Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

marika009
7. apr 2009

kocky caute sem uz nik nechodi????ja som zacala tuto dietu tak ide to zatial ok som spokojna.drzite niektora teraz???? napiste skusenosti. 🙂

laluchova
7. apr 2009

babenky, ja som za 7 dní schudla 3,5kg...noo dá sa...ale tabletky beriem...a teraz som sa dala na 90 dnovú...uvidíme...držím vám palce

mima1
7. apr 2009

baby v com spociva ta kavova dieta? mna to len tak zaujima lebo vzdy kuknem na nadpis temy a nikdy neviem o co ide. je to tu niekde napisane?

marika009
8. apr 2009

mima1-je to tu napisane asi na strane 3 ja som ju zacala drzat v pondelok a kazdy den 1kg dole no som proste nadsena ,chcela by som ju drzat celych 14 dni a chudne sa pri nej az 8kg. no zatialto funguje.pozri na zaciatku tejto temy asi 3strana myslim.pa

m.a.r.t.i.n.a
8. apr 2009

BABY, NECHCETE NIEKTORÁ ZAČAŤ PO VELKEJ NOCI ?
Ja do toho idem....ale lepšie je ťahať to s niekym... 😉

mimkao
8. apr 2009

Ahoj M.a.r.t.i.n.a, ja s ňou začínam tiež po veľkej noci. Môžme sa do toho pustiť spolu. 🙂

veselica
8. apr 2009

ahojte baby, ja ju teraz drzim ale tak vselijak, a cez velku noc to tiez nebude bohvie co, tak urcite sa dam do toho po velkej noci s vami, ked nas je viac lepsie to urcite pôjde, kolko by ste potrebovali schudnut?

mimkao
8. apr 2009

Veselica, ja chcem schudnúť min. 8kg max. 12kg. Tiež si to odkladám až po veľkej noci bo viem, že počas nej budem žrať hlava - nehlava. 😀

veselica
8. apr 2009

minkao, ani mi nehovor, ja ked vidim tie dobroty na stole, tak je tazke odolat, hlavne na navsteve kde ta stale vynukuje,, ja by som chcela schudnut 10 kg, to by som bola fakt spokojna, tak snad sa mi to podari, ked ja som taka ,zeby som chcela vsetko hned 😲

junovka
8. apr 2009

veselica, pozeram, ze si po porode este len necelych 5 mesiacov....a to chces hned zazraky 😲 😀?? .....este pockaj par mesiacov, mozno vaha zijde sama dole.Kolko mesiacov si naberala na vahe/v tehu 9 mesiacov/, tak vraj treba aj tolko mesiacov dat telu cas, aby sa vratilo do normalu.A pokial kojis, tak by som s dietou ABSOLUTNE neponahlala 🙂 😉

veselica
8. apr 2009

ahoj junovka, no uz bohuzial nekojim, sme na nutrilone, mas pravdu, ale mohla by som obmedzit aspon nejake to jedlo, sa mi zda ze bysom mohla jest menej ako jem. Ty si drzala alebo drzis tu spominane diety?

m.a.r.t.i.n.a
8. apr 2009

Baby super, teším sa, že nebudem sama a že sa budeme navzájom podporovať. Ja som 6mesiacov po porode a potrebujem dať dole tak cca 6-8kg. Váha sa mi už zastavila aj keď ešte kojím 😒 A leto sa blíži...teda podla teplot je už tu 🙂
Takže hurá na posledné prežieranie cez sviatky a od utorka ideme natooooooo 😎 😎 😎

mimkao
8. apr 2009

😀 Ja som potom asi bola tehotná rok aj mesiac, lebo toľko času už prešlo odkedz som porodila a ešte stále som jak delo... 😀 😀 Ale už sa teším, keď si budem môcť obliecť veci čo už dávno ležia zabudnuté... chúďatka... 😀 😀

veselica
9. apr 2009

Baby veru, cez velku noc mame poslednu moznost sa poriadne najest 🙂 🙂 a potom sup ho na dietku, jasom 5 mesiacov po pôrode a tiez sa mi zda ze ta vaha dole dajak nejde a nejde,

m.a.r.t.i.n.a
9. apr 2009

Veselica, ty si Trenčanka? 🙂 Aj ja, len od svadby žijem v Nitre.

veselica
9. apr 2009

hej z Trencina, teda nie priamo ale v dedinke pri Trencine , a kde sa ti paci viacej?

m.a.r.t.i.n.a
9. apr 2009

Jednoznačne Trenčín 😉

veselica
9. apr 2009

no ja inak pochazdam zo Spisskej Novej Vsi, ale ked som mala 3 roky sme sa prestahovali sem , takze si velmi nato nepamätam 😉 ale obcas tam zajdeme

jankando
9. apr 2009

Ahojte dievcence
drziacim dietu prajem vela zdaru

ja som sa povodne mala pustit, no skoncila som v nemocnici s bolestami, = zlcnikove kamene..takze tato dietka nie je zacata, ale i tak som na diete.... 😉 low fat... 😉

antdem
9. apr 2009

Ahoj marika. Rada Ťa tu vidím. Aj ja som prestala s 90 dňovkou. Teraz sa stravujem tak zdravo- 3x denne a stále nejaká bielkovina+ vláknina. Za týždeň mám dole 2 kg. Pri 90 dňovke mi to už nešlo dole po 5 týždňoch. Čítam si to tu a rozmýšľam, či to neskúsiť. Potrebujem ísť dole, ale troška rýchlejšie- mám toho na sebe ešte dosť ☹

nellynka12
9. apr 2009

baby aj ja som zvedava na tu dietu..moze mi ju niektora z vas poslat???dakujem

junovka
10. apr 2009

nellynka, kuk na stranu 4-5, alebo na stranu 15, uviedla som tam link 🙂 😉

maminkatn
11. apr 2009

ahojky,,babulky,,,,ako,,,sa mavate,,,, 😉 😉 😉
ja sa drzim stale,,na tej vahe,,,,zhruba,,mam nejake,,kilo,,,dve..naviac,,,ale drzim,,,sa....
veselica,,,,aj ja som trencanka,,,,,,xi,,xi sa tu stretavame,,,to je pekne,,,,ja stale,,,este som pn,,,, 😒
ale tiez,,,,budem xciet,,,este v buducnosti,,,,,zacat,,,,s touto dietkou,,ma ju vyskusanu,,uz tolko,,krat,,,,aj osvedcenu..... 😀 😀
zdravim,,junovku,,,,aj ostatne,,babulky,,,a prajem prijemnu velku,,,noc,,,,vsetkyx,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veselica
13. apr 2009

ahoj maminkatn, ja byvam v dedinke pri Tn, ale som snad kazdy den v Tn, dakedy mozme hodit stretko 😉
.. tak co baby, zajtra zaciname s dietkou? ja som taka prejedena po tych vsetkych navstevach, uz by sa veru patrilo zac nieco robit s postavickou, leto za dverami tak by sme sa do toho mohli pustit 🙂 🙂 🙂

3558
13. apr 2009

baby ja som z Dca. to je tiez pri Tn. 😉 😉 😉

veselica
13. apr 2009

zuzi, mam byvalu kolegynu DCA

evkacka
14. apr 2009

tak čo baby?ideme na to? ja som tiež po pôrode ako robokop 😀 chcem spať svojich 48kg 😠 😠 ja som od porodu schudla lem kilo ☹ a to som len na polievočkách, čokoládu som nejedla odkedy sa Adelka narodila a furt som sumo 😝

kacenka.n
14. apr 2009

ahojte.v čom spočiva kavova dieta?pije sa len kava ? nedočitala som.tiež chcem mat svojich 48 teraz mam 55 ostalo mi po porode

veselica
14. apr 2009

kacenka. n, potri si stranu 3, tam je rozpisana dietka, ja ju zacinam drzat od zajtra

kacenka.n
14. apr 2009

veselica dakujem.a už si aj skušala ? schudla si?