Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

babulik22
8. sep 2008

michaelak: dakujem 🙂

siu3333
8. sep 2008

aj ja dakujem mam to 🙂 😉 🙂

michaelak.
8. sep 2008

neni zac,vdacne!Len neviem ci presne o tejto sa tu tak vela pise,lebo ja som si len par stran precitala.Idete ju skusit?

siu3333
8. sep 2008

tak potom neviem ci je to ta kavova dieta.ja som uz nieco take skusala,ale bolo som s toho nervozna,bola som hladna 😒 je to dost kruta dieta.ale nieco treba robiť.,aby som bola taka ako predtym 😅

martina.d.
8. sep 2008

ahojte baby, tak ja som to,čo som zhodila, nabrala naspäť. A nemyslite si, že sa prežieram. Jem klasicky, ale určite je to viac, ako v tej diete. Takže smola. Odvážnym želám veľa šťastia a nech sa vám to nevráti späť. 😉

lucxy
8. sep 2008

baby netyrajte sa takto, ako pise aj martina pribrala to spat 🙂

jesika26
8. sep 2008

ahoj martina.d - ty si držala aj 90 dnovku, však???
presne ako píše lucxy, táto diéta vám nepomože a z tukov nezhodíte, dole pojdu svaly

junovka
8. sep 2008

tak kocky, ja som drzala dietu z str.15 😉

Lucxy, preco tu kazdeho odhovaras od tej kavovej dietky?????Ja som ju drzala uz 3x a ti poviem pravdu, este som zatial nikdy nevratila na to cislo na vahe, kde som bola pred dietkou.Maximalne 1 kg som pribrala.Teda, ked tak zhrniem, tak za 3 x drzania tejto dietky som schudla 13 kil.Teraz mam 67 kg a ked si predstavim, ze som v januari mala 80 kg!!!!! 😝 😝 , tak mi laskavo nehovor, ze priberiem znova.Je to aj vec ako ti spaluje telo 😉 ...ze si ty , alebo tvoja susedka pribrala....tak to je vasa vec....alebo zavidis???? 😒 😀 😉
....a este....na pase som zhodila 6 cm 😎 😎 😵 ....presne tam som to chcela 😉

V oktobri som tu znova, ale len na tyzden 😝 😉

lucxy
8. sep 2008

junovka ja tebe nic nevravim 🙂

berni
8. sep 2008

holky napiste mi tu kavovu dietu do IP, alebo poslem svoj mail do IP, prosim....

junovka
8. sep 2008

berni, ak mas na mysli tu co som drzala ja, tak dala som link na str.15

maminkatn
9. sep 2008

ahojky babulky... 🙂
som rada ze sa to tu zas tak troxen rozbehlo...
ahoj juni... 🙂
zdravim a som rada ze si tutoka.....zdravim aj nove xudnuce partnerky...xi xi
berni...siu...babulik...
aj ja ju uz drzim 3 krat A SICE SOM NIECO AJ PRIBRALA ALE TO JE LEN O TOM ZE JA MAM TAKY ORGANIZMUS ZE SI MUSIM DAVAT POZOR DO KONCA ZIVOTA...SOM TAK STAVANA....
teraz ju drzim 4 tyz. s prestavkou....ale ja som drzala aj svoju dietku taku hlavovun a potom aj 90 tku a za 1 a pol abo 2 som dala dolu 45 kilov...bnolo ma dost mala som 135 a teraz mam 91 a xcem sa dostat pod tyx strasnyx 90 ,,,to je moj sen.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ale potom si dam pauzu bo je v niecom pravda ze ju nesmiete drzat dlho...mate oslabeny imunny system jak ja ...za mesiac beriem 3 antibiotika.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale vydrzim a hovorim ze dam si pauzu,,,a potom uvidime...jak povedal slepy...xi xi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak ta dietka zo str.15 je moja zohnal mi ju moj synator od jeho kamosa a funguje..... 😀 😀 😀

maminkatn
9. sep 2008

sxudla som toto vsetko za 1 a pol az 2 roky a teraz uvidime v pondelok kolko budem mat... 😉

siu3333
9. sep 2008

tak snazim sa drzat ju,ale len zacinam tak do sa to celkom.zajtra idem mimo domu mimo chladnicky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 drzim tu zo strany 15.a je v pohode.minule som drzala inu,ale to bola hrozna dieta.

berni
9. sep 2008

holky dakujem Vam, idem pozriet ci to zvladnem 😅

alika54
9. sep 2008

siu,,, zacala si len od vcera??? lebo ja ano a vo dvojici by mi to slo lepsie,,,streda je u mna kriticka 😅

maminkatn
9. sep 2008

este xcem len podotknut ze lepsie sa zacina dietovat od pondelka ...mate to pekne po sebe napisane co mate papat a co pit.... 🙂 ja len tak..... 😉

siu3333
10. sep 2008

ano zacala som od vcera,lebo tak to nejako vyslo.viem,ze od pondelka je lepsie zacat,ale uz som nechcela cakat,lebo 19.septembra ideme na svadbu a chcem byt kocka 🙂 😵 😵 🙂

alika54 ako?ja som zatial v pohode,ale som opet hladna idem sa napit 😒

siu3333
10. sep 2008

pocuj alika kolko chces schudnut?kolko mas nad vahu?

maminkatn
10. sep 2008

ahojky siu.... 🙂
tak ty si si dala na tuto nasu dietku.... 😉 😉 😉
ja uz budem pomaly koncit v pondelok.... 😉

siu3333
10. sep 2008

a ako ?schudla si nieco,dalo sa to vydrzat?

alika54
10. sep 2008

ahoj siu,,,,zatial zvladam,,poobede chodim radsej s detmi von a prichadzam az vecer aby som nepokusala chladnicku 😀 ,,,ale je to v poho,,,aj kopu cajov som si nakupila,,,uz som prepita 😅 ,,,

siu3333
10. sep 2008

som zvedava ci nieco schudnem do toho 19,septembra,ja ti alika54 kludne tykám a pozerám,ze už maš starsie deticky.

ano dala som sa na tu dietu,lebo uz my to slo na nervy,do nicoho nevojdem 😠

alika54
10. sep 2008

siu,,,este aby si mi vykala 😠 😀 ,,,mi nieco hovor,,,mam plny satnik veci a prt z toho obleciem 🙄 ,,,

siu3333
10. sep 2008

aj ja som prepita,len nech schudnem aby som uz mala pokoj.a ake caje pis?asi ovocne nie

siu3333
10. sep 2008

vsak to aj ja mam kopec veci a stale chodim v tom jednom,lebo vsetko je uzke.inac ja mam dcerku Simonku,lebo ty mas syna simona.nie?

alika54
10. sep 2008

aj ovocne a vseliake na chudnutie,,, 😝 ,,,ale chutia fajn,,,

siu3333
10. sep 2008

ja nepijem ovocne,lebo ja ich nemusim,ale mam rada harmancek a na chudnutie.pocuj nemas skyp?

alika54
10. sep 2008

fuuj,,,harmancek nieeeeeeeee 😝 ,,,a skype mam,,,

siu3333
10. sep 2008

nebudeme kecat cez skype je to lepsie ci nie?co na to poviez?ale potom nase dalsie babenky nebudu vediet ako sa nam dari.no nic zly napad