Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

idora
19. feb 2009

Ja mam doma jablcny ocot s malinovou prichutou, flaska paradna, ale ten obsah! Neda sa mi to pit, ani po troske, aj ked ma prichut...

junovka
19. feb 2009

ja som namiesto octa davala citr.stavu 🙂

idora
19. feb 2009

aj Ty si ju drzala?

junovka
19. feb 2009

ano, 4x 😎

idora
19. feb 2009

A kolko kg padlo?

junovka
19. feb 2009

Idora, kedy ako?Hned na zaciatku padlo 6 kil za 2 tyzdne, potom 5 kg, na 3x krat som to vzdala asi po 3 dnoch, nakolko bolo horuce leto a mi bolo strasne zle 😅 a naposledy som zhodila asi 3 kg za tyzden. Koncom marca chcem zacat opat s nou 🙂 😉

3558
19. feb 2009

baby tak som vas precitala a ja by som do toho isla. potrebujem zhodit par kil. lenze mam problem, nelubim vajicka na tvrdo.co mam robit?

junovka
19. feb 2009

zuzi, tak ich nejedz 🙂 😉

idora
20. feb 2009

mne vajicka vobec nerobia problem, skus si ich nahradit niecim- co ja viem napr. syr? Mamina, junovka, moze byt?

kobyliacik
20. feb 2009

Och tak tu je ale dietovania...škoda, že mám slabú vôľu nato, nič to.. len k tej káve, keďže mám baristický kurz (o kávach) tak naša špeci zalievaná káva nazývaná turek, neexistuje, turecká káva je niečo iné a to čo si my slováci zalievame do šálok je výluh trieslovín a zbytkov prepáleného kafeolu (kávový olej) preto treba 3 lyžičky cukru a dve smotany, aby sme to vôbec vypili...a s tým sa veľa nepochudne...

junovka
20. feb 2009

idora, ten syr by som radsej nejedla, nakolko obsahuje sol a ten zadrziava vodu v tele.Najlpesie radsej nist, bez vajec 🙂

Kobyliacik, a co Nescafe???? 😕

kobyliacik
20. feb 2009

Nescafe sa vyrába od roku 1938, je to vlastne uvarená káva, ktorá sa pomocou rozprašovačou rozostrekuje na horúce bubny a tak sa vytvára len prášok, ktorý sa zozbiera, po opätovnom zaliatí, vualá máš kávu opäť:D

junovka
20. feb 2009

taze, ked som to pochopila, tak detto ako s tureckou?? 😖 😕 .....a co potom tie drahe kavy, to je nieco ine??? 😕

wladka
20. feb 2009

ahojte, som tu zas.. baby, a moc sklamana.. drzala som ju, asi po tyzdni ani kg dole ☹ .. cakala som len 2kg.. a nic 😲 .. a to som ju prisno drzala, len tie vajcia som vynechala.. nejak mi nesmakuju..

preco vaha stoji? nechapem 😕

teraz mam pauzu, snazim sa.. jem normalka, kazde 4h, akurat vecery nemam, len ovocko, pripadne nic..bozinku..

junovka
20. feb 2009

wladka, mozno uz nema z coho 🙂 Ja som dokopy drzala dietu 4x, a ked som ju drzala posledny krat, tak tiez som nedala bohvieco dole 😖 😕

maminkatn
20. feb 2009

ahojik,,,,spolu dietujuce,,,,tie vajicka,,tam musia,,byt,,,,,,a aj ten ocot....je to na principe,,,toho,,ze jes,,,to co,,mas napisane a nezamienat,,,,to co,,mas,,jest,,,,a ja pijem ten ocot,,,kazdy,,den pred,,obedom,,,a aj homuzivam,,,v tabletkax,,,,cize si ho nedavam na salat bo by som ho nezjedla,,,
wladka,,nexapem preco ti vaha nejde,,,dolu,,,ja ma zas 2 kila,,,dolu,..teda,,za tento tyzden,,,a jest uz vobec,,nemusim,,,,a ani mi nexuti,,,,ale teraz som si po,,prvy,,kret nedala,pauzu ten tyzden ako sa tam piuse,,takze idem,,,,vcelku,,na treti tyzden,,,a este na buduci,,,a potom,idem,,,v stredu do nemocnice,,,a tam s jedenim,,,tro bude,,,bieda,,,,,asik,,tri dni bez jedla,,,,fnuk,,,ale mam vydrz,,,to sa musi,,,,,
k

avu,,,,pijem normalnu,,,jakobsku,,,zelenu......zalievanu...s mliekom,,,a aj bez mlieka,,,,a cajiky,,,

idora
20. feb 2009

Ja Ta obdivujem maminkatn, si fakt hviezda! 🙂
Budes moja motivacia! Dobre? 😉

maminkatn
20. feb 2009

si tu,,,,,idora,,,

maminkatn
20. feb 2009

boze sa cervenam,,,IDORA,,,,ze hviezda,,,,,,,
ja,,,a hviezda.....to,,,som bola....medialna,,ked som bola,,,v zmanarni,,,ale teraz.....eeeeeeeeee

lekno
20. feb 2009

Veru, maminka je hviezda diet 😉 😀
Mami Dani ahoj 🙂

idora
20. feb 2009

Mami, som Tuuuu

idora
20. feb 2009

Cafte, musim ist off, rano skoro vstavam, tak mozno zajtra, pa, pa

3558
20. feb 2009

baby a namiesto vajec na tvrdo, nedaju sa urobit v mikovlnke? ak ano, napiste mi ako.
no a tak ste ma navnadili ze ja by som do toho isla. a ked som si precitala vsetky prispevky, tak vidim ako krasne chudnete. 🙂
no tak som zbehla do kuchyne si dat krajicek chleba. ved to potom zhodim. 😔

junovka ved tie vajicka su skoro kazdy den. a co by som potom jedla? ☹ nic?

junovka
20. feb 2009

zuzi, az tak skoro kazdy den nie 🙂 Tak, potom skus kuknut do 90-dnova dieta 😀 😉
Rozhodni sa a koncom marca mozme spolu zacat 🙂 😉

3558
20. feb 2009

ja tak chcem az koncom marca, lebo prve dva tyzdne idem na slovenko. no a uz mam jedalny listok poslany mailom co chcem: maso kapusta knedla, svieckova... 😔
tak az potom by som chcela. 🙂
mam 164cm a 62kg. a ty? mne by stacili aj 4 kg dole, no ale uplne super by bolo az na 52. to mam taky sen iba. 😵

90dnova v ziadnom pripade. to je straaasne dlho. to az taka tvrdohlava som neni. 😔

a problem mam s tym vajickom preto, lebo v nich su niekedy tie zarodky. take krvave skvrny. no a ja ich vyberam. bez toho by som nezjedla ani palacinku. proste stale stale stale to vsetko co tam nema byt, tak musim povyberat. aj do prazenice, aj do kolacov....
neni som fajinovka ale toto mi vadi. to je jedina taka nerest moja. preto by som chcela to vajicko rozbit, povyberat ten ,,bordel,,/ako to volam/ a potom ho dat len do mikry spravit. ale na tvrdo v skrupine ho nezjem ani za nic. 😝

junovka
20. feb 2009

zuzi, tak vynechaj tie vajcia jedz ostatne, co je tam napisane....len potom budes asi skor hladna 🙂
Ja mam 180 cm a teraz vazim asi cca 72 kg 😅

3558
20. feb 2009

v pohode mi termin vyhovuje, lebo ja mam navrat 18.3. tak az po osemnastom budem drzat. tak mozeme toho 23. dobre,pisem do kalendara.
a ked vynecham tie vajicka tak to si budem nechty obhryzat. 😀 😀 😀 ja ho nejako vypitvam,neboj. alebo ho dam uz rozbite do vody a ono sa uvari aj tak. 😉

3558
20. feb 2009

junovka ved tebe staci mat 70kg, nie? 😕

junovka
20. feb 2009

zuzi, podla dokiho mam mat 67 😖 😅

3558
20. feb 2009

a ja mam mat kolko?