Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

alionuska
6. mar 2008

Dagsty,ty potvorka! 😉 Ked tu budes pisat o takych dobrotach,tak to vsetkym budu tiect sliny a uz je po diete... 😀 Som sa pobavila,ako si si dala za odmenu 😀 😀 😀

alionuska
10. mar 2008

Halooooo...nikto nedietkuje?? 😕

dagsty
12. mar 2008

Ahojte štihlenky...To už keď ste schudli, neprídete pozrieť na svoje spolubojovníčky??hmmmmmmmmmmm 😝 😝 😝
Ja sa nevyjadrujem...ja vôbec neviem, prečo prispievam do tohto fóra, keď nemám nič spoločné s názvom témy!!! 😲 😲
Kávová DIÉTA.... To čo je diéta?????? Ja nepoznám také slovo... Ja poznám jedine: 4o si ešte dám, čo máme dobré, dačo by som si dala...

No a teraz vážne. Ako sa držíte? Ja nijako . O diéte nemôže byť ani reč. Tak si idem dopiť kávu a rýchlo spať, aby som nedostala chuť na niečo čo je v chladničke.
Zajtra idem k zubárke - určite nebudem môcť jesť aspoň dve hodinky - - aspoň dačo...PA:PA:PA:PA:PA 😉 😉 😉

D O B R Ú NO C K U 😔 😔 😔

alionuska
13. mar 2008

Dagsty,cau...Ja som minuly tyzden pisala,ze od pondelka zacinam,len som nenapisala od ktoreho 😀 .Ale aj by som,len ma bolelo brucho a dostala som mrchu,tak som sa na to necitila.Tak niekedy inokedy.A dnes ma zas boli hlava jak kona,celu noc som nepspala. 😠 Tak som slaba jak mucha... 😅

dagsty
13. mar 2008

Ahojko alionuska, ono výhovorky sa stále nájdu...aspoň ja ich mám aspoň 20 - že prečo nechudnem od dnes.
Ale dnes mám výnimku, lebo mi ťahali zub a injekcia nezabrala, takže to bolo na živo... revala som jak malé decko...katastrofa. 😢 😢 😢 Takže dnes zase nič z diéty...hi.hi.hi 😉

Pa

alionuska
13. mar 2008

Neboj,Dagsty...ved raz pride ten spravny cas!Ja si to hovorim stale.Ale do leta by som si chcela sem tam obliect aj bedrove nohavice a trochu pupok von bez toho aby som nebola fialova od toho,ze nedycham. 😀 Tak asi uz budem musiet zacat.Vcera som nasla moju obruc HULA HOP a dnes ma boli cele telo... 😀 Aj rotana je nastartovana,len neviem kedy budem rotovat...Tak dufam,ze sa prinutim co najskor! 😀

alionuska
17. mar 2008

Halooo...je tu niekto? 😕
Ja som sa rozhodla,ze dnes teda opat zacnem.Tak sa mi zda,ze nastal ten spravny cas...a pri pohlade na to cislo na vahe,som o tom uplne presvedcena,ze uz treba nieco robit s tymi nadbytocnymi kileckami.Aspon sa o to pokusim,aj ked len dve tri kila pojdu dole.Lebo "Neuspech nie je hanba.Hanba je strach pred pokusom!" 😉 Pridajte sa niektora...Alebo ste vsetky so sebou take spokojne? 😀

olika
27. mar 2008

Cavik.Teraz som vas objavila a som rada že nemám sama taký problém.Nabrala som 4 kg a neviem čo s nimi.Kedˇ som najedená tak si poviem že už začínam,ale kedˇpríde hlad tak sa tvárim že nič a že dnes sa neoplatí a skúsim to zajtra.Ale tú kávovú skúsim a dúfam že uspejem.Dám vedieť.(čestné slovo).Kedˇ už tak verejne tak hádam to vyjde.Držte mi palce.Páááááááááááá 😀

suzie2
12. apr 2008

Caaaaaaute baby. Co tu nikto nechudne?? Joj, ja zacinam v pondelok..uz si to hovorim dost dlho, ale naozaj musim. Velka noc a absolvovanie stedrej svadby spravilo svoje..Musim dat dole aspon 5 kg..
Alionuska...ten pocit s najedenim poznam..vtedy sa dusujem o stosest ze zacnem a ked som hladna..by som zjedla aj klince. Hmmm, takze prida sa niekto od pondelka?? Nech mam nejaku spolutrpitelku..

alionuska
13. apr 2008

Suzie,spolutrpitelku?Ked s tou dietkou zacnes nebude ti to pripadat ako utrpenie.Da sa na to zvyknut.A viem,ze som pisala,ze uz idem na to,len nebol ten vhodny cas.Ale dnes idem do jojky na konkurz a ak ma vyberu,tak chcem vyzerat co najlepsie.Este dnes si ukludnim nervy cokoladkou a od pondelka idem na to.FAKT! 🙂 Takze som zvedava,co na to povies....Pridajte sa.

suzie2
14. apr 2008

Alionuska 🙂 Dufa, ze ti ta JOJka vide 😉 Ozaj a uz si zacala? Ja pekne rano kavicka-bez mlieka- 😖 . Sice som mala obed uz o pol 12, ale zatial este nie som hladna..no a tak pekne dalej..dufam, ze vydrzime co najdlhsie. Takze daj vediet co a ako..

alionuska
14. apr 2008

Ahoj.Bola som vcera na tom catinngu,ale bolo nas tam tolko,ze by sa musel asi stat nejaky zazrak,aby vybrali prave mna...Vraj nam daju vediet telefonicky. 😅 Inak aj ja som zacala od dnesneho dna.Lebo som si v poslednej dobe moc popustila uzdu a musela som mat kazdy den nejaku sladkosticku...ale uz nastal ten cas,skoncit s maskrtenim.Leto sa blizi a ja sa chcem citit fit. 😉 Tak som zvedava ci aj opakovane sa mi bude darit aspon 2-3 kilka dat dole...Ak nie,tak liposukcia to isti. 😀 To teda aby som zacala setrit.... 😀 😀 😀 Ale nie,neni to az take strasne. 😉

suzie2
14. apr 2008

Aha, no tak drzim palce. A aka to bola pozicia?, ak mozem vediet..No, ja by som chcela dat dole tak 5 kg..aspon aby mi neovisali sunky ked si sadnem :( a hlavne pre ten skvely pocit ked ma je menej :D Hmm a ty dodrziavas tie pokyny - mam na mysli ze ziadna sol a tak..vsak to kura je bez soli uplne bez chuti. Ja si to vzdy pekne okorenim a vtedy to ma aspon nejaku chut..

junovka
14. apr 2008

drzim palce.Ja chcem znova si ju dat , asi tak koncom maja, nakolko uz bude cerstva zeleninka.Inak, ked som prvykrat dietovala, tak som zhodila 6 kil.Ale, ja si myslim, ze kazde telo je ine a kazde inak spaluje. 😉

julca80
14. apr 2008

ahoj maminy, ja tento nazov diety vidim po prvy krat. Mohli by ste mi popisat z coho pozostava, teda okrem tej kavy? Vlastne aky je postuo tej diety? ? Moc Vam dakujem 😉 🙂

maba
14. apr 2008

Ahojte.Prosíííííííím pošlite mi dietku na maba@zoznam.sk.vopred veľmi pekne ďakujem. 🙂

junovka
14. apr 2008

http://lesk.zoznam.sk/cl/10170/152151/Magdalena... 😉 ja som sa riadila podla tejto 😎

alionuska
14. apr 2008

Dievcence,dieta je rozpisana na strane 3 a 4.Ja som sa riadila podla tej na strane 4 ktoru tam poslala expertka.Inak sol iba minimalne,ked si das do toho salatu ten ocot,tak nemusis vobec solit.Ja som nemohla zjest vajce neosolene,ale taka troska urcite neuskodi. 😅
Inak na tvoju otazku Suzie...Isla som si akoze vyspievat milion do Lyricsu.Ale ved by stacilo aj menej,len aby som postupila... 😀

suzie2
20. apr 2008

BABY AKO pokracujete s chudnutim? Ja uplne ze zle, som vzdala tu super dietku ale spravila som si vlastnu. 3xdo tyzdna cvicenie a zdrava strava-vela salatov a vody...bratovi sa tak podarilo uz schudnut 6 kil..hmmm, aj tak mam pocit ze chlapom to ide dole lahsie. nemyslite? ☹

mitta
18. máj 2008

kto ma tu kavovu dietu???????
poprosila by som si recept

mivin80
30. júl 2008

ahojte aka je ta kavova dieta 🙂

junovka
30. júl 2008
lucxy
30. júl 2008

ahojte, junovka moja susedka toto drzala, schudla ale v zapati to aj vsetko pribrala je to riadna hlupost 🙂

lucxy
30. júl 2008

baby ked schudnete tych 9 kil za tak kratky cas, verte ze ich naberiete,,,,a optimalne je schudnut za mesiac 4 kila aby ste si to udrzali,,,,takze radsej cvicte 🙂

dagsty
6. aug 2008

sevas baby, ako pokračujete v chudnutí.................... 😉

Ja od zajtra....................

Zajtra sa ozvem ...................................

idem spať, len som Vás chcela pozdraviť...........pa.pa.pa. DOBRÉ RÁNKO!!!!!!!
😉

dagsty
7. aug 2008

Ahojte, včera v noci zo mňa asi hovorila únava.... 😉

Dnes ráno mám uspešne za sebou dve párky s chlebom a horalku a samoška káva , nie!

Takže asi od zajtra....kde ste ....dietkujete? 😠 😠 😠 😠

junovka
7. aug 2008

lucxy, blbost????? 😕 Tak, prepac, ja som ju drzala tusim v januari, schudla som 6 kil a poviem ti pravdu, pribrala som max.1 kg 😎 😎 😵 a moja vaha sa nadalej drzi 😉 To kludne mozes odkazat susedke 😎 ....asi je viac pazrava a zrava 😀 😀 😀

nika2007
7. aug 2008

Ahojj junovka,necitala som si cely prispevok,mohla by si mi napisat co je to za dietu ? diki 😵

junovka
7. aug 2008

Vid vyssie, predposledny moj prispevok s linkom 😉

junovka
8. aug 2008

Dagsty, tak ako?Zacala si uz dietovat?? 😉

A co ty Nika2007?Rozhodla si sa?

Ja zacinam znova od 18.8 😎 😵 ...kto sa prida??? 😉