Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

monkey1
6. dec 2007

peja, a kolko sa schudne po prvych dnoch? 😲 ja ked nebudem mat inspiraciu, nevydrzim. 😠 potrebujem uz co to vidiet zo zaciatku 😀 viem, ze je to asi blbe, ale co uz so mnou. aj teraz tlacim puding! 😅

ingola25
autor
7. dec 2007

monkey..tak za 5 dni by si mohla dať aj 4 kila dole...ked zvladneš prvy den,tak už vydržiš aj 2 tyždne...o 2 dni sa budeš citiť už ovela lepšie..tak hor sa do prace..držim palčeky...

ingola25
autor
7. dec 2007

Bola by som rada keby sa niekto pridal ku kamoške už v pondelok,aby nebola sama s tou dietkou...tak cez vikend si vychutnajte posledne susto a v pondelok začiname... 🙂 🙂

peja
7. dec 2007

monkey, zavisi od toho, kolko mas nadvahu a ci vobec nejaku mas 😉 Kamoska napr. neschudla ani kilo, ale ona bola stihla aj bez diety, to po prve a po druhe, je to hlavne detoxikacna kura, takze si aspon precistila organizmus. Ja som napr schudla presne tie 4 kg, co som mala navyse, a po tyzdni som uz citila na veciach, ze som schudla. Ja som sa ale nevazila, aby som sa nerozculovala... 😀

martulanr
7. dec 2007

vyskusam to a to by som sa potrebovala zmestit do mojich milovanych riflíí 😀

jasterica
7. dec 2007

martula,serusky,ty s tvojimi megakavami... 😀

maca21
7. dec 2007

noo baby ja tiez zacinam pondelok tak bude sranda 😀 kto este??? 😉

dannynka
7. dec 2007

ahoj macka 🙂 🙂 🙂
no aj ja sa mozem pridat len my ju niekto tu dietku poslite do ipcka 😀 😀

maca21
7. dec 2007

cau danny ako? chodim vas smyrovat 😀

maca21
7. dec 2007

je na strane 3 😉

dannynka
7. dec 2007

macka no celkom fajne a ty sa pochval,hmm 😀 😀 😀
no uz som ju kukla,a co nam nenapises ked nas chodis smirovat 😠

maca21
7. dec 2007

ale sak nestiham na secky strany, zvyknem s kamoskami z Irska skypovat teraz na sviatky idu domov a nestoiham sa uz polepsim, inak nic moc 😖 sak vies, co myslim.. 😉

dannynka
7. dec 2007

macka no utekaj na pokec bo tu nas asi emjee stopne 😅 😅 😅

ingola25
autor
7. dec 2007

ja by som ešte asi 8 kil potrebovala dať dole..tak asi aj ja opäť začnem...tak od pondelka aj ja fičim na dietke... 🙂

wladka
7. dec 2007

ale baby.. ja by som teda toto nevydrzala 😕 .. amen, to je hladovka.. 😅

ja mam osvedcenu, a je super.. a vyhoda je ze mozem jest cokolvek, a kolkokolvek 😀 .. princip je taky, ze kazde 4 hodiny jest, hocico, hned aj sladke, aj kava.. pocas 4hodinou pauzy len voda.. a tak dokola..

rano 9,00, obed 13,00, vecera 17,00.. tak to mam ja.. moze sa este jedna vecera mala.. ale tu ja vynechavam, obcas zahryznem do jablka.. ci politra dzusu vypijem.. 😉

alionuska
8. dec 2007

Ja som tu citala vase prispevky a nikdy som dietu nedrzala ale teraz by som to skusila,tak sa asi pridam do klubu a od pondelka skusim,aka pevna je moja vola.Bude to asi tazke,lebo strasne milujem sladkosti a teraz po mikulasovi ich mame doma ajaj.... 😀 Ale chcela by som sa zbavit mojho bruska,lebo po druhom babatku tam je.A kedze mi to babatko zomrelo,tak ti co nevedia,ze som mala aj druhe dieta sa ma pytaju,ci cakam babatko....A mne je to uz blbe vsetkym vysvetlovat,ze uz som mala a tak.... ☹ Tak idem do toho,lebo sa s tym stresujem a vraj aj zo stresu sa pribera...Dufam baby,ze to dotiahnem do uspesneho konca a potom dam vediet co sa zmenilo.Ahojky

ingola25
autor
10. dec 2007

dobre ranko..ja som už začala s dietkou..kto sa pridal? pekny dnik prajem

alionuska
10. dec 2007

Ja.Od rana som mala iba kavu a prave si varim vajicka.Dufam,ze vydrzim aspon jeden den 😀 lebo ten prvy je najtazsi.

peja
10. dec 2007

baby nebojte, vydrzite, vajicka poriadne zasytia, a potom Vam to uz mozno zacne liezt tak na nervy, ze radsej nebudete jesti nic 😀 Ale nie, ja som s tym fakt nemala problem... 😉

ingola25
autor
10. dec 2007

alionuska...ked vydržiš jedeň deň,tak ostatne dni zmakneš v pohodičke.... 🙂

briluxina
10. dec 2007

Ahojte, ktorú diétu držíte ak sa smiem spýtať? Ja držím tú zo str. 3 už piaty deň a šli dole už 3 kilá.

ingola25
autor
10. dec 2007

ja som dnes začala s tou ktora je na 4 strane...mam ju odskušanu...ale to skoro rovnake...3 kila?pekne..určite maš radosť 🙂

dagsty
10. dec 2007

Ahojte dievčatá, pridávam sa.
Od zajtra začínam tú diétku, kde sa pije ráno káva. Inak aj taká kávová by nebola zlá. Ja zbožňujem kávu. Teraz momentálne dopíjam ...mňam... 😉
Dnes som zostala zhrozená - ja 4 dni po piatej nič nejem, maximálne mandarinku alebo jablko a ešte som aj pribrala.
Vážila som 61,3 a dnes ráno 62,0 kg. Som myslela, že ma porazí... 😠 😠 😠
Zajtra začínam..i keď tie slovíčka od zajtra , hovorím každý druhý deň... 🙂
Tak zatial pa a držte mi prsty.
Pa.

monkey1
11. dec 2007

ahojte, tak ja neviem, ci zacat teraz alebo az po vianociach. 😠 ak by to malo mat jojo efekt, a skoncim s dietou pred vianocami, tak jojo bude trojnasobne, bo tie maskrty... ☹ 😠 😝 neodolam. a po vianociach to mozno pojde. 😀 ak ked by mal nastat jojo nebudem sa prezierat, bo nebude vela takych jedal ako cez sviatky... 🤐

alionuska
11. dec 2007

Caute kocky.Tak ja som vcera zacala.A na obed som si dala len jednu rajcinu a jedno vajce a ked vam poviem,ze vecer som ani nebola hladna....Len som bola u sestry a musela som odtial prchat,lebo zabijali prasa a asi som sa tam nadychala tej vone,ze som ani hladna nebola.Uvidim ako to pojde dalej.Postavim sa na vahu az na ten treti den,ked ma chyti ta kriza. 😀 Tak vela pevnej vole vsetkym.

alionuska
11. dec 2007

A co sa tyka tych Vianoc.. ☹ Ja som cukrarka,takze pecenie ma neminie.. 😅 Uz aj sunku mam v chladnicke,pripravenu k vianociam.Dufam,ze co schudnem,tak cez Vianoce zas priberiem. 😒

ingola25
autor
11. dec 2007

ahoj babenky...tak ja dnes držim dietku druhy den a som tiež v pohodičke..dokonca som včera ten prvy den zvladla v pohodičke...a pijem ten čajik hanasaki...

zlaticanina
11. dec 2007

ahoj ingola...aj ja som ju zacala drzat vcera....dufam,ze vydrzim 😒...snazila som sa drzat tu 90-dnovu,ale nevydrzala som...zacinala som ju najmenej 10-krát,ale neúspesne 😝 ...zatial v pohode a vydrzme 😠

ingola25
autor
11. dec 2007

zlaticanina...som rada,že si začala vtedy ako ja...aj alionuska začala včera...ja som tiež začala držať tu 90 dnovu...no som nevydržala..tato je oveľa rychlešia..to ma hnalo dopredu,ked som videla ako pekne chudnem..držim ju druhy krat..už v januari som ju držala...tak teda držim palčeky... 🙂

dagsty
11. dec 2007

Ahojte baby - ja dnes prvý deň diéta...preboha ja furt hladná... 😲
Neskôr napíšem podrobnosti, lebo malá mi behá pri nohách a nedá mi pokoj...tak sa ozvem večer..pa 😉