Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
22. aug 2008

😖 ☹ ja neviem, ale ked ja sa na to strasne tesiiiiiiiiiiiiiim 😢 😢 😢 Hlavne na tortuuuuuuuuuuuuu 😝 😝 😝

maminkatn
22. aug 2008

tak rataj s tym ze vsetko to snazenie ti vyjde navnivoc ..si sa trapila zbytocne ☹
aj ja idem na oslavu v nedelu a tiez si dal len kura zo salatom a vydrzim to 😉 😉 😉
ja mam od pond.pauzu takze tak ..je to na tebe 😒
ale tortu by som urcite nejedla len nejake meso so salatom a kavu a nejake tie sl.tycinky ved na veceru mozes sa najest ale tortu urcite nie 😒 😒 😒

junovka
22. aug 2008

inak, viete co som zistila, ze odkedy drzim dietu a v podstate nemam cukry,tym padom nemam ani energiu a poviem vam pravdu, normalne nevladzem ani tlacit kocik 😝 😒 ...a dakedy ani chodit 😔

maminkatn
22. aug 2008

ja so tu hovorila ze to je celkomdrastakmzňzalezi len od cloveka ci to vydrzi abo nie 😒
ked ti teda nevyhovuje tak naco ju drzis 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖
je to drastak aj moja dcera tak povedala a ani ona ju nevydrzala 😒
je to len na cloveku 😉 ja cukry nemusim az tak ale aj mne potom xybaju neboj 😉 😉 😉
je to na tebe ...hovorim 😖

junovka
22. aug 2008

maminkatn, ja som ju drzala uz 2x a v pohode 2 tyzdne a teraz???? 😖 😕 ...mozno je to tym teplom a mojim zdravym 😒

maminkatn
23. aug 2008

to neva juni 🙂
ved ty sa poznas sama tak rob ako myslis 😉
ja som ju tiez drzala viac krat tusim tiey 2 krat ale az do konca to je cca 2x po 5 tyzdnox lebo jeden je pauza aje jo tak ako to je 😉 😉 v pondelok sa odvazim a bude ,..potom dam vediet 😉 😉 😉 😉 😉

junovka
24. aug 2008

Ahojte,

Tak, ja sa vam ozyvam po tej vcerajsej oslave 😉 Dnes rano som sa postavila na vahu s tym, ze dobre kilo pribudlo....ved vcera som to aj prehnala s jedenim 😝 😝 😝 ....a cuduj sa svete, dokonca o pol kila menej 😕 😕 😕 😕 😕 😎 Vazila som sa 5x ci dobre vidim, ale bolo to tam cierne na bielom 🙂 Asi naozaj Maminkatn, je to pravda, ze moje telo je pripravene na spalovanie 😉 ...som zvedava ako bude zajtra, pretoze nadalej pokracujem v dietke 😵 😎 😉

siwike25
24. aug 2008

Ahojte baby ja by som sa chcela opitat aka je tu najlepšia dieta,lebo je ich tu vela popisanich a neviem ktoru mam držat,prosim poradite my? 😀 😀 .Chcela by som schudnut takych 15 kg a neviem ako to mam dat zoseba dole mohly by ste my poradit,budem vam velmy vdačna. 🙂 🙂

junovka
24. aug 2008

siwike, tazko povedat, ktora dieta je tu na MK najlepsia.Skor by som povedala, ze tu si zienky vyberu taku aka sa im zda pre nich najlepsia, ktoru zvladnu drzat....no tazko. 😒 🙂 Ja napriklad drzim dietku zo strany 15, mam tam link 😉

junovka
24. aug 2008

AKO TAK POZERAM, TAK ASI STE SA VSETCI VZDALI CHUDNUTIA, CI CO??? 😕 ...ze tu nikoho niet 😒

maminkatn
25. aug 2008

ale ahoj juni... 🙂 ja som predsa tuuuuuuuuuuuu
ja mam tyz.pauzu tak si to uzivam a od pondelka buduceho zas natvrdo...
nebudem tu pisat ze co som si dneska dala a robit ti xute.... ☹ ☹ ☹
viem ake to je ale dnes som bola na gyn.prehliadke a s troskou problemov je to celkom okik 😉 😉
a este som mdnes bola aj s mm na pohrebe kamoske zomrel otec a tak to bolo aj troxa smutne ☹ ☹ ☹




ale zas poobede dosla aj s dcero u moja vnucenka tak to bolo mile ukoncenie dna 🙂 🙂

junovka
25. aug 2008

Ahooooj 🙂 🙂

Tak, co vravis na to, ako som dopadla po oslave??Dnes je to tyzden, co dietujem a mam o 3 kila menej 😎 😎 Este musim vydrzat tento tyzden 😝

maminkatn
25. aug 2008

ale dobre celkom fajn ja uvidim po druhyx 2 tyzdnoy a potom dam tomu pokoj zas na xvilku bo netreba pokusat certa vies...a jidem 2 dec.na operaciu a nexcem aby mi nejake vit.xybali bo ked som bola v apr.mala som malo kalia a musela som mat v noci infuzku do zily a hrozne ma to bolelo a kalium je v bananox a v sus.ovoci a v marhuliax tak sa budem musiet drzat ☹

junovka
25. aug 2008

tak, to teda mas pravdu.Drzim ti palce, aby operacia dopadla ok 🙂 😉

Inak, ja este asi koncom septembra, alebo zac.oktobra si mozno hodim znova tyzdnovku, lebo ma cakaju krvne testy ☹ 😝

maminkatn
25. aug 2008

okik a gratulujem k vysledku inak ja som spadla na 4 kilecka ale vdaka aj za to ved toneva hlavne ze nieco je dolu xi xi teda pa pa a uzivam si pauzu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
25. aug 2008

😝 😝 😝 TO ZAS BUDEM SAMA 😖 😕 😕 😕 Az vam zavidim babenky, ze mate dobre postavy 😒 😀 😉

maminkatn
28. aug 2008

mno ahojky juni 🙂
aj ostatne xudnuce 🙂
uz sa mi to krati,,xi xi a ja som urcite nieco pribrala len dufam ze to nebude moc ☹
od pondelka idem zas natvrdo....a taktiez aj do roboty po 3 tyzdn.nic nerobeni 😒
teda zdravim vas a myslim na vas 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maminkatn
31. aug 2008

takze ahojky babulky moje 🙂
od zajtra idemna to zaseky a na tvrdo som si troxen povolila a citim ze to nie je ono...
potrebujem sa zas precistit a urcite aj zhodit to co som pribrala..to viem urcite a aj to citim a mam strax sa postavit aj na vahu ...bolo mi to treba... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale ved ja sa budem drzat od pondelka zas 2 tyzdne a ziadne prehresky bo aj zaludok to citi 😖 😖 😖 😖
dufam ze od pondelka tu nebude tak mrtvo ako tento tyzden.....
juni...si tu....... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maminkatn
3. sep 2008

juni kde si 🙂
aj vy ostatne xudnuce..... ☹ ☹ ☹ ☹
ste sa stratili....... 😒
ja tu sama ☹ ☹ ☹ ☹

junovka
4. sep 2008

ahojte

Tak, ja som uz od pondelka skoncial moje 2 tyzdnove trapenia, ktore mi prinieslo 67 kg 😉 Som rada.

Od zaciatku oktobra idem znova, ale na 1 tyzdnovku 😉 🙂

maminkatn
4. sep 2008

ahojky juni

lucxy
4. sep 2008

juni ta dietka nevedie k nicomu, clovek to potom hned priberie, radsej papaj normalne a cvic 🙂

maminkatn
4. sep 2008

ja som mala tu pauzu pribrala som co som mohla ale uz od pondelka samzas drzim a dala som dolu 5 kilov ale neviem ci to este vydrzim bo mi z toho zacina tak troxen sibat.... 😒 😒 😒 😒
ale ved uvidim este na buduci tyzden... 😉
juni a kolko si dala dolu...ak to nie je tajne...

maminkatn
7. sep 2008

ahojky 🙂
takze stale je tu mrtvo ☹ ☹ ☹ ☹
skoda ze tu nikto neni....
sa tede poberiem..... ☹ ☹ ☹ 😒 😒

junovka
7. sep 2008

dala som 5 kil 😉

Lucxy, u mna to funguje....a hovor si co chces 🙂 😉

michaelak.
8. sep 2008

Ahojte chudnuce maminky 🙂 !Od soboty som sa pridala k vam.Ja som zacala drzat tu 13dnovu dietu tak som zvedava ci to vydrzim a ci bude vysledok stat za to.Este stale dojcim a uz vyse roka sa neviem zbavit 10kg co mi ostalo po porode.V mojom pripade ani dojcenie nepomohlo,prave naopak,ja som len priberala.Tato 13dnova dietka sa mi zdala celkom zvladnutelna tak som sa vrhla na nu.Chcem sa opytat ten 5.a12.den ta maslova omacka-ako si ju pripravujete?Dakujem a vsetkym dietujucim drzim paste. 😉

siu3333
8. sep 2008

ahojte mamicky som tu nova a chcela by som vas poprosit o ten recept na tu kavovu dietu,budete take dobre poslete na mail?alebo ako?dakujem

babulik22
8. sep 2008

ahojte,ten recept by aj mna zaujimal 😵

michaelak.
8. sep 2008

ja som sa dala na tu zo str.4

michaelak.
8. sep 2008

pardon ,strana 3 😉