Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

marryaa
23. jan 2010

no veru,ja ju drzim uz 6 den,ale ubohe to je s kilami,dnes som nebola na vahe,az v pondelok.tak uvidime.
ale fakt nechapem,ze 9 kg za 2 tyzdne. 😕 to musi byt asi osoba,ktora ma vela kilov navyse,potom to ide lahsie.fakt neviem.a to som si fakt nedopriala ani jednu coko pralinku ☹
miriamka,ked sa mozem opytat,kolko vazis a aj si cvicila?

miriamka
24. jan 2010

Marryaa...ja som chcela len "Vianocne" kila schudnut,a to sa mi podarilo...mam 58kg teraz,a viac menej som spokojna.A ci som cvicila?Len brusaky a zanozovacky,ale to cvicim pravidelne.

marryaa
24. jan 2010

aha,ja som vianocne nemala ziadne navyse 😉 ale zato poporodne mam.potrebujem este 5 kg zhodit. 😕no a svihadlujem sa tu o 100 600 😀 ved uvidim,pokracujem dalej. 😉

dali4
24. jan 2010

Ahojte dievčatá 😵 ... ja som 3 mesiace po porode a nie že som ešte nezhodila ale začala som priberat 🙄 ... nejako mi to nejde dolu... podotýkam neprežieram sa. Mám 8 kíl na sebe ktoré nepotrebujem 😅 Zaslali byste mi tuto dietku prosíííím, ja už vyskúšam všetko 🙂 ... Dá sa na IP alebo treba mail ? Dakujeeem.

dali4
24. jan 2010

Jaj, tuším ste ju tu už hodili 😅 ...nečítala som vás... tak nič.

marryaa
25. jan 2010

dali4,ale hovori sa,ze zena potrebovala 9 mes aby dieta porodila a tak potrebuje tvoje telo 9 mes aby sa dostalo do normalu.a az potom dietovat.u mna to platilo 2 nasobne.vyskusala som vsetko,aj diety aj koktejl......a nic.a az teraz to pomalicky ide dole.ale bohuzial pomalicky ☹

marryaa
25. jan 2010

ale drzim ti palceka,viem ako je to. 😒

dali4
25. jan 2010

No, počula som aj ja niečo také. Pravdu povediac vidím na sebe že je v mojom tele chaos, vlasy začali padat, menzes tiež chodí divne... /kojila som len dva týždne, podotýkam/. Po prvom dietati som schudla hned po porode, a bola som hned v pohode. Jasné že pri každom dietati je to iné, okrem toho už aj vek 😅 ... toto všetko viem 🙂 . Ani mi nevadí ako vyzerám, ja som docela spokojná sama zo sebou vždy, prijímam sa taká aká som... no vadí mi to po inej stránke 😠 ... všetky tie kilá ktoré mám na sebe mi zavadzajú...proste pocit... Vždy ked som volačo pribrala tak som mala aj menej energie, potom nervozita... Tak asi tak. Preto sa snažím skúšat nejaké dietky 😵

marryaa
25. jan 2010

no dali4,to ako keby som ja pisala. 😉
tie vlasy to jenieco strasne,stetce by som mohla zacat vyrabat,tolko vela mi pada 😀
no a s tym pocitom asi tak,ze aj mne hovoria,ze nemusim uz schudnut,ze konecne vyzeram ako zena 😕
ale ja sa dobre necitim,dokonca az velmi zle a niekedy pridu aj depky,ze jedna je estelen po porode a uz chuda........ide o ten pocit.ja som po tyzdni prerusila kavovku a som zase na 4 dnovej diete 😀
musim skusat.

miriamka
25. jan 2010

Baby,dajte tomu cas...Dali,ved Ty si len 2 mesiace po porode,mas este cas sa dostat do povodnej vahy,nemyslis? 😕

dali4
25. jan 2010

miriamka... určite ano, súhlasím s tebou... ale mna zaráža to, že iba teraz som začala priberat. Znepokojuje ma to. Som 3 mes.po porode.Ešte pred mesiacom som bola ok, som si vravela, no ved som po porode, to zhodím onedlho. Tak som sa začala trošku držat čo sa týka jedla a buch ja priberám 😲 😖 ... je mi to divné. Nedržím žiadnu drastickú dietu, len som obmedzila biele pečivo, jem naposledy o 6 večer a hlavne jem pomali. Už rozmýšlam že zajdem k dr. Cítim sa strašne...ako spuchnutá 🙄

miriamka
25. jan 2010

Dali...a kolko kil mas este na sebe od porodu?

junovka
25. jan 2010

Dali, pokial kojis, tak dietovat rozhodne neodporucam, tym budes ochudobnovat o potrebne vyzivne hodnoty svoje miminko.A co sa tyka toho, ze nejako cudne priberas....tak jednoznacne su to este stale "blaznive hormony", ktore sa davaju dokopy....popripade moze to byt sposobene stresom a taktiez aj stitnou zlazou. 😉

dali4
25. jan 2010

Písala som že nekojím. To je samozrejme že dieta sa nesmie vtedy držat... 😵 Po porode som mala 63, moja normálna váha je takých 58. A teraz mám 66. Ja viem, poviete si že to nieje také strašné ale kto má celý život stále rovnakú váhu a potom má na sebe o 8 kíl viac 😖 ... Nieje to príjemné. No ale... počkám ešte čo to urobí...

aniratak696
16. feb 2010

čaute baby dlho som tu nebola tak moja diéta skončila tak že mi zomrel dedko takže som tie dva týždne dodržiavala na 70% ale dala som dole minimálne 5kg keďže som sa nevážila ale na nohaviciach je to veeeeeľmi vidieť takže som rada a plánujem ísť do toho od budúceho týždňa a už na 100% držanie 🙂

daskak
16. feb 2010

ahojte.. nestiham citat vsetko, ake je to prosim dieta?? dakujem

popelka
16. feb 2010

ahojte,tolko je tu popisane,ze to nestiham vsetko citat,,,aj ja sa pytam ,tak ako daskak aka to je dieta,,,,

aniratak696
17. feb 2010

Pondelok

Raňajky: čierna káva
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom

Utorok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: 1 čerstvý ananás, biely nízkotučný jogurt

Streda

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 vajcia na tvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát
Večera: 10 dkg šunky s hovädzou šťavou (respektíve 20 dkg šunky), 2 rajčiny

Štvrtok

Raňajky: 1 čierna káva, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

Piatok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez oleja, šalát s jablčným octom (alebo dusená ryba a uhorkový šalát)
Večera: 20 dkg šunky, ovocie (nie banány!)

Sobota

Raňajky: čaj s citrónom
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: JEDZTE! Zájdite si na večeru, alebo si niečo dobré navarte. Je úplne jedno čo a koľko, dajte si to, na čo máte chuť!

Nedeľa

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: ½ grilovaného kuraťa, šalát
Večera: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie (okrem banánov) a 1 celozrnný rožok

a trvá to dva týždne a treba veeľa piť

daskak
17. feb 2010

dakujem 🙂

bubinko83
31. máj 2010

baby može sa popri tejto diete vlaknina psyllium? Lebo uživam to asi mesiac a nechcem to vynechavt.Dik

bubinko83
31. máj 2010

a nemslite že v tajto "kavovej" dietke ide skor o male nizkokaloricke porcie a halvne o to aby sa stiahol žaludok?Ja niesom moc zastanca nejedenia.Ale skor pravidelneho jedenia v menšich menej kalorickych porciach.Určite mi neubliži ak si dam napr.na desiatu jablčko aby mi neškvrkalo v bruchu nie? Ale sladkosti vyradit uplne.Sladkosti ee.Tie vedia narobit šarapatu 😠 😠

monika032
23. sep 2010

@elise
prosim neposlala by si tu dietu aj mne? velmi by som chcela schudnut a uz neviem co mam robit

elise
23. sep 2010

ja ju sem dám tu je tá moja dieta, držala som ju aj po pôrode a ešte kojím a malému nič nebolo a neovplyvnilo to ani mlieko

1 a 8 deň: R - šálka kávy alebo čaju
O - vajíčka na tvrdo, špenát rajčina
V - 1 veľký biftek(mäso na prírodno), šalát s olejom a
citrónom

2 a 9 deň: R - šálka kávy, alebo čaju
O - 1 veľký biftek, alebo mäso na prírodno), hlávka šalátu,
ovocie - nie banán
V - jogurt, ananásový kompót, alebo iný kompot podľa chuti

3 a 10 deň: R - káva, čaj
O - varené fazuľové lusky (vatený karfiól, brokolica),
rajčina, ovocie - nie banán
V - vajíčka na tvrdo, šunka

4 a 11 deň: R - káva, čaj
O - vajíčka na tvrdo, mrkva, syr
V - jogurt, ananásový kompót, alebo iný kompot podľa
chuti

5 a 12 deň: R - postrúhaná mrkva s citrónom, káva, čaj
O - varená ryba s citrónom, maslová omáčka
V - 1 veľký biftek, alebo mäso na prírodno), hlávka
šalátu,ovocie - nie banán

6 a 13 deň: R - káva, čaj, chclib - celozrnný, čierny, grahamový (podľa
chuti)
O - kurča, šalát s olejom a citrónom
V - vajíčka na tvrdo a mrkva

7 deň : R - čaj, káva
O - grilované alebo pečené mäso
V - NIČ!!!!!

denne je potrebné piť veľa vody, minerálky, žiaden alkohol. dieta trvá 13 dní 14 deň jeme všetko, ubytok na váhe 7-8 kg, zmena metabolizmu, 2 roky sa nepriberá, syr je lepší parmezán, porcie akékoľvek veľké, musíš sa najesť do sýta. 3 deň je kríza!!!, ak porušíš napr čokoládou tak schudneš minimálne 4-5 kg, prvý týždeň ide dole denne 1 kg, potom pomalšie, ak si hladná treba piť čaj alebo vodu.

elise
23. sep 2010

@monika032 monika máš ju v téme🙂

monika032
25. sep 2010

@elise dakujem velmi pekne, chcem to vyskusat ale viem ze to bude velmi tazke lebo nemam pevnu volu, ale musim zabojovat a uvidime, a ak sa mozem este opytat, po tej diete si zacala jest normalne?

elise
25. sep 2010

@monika032 monika normálne som potom jedla a žiaden jojo efekt je to len dva týždne tak ti držim palce🙂 pozor ked je kríza pi vodu 😉

monika032
27. sep 2010

@elise ok, budem sa snazit, dakujem 🙂

lusana
23. okt 2010

Od pondelka s miriamkou začíname s dietou, nechce sa ešte niekto pridať?

cessy
25. okt 2010

od dnes??? 😕

lusana
25. okt 2010

cessy ano dnes začíname