Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

javka
23. máj 2009

aj ja sa dnes teším na večeru,xceli sme ísť so sylviou niekam do reštiky 😎 ale niečo nám do toho prišlo tak nejdeme nikam 😖 a navaríme si doma niečo xutné 🙂, aj mne troška ubralo z bruška 😉

debra
24. máj 2009

ja som si vcera dala aj kolacik...ten od sesterky 😅 dala som si kapustovu polievku a sosovicovy privarok s vajcom 😀 😀 ale len male porcie...viac by som nezvladla 😉 zaludok uz mam stiahnuty a to je dobre....tesim sa na zajtra rano,lebo sa budem vazit som zvedava ci k tym -2kg este nejake to kilecko pribudne 🙂

debra
25. máj 2009

no takze ja mam dole po tyzdni -3,5kg...cize na zaciatku diety som mala 66kg,teraz mam 62,5kg 🙂 som max.spokojna a zacinam uz druhy tyzden... 🙂 javka,sylvia...tak kolko ste vy sxudli?

monca4ever
26. máj 2009

Kočky ja Vás len idem informovať
o mojich úspechoch, no podarilo
sa mi scgudnúť 20 (!!!) kilov 😀
Chudnem od februára a fakt ma
je polovica všetci mi to hovoria 😵
Cítim sa lepšie a oblečiem gate, čo
som nosila ked sommala 14 hehe
už som ich chcela vyhodiť že ich
nikdy nezapnem a teraz na staré
kolená sú mi dobré.
Strááášne sa teším jupíííííí 😝
Ale chudnem dalej ešte 7 kíl
slaniny dole s 3 kilá svalov hore
takže na váku len 4 ale bude to
makačka jak sviňa ale ja to zvládnem!

emmo
26. máj 2009

ahojte baby,v prvom rade Vam chcem zablahozelat-monca aj debra,super,najviac robi naozaj pevna vola....ja som tu dlhsie nebola,pridam sa az od buduceho tyzdna...stale teraz beham mam toho dost,ale uz bude viac kludu a aj casu.Tak baby drzte sa aj nadalej,ozvem sa neskor.pa

sylvia75
26. máj 2009

Ahoj debra.Jaq mám cca 3 kg dole po týždni,neviem presne lebo naposledysomsa vážila doma na našej váhe,no a tu na maminej som mala viac,tak neviem.Tiež pokračujeme so sestrou v diéte.Sestra má dolu 2 kg.

debra
26. máj 2009

monca4ever...no supeeer blahozelam ti..to si sxudla len touto dietkou?mala si aj pauzy medzi nimi?normalne ti zavidim 🙂 dufam,ze aj ja raz budem mat svoju povodnu vahu pred otehotnenim a to je 53kg 🙂

emmo ved som sa cudovala 😲 ze neprispievas 😀 lebo si xcela xudnut s nami...no ja som rada,ze mam tolko kg dole,na buduci tyzden si davam pauzu a potom pokracujm 🙂 mna tato dietka celkom bavi,lebo ja mam zeleninku a kura rada aj vajcia natvrdo aj kavu 😀 vela pijem aj caje bylinkove 😉

sylvi ja sa budem vazit vo stvrtok,dufam,ze aspon 1kg budem mat dole...myslim ze terz to uz pojde dole pomalsie 😒 ...tak si aj ty super sxudla...a sestra ma dole celkovo 2kg?alebo uz i viac?

inak vsetkym zienkam co este vahaju v drzani tejto diety vrelo odporucam 🙂 da sa to v pohodicke zvladnut

monca4ever
26. máj 2009

debra nie tuto som držala minulý
rok a váha sa mi vrátila 😒 😒 😒
Teraz dietujem podla seba, málo
jem (zelenina ovocie)
vela pijem a hýbem sa....

juzinka
26. máj 2009

Ahojte tak sa k Vám pridávam, teda už som včera začala s diétou so strany 4 a ráno som bola šťastná po prvom dni kilo dole už sa teším čo ukáže váha zajtra aj keď je mi jasné, že nie každý deń to pôjde o kilo dole, ale každé deko poteší. 🙂 🙂 🙂

juzinka
27. máj 2009

ahojte tak dnes ráno o dalšík 8900 gramov mínus takže za dva dni 1,8 kg jupííík

debra
27. máj 2009

ahoj juzinka...super blahozelam k zhodeniu kileciek...len tak dalej 🙂 ja sa radsej kazde rano nevazim,len dvakrat do tyzdna...cize zaj rano sa idem 😉 dufm,ze aspon zo 1,5 budem mat dole 😎 ale bruxo mam uz take splasnute,ze mi nerobi problem obliect obtiahnute tricko 😎 😀 co bolo doteraz absolutne nemozne 😀
a ty kolko potrebujes sxudnut?od tohto tyzdna si ju zacala drzat len?

monca4ever
27. máj 2009

Umriem od hladúúú 😀
ja chcem čipsi, slaninku 😝
Ale budem chudá a just !
Aj si dupnem 😀 😀

debra
27. máj 2009

monca 😀 ja zatial xut na sladke al slane nepocitujem 🙂 mozno je to aj vdaka tym tabletkam co jem-s jablcnym octom,su super...pocuvaj a mozu sa uzivat aj dlhodobo? 😒 ale ja mam sladke rada,tak dufam,ze si to nepos...a na buduci tyzden nevyzerem skrinu plnu sladkosti,co ma mala 😀 😀 ja ked pocitim xut na daco,resp.mi skvrka v bruxu hned sa napijem vody a je mi lepsie 🙂 necitim hlad oklamem ho 😀

juzinka
27. máj 2009

Ahoj debra no ja som začínala s 66,8 kg a dnes ráno som mala 65 kg a chcela by som to potiahnuť na tých 58 kg. Začala som pondelok a veĺmi prísne ju dodržiavam. Mne na mne najviac prekáža to moje odstavajúce brucho, takže musím vydržať.

monca4ever
27. máj 2009

debra 😀 😀 😀

javka
27. máj 2009

tak čauky babenky,my sme sa dnes so sylviou važili tak ja (javka) som zhodila 5 kíl a sestra (sylvia75) 3 kila,dobre sme si zvykli na tú stravu, včera sme mali len 1 ananas aj to sme ho nevladali zjesť 😀 ...a do mňa dnes tá šunka nejak nešla 😝 ale zjeda som ju 🙄

debra
27. máj 2009

javka tak perfektne si sxudla...aj sylvia...ja sa zajtra vazim rano 🙂 tak som zvedava...citim sa ale opat lahsia 😀 aj teplaky mi padaju,co mi boli obtiahnute 😀 stale si ix musim potahovat aby mi nespadli 😎 inak ja som dnes nezjedla celu sunku ani paradajky mi nexutili 😝 a na obed som namiesto tuniaka a blabla zjedla len prazenicu a xlebik celozrnny s par kolieskami redkovky,uhorky a papriky...a bola som plnaaa 😀 inak ja si robim prazenicu vzdy v stredu aj minulu som si,lebo tie vajcia natvrdo jest stale 😒 hoci ix mam rada,nexcem aby sa mi najskor zhnusili 😉

majcik
27. máj 2009

Zienky, mozte mi niektora napisat nieco viac o tejto diete? ako sa drzi? Potrebovala by som schudnut cca 10 kg. Dakujem pekne

debra
28. máj 2009

majcik je na strane 4 😉 ja drzim tu 😉

inak ja som nesxudla nic ☹ stale mam dole len 3,5kg 😒 a to mi padaju teplaky....skoda,ze som sa aj nemerala,cm na bruxu,stehnax...atd..lebo z tyx mi urcite ubudlo a vaha stale ukazuje 62,5kg ☹

a vy ako?javka,sylvia??

javka
29. máj 2009

debra nezúfaj,niekto chudne rýchlejšie niekto pomalšie ale schudne 😉 ,ja som sa pred týždňom cítila oveľa ľahšia a to som mala ešte len 2 kila dole 😅 .... ja som sa pred dietkou aj pomerala aj odfotila spredu a zozadu v spodnom prádle 😵 ale zatiaľ som neporovnávala koľko zo mňa ubudlo 😀 urobím to v pondelok po dietke 😨 ...ja mam zatiaľ dole tých 5 kíl čiže mám 60kg ako som písala 27.5 a sylvia 4 kila....no rozmýšľali sme že sa budeme podobne stravovať aj počas tej pauzy,len bez tých tabletiek a prihodíme si niečo navyše ak dostaneme na niečo chuť 😉 😀 ....

debra
29. máj 2009

no dnes som sa vazila rano lebo mi to nedalo.. a cuduj sa svete -0,5kg dole 🙂 takze mam 62kg,ale nejaku mam blbu vahu 😒 skace hore dole...potom som sa isla odvazit k mame a sedelo to 😀 tak som rada,aspon za to 😉 aj ja sa zacnem stravovat podobne mozno tak isto potiahnem tento tyzden este aby som mala 60kg 🙂 aj s tabletkami,vlastne ta pauza je len koli jablcnemu octu aby nepodrazdil zaludok..a ten ja nejem,takze nasledujuci tyzden pravdepodobne potiahnem este touto dietkou,myslim ze mozem 😲

javka
8. jún 2009

no čauky babenky,po týždňovej pauze nastupuje znova dietka 😅 a ako vy? pokračujete???? 😎

narciska77
12. jún 2009

Ahojte, od pondelka sa idem dat na dietku zo str.4. Pribrala som za posledny mesiac 4 kg, je to horšie ako zle... 😀 Ako dlho sa moze táto dieta drzat?Pili ste aj nejaké čaje? 😉
A ake salaty ste si pripravovali s tým jablcnym octom? 😒

debra
12. jún 2009

javka ja tu dietu nedrzim ale sa obmedzujem v jedle nic som nesxudla sice 😒 ale som ani nepribrala,vahu si drzim,neprezieram sa 😀 ale asi ju v najblizsej dobe opat zacnem drzat 🙂

narciska...tato dietka sa moze drzat 2 tyzdne,potom mas tyzden pauzu,cize stravujes sa normalne a potom si ju mozes dat znova na 2 tyzdne,ale ked potrebujes sxudnut len tie 4kg ti v pohode stacia aj 2 tyzdne...to koli tomu jablcnemu octu,lebo drazdi zaludok

inak ja som ten jablcny ocot vooobec nedavala do salatov,jedla som len tak same,alebo som si dala trolinku olivoveho oleja,a nie vzdy som mala salat casto som mala len uhorku+papriku+paradajku 🙂

junovka
4. sep 2009

ahooojte, vidim, ze sa tu hooooodne dlho nedietkovalo, coo!!??? 😀 😀 Ja uz asi mesiac rozmyslam, zeby nebolo na skodu sa na to opat dat, nakolko za to leto sa nieco na mna nalepilo 😅 😝 ...len este som sa k tomu neodhodlala... 😅 ...ked ma nema kto nakopnut 😕 😉 😀

magimary
4. sep 2009

jun, ja ťa nakopujem! 😀 😉 😅
ideeme na to, nepeč sladké a ideš... 🙂

junovka
4. sep 2009

😀 😀 😀 ...keby to bolo take lahke 😖 😅 😕?...ach, jo 😒

ved ty uz mas za sebou cely tyzden, nie?

magimary
4. sep 2009

nie, nie, začala som presne prvého (sept.) a to tými troma dňami ovocných štiav (na očistenie), teraz mám za sebou teda len prvý deň 😉 😅 ...
ešte ma krásne dobehneš! 🙂

junovka
4. sep 2009

ja som ti zabudla napisat, ze ja som tie ovocne stavy nikdy nepila 😅 😔

junovka
4. sep 2009

snad, ked tak az od 14.9 😅 ,,,nakolko chcem vyskusat este jedn recept na kolac 😅 😅