Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

maminkatn
15. jan 2009

ahojky,,,juni..... 🙂
teda sa tu zaseky,,stretavame,,,xi xi,,,pijem metovy,,cajik,,,a mne to nic,,nerobi,,,,,a aj ja som na dietke,,od pondelka,,,,som rada ze sme sa tu zas stretli 😀 😀 😀 dufam ze sa nam to zas podari,,,ja som sa od pondelka,,radsej nevazila,,mozno...v pondelok,,,abo dokonca,,,az na bud,pondelok,,,neviem ci to ale vydrzim,,,,sa nevazit tak dlho,,,,ale asik,,,sa odvazim,,,v pondelok,,inak,dnes som mala,,,kur,s,uharkou,,,a paprikou,,salat....a na vecu,,,,zemiaky,,,s rajc.parikovym,,salatom,,,a aj cibulou,,,bo som naemala,,uharku,,,ale bola,,,som kupit,,na zajtra,,,k,,ryzi...a vypila...1,a pol..litra,,caju na cistenie krvi,,,a teraz pijem limetkovy caj,,,spalovac tukov,,,,a na obed samao,,ze jabl,ocot,,,a aj ho pijem,,,,fuuuuj 😒 😒 😒

digysa
15. jan 2009

zdravim vas: zatial pokracujem, ale nemozem sa dopracovat k viac ako 2l tekutin...dufam,ze sa to negativne neodzrkadli na diete.
Tiez som sa este nepostavila na vahu. Iba viem, ze som paradne hladna ako vlk a trochu mi padlo brucho, co sa mi stava pri kazdej diete....Ale chcem ist do posilovne a na tenis, trochu zrychlit to chudnutie.
A kolko tyzdno by som to asi mala drzat?
akoze 2 tyzden, 1 tyzden prestavka a 2 tyzdne.....

maminkatn
15. jan 2009

digy,,presne tak,,,ako pises,,,,tyzden je pauza,,,ak mozes ist do posilky,,,to je super,,,,,ti to len pomoze,,,ja ale nemozem,,,staci,,mi ta posilka,,,u nas v kuxyni,,,a 800 stravnikov,,,,,a mam po cviceni,,,som rada ze to moje klby vydrzia,,este xvilu..... 🙂 😖
ja som hladna neni asik som uz zvyknuta od minula...ale zda sa mi ze mam svalovicu,,na bruxu a neviem z coho,,necvicila,,,som,mozno som v robote,nieco tazke zdvihla...co je dost pravdepodobne,,,
inak,,dnes,,,som bola...u holica,,,,som,PEKNA,,, 😀 😀 ak bude mat dcerka,,,cas,,vlzi fotto,,,do albumceka,,,, 😉

digysa
16. jan 2009

maminkatn: pozerala som si tvoje fotky....mas zlatu vnucku. Aj moja dcera sa vola Gabriela. Po mojej mame. 😉
Dnes som mala tak malo chuti do jedla, ze ani ten salat som nedojedla a len jednu rajcinu som mala namiesto dvoch.
Ale teraz som paradne hladna...uz sa neviem dockat vecere.

A zajtra mozem jest aj sladke na vecer? Ako je to myslene, ze mozem jest vsetko na co mam chut???

wladka
17. jan 2009

aj ja sa od pondelka pripajam.. nie kvoli sebe,a le kvoli mamine.. 😉 .. aler je tu jeden problem.. my sme tu dietu uz drzali, ale ja odvtedy tie vajcia brrrrrrrrrrrr 😝 ..nedaju sa niecim inym nahradit?? rozmyslala som nad Tofu, syr Feta..alebo nieco take.. 😀 😀

digysa
17. jan 2009

wladka: aj ja som rozmyslala....vajce je protein...takze nieco proteinove by to malo byt.
A este k tej sobote....nikto mi tu nenapisal, ci mozem jest na veceru uplne, ale uple vsetko...

maminkatn
17. jan 2009

HM,,,CAFKO,,BABULE.... 🙂
ja si myslim,,,zenurcite nie,,,sladke,,,,, ☹ a uplne vsetko...asik,,tiez,,nie,,neviem,,,aj som si dala...rizoto,,,,so zeleninkou,,mrazenou,,,a aj kavu,,,,a ovocie,,konkretne,,hrozno....a este mam cistiaci,cajik,,,ale asik,,si ho neham na zajtra bo uz mam tekutin,,,dost,,,,skoro,,,2l,,,a este kava,,,,
a tie vajicka,,,,sa asik,,nedaju nicim nahradit,,,to je taka,,,dieta s vajciami,,,co uz,,,,,, 😒 😒 😒 😒
musi,,,,to byt,,s tymi vajickami,,,,

maminkatn
17. jan 2009

digy....ja viem ze mas dcerku,,,,gabiku,,,,a aj ze si neni na slovensku,,,,takze som troxen,,informovana,,,,,neni timtam v cudzom svete,,,trosku,,,smutno........hm,,,,dcerka,,mi povedala....ze si,,,vonku,,neviem,sice,konkretne kde,,,ale to neva......a jest,,,teda dnes,,,,si daj nieco lahke,,,,alebo salat,,,,s tofu,,ked si ho spominala,,,,,daj si ked ams,,,xut,,,ale s mierou,,ja este pojdem,,na ovoscko,,,jabko,,,abo pomaranc....a tusim som aj daco sxudla....bo sa mi rifle,,,lepsie zapinaju,,,,takze asik,,tak,,,ohlaste sa este
A ZDRAVIM,,,WLADKU,,,,a vitam ju medzi nami kavovo,,,dietarkami,,, 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

digysa
17. jan 2009

Tak som sa dnes odhodlala odvazit. A mam dole 2.8 kg. Celkom dobre....aj ked som dufala, ze aj 4 by nebolo zle. No ale ak by som schudla 2 kg za tyzden, tak to je maximalna spokojnost...lebo za 5 tyzdnov dietovania (ratam, tu tyzdnovu prestavku) mam dole presne 8 kilov a to mi staci. Zda sa mi to neuveritelne, ze je to talke lahke....ja som si ista, ze na druhy tyzden neschudnem ani tie 2 kila.
A tyzden sa este neskoncil. takze asi tie 3 kila pojdu dole....ak sa dnes nenapraskam... 😎
Ale tento tyzden som necvicila.....len som pripravovala jedlo ako besna. Od pondelka uz to bude lepsie.,....

maminkatn: no to si dobre informovana. Smutno mi trochu je, ale ked sa narodili deti, tak uz je to ine...ja chodim domov kazdy rok a moji rodicia chodia ku mne tiez kazdy rok. Inak som na Floride.
Wladka ; ved ty si stihla, co ty chces chudnut? Neblazni.... 😉

digysa
17. jan 2009

no som sa dnes rozozrala...ved je napisane, DAJTE SI NA CO MATE CHUT....tak chut som mala na tu cokoladovu tortu, co mam v mraznicke, ale odolala som...ale dala som si pomaranc, jahody, jablko....2 hydinove parky z nizkym obsahom kalorii a este si idem bachnut asi aj ten celozrnny chlieb, lebo som si kupila taky dobry, ze nemozem sa ho dojest...a to som ho este nikdy v zivote nemala. Oteraz uz asi budem kupovat iba tento....Dakujem za dietu...
Dufam,ze to moc nepokazim......idem si dat caj...

Kua, baby piste aj vy...co tu chudnem sama??? 😎

maminkatn
18. jan 2009

hojky....digy..... 🙂
zdravim,,na floride.....kua....ty kokos...tam musi,,byt inak,,teplo,,,ako u nas,,,hm,,,, 😒 😒
ja ani nemyslim,na to ze by som bola,,inde...ako na slovensku,,,a to konkretne..v trencine....xi xi ja som asik,,tyky,,domaci domased...... 😉 😉 😉
inak,,,si ma normalne,,nalakala....tou cokoladovot..tortou.... 😢 😢
ale vidim,,ze sik odolala,,,ja dnes,,,som,mala,,,pecene,,,stehna..dve,,,na kvapke,,ol.oleja,,,bo nemam gril,,,,a salat,,,s cin.kapusty,,,,a rajc........a na vecu,,,brokolicovy,,salat,,,s rajcinou,,,,a dva pomarance,,,,rozok,,,som uz nezvladla,,,,,a idem akurat teraz piect,,,,,domaci...xlebik,,uz mi kysne cesto,,,so sez,,zrnieckami,,,bo zo stareho som urobila,,xlebik,,,vo vajci,,,,inak,,mam mrxu..tak mi je fest blbo,,,az na vracanie,,,,,neviem ci sa mam zajtra odvazit,,,,,hm,,,,,neviem,,,a zaciname,,zyzden odznova,,,,, 😒 😒

maminkatn
18. jan 2009

inak,,kukla,,,som,si tvoj,,,albumcek,,mas zlate decka.....a u teba je to krasne,,,, 🙂 🙂 🙂

junovka
18. jan 2009

ahojte,

tak ja som sa dnes rozhodla, ze po tyzdni s tym skoncim a dam si pauzu na nejaky cas, nakolko som dnes piekla kolac pre deti, tak som neodolala a inak mam fest chut na sladke a kysle.Taze, schudla som za tyzden 2 kila, zajtra sa odmeram, ale asi daco poslo dole, nakolko nohavky zo mna padaju. 😀 😀 😀 Vsetko treba s mierou a neunahlit sa, ze? 🙂 😉

junovka
18. jan 2009

neviem cim to bude, ale cim castejsie drzim diety, tak malo co schudenm, nakolko ked som zacinala len s dietami pred rokom, tak to zo mna slo jedna radost.Asi uz moje telo nema co "vydavat" 😀 😀 😀

digysa
19. jan 2009

junovka: Kolko mas cm a vysku? Ja mam 167 a teraz co som schudla mam 69kg. Chcem schudnut tak na 64kg. Keby som mala pod 60, tak ja vypadam hrozne. Moje stredne tazke kosti mi nedovolia ist pod 60kg.
Takze cim menej kil mas, tym menej chudnes...mas pravdu...ved ten tuk nema z coho ist prec.

maminkatn: dakujem za pochvalu...musim si zmenit fotky, uz je po vianociach...ja si nechavam v albume iba par....nikdy nepridavam, vzdy ich mazem.

Ja som dnes zase nevypila viac ako 2l a tiez sa mi zmensil apetit po tom tyzdni. tak malo mi staci jest....az sa divim. Napr. pol grilovaneho kurata by som asi do seba nedostala.Mala som na obed len 1 kuracie prso.
A na veceru som bola leniva si urobit tie spargle...dala som si len 1 rajcinu, jablko,asi 5 jahod a krajec chleba.

Teraz neviem, ci je potrebne tu davku tych jedal dodrzovat, alebo mozem aj menej jest, ak uz nemam chut...

No uvidime.
Tak zase v pondelok...

maminkatn
19. jan 2009

ahojky,,,,digy,,,,,,,aj junovka.... 🙂
aj mne staci,,jest menej,,,ja som si upiekla.....dve stehna...a tiez,,,som mala,,,co robit,,,aby som ix,,zjedla,,,a na veceru,,,,,len brokolicu....a rajcinku....a bez rozka....staci,,,,
ale ja som sa vazila,,,a viete,,kolko,,,som sxudla......5,9kg......to je bomba,,ze ale ja vazim,viac,,jak,,vy keby som,tak vazila,,,ako vy tak ma na ziadnu dietu,,nedostanu,,,,,, ☹ ☹
inak,,dnes,,,,som si urobila...prsko....a cinsku,,kapustu...a jabl..ocot...na veceru......na obed..vajicka,,,a raj

cinky,,,,a vylila..som skoro 3l,,,caju len sa nalievam,,jak,,,slak,,,

maminkatn
19. jan 2009

inak,,k tej,,,,,davke,,jedal,,,,,hm,,neviem,,ale je potrebne,,,,jest,,,aspon nieco,,,s toho co mas,,napisane....xleba aky,,papas,,,,grahamovy dufam,,ze...... 😉 😉 ja nedam dopustit,,na grahamove rozky..... 😀 😀 😀

junovka
20. jan 2009

pre info Daigysa: meriam 180 cm a teraz vazim 70 kg, chcela by som mat 67 kg, teda musim mat, koli zdrav.stavu ☹ 😔

maminkatn
24. jan 2009

ahojky..babulky... 🙂
info,,pre,,vas,,,teda....som,,,sa odvazila....a mam,,,dolu...skoro....7,4kg....dokopy..za dva tyzdne..
a od pondelka..mame pauzu,,,,,,a tutok,,,nik,,,nepise..kde ste vsetky,,,,,cvo ste zduxli........ ☹ ☹
ja som si dnes na vecu....dala,,,,vypr,tofu syr,,,,udeny,,,s kasou,,,,a uharku,,kyselu,,,,som si poxutila...aj ked som polovicku,,z toho dala,,manzelovi,,,,by som to nezvladla,,zjest,,,,a dala,,,som si este kavu,,,,,a pomarance,,,,a mam dost,,,,fucim,,,, 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ozvite,,,sa kde ste kto,,,,co to tu tak zmrzlo.......... 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

digysa
26. jan 2009

maminkatn: tak som to aj ja zvladla a zajtra sa odvazim....ale musim povedat, ze sa mi nepaci, ze skoro ziadne ovocie nie je v tejto diete...
Ja skusim od pondelka tu 90 dnovu dietu...ono je to v podstate iba delena strava. neviem, preco sa to vola 90-dnova dieta. Asi, lebo sa to drzi 90 dni.

kala
26. jan 2009

kočky ahojte, neviem to nikde nájsť ale ako funguje táto dieta? moc %dakujem

maminkatn
1. feb 2009

hm
,,,akosik,,,tutok,,,,,to...zmrzlo....... ☹
a ja pokracujem,,,od zajtra...... a som tu tusim,,,sama,,,samucicka,,,sa tu budem trapit sama...... 😢 😢 😢
hm,,,,ale hadam to nejako,,,vydrzim,,,,,mala som tyzden pauzu,,,taksom si to uzila,,,,,ideme na to od pondelka........zas.... 😉 😉 😉

maminkatn
5. feb 2009

nikto,,,nist,,,,,skoda,,,,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹

shaarka
5. feb 2009

baby, a aka je to ta kavova dieta? nemam cas prejst celu diskusiu... poslete mi do IP, nech si precitam?
dik 🙂

tamuska2007
5. feb 2009

babenky aj ja sa chcem k vám pridat, a aka je to vlastne??

lekno
6. feb 2009

Baby, jednu máte na str.3 a druhú na str.4 😉 Tak si to mrknite.

maminkatn
6. feb 2009

ahojky,,babulky.... 🙂
huraaaaa....niekto novy,,,,,,,ta dietka,,moja je na 4 stranke,,,,,a ja uz drzim,,,tuto dietu,,,,,4 tyzden,,,,minuly,,,som mala,,pauzu cely tyzden.....a dnes som sa odvazila,,,a mam 4 kila,,,dole xu xu...... 😀 😀
drzala,,,som ju aj v minulosti,,,ak sa vam xce citkat,,,si precitajte,,,,,este xcem dat dolu,,,3 kila.....a je to budem tam ako pred sviatkami,,,zacala,,,som ju drzat,,,,12 januara,,,,a mam dolu,,,zatial,,,9 kilov....
ozvite,,,,saaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

lekno
6. feb 2009

Teda maminka, klobúk dolu pred tebou za tvoju výdrž 😉 V tvojom veku.
Ja som mladšia, ale v porovnaní s tebou som neskutočne lenivá a pri žiadnej diete nevydržím 🙄
Dúfam, že som ťa neurazila s tým vekom. Prepáč 😉 Ale chodím na koňa už dlhšie, tak mrkám aj do iných tém
a vidím, že si dietku držala už viackrát. Držím palce 😉 🙂

maminkatn
8. feb 2009

ahgojik,,,,lekno,,, 🙂
aj ty si mi nejaka,,znama,,,tusim,som ta uz niekde,,,citkala,,,,tiez xodim,do vselijakxy tem,,,ale ved na to net,,je ci nie,,,,,, 😉 vekom,,si ma neurazila,,,,ja sa niekedy citim,,na 15 a niekedy,,na 100 tozalezi,,,,od,,,,,pocasia,,,a aj roboty.....hi,,hi,,, 😀 😀
ked sa zatnes tak ta neovplyvni,,nic,,,len musis mat pevnu volu,,,a na to dojdes asik,,vekom,,,ani ja som nemohla......vydrzat,,,a uha,,,,casom,,,po,,,rokox,,,som,dospela,,k tomu ze ublizujem sama sebe svojou,,,vahou,,,,tak,,,som dala,dolu,,,vyse 40 kilov,,,a snazim sa to dodrziavat,,,,,ked priberiem ako po sviatkox,,musi to ist,,bezpodmienecne dolu...a dari sa zatial,,xvalabohu....... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
ved skus,,tuto,,,,moju,,,,,a uvidi,,je to troxen drastak,,,ale da .sa samo,,ze ppotom,,nejake kilo,,priberies,,,jako sa zacnes normalne stravovat,,,ale aj tak sa to oplati,,,ja xcem este aspon,,,dva tyzdne okrem tohto,,nasledujuceho,,,,,a potom,,,,sa dam na 90 dnovu,,,aj tu mam vyskusanu,,,ale az ako pridem z nemocnice,,,,idem,,4 marca.....tak uvidim,,,, 🙂 🙂 🙂 pa..pa...a ohlas,,,sa aj tutok,,,,,

lekno
8. feb 2009

Ahojky mami 😀
No ja stará koníkovská harcovníčka, večne chudnúca 😝 😀
S tým vekom máš pravdu, ja som tiež niekedy jak pubiška a niekedy sa cítim ako 80-ročná.
Unavená, ale psychicky. Ale to je už o inom 🙄
Nuž, ja sa neviem asi zatnúť, nemám pevnú vôľu 😠 Asi som ešte nedospela 😎 😀
Veď ja by som pri tej tvojej diete umrela 😅 Už som ich vyskúšala veľa, vrátane tejto a aj 90-dňovky.
Ale keď mám doma každý deň variť pre mangela a moje tri deťúrence, tak je ťažko odolať.
A obzvlášť, keď stále vypytujú "niečo sladké" alebo slané 😠
Aj teraz, je 21:15 a Ninka príde za mnou a povie: " no daj mi tyčinky, ale rýchlo, veď ja som
hladná z tých tyčiniek" No neporazilo by ťa? 😀