Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
junovka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didusa.risulo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkatn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkatn
15. aug 2008

takze sa ako niekto hovori ...sa hadat neoplati...a ja som sa nehadala ani sa to neda takto cez net a nexcem aby ste si mysleli ze som namyslena ja len xcem pomoct v xudnuzňti ked sme sa uz na to dali 😀 a ze to ze neviem tak dobre úäpisat ako ostatni...za to nemozem.. 😉 😉 ... 😀 ale slubujem posnazim sa ...pa..pa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

junovka
15. aug 2008

maminkatn, ja som to v podstate presne toto chcela napisat, ze tolko si si dala namahi s tym pisanim, a druhi to nevedia ocenit 😕 , lenze nechcela som si pohnevat ostatne osadenstvo tu 😕 😅 , vcetne teba, a to tym, na tvoj vek , zeby si sa neurazila, si podala naozaj nadludsky vykon to vsetko napisat 😎

wladka
15. aug 2008

ake rozbroje tu mame??

ja ze jediny ciel je chudnut.. ale uz nerypem 🤐

dnes sa drzim ako tak.. slabo slabo.. kolaciku od vcera som neodolala, ale zase som veceru zamietla.. 😀 ..kurnak..

ja som tu dietu drzala, ale nie prisno. len tak vselijak, a schudla som 3kila.. lenze zas sa mi tie vajcia taaaak sprotivili 😝 ,ze normal mam chut vynechat to vajco 😀 a zacat druhym dnom a preskocit na stvrty 😀

lengyelka
15. aug 2008

ahojte neviete mi poradit na ktorej strane je ta kavova dieta napisana?

junovka
15. aug 2008

no, neviem ci myslis tuto na str15??? 😕

maminkatn
15. aug 2008

leng...kuk na str, 20 a ak xces tak si ju opis 😉 😉 😉

junovka ty si moj clovek a xapes ma...xi xi

wladi to neva ved len na tebe zalezi ako a kolko das dolu takze tak 😉 😉 😉

ma_se
16. aug 2008

mami

ma_se
16. aug 2008

maminkatn,s tou kavou opatrne odobera telu vapnik..... 🙂

maminkatn
16. aug 2008

ma-se to neva ved ja si ho potom dopraje bars kolko .... 🙂 🙂 🙂 🙂 aj mne xybaju syry jogurty a aj ine ale xvilku sa to vydrzat da.... 😒 😒 😒 ved len mesiac a potom si dam zas pauzu bo aj mm sa hneva ze stale dietujem....

ma_se
16. aug 2008

jasne,ja len aby si to vedela,lebo to nie je sranda...tak nech sa ti dari byt stihla aj bez diet.... 🙂 ,necitala som vsetky prispevky,ale cvicit si skusala?formovanie postavy podobne ako pilatess atd.na foto nevyzeras az taka tucna....

alionuska
16. aug 2008

No teda,ze masiac....!!!!Ja vydrzim tak tyzden maximalne...aj ked aj mesiac by sa mi zisiel.Ale mam strasnu chut na cokoladku... 😀

ma_se
16. aug 2008

nie si jedina,aj ja mam rada cokoladku 😀 😀 😀 😀 ,ale ta tiez odobera vapnik telu ☹ a ja jej dokazem zjest vela /celu studensku pecat 😉 /

didusa.risulo
16. aug 2008

jeeeeeeeeeej ahojte baby a co sme tam pisali ked nam to adminky zmazali?

my uz v pondelok odchadzame tak ja dnes som zehlila na vecer a teraz som dorobila masko na sposob spanielskych ftackov s ryzou,za cely den sme s muzom nic nejedli tak teraz sa ideme najest,uz musime, lebo nam je uz spatne,

wladi no to ziras,coooo? 😕 aj ja, nepochopila sa tu jedna dietka a peto trosku skriepky ale ja to tak neberiem 😉

maminkatn
16. aug 2008

to neboli skriepky ale nieco niekto nepoxopil...ale nexajme to tak okik.... 😉 cvicit sa mi nexce bo som v robote dost vytazena a narobena a mam toho za cely den dost ...robim v kuxyni kuxarku 😒 sama pre seba si hovorim ze ma je este dost aj ked viaceri hovoria ze 44 kg je dost ale ja este mam co zhadzovat co sa na mna nalepilo za 25 rokov .... 😒

ma_se
16. aug 2008

no tak to mas cvicenia dost....v kuchyni 😀 😀 😀 😀

maminkatn
16. aug 2008

to vies v kuxyni je pohyb inaksi ako ked xces cvivňcit na sxudnutie ale ked pridem domov po sixte a este aj mam otravne kolegyne ktore ohovaraju tak mi ver 😒 😒 😒 😒 ze sa mi do tej roboty ani nexce este ze som teraz pn tak mam od nix pokoj 😀 😀 😀 😀 a cvicim v uvodzovkax doma v kuxyni xi xi 😀 😀

ma_se
16. aug 2008

mam kamosku v kuchyni tak viem aka je to drina.... 😉

maminkatn
16. aug 2008

to vies robota v kuxyni je ROBOTA..ale co uz a ked sa tam vari 900 obedov a 450 veceri takze celodenna strava a xodim aj na poobedne a teraz cez prazky sme aj malovali taku obrovsku kuzňxynu a mame aj akcie to je teda narez.... 😒 😒 😒

ma_se
16. aug 2008

no teraz sa ludia nadru,robia aj za dvoch,ze?

junovka
16. aug 2008

ahojte 😖

Tak, teda baby, dnes som total zhnusena z toho, ze som bola dnes nakupovat, teda chcela som si nieco pekne kupit na seba, ale zial ☹ ....proste tie kila su na mne vidiet, aj ked to tak naozaj nevyzera 😢 😢 Uz si nedokazem kupit ani jedno moderne, krasne tricko, lebo tie faldy sa mi objavia vsade 😔 😢 Jedno neviem pochopit, ako to robia tie zienky, ktore maju deticky, ako moja svagrina a ta je vo vsetkom ako uliata 😔 😢 😢
Tak, nech uz je pondelok a pustim sa do toho s plnou verbou 😉

maminkatn
16. aug 2008

aaaaaaaaaaaaaaaale junovak neni vsetko take zle ako to na prvy krat vyzera 😉 to mi ver
😀

ma_se
16. aug 2008

junovka-asi to bude aj genami,tiez nemam problem z postavou....dufam,ze ani nebudem mat 🙂

didusa.risulo
17. aug 2008

maminka a co ked niekto nieco nepochopila aj to sa stava,nie?ty vzdy chapes vsetkemu hned na prvy krat? 😕

junovka
17. aug 2008

didusa, znova nove foto? 😉 Tak, ako zacinas dietovat od zajtra somnou? 😉

Kto sa ku mne etse prida??????????? 😕

alionuska
17. aug 2008

Ja si dam tyzden pauzu,lebo peciem kolac s jablkami a orechmi a uz mi tecu slinky.... 😀 Zajtra sa idem odvazit na digitalnej vahe a napisem vam kolko som za tento tyzden zhodila.O.k.??
Inak sa citim super,len mala sa ma vzdy rano pytala,ci mam v brusku mravcekov,ked mi tam tak vyhravaju... 😀 😀 😀