Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

mamartina24
2. jún 2012

@happysmile a Ty aj cvičíš alebo nie?Lebo ja chcem budúci týždeň skúsiť bez cvičenia a bez prehreškov(čo sa mi určite nepodarí,ale chcem sa posnažiť) A ako si na tom dotera?cítiš na oblečení pokroky?

happysmile
2. jún 2012

@mamartina24 prepac, ze az teraz odpisujem, ale az teraz som sa dostala k pc.
to mas veru tazke bez manzela 😨 veru 3mes.je dlha doba... on je na neakej misii? ak sa smiem spytat?
ja som zatial bez prehreskov, iba ta kava... ale snad nevadi 😎 sem-tam vyskocim na steper, ale dnes asi priadne zamakam, lebo na veceru som si veru riadne dopriala 😅 😅 zem.kasa s maskom + zelen.salat, potom 2cerealne tycinky... takze necham troska vytravit a naskocim na steper, nech nemam take vycitky, co som vsetko pojedla 😀 a najhorsie bolo dnesne rano. cas s citronom ma vobec neprebral 😒 , tak som si za pol.hodinu musela urobit kavu, ale potom som vydrzala do jednej na obed...

mamartina24
2. jún 2012

@happysmile manžel je v Afganistane ☹ no ja si myslím,že tá káva nevadí,ja si dám tiež dvakrát za deň,ale ja ju pijem,lebo mi chutí,účinok na mňa nemá🙂 ja som si nakoniec na večeru dala chlebík vo vajíčku,čo som robila deťom.pred večerou som povedala,že kašlem na cvičenie,ale po tej mastnej večeri som si predsa len dala hodinu aerobicu.

mamartina24
2. jún 2012

@happysmile pozerala som si Tvoj fotoblog a pozerám,že si pekne zďaleka 😉

happysmile
2. jún 2012

@mamartina24 ani nie tak zdaleka 😀 ved na koni sme vsetci Slovaci :D (srandujem 😉 )
tak to mas pekne nanic, ked manzela mas tak daleko... dufam, ze nesiel na velmi dlho prec, a onedlho ho budes mat spat 😉
tak to si dobra, ze uz mas aj aerobic za sebou. ja este stale chodim a snorim co by som si este dala 😀 . ale uz si dam len pohar vody a hupsnem na ten steper, nech sa v pondelok nezhrozim, ze co som to vyviedla 😕 😀

happysmile
4. jún 2012

@mamartina24 ahoj, tak po tyzdni mam -2kg. conje celkom uspech po tej Dukanovke 😒 som si myslela, ze mam telo zhumplovane a ani gram nedam dole. ale predsa cosi zislo. mohlo byt aj viac, len v sobotu na veceru som to ozaj prehnala a este v nedelu doobeda som citila vlasske orechy 🤐 😝 tento tyzden uz budem mudrejsia 🙂 a zaradim aj ten steper, aspon 3000kcal 😕 😀

alidion
27. sep 2012

rozmyslam, ze by som skusila kavovu dietu. len sa bojim, ze by som z tolkeho kofeinu asi vyletela na mesiac. laka ma vsak schudnut niekolko kilogramov. trosku som pozerala na nete, nebolo tam bohviekolko informacii o tejto diete, ale nasla som toto: http://www.dietyachudnutie.sk/redukcne-diety/di... . su tam aj rizika, neviem, ci je dobre s tym zacat, ked chceme este druhe babatko 🙂

44domcca44
9. okt 2012

@elise mozem poprosit o perceptik na tu dietku? dakujem do ip..

44domcca44
9. okt 2012

@ingola25 ahojky ja by som poprosila ten receptik na to chudnutie s tou kavou dakujem poprosim do ip..:D

hetino
14. okt 2012

@elise mozem poprosit aj ja recept na dietu...dakujeeem.
🙂

hetino
14. okt 2012

@ingola25 mozem poprosit do IP o tu kavovu dietu,dakujeeem.

kukuc2
31. okt 2012

kto sa prida a skusi tuto dietku so mnou od zajtra?

zuzana17
1. nov 2012

@hetino na 3.strane je napísaná

hetino
2. nov 2012

@zuzana17 ano,citala som to tu dalej a nasla som.Dakujem.

hetino
2. nov 2012

@zuzana17 ja som tuto dietu uz raz mala a skutocne mi pomohla.Schidla som 14 kil a na 5 rokov som mala pokoj.len je trosku narocna.ked vydrzimprve 3 dni,tak uz je to malina.

zuzana17
2. nov 2012

@hetino fakt? No tak ja sa na ňu chystám tak o cca 2 týždne, dúfam, že mi pomôže 😉

hetino
2. nov 2012

@zuzana17 tak o dva tyzdne idem aj ja na nu....ked zacnem,napisem...

zuzana17
2. nov 2012

@hetino ok 😉

kukuc2
5. nov 2012

ok ja sa pridam dajte vediet.

zuzkaremiaska
5. nov 2012

@kukuc2 mile rada,len mi napíš do IP bližšie info. Sranda,práve si kávu vychutnávam 🙂

kukuc2
5. nov 2012

@zuzkaremiaskasice neviem preco sa vola kavova ked ja skor s jablcnym octom. ale nevadi

kukuc2
5. nov 2012

Este niekto tu je co by zacal aj zajtra?

maminkatn
24. jan 2013

mamartina24 ahooojko,,,,,som tu davno nebola,,,aj som vlastne zabudla,,na toto,,,moja,,,,uz som ale tu a ak xces sa mna nieco opytat tak sa pytaj,,,,, 😀 😀 😀 😀

martina92
27. jan 2013

aky je ten recept? Velmi by ma to zaujimalo 🙂.. ak ho niekto vie.. prosim preposlite mi ho 🙂.. Dakujem 🙂

mamartina24
18. apr 2013

@martina92 máš ju na 4.strane -expertka8 ju tam napísala🙂 ak si ju už od januára teda nenašla 🙂

pizik
4. mar 2014

Zienky ktoré ste držali túto diétu chcem sa Vás opýtať či je dovolené medzi raňajkami, obedom a večerou niečo zjesť....konkrétne mám na mysli nejaké ovocie. Ďakujem 😉

ninka01010
14. apr 2014

ahojte, je nejaky rozdiel medzoi tabletkami a kavou? to su tablety silnejsie?v tomto nemam jasno.
Lebo ja som mala kavu od jednej kocky zo ziliny a schudla som okolo 4kg prvy mesiac a druhy asi 3,5 kg.
ja uz to beriem asi rok a nieco s prestavkami a bola som aj u doktora kvoli nejakym veciam a som uplne zdrava.vzdy ked mam pocit ze treba opat ju nasadim a nemozem sa stazovat, odjakziva som bola macatejsej postavy a odkedy mam takuto vypomoc mam konfekcnu 34-36.
na zaciatku som asi az po prvom tyzdni citila naozaj vsetky ucinky a uz som mala obdobia ze vobec akoby nefungovala a po tyzdni to preslo a opat som videla ze kazdy den chudnem. neviem ako to maju ine, ale poznam este nejake mamicky co to beru asi 4roky a spokojnost. tipodla mna je to super a hlavne ze isiel dole tuk a nie svalova hmota jak u vacsiny hluposti z lekarne. ako to tu citam niektore lacne napodobeniny mozu byt pekne svinstvo kamoska robi a colnici a vravela ze ta kava co som ju pila nie je zakazana ani nic take. urcite tam je nejaka primes ale tak treba si asi najskor urobit prieskum a skor stavit na kvalitu ako cenu, lebo zdravie mate len jedno to zvazte ci radsej si predsa len nenajdete cas na cvicenie . chemiu ozaj nemusim

simaja
23. apr 2014

@ninka01010
prosím poraď ako na to, ja cvičím od januára - strava ukážková a pribrala som, Som zúfala sama zo seba 😢

simaja
23. apr 2014

@smiesko presne ako ja, mačingová nezabrala

ninka01010
12. máj 2014

@simaja ahoj a v com by si potrebovala poradit ? kludne sa pytajj