Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
27. mar 2009

😲 😲 😲 😕 nikde nikoho od vecera 😖 😀

3558
27. mar 2009

ahojte. tak ja som v pohode ani nie som momentalne hladna, a ked uz zhresim tak s jablkom. myslim ze to nieje take strasne.
ale skusala som ten ocot a nic moc, tak radsej jem surove citrony.tie lubim. 😖
citim sa lepsie aj brucho mi spadlo, tak dufam ze mi po dvoch tyzdnoch budu rifle velke aby som to videla na vlstne oci. 🙂

maminkatn
27. mar 2009

vies...to zalezi na cloveku,,,ako,,sa drzi,,,vies,,,,ale,,,ja som bola,,,a aj som tej mienky,,,ze nejem to co,,nemam napisane...ja som,taka,,,drzim,,sa zasady,,,,ked sa uz na nieco,,,dam,,,tak,to aj dodrzim,,,, 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a som na to aj patricne hrda,,,,,ze mam taku pevnu volu,,,,hm,,neviem kde sa to vo mne vzalo,,uz vtedy ako som sa rozhodla,,,xudnut,,,ale to je asi,,,vekom,,neviem,,,a je to aj v hlave,,treba si to uvedomit,,ze treba nieco,,zo,,,sebou,,,robit,, 😉 😉 😉 😉

maminkatn
27. mar 2009

juni...ja so,,ho jedla,,,tie tabletky,,,,,ale som ho aj pila,,,,,,fuuuuuj,,,,,a..kazdy,,,den som si pridala,,,,,ale to ako,,,,kto xce,,,,,ale teraz nexcem ocot,,ani vidiet,,,,,ani ten normalny,,,hm,,,,,, 😢 😢 😢

3558
29. mar 2009

no vidim ze tu je ticho. ☹ baby to vzdali, a zotali sme same s junovkou. ze?? 😕

maminkatn
30. mar 2009

zuzana29
neboj,,,ja som,,tu,,ja,,,vas,,,,kukam,,,,a som,,,tu s vami,,,,,,a drzim,,,vam palceky,,, 😉 😉

junovka
30. mar 2009

ahojte

tak opat sa hlasim po dlhej odmlke.Po tyzdni som zhodila 2,5 kg, co ma tesi, taktiez aj uspech u mna je, ze som zhodila aj v pase cca 3 cm.Davam sa este tento tyzden na dietku.....ale ako tak pozeram, tak naozaj to baby asi vzdali ☹

Zuzi, a ty co??,Ziadne info nepodas o tom ako sa ti vodi a kolko si zhodila??? 😕 😕

laluchova
30. mar 2009

baby a akú diétu to držíte???pošlite mi jednálniček...do IP díky

3558
30. mar 2009

laluchova strana 3. 4. alebo 15. tam mas diety vyber si. 😉

lenca13
30. mar 2009

Ahojte tak tyzden som vydrzala 😉 schudla som 2kg ale hlavne je ze obleciem rifle ktore som predtym vobec nezapla

laluchova
31. mar 2009

baby aj ja držím tú kávovú s octom...káva je už vo mne a na obed rajčinka s vajíčkom...a nezabudnúť na ocot aj včera som tak nejako edla, ale nemali sme nejaké suroviny doma tak som vybehla do obchodu ja chcem zhodiť 10 kíl nejako postupne, ostali mi po malej teda ide to dole ale kedže už nekojím nejých ten mesiac môžem si to dovoliť...malá má 10,5 mesiaca a do leta chcem byť v pohode tak uvidíme...len ja milujem sladké čo s tým...verím, že vydržím...

havka
31. mar 2009

ahojte babule, po tyzdnovej prestavke som od vcera zacala dalsi dvojtyzdnovy cyklus. dufam, ze dam teraz dole aspon 4kg. nastastie som sa nestihla velmi rozjest za ten tyzden a tak to zvladam celkom dobre. ani velmi nehladujem.

laluchova - ja som tiez na sladke, ale tie dva tyzdne, co som pila jablcny ocot, som nan vobec chut nemala a ja teda sladkemu odolavam velmi tazko. ja dokazem pochopit, ked niekto nema rad klobasu alebo maso, ale cestoviny a sladkosti, to predsa musi mat rad kazdy (hodnotim samozrejme podla seba).

inak drzim vsetkym zucastnenym palce, nech idu kilecka pomaly dole.

laluchova
31. mar 2009

budeme sa snažiť ja mám akurát obedík...mnakňm po tej rannej káve som už čakala kedy niečo hodím do úst...pri mojej akčnej dcérke behám behám ...aj som vyhladla po tej káve

lenca13
31. mar 2009

Baby tak Vam drzim palce ja sa ju zase chystam drzat po Velkej noci 😉

maminkatn
31. mar 2009

ahojky,,babule,,, 😉
kukam ze sa to tu aspon trosku,,,rozrasta...xi,,,xi,,,ja som,,tu,,,stale .....xodim,,vas,,kuk,,,,,drzte sa.... 😉 😉

junovka
31. mar 2009

asi naozaj nieco na tom jablcnom octe bude, kedze patrim tiez do tej skupiny , ktore zboznuju sladke....ked som drzala diety niekolkokrat, tak stale som mala straaaasnu chut na sladke, ale odkedy beriem v tabletkach jablcny ocot, tak naozaj ododlavam uz druhy tyzden sladkemu....
...inac, Lenci tiez som rozmyslala , zeby som to potiahla az do Velkeho piatku, ale ....uvidim, ako zvladnem tento tyzden. 😀 Aj ked sa vravi, ze vsetkeho vela skodi............a vsetko s mierou sa ma robit 🙂 😉

patricia1971
31. mar 2009

baby, ale potom keď diétku ukončíte,tak si dávajte sakra pozor na to,čo jete....ja som ju držala pred 3 rokmi, super som schudla, ale potom aj super pribrala...ešte som mala aj 2 kg naviac 😠 ...všetky tieto diétky sú super,lebo dobre schudneš,ale majú super jojo efekt....nebojte,ja som tiež teraz na diéte,ja som držala takú čo Štefan Margita,je to niečo podobné, som aj dobre schudla,teraz sa trápim už 4 týždeň...mala som 81kg,teraz 74,5 čo sa teškám ako malá.....no ale základ je potom si to udržať,lebo je blbosť,že potom môžeš jesť všetko a nepriberieš....ja som potom tak jedla a bola som ako slon.....tak vám všetkým držím palce a hlavne "udržte si to",treba úplne zmeniť stravovacie návyky....som toho ale popísala 🙂

3558
31. mar 2009

toho sa bojim pata 😝 😝 😝 😝

patricia1971
31. mar 2009

zuzi neboj, aj ja mám z toho strach,ale už mám tak stiahnutý žalúdok,že ani nemám chuť jesť...a večerám okolo 16.30 a v pohode...len ak nechceš pribrať,tak musíš na to myslieť 😒

laluchova
31. mar 2009

a aká je to diéta patrícia 1971???nepoznám, popíš trošku---

patricia1971
31. mar 2009

ona je podobná ako tá vaša, neviem či som sem mohla dať link,ale to je diéta Štefana Margitu a Hany Zagorovej
1.deň
Raňajky - čierna káva
Obed - 2 varené vajíčka, varený špenát
Večera - grilovaný steak, hlávkový šalát, ovocie
2.deň
Raňajky - 1 rožok, čierna káva
Obed - grilovaný steak, hlávkový šalát, ovocie
Večera - šunka
3. deň
Raňajky - 1 rožok, čierna káva
Obed - 2 varené vajíčka, hlávkový šalát, paradajky
Večera - šunka
4. deň
Raňajky - 1 rožok, čierna káva
Obed - 1 varené vajíčko, ementál, varená alebo surová
mrkva
Večera - 1 biely jogurt a ovocie
5. deň
Raňajky - strúhaná mrkva s citrónovou šťavou, čierna káva
Obed - dusená a varená ryba, paradajky
Večera - grilovaný steak, hlávkový šalát
6. deň
Raňajky - 1 rožok, čierna káva
Obed - grilované kura
Večera - 2 varené vajíčka, dusená alebo surová mrkva
7. deň
Raňajky - čaj s citrónom
Obed - ovocie
Večera - ľubovoľný pokrm, ktorý vám v predošlých dňoch
najviac chutil
8. deň - 14. deň
Celý jedálniček sa opakuje. Množstvo, ak nie je uvedené, je
ľubovoľné. Výber ovocia je tiež ľubovoľný. Je dôležité úplne
vynechať alkohol a cukor, podstatne obmedziť soľ a korenie a
dodržiavať pitný režim - denne aspoň 1-2 l vody alebo nesladenej
minerálky.

Ale aj tie vaše sú dobré,len som si túto tému už našla,keď som toto držala 🙂

junovka
31. mar 2009

pata, ja osobne som prvykrat drzala tuto dietu co teraz v january a to co som schudla, cize vazila som vtedy 80 kg, tak doteraz som nepribrala. 😎 Teraz mam 72 kg a chcela by som mat 67 kg.....este 2kg mi treba 😅 😅

junovka
31. mar 2009

mala som na mysli v january 2008 🙂

junovka
31. mar 2009

v januari...nie v january 🤐 🤐 🤐 😅

patricia1971
31. mar 2009

junovka tak to ti gratulujem.....no ja a tiež koho všetkého poznám sme pekne s toho pribrali 😠 ale asi preto,že sme začali žrať všetko....a veľa závisí aj od veku,ja mám 37, no keď som mala do 30,tak to bolo ok 😵 a tiež teraz chcem mať po 70,takže mám čo robiť 😀

ale sme hrdinky,no nie???? 🙂

junovka
31. mar 2009

to sme 😵 😵 😵 😉
a podla mna zalezi aj od toho, kto aky ma spalovaci metabolizmus 😎 😉 .....u mna asi slabne, nakolko mam 34 a stale ked si zymslim, ze idem drzat dietu, tak je to menej a menej co schudnem....asi mozno uz nemam z coho 😀 😀 😀 😀

patricia1971
31. mar 2009

mne o tom hovor, ja dám dole 1 kg za týždeň a to ma ide z toho picnúť,pretože nič neporušujem a proste to nejde ☹ ale je pravda,každá sme iná 🙂

3558
31. mar 2009

jasne ze cim je clovek starsi, tym ma pomalsi metabolizmus. preto starsie damy by mali menej jest ako za mlada 😀 😀 😀
lenze ja papam ako 18 rocna a mam 32. 😢 😢 😀

patricia1971
31. mar 2009

jej zuzu,no ja som jedla aj za troch 😀 mne stačilo jesť 2krát za deň,ale to som požrala všetko 😀 ale terz budeme chudunké laňky 😉 a v lete si pošleme foto v plavkách,aké sme úžasné 🙂

3558
31. mar 2009

no z toho fota mam strach...... 😀 😀 😀