Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

zuzana1985
15. máj 2012

@mamartina24 ďakujem. Ak mám pravdu povedať tak som na začiatku ostala dosť zaskočená, ale teraz sa už na tom smejem. Len dúfam, že bábo bude v pohode..... 😉 Baby a Vám držím palce aby Vám to s tou diétou dobre dopadlo a boli ste s výsledkom spokojné.... 🙂

dadkag1
16. máj 2012

@zuzana1985 Jeeeeeeeeeej tak to je super sparvicka tak prijemne prezivanie tehotenstav a nech ste v poriadku )))

dadkag1
16. máj 2012

@mamartina24 aj ja som taka rada ze konecne tie kila isli dole.Neboj aj ty das 🙂
Ja som uuz mal koli tej moje vahe zdravotne problemi a teraz sa citim uplne uzastne a aj viac energi mam. A pri tej mojej praci som aj rada ze niesom taka ubńavena lebo nikedy to sa mi az chcelo ploakat ze ani nedokoncim tie izby vsetko bo som uz nevladala.

happysmile
23. máj 2012

@dadkag1 ahoj prosim ta, aky caj si pila ako "ocistny"(na cistenie krvy)? ja som tiez v Irl, zihlavovy som si zohnala, ale neviem ten druhy, ked by som zohnala a hlavne ako sa vola... dakujem 🙂

mamartina24
24. máj 2012

@ingola25 dá sa tá diéta držať aj dvakrát po sebe?myslím hneď-2+pauza+2 pauza 2+pauza+2?

jespera
25. máj 2012

Ahojte, mozte prosim vas napisat recepty " na tie diety co drzite a zaberaju? neviem sa tu dopatrat co sa vlastne je....

mamartina24
26. máj 2012

@jespera No ja osobne držím tú,ktorá je na 4.strane tejto diskusie.Schudla som cca.5kg,asi kvôli tým prehreškom 😉 A z obvodu pása a bokov zišlo zopár cm,asi nejakých 4-5.No a od pondelka idem na to znovu,lebo ešte pár kg chcem dať dole.

jespera
26. máj 2012

@mamartina24 ahoj, to je ta s jablcnym octom?

mamartina24
26. máj 2012

@jespera áno,máš s ňou už skúsenosti?

jespera
27. máj 2012

@mamartina24 nie nemam, len ma zaujala...len sa nemozem docitat o tej kavovej diete - co sa pije kava a nic viac? 🙂

mamartina24
27. máj 2012

@jespera to je táto diéta s jablčným octom,len jedna mamička ju pomenovala "kávová" 🙂

jespera
27. máj 2012

@mamartina24 a to ti nieje zle z toho octu..blee..

mamartina24
27. máj 2012

@jespera nie,nie je mi zle.zvykla som si na tú chuť 🙂

happysmile
28. máj 2012

ahojte, je tu niekto kto dnes zacina? 🙂

mamartina24
28. máj 2012

@happysmile Ahoj,ja som dnes zase začala 🙂 Mala som 2 týždne,pauza,2 týždne,pauza.Aj ty si zase začala alebo Ťa poznám z iných diét?Zapojila som sa len do tejto,ale predtým,ako som sa rozhodla ju vyskúšať,som čítala rôzne fóra a pamätám si Ťa.Len neviem odkiaľ 🙂

happysmile
28. máj 2012

@mamartina24 ahoj, ano dnes som zacala... predtym som bola od februara na Dukanovke... ale potrebujem zdetoxikovat telo... tak som sa dala ne toto. jablny ocot som si kupila v tabletkach, tak snad to bude mat rovnaky ucinok ako v tekutej forme 🙂

mamartina24
28. máj 2012

@happysmile A tú Dukanovu si zvládla ako dlho?

happysmile
28. máj 2012

@mamartina24 tu som drzala od 6.2. do 20.5. ALE NIKDY VIAC. je to zacarovany kruh... a pokazila som si s nou zaludok. preto potrebujem aspon nejaky detox...

mamartina24
28. máj 2012

@happysmile Tak to Ťa obdivujem!Ja som vydržala necelé 4 dni,ale cítila som sa hrozne-bolo mi strašne ťažko od žalúdka,ustavične som sa cítila plná alebo nafúknutá 😖

happysmile
29. máj 2012

@mamartina24 mne take stravovanie nevadilo... len uz v aprili som mala "divne" pochody v bruchu 😀 tak som presla do 3F, a tam sa kila znova pekne zacali nabalovat 😠 potom som na zaciatku maja isla zasa do 1F... zasa som schudla, ale ked som opat zacala so zeleninou v 2F tak kg vyleteli nahor... a takto dookola. som si povedala, ze to nema zmysel cela Dukanovka 😖 😝 😔 a potom som sa nevedela dojest cokolady a celkovo cukor mi neuveritelne chybal... nastastie som nepribrala, lebo som denne makala na stepery. ale teraz potrebujem precisti vnutornosti 😎 tak som sa dala na jabl.ocot v tab... toto je ako prechadzka ruzovou zahradou oproti dukanovke 😀

happysmile
31. máj 2012

@mamartina24 ahoj ako ti to ide? 🙂

mamartina24
31. máj 2012

@happysmile ahoj,no nič-moc☹ strácam chuť. po prvom dni mínus 1,3kg,na ďalší plus 0,6kg a stále sa drží.a to cvičím každý deň hodinu.mám aj svoje dni,tak možno preto stúplo a stojí.ale prehrešky sú ako vždy aj predtým 🙂

mamartina24
31. máj 2012

@happysmile a čo Ty?

happysmile
31. máj 2012

@mamartina24 ja som v pohode 🙂 dodrzujem vsetko presne podla jedalnicka. dnes som sa napraskala s novymi zemiacikmi na pare a nato som si nasekala cerstvu perz.vnat. len neviem, ake velke porcie sa mozu 😅 .to som sa nikde nedocitala... ja som sa nevazila, az v pondelok, ked prejdem do 2tyzdna... ale nemyslim, ze by bol nejaky velky ubytok, lebo tiez mam dostat "svoje dni", tak asi to nebude nic slavne 😎 nemam ani caj na cistenie krvy. nikde som ho tu nezohnala 😒

happysmile
31. máj 2012

@mamartina24 kolky krat vlastne drzis tuto dietu? a kolko si uz celkovo schudla? 😉

mamartina24
31. máj 2012

@happysmile teraz druhýkrát po týždňovej pauze.s touto diétou som schudla nejakých 4,5kg,ale od začiatku môjho snaženia zhodiť kilá po tehotenstve 8,5kg od 11.03.

happysmile
31. máj 2012

@mamartina24 takze teraz uz mas druhy dvoj-tyzden 🙂 a potom koncis... ci budes znova po tyzdnovej pauze pokracovat?

mamartina24
31. máj 2012

@happysmile nie,iba ten týždeň.a potom sa dám asi na to stravovanie každé tri hodiny malé porcie,veľa vody a pohyb.

happysmile
2. jún 2012

@mamartina24 co budes dnes vecerat? moj manzel vcera varil a zostala zemiakova kasa a kuracie rezne. tak rozmyslam, ze si to dam, na veceru, len oberiem z masa, to "smazene"
inak som si uvedomila, ze jediny prehresok, ktory robim je kava 😀 (sice bez mlieka a cukru), ale ja tu druhu kavu poobede porebujem k zivotu ako sol 😎 inak by som spala a spala... snad to nevadi?! 😨 😕

mamartina24
2. jún 2012

@happysmile neviem,čo si dám...možno kuracie stehná s kyslou kapustou,čo som práve dokončila,zemiaky nechám deťom 😉 ja si myslím,že tie prehrešky(najmä u mňa)spôsobujú jedine nízky pokles hmotnosti,nie taký radikálny,ako bez nich.Ja som si dnes dala doobeda keksík.Sladké nezvyknem,len slané pri diéte,ale dnes som z toho všetkého akási deprim.Asi to majú na svedomí tie tri mesiace bez manžela,včera ešte k tomu stretnutie rodín v jeho robote,staršia celý čas preplakala,no mám toho dosť,musím sa držať a dnes to asi vyšlo von.Som nervózna,bez nálady.....Tak som si dala keksík...