Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

dagsty
17. dec 2007

Ahojte dievčatá, moje ranné hlásenie 60,2 kg... ☹
Takže zase trocha dole, ale mala om už 59,5 kg....no nič. ☹
Včera som jedla , že všetko na čo mám chuť - ja to mám posunuté, lebo som začínala v utorok. 😉
Tak som si veru dopriala všetko načo som mala chuť: zemiakový šalát, klobásu, sladké, šunku, pizzu....stačí???? a potom sa čudujem... 😲
A vy ako pokračujete????
😉 😉 😉

ingola25
autor
17. dec 2007

dagsty tak si si teda dopriala...ale aspoň si si dopriala to na čo maš chuť...jadnes začinam druhy tyždeň a myslim,že pohoda...6 kil mam dole 🙂sa strašne tešim...akurat v nedelu skončim a su vianoce,tak si pochutnam...som prekvapena,že nemam ani na nič chuť...jednoducho nemam ten pocit že:tak toto by som si teraz dala...no uvidim ako to bude tento tyžden...možno už neschudnem..no necham sa prekvapiť 🙂

dagsty
17. dec 2007

No milé dievčatá, ako jediná kvalitne porušujem diétku...Teraz momentálne som v práci a s deťmi na počítačovom krúžku...a ja na MK....hi.hi.hi... 😅
Dnes ráno :... 4ks perníkov...
...na obed : 2 konzervy sardiniek s celozrným pečivom....
...a už nič....
No, čo poviete??? 😠 ... Brucho mám jak v piatom mesiaci.... 😀
Nervy na dranc a čo k tomu vlastne treba dodať... 😝 😝
Ozvem sa z domu, lebo deťúrence ma otravujú... 😉 😉
Pa.pa.pa.

wladka
17. dec 2007

ingola, 6kil dole?? 😕 .. tak ja poctivo tiez drzim, uz 4 den, a mam dole pol kila 😠 .. 😀 neviem ci sa to oplatii 😝

dagsty
17. dec 2007

No kde ste???? ja už končím krúžok a reku, že pozriem , či dievčatá niečo nepísali...ale nikto nič... ☹ ☹ ☹ ☹
Určite pečiete, alebo varíte...hi.hi.hi
Ja mám výhodu, že každý deň poobede som v práci... 😉
Nič nepečiem na Vianoce, už len si prinesiem od mamičky alebo od svokričky...hi.hi.hi 😉
Ja sa mám... 😀 😀 😀
A vy ako? Pečiete na Vianoce???? 😉
Ja ani keby som veľmi chcela, tak nebudem, lebo ma v januári čakajú štátnice zo slovenského jazyka...paráda 😉 . Tak schudnem na dranc. ☹
V septemri som mala štátnice z pedagogiky a psychológie---išla som na štátnice a moja váha bola 57,00 kg.... 😲
končím, lebo končím krúžok. Tak ešte raz pa.pa.pa.

alionuska
17. dec 2007

Dagsty,Wladka ja som vcera prestala s tou dietou.Jem menej ale uz som si dala aj klobasku,aj chlieb omasteny a myslela som,ze tie tri kila co som zhodila,ze budu hned nasppat,ale zatial sa nic nezmanilo.Citim sa fajn.Mozno po sviatkoch sa zas ocistim a opat sa na to dam.Ahojte

lidka619
17. dec 2007

baby ahojte, práve som vas dočitala, a pridám sa aj ja k vám, ale len po sviatkoch. Pretože sa poznám, že by som to cez sviatky nedodržala. Ale vyzerá to lákavoooooooooo. 😝

paska
18. dec 2007

no tak držím dietu a už aj nedržím neschudla som ani kilo ☹ a jedla som len to čo bolo treba ani raz som nezhrešila kurnik ani jedna dieta mi nezaberá 😠 tak držím palec nech aspoň niekto 😉

alionuska
18. dec 2007

Paska,mozes sa utesit tym,ze asi ti ani netreba chudnut.Mozno nemas co,nie? 😕 😉

paska
18. dec 2007

alionuš mám 😅 po porode mam ešte 10KG na sebe a nemožem sa toho zgabať stale si nechcem kupovať nove veci že ved schudnem ale asi neschudnem 😒

alionuska
18. dec 2007

Ja to tiez nechapem.To bude asi tymi rokmi.Mam tri sastry a som s nich najstihlejsia,ale aj tak to neni to co to byvalo. 😠 Hlavne ze sme zdravi... 😀 Mne by sa zislo dat dole este takych 5 kil.V lete sa mi lepsie zhadzuje.Co teraz v zime... 😅 Musime mat na sebe trochu tuku,aby nam nebolo zima,nie?

monkula
18. dec 2007

baby, schudnúť nie je jednoduché, niekedy treba naozaj siahnuť po rôznych preparátoch, ako je spaľovač tuku, chróm, potláča chuť do jedla, a cvičiť, nečakajte, že keˇˇd prestanete jesť sladké schudnete, je normálne, že schudnete rýchlo 3 kg, to je vlastne prebytočná voda a "bordel" v tele..
Ale som múdra čo? Čo už, keď mám doma zanieteného cvičiteľa, chcete nejaké tipy na preparáty? Spýtam sa manžela, alebo skúste mrknúť na sstránku www.muscle-fitness.sk

ingola25
autor
18. dec 2007

monkula ja aj cvičim..mam doma veľa dvd a cvičim...pohyb robi svoje...

monkula
18. dec 2007

tak, pohyb je základ a strava ďalší...
Ja sa chystám chodiť do posilky, ale ešte dojčím, takže preparáty nehrozia...
A ty si skúšala psilovňu?

ingola25
autor
18. dec 2007

posilku som skušala,no ja skôr zbehnem na aerobik ako do posilky....

monkula
18. dec 2007

Mňa aerobic neláka, pretože neznášam to okukovanie inými ženami a ohováranie, či mám značkové tepláky, alebo, nie a ako mi to ide...
V posilke je chalanom úúúplne jedno, či máš rifle, či tepláky, neočumujú, neohovárajú, ale Ti pomôžu a poradia...

mory
22. dec 2007

tak som vas tu citala a neviem comu verit a comu nie 😒 ale za skusku nic nedam zacinam z\ajtra tak vas budem informovat 😉

alionuska
22. dec 2007

Ahoj mory.No ja ti neviem...zajtra?Preco na Vianoce?Mohla si si to dat az na novy rok,aby si nebola v pokuseni.Ja som tu dietku drzala a stale mam o tie tri kila menej a uz jem normalne vsetko.Aj som maskrtila kolaciky... 😀 Skus to,uvidis a potom napis co sa dialo.Cau 😉

mory
22. dec 2007

alionuska u nas vianoce niesu ☹ takze pre mna je to normal ako kazdy den a nedelou tu zacina pracovny tyzden takze nebudu ziadne pokusenia 😅 ale vdaka za sustrast 😀 aj ked rada by som bola na SR na tradicnych vianociach ale bohuzial sa to neda aspon nie tohto roku 😉

briluxina
22. dec 2007

Zabudla som podať hlásenie, po diéte zo str. 3, som schudla 7 kg, čo je myslím celkom slušné pre mňa. Určite sa k tejto diéte ešte vrátim lebo plánujem zhodiť viac kilogramov zo svojej váhy. Začnem niekedy vo februári na budúci rok. Tak ahojte a držte sa. 🙂 🙂 🙂

alionuska
22. dec 2007

Briluxinka,ty si dobra!Blahozelam a pozor na pukance.. 😀 😀 😀

mory
23. dec 2007

briluxina aj ja gratulujem 🙂 ja zacinam dnes ale dietou zo 4 strany lebo ta je pre mna idealnejsia pretoze pracujem a nemam velmi moznost sa stravovat podla tej diety ☹ drazte palceeeeeeeeee 😀

briluxina
23. dec 2007

Alionuska už som jedny pukance spráskala ale aspoň som ukojila svoje chute a mám pokoj. 😀
Díky za gratulácie, Mory podarí sa aj Tebe schudnúť, držím palce. 🙂

mory
25. dec 2007

tak sa hlasim po dnes na 3 den som sa vazila a mam dole 1 kilecko 😉 nieje to bohvie co ale co by som chcela na 3 den? 😅

monkey1
25. dec 2007

mory, mas moj obdiv, drzat dietu na vianoce 😅
briluxina, prosim ta, podaj spravu aj o jojo efekte... dik 🙂 ja sa na nu chystam po sviatkoch 😝

briluxina
25. dec 2007

Monkey, jasné, že podám správu. Počítam aj s nejakými kilami navyše po sviatkoch tak dúfam, že pri návrate na normálnu stravu pojdu dole. Ak nie tak aj o tom popíšem. 🙂

mory
26. dec 2007

monkey dakujem a tesim sa na piatok ked sa budem vazit 😀 dufam ze nejake kilenko pojde dole 😅

ingola25
autor
26. dec 2007

jasne,že pojde dole mory...držim palce 🙂

mory
26. dec 2007

ingola no neviem neviem lebo uz je to 4 den ale zatial nevidim rozdiel ani v obleceni a na vahe neviem lebo som sa nevazila ale citim sa chuda 😀

ingola25
autor
26. dec 2007

zvaž sa až po tyždni alebo po dvoch...