala odpor k tomu 😀 ale pohodee ide to

flowerfairy
26. jan 2011

@aniratak696 Super, ze sa ti tak podarilo za prvy tyzden. Pamatam si, ze aj ja som sa tak tesila, ked som ju kedysi drzala. Ale tentoraz ani nahodou, naopak za prve 3 dni som este 20 dkg pribrala. Ze by za tym bola smrtelna kombinacia neustaly stres, nulovy pohyb, nedostatok spanku a tehotenske vitaminy? Snazime sa totiz o babo. Dobry zoznam vyhovoriek, co?

Takze babule, ja to asi nateraz vzdavam 😒 Ale zostanem pri nevecerani a nejedeni chlebika. A dietovat budem az po druhom babatku...uz aby to bolo. 🙂