Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

slonisko
19. apr 2009

ahojte 🙂 stale.som.hladna 😠 snažim.sa.dodržat.dietu.som.však.slaba.

iwusska
19. apr 2009

ahojte, držím palce aby ste to vydržali 😉
ja zajtra začínam a nemám parťáčku ☹ , tak budem čerpať aspoň z vašich skúseností

m.a.r.t.i.n.a
19. apr 2009

Slonisko, aj sa cítim slabá ☹( Vymyslela som to ale tak, že keď mám na večeru napr.šunku+vajíčka, tak som si dala 100g šunky už okolo 16:00 a zbytok za dve hoďky, inak by som odpadla od hladu... 😒

Veď to neni tak strašný prehrešok....

Dneska som si bola kúpiť syr a išla som okolo zákuskov a baby, moje druhé schyzofrénne JA ma tak strašne nahováralo, aby som si kúpila aspoň jeden jedinký veterník, že šak sa nič nestane, ale nakoniec som odolala.No bolelo to 😀

m.a.r.t.i.n.a
19. apr 2009

Veselica, kto ťa rodil? Aj ja som rodila v trenčianskej porodnici. 🙂 V októbri. 🙂

iwusska
19. apr 2009

martinka ahoj 😉 prosím ťa keď máš napísané že vajíčka, koľko ks si si dala alebo šunky, syra?

m.a.r.t.i.n.a
19. apr 2009

No dole pri tej diete je napísané, že toho možeš zjesť koľko chceš 😅 😉 🙂
Takže to využívam. Šunky som mala 250g /kúpila som si dva druhy/, syru tiež 250g ale bol to nízkotučný KLEOPATRA. A vajíčka si vždy uvarím 3. Ale na polomako,lebo na tvrdo moc nemusím.

marika009
19. apr 2009

iwusska- tak ja sa k tebe od zajtra pridavam ,zacala som pred velkonoc.sviatkami ale som to porusila ,no ved vies tie sviatky ,.ale teraz od zajtra zacinam naplno tak dufam ze sa budeme navzajom podporovat a povzbudzovat. dufam ze to potiahnem az do konca.drz mi palce ja drzim tebe tiez .papa

veselica
20. apr 2009

dobre ranko, aj ja byvam hladna a som slaba, snazim sa to vydrzat
martinka, ja som rodila v novembri a rodil ma kascak, bol som s nim nanajvys spokojna, je to velky odbornik a teba kto rodil?

zuzna29
20. apr 2009

Ahojte baby, tak aj ja sa od dnes pripajam k hladujucim zenam 😵 - dnes zacinam tu tvz. kavovu dietu, som zvedava ci to zvladnem... som rada, ze tu existuje takeho forum, ktore som mimochodom nasla nahodne - myslim tuto temu... aspon ma clovek psychickú podporu 😀 drzim vam vsetkym palce... a ozaj vy drzite ake diety - zvedavost ma premohola 😎

iwusska
20. apr 2009

marika zuzka supeeeer, som rada že ste ma v tom nenechali samu, budeme sa navzájiom podporovať, dúfam že to vzdržíme všetkz až do konca 😉
ja už mám raňajky za sebou, nerobí mi to problém byť na káve doobeda lebo bežne som takto fungovala doteraz a jedla som až keď som prišla domov z práce, takže teraz budem papať dokonca skôr 😀
neviem či sa to môže, ale ja pijem nescu s mliekom 😖

veselica
20. apr 2009

iwusska aj ja pijem iba nescu s mliekom, inu by som nedokazala vypit, ja som si dokonca aj sladila ale teraz jak som na dietke , tak bez cukru

iwusska
20. apr 2009

veselica ahooooj 😉
som rada že aspoň niekto pije takú ako ja, ja som aj doteraz pila 2in1 takže zatiaľ nepociťujem žiadne obmedzenia, tie len prídu 😀 a ako sa cítiš?

veselica
20. apr 2009

no momentalne som dost hladna, aj som si chcela dat celozrnny chlebik, no samko dost place a sa jedu, tak ho len po rukach nosim...ale inac ma zatial dole tak 2,5 -3 kila, neviem presne, lebo mam doma taku staru vahu, to nie je digitalna.. ako sa dari Vam ostatnym?

iwusska
20. apr 2009

ja zatiaľ hladná niesom 😉 uvidím ako to bude ďalej
na obedík som si nachystala špenát a vajíčka, som zvedavá ako mi to bude chutiť bez zemiačikov 😨 😀

m.a.r.t.i.n.a
20. apr 2009

IWUS: ja som si na špenáte nikdy tak nepochutila ako ten prvý deň 🙂 Lebo som bola hladná 😀 A dobre som si ho ochutila, kúpila som si ale sekaný, nie ten lacný pretlak, ten nemám rada. Je to velký rozdiel. 😉
Ja som si dneska musela dať ráno nízkotučný jogurt, lebo som vstala úplne slabá, hlava sa mi motala a na 100% by som do obeda nevydržala. teraz som už úplne v poho... Vážila som sa hneď ráno a mala som 68,7kg.

iwusska
20. apr 2009

martinka koľko si už zhodila?
ja som si tiež kúpila ten sekaný, aj som si ho ochutila budem šíriť cesnakovú arómu v práci 😀 ale ja vôbec niesom hladná, lebo som zvyknutá doobeda nejesť 😉 len aby mi to vydržalo, lebo keď mám niečo presne určené tak sa moje telo správa inak ako obvykle, ale budem sa snažiť 😉

m.a.r.t.i.n.a
20. apr 2009

IWUS: začala som od stredy, resp. od štvrtka, lebo prvý deń som nejedla, tak ako som mala a vtedy mi váha ukázala 70kg. Myslím, že aj tak 1-2kg týždenne je také zdravé optimum. 😉

VESELICA: mňa prijímal Dr.Gajdošík, je to moj spolužiak 🙂 ale rodila som až za 23hodín, takže služba vyšla na tú mladú blonďatú doktorku, len neviem ako sa volá 😖

iwusska
20. apr 2009

tak držím palce nech to ide pekne dole nám všetkým 😉

veselica
20. apr 2009

ja som rodila 18 hodin, takze sa pri mne vystriedali vsetky smeny, aj ta doktorka mlada bola pri pôrode, mala som tazky pôrod, samko mal 4 kg a 54 cm, no poviem ti mala som co robyt aby som ho vytlacila 😉 ale je to ten najkrasnejsi a najspokojnejsi chlapcek 🙂

iwusska
20. apr 2009

veselica však to stojí za to? Nič krajšie som doteraz nezažila, ako keď mi prvý raz ukázali moje princezničky a ja som si ich mohla vyobjímať

veselica
20. apr 2009

jeziis jaku hrubku som tam spravila, sa strasne hanbim , ani neviem ako som to dokazala napisat 😖 😖
iwusska, veru, neni nic krajsie na svete ako ked môzes drzat v naruci svoje deticky

iwusska
20. apr 2009

veselica to sa stáva 😉
a keď ťa tu tak mám, koľko x za deň piješ kávu? Ja som si dala aj teraz poobede, dúfam že nevadí

cica13
20. apr 2009

Iwuuuus..uz sa tolko nekavuj!!! 😀 😀 😀 😀

iwusska
20. apr 2009

cica 😀 😀 😀 😀 šak potom uvidíš aká budem z tej kávy krásna 😀 😀 😀

veselica
20. apr 2009

no väscinou len rano aj to aby ma prebrala, a ked som hladna tak si dam aj poobede, ale to malokedy, ale nemyslim ze mnozstvo kavy môze nejak vyrazne ovplyvnit nase chudnutie 😉 a uz mas po obede?

junovka
20. apr 2009

na povzbudenie....baby ide vam to krasne 😵 😉 Ja som sa rozhodla, ze snad, mozno , opat podietkujem po 23.5 😀

cica13
20. apr 2009

Ivi, ale musis ju pit studenu, aby si bola krasna..... 😀 😀 😀 😀

iwusska
20. apr 2009

veselica obedík som mala už o 11:30, som sa dojedla tie vajíčka riadne zasýtia 😀 a ty?
júnovka tak to máš ešte more času sa psychicky pripraviť 😉 ty si už dietkovala?

lilu18
20. apr 2009

vsak sa vody napite naco tolko jete?? 😀

iwusska
20. apr 2009

babiská si nerobte srandu 😀 my sa tu snažíme a vy takto koťuhy, heš do inej témy 😀