Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

alionuska
8. aug 2008

Baby nakolko sme sa museli dohodnut s drahym,ze dalsie dietatko musime na chvilu odlozit,dam sa opat na tuto dietku aj ja!!Takze zacinam od buduceho tyzdna od pondelka.Lebo dnes som sa vazila a neni dobre!!!! 😝 😝

junovka
8. aug 2008

Alionuska, a keby si zacala od 18.?Lepsie by sa mi to tiahlo, ked viem, ze tiez niekto chudne somnou 😅 😔 Rozhodla som sa preto 18.8., lebo na druhy tyzden zacina SPLN, a vtedy viem a mam to na sebe vyskusane, ze z vahy to ide tazko, lepsie povedane nijako, a kedze 18 bude uz po splne a mesiac zacne ubudat, tak aj na vahe sa zhadzuje lepsie 😎 😉 A ktoru dietku budes drzat ty? 😕

martina.d.
8. aug 2008

Júnovka, ja sa rada k tebe pripojím. Len mi prosím napíš do mailu tú dietku. Prečítala som si obe aj na strane 3 aj 4. Ktorú budeš držať ty? Ja potrebujem zhodiť po pôrode, ideme do Prahy, a chcem byť k svetu a ešte k tomu aj na svadbu.

martina.d.
8. aug 2008

ok, tak sa môžme dohodnúť od 18.8.2008. 3 osmičky, dúfam, že pre nás budú šťastné ( nie ako pre tých vo vlaku v čechách) ☹ ☹ ☹ . A už si ju niekedy držala? Máš s ňou skúsenosti? Júnovka, ale ja vôbec nepijem kávu. Dúfam, že budem vedieť po nociach spať. 😀 😖

junovka
8. aug 2008

Chudak, ludkovia ☹ 😢
Drzala som ju uz 2x 😎 Tak, si kludne daj cierny caj.Inak, ani ja kavu bez cukru nepijem, ale da sa to zvladnut 😉

martina.d.
8. aug 2008

Popravde, pijem čaj čierny - magorák. 😀 😀 😀
Ale vyskúšam to, s radosťou. Keď niekto kvôli chudnutiu začne fajčiť 😠 😠 😠 , tak ja začnem piť kávu.A budem ju miešať s čajom.

martina.d.
8. aug 2008

vlastne nie miešať ale striedať. To prvé by asi nedopadlo dobre 😀 😀 😀

junovka
8. aug 2008

😀 😀 😀 no, co aspon by ta hned precistilo a kilo by si mala zarucene dole 😀 😉

maminkatn
8. aug 2008

cauko zienky ta dietka je zarucena 🙂 ja so sxudla s touto dietkou 40 kg za 2 roky som uplne iny clovek pribrakla som sice nejake 3-4 kilecka ale ide to 🙂 🙂 🙂 ale uz by som ju nedrzala len v pripade nudze teraz som natrafila na tuto stranku a neda mi na nu nezareagovat 😉 ja som tuto dietku dostala od synovho kamosa a bola na mne uspesna je ale drasticka ato dost...ja taeraz som momentalne na 90 dnovej dietke ide to sice pomalsie ale aj tak sa da sxudnut este xcem dat dole 10 kilov a budem taka ako pred svadbou ja dňsom mala 135 kilov a teraz mam 95 takze sa xcem posnazit dat dole co sa na mna za tie roky nalepilo neni som uz sice najmladsia ale stale xcem byt k svetu uz mam dospele deti a aj jednu vnucku takze ak xcete kuk do albumceka a keby ste ma videli spred 2 rokov tak ma ani nespoznate a aj v zmenarni som bola takze aj od vtedy som este sxudla touto dietkou,,,ale nevydrzi ju kazdy 😉 😉 😉 😉

junovka
8. aug 2008

maminkatn, ja som skusala mnoho diet, ale ked som vyskusala tuto, tak som povedala, ze je priam SUUUUUUUUUPROVA 😎 😵 ....mne nepripada nejako drasticka 😕 Asi to chce silu vole, ze??? 😉

dagsty
8. aug 2008

sevas junovka, ta kde?????? pred chvíľkou som si dala xxl mars..... 😉 😉 😉

Určite začnem... neviem kedy...začnime od pondelka 11.8.2008 spolu.hmmmm 😉

Mám o tri týždne štátnice , takže kilečka pojdú na 100% dole.hi.hi.hi, ale potrebujem to jak soľ, hoci som dnes dostala kompliment od jednej pani:

Dala som sa ostrihať na "RIhannu" a pani mi vraví: Vy ste štíhla , vám pristane všetko.....

Chápete VY STE ŠTÍHLA!!!!!

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn
8. aug 2008

ahojky junovka...je to drastak ked ju drzis dlhsie 😒 😒 😒 xce to silu vole samozrejme bez nej to nejde 😀 ale ved ked zacnes a vyskusas ju na sebe tak uvidis ako to je 😒 😒

junovka
8. aug 2008

maminkatn, ved som to vyskusala uz 2x 😉 Dala som si 2-tyzdnovku, a teraz sa chystam znova 2 tyzdne. 😉

Dagsty, 18.8. zacinam....a slubila sa aj martina.d a neviem ci este nahodou aj Alionuska 😕

dagsty
8. aug 2008

a prečo až 18-steho?

junovka
8. aug 2008

pisala som vyssie 😉

dagsty
8. aug 2008

aháááááááááááááá..tak o.k...uvidíme koľko ukáže váha o týždeň.hi.hi.hi 😉

alionuska
9. aug 2008

Ano ano dievcence!Od pondelka 😉 A mozno bude co zhadzovat aj potom od toho dalsieho pondelka,takze zotrvame!!!!Ked sa na seba pozriem,tak si vravim,ze keby len dva tyzdne stacili.... 😀 To je na dlhsiu trat asi?!! 😅

junovka
9. aug 2008

tak, ak zacnete teraz od pondelka, tak hor sa do toho, ja sa tyzden budem prizerat na vas a potom vas dobehnem 😎 😉

dagsty
9. aug 2008

no uvidíme..... 😉 😉

alionuska
9. aug 2008

Co uvidime?Dagsty,prinut sa,neser ma!!! 😀 😀 😀

junovka
9. aug 2008

alionuska, taz e ty zacinas teraz v pondelok?? 😕

dagsty
9. aug 2008

áno pani.... 😉 😉 😉 😉

ale je to ťažké, deti sú doma - furt dačo sladké...neporazí ťa???? 😖 😖 😖

martina.d.
9. aug 2008

poraďte mi : špargľu nemám rada - čím ju môžem nahradiť??? Mandarínky môžem nahradiť pomarančmi?
Dagsty ty chceš začať teraz od pondelka??? Pýtam sa preto, lebo chcem vedieť, či piješ 3 dni predtým len šťavy alebo nie. Aspoň tak som to čítala v tej diete. Ďakujem 😉 😀

dagsty
9. aug 2008

Ahoj Martinka, jaasi začnem od pondelka, lebo práve som deťom "zožrala posledné dve čokoládky" 😀 😀 😀

JA držím a mám odskúšanú diétku na str.4 ...tá sa mi zdá celkom fajn.... 😉

Do pondelka sa ešte nejako dohodneme, ok?

Inak teraz som si urobila odporúčam Vám: ovsené vločky s vegetou

Vločky /ale musia byť jemné/ navegetujete + niečo čo Vám chutí /nejaké iné korenie/
zalejete vodou a necháte 5 -10 minút odstáť....

PaneBože to je dobrota a to som predtým ovsené vločky neznášala...vyskúšajte!!!! 😉

Po tomto jedle som taká sýta, že kľudne sa dá nahradiť touto dobrotkou aj večera!!!!

Samoška, že teóriu poznám, ale čo potom mala znamenať tá čokoládka v mojich ústach!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲

Od pondelka!!!! 🙂 🙂 🙂

junovka
9. aug 2008

martina.d. ja sparglu tiez nemam rada, tak som namiesto nej si davala uhorky, a mandarinky mozes nahradit pomarancmi 😉

junovka
9. aug 2008

mata, a este...ja som nerobial ani v jednom pripade ocistne kury so stavami 😉

Dagsty, mas ba mysli tu dietu s jablcnym octom?

martina.d.
9. aug 2008

no super, ďakujem, pomohli ste mi. 😀
Už len sa do toho pustiť.
Špargľu si nahradila uhorkou? Ja by som to chcela nahradiť brokolicou. Môže byť?

junovka
9. aug 2008

Si myslim, ze moze 😕 Ja som len preto dala uhorku, lebo to raz dva ti prejde cez creva 😀

dagsty
9. aug 2008

áno, tú diétku som držala s jablčným octom....

Ale ja takéto veci nemusím, tak to bola diétka bez jablčného octa , ale ostatné som dodržiavala....

inak je to super keĎ po druhom, treťom dni už nie sú nohavice také "napraskané"...

Baby a koľko vlastne vážite a chcete schudnúť???

Ja meriam 172 cm - moja váha 62,5kg - chcem mať 59 kg....

Objednala som si ešte aj DVD cvičenia tie so Cindy Crawford .... no, som zvedavá a manžel objednáva rotoped...

apropóo KING GYM PRO mám doma zapadnutý prachom - slúži aspoň ako sedenie...hi.hi.hi /ale musela som ho mať doma hneď/.

Ja potrebujem zhodiť, ale aj spevniť. Moje brucho a celé telo je po dvoch pôrodoch v dezolátnom stave - sa tomu manželovi čudujem...hi.hi.hi....začnem mu aspoň raz mesačne písať ďakovné listy, že sa na to môže dívať...hi.hi.hi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀