Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

maminkatn
17. aug 2008

ahojky som tuuuuuuu 🙂 🙂 🙂
did nema zmysel to tu takto dalej rozmazavat 😒 😒 😒 ..ta to este bavi 😒 😒 furt sa v tom rypat 😖 😖
ali som zvedava ako pokracujes 😉 😉 daj potom vediet okik 😉 😉 😉 😉 😉 😉
inakmja som dnes mala vareny v pare karfiol a urobila som si salatik aj s rajcinkou a melon 😉 😉 😉
a samo ze ajcajiky zihl. a spalovac a mam dost aj ja sa budem zajtra vazit ale asi viem ako som na tom bo som sa vazila vo stvrtok 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
17. aug 2008

mminkatn, chcela som sa ta opytat, ci namiesto kur.rezna si mozem dat kur.stehno? 😕 😅

maminkatn
17. aug 2008

ale asi ano...ja som si sice vzdy kupovala prsia ale si myslim ze tam neni rozdiel ved ked uvaris to alebo ono tak je to kuracina takze ano,.... 😉

junovka
17. aug 2008

....samozrejme, bez koze, ze? 😖 😉 ...a to si nemozem ho upiect na tef.panvice na minimum oleja???, alebo v mikrovlnke?? 😕

maminkatn
17. aug 2008

mozes si ho upiect a teoreticky udusin na oliv.oleji na tej panvici alebo normalne upiect ako som si dnes ja piekla polku kurata samo ze kozu zjedol mm a ja som zvladla iba stehno a vnucka dopapala prsko 😀 😀
a k tomu rajciny
a kalerabik nastruhany 😀 😀 mnam mnam
😀

junovka
17. aug 2008

ja sa najviac tesim na rajcinovy salat s cibulkou 😵 😵 😉 to sa moze, nie?cibula? 😕

maminkatn
17. aug 2008

samo ze moze ja si davam aj troska vegety tak medzi prsty a oliv.olej trosku aj koreniny doxut si ako mas rada len nesol a aj tej vegety ozik len malicko 😀

junovka
18. aug 2008

tak halooooooooooooooooooooooo 😲 😲 kde , ste kto 😕

Ja som dnes zacala so 71 kg 😝 😔 Pripoji sa ku mne dnes niekto??? 😎

Maminkatn, chcela som sa ta opytat, ci by som mohla jest melon, kolko chcem? 😕 ...podla mna je to len sama voda, nie? 😒

lucxy
18. aug 2008

junovka podla mna mozes ale len cervenu dynu ta nema ziadnu kaloriu 🙂

junovka
18. aug 2008

ved prave ju som myslela 😵 😎 ...a ty ako, nedietujes???

lucxy
18. aug 2008

nie junovka na toto som sa vykaslala,,,ale nadalej delim stravu

maminkatn
18. aug 2008

ahoky junovka 😉
mozes simmyslim elon kolko xces aj ja som si dala 😀
inak celkovo za tyz.od minuleho pondelka som dala dolu 4 kila zivej vahy dobre co 😀 😀 😀 😀

maminkatn
18. aug 2008

ja som mala minuly pondelok 96 a teraz mam 92 a xcela by som ist pod 90 dufam ze sa mi to podari 😀

junovka
18. aug 2008

...teraz do seba lejem zihlavovy cajik 😝 😝 😝 😖

lucxy
18. aug 2008

maminkatn vobec by som ti nepovedala ze tolko vazis ved na fotkach tak nevyzeras vobec 🙂

junovka
18. aug 2008

mamin...este dotaz, ty dodrzujes presne odstup tych 4 hodin, medzi jedlami? 😕 Ja sa snazim, len velmi mi to nejde pri detoch 😔

junovka
18. aug 2008

..presne tak, maminkatn, vobec nevyzeras nato 😕 Moja svokra ma asi 99 kil, ale by som povedala, ze vyzera hadam na 120 kg 😀 😀 ...nakolko ma strasne velke brucho 😀 a zadok ziaden 😖

lucxy
18. aug 2008

junovka no to poznam ten presny odstup to sa mi tiez nedarilo 🙂

junovka
18. aug 2008

uz aby bolo 16 h., tesim sa na masko so salatikom 😎 😵 😵 😵

magda22
18. aug 2008

junovka, viem, ze som sa dnes mala ku tebe pridat, ale odkladam to na dalsi tyzden, bo sme sa vcera vratili a uplne mi to vysumelo z hlavy

magda22
18. aug 2008

chcela som povedat, ze by som sa mala pridat... 😀

magda22
18. aug 2008

najde sa niekto, kto by sa pridal dalsi tyzden?

gabii83
18. aug 2008

ahojte, ja potrebujem radu, neide ale o dietu, preco sa mi palaacinky po vychladeni stvrdnu, predtym sa mi to nikdy nestalo, posledne 3-4 krat po vychladnuti sa to nedalo jest. dakujem 😲

petaba
18. aug 2008

gabi daj do cesta mineralku asi deci a nemalo by ti to uz stvrdnut 🙂

maminkatn
18. aug 2008

ranajky o 8.00obed obed si daj o 12.00 a veceru tak do 17 tej najneskorsie do 18 potom uz nic okik 😀
trebars uz len vodu alebo cajik ..som dnes vypila 3 pol litaky caju na cistenie krvi zihlavovy a zeleny zaliat si brusko vodou aby ti neskvrkalo v nom xi xi 😀 😀 😀 😀
gabi neviem ako robis cesto ale mne este nikdy nestvdli... 😉 😉 hadam podla toho aku davas muku ja hladku na 1 l mleka davam asi pol bal.hladkej muky 2 cele vajicka 1 van.cukor a stipku sodybb a su ako lusk z tejto davky mi vyde asi 27 palaciniek tenkyx ako fus-papier xi xi
gabi..si mi dala dobry tip na obed ..bo ako xudnem som ix davno nerobila 😀 😀 😀

maminkatn
18. aug 2008

babulky ste si pozreli moj albumcek... 🙂 🙂 🙂
mno vsetci hovoria ze mam asik tazke kosti ale ja virm svoje...aj tak ma je este dost a mam z coho davat dolu 😢 😖 😖
gabi ty uz mas mimco 😀 😀 ak mas v nicku rok narodenia tak si len o rok starsia od mojej dcery xi xi 😀 😀 😀

tanulienka212
18. aug 2008

..waaaaaaaw maminka, klobuk dolu..prezrad mi ako to robis...???
...ja som dnes velmi sklamana...moj vykon su len 2kilecka ☹ ☹ ☹ .a pritom som neurobila ani najmensi prehresok...a to som mala co robit aby som v den ked mozem mat na veceru cokolvek odolala maminkinym kolacom... 😀 😀 😀
...navyse nechapem ako som mohla mat jeden den o 3 kila menej a na druhy uz len o2...a to som mala na veceru len ovocie... ☹ ☹ ☹
...ja snad asi nikdy neschudnem...ako ste mohli schudnut 8-9 kg...:(...aj ja chceeeeeeeeeeeeeem..!!!🙂

zuzana2580
18. aug 2008

Caute kocky a mozem vediet aku dietku to tu drzite ??? 😕 😕 😕 ...necitala som dozadu,je toho vela 😝 😝 by som nieco vyskusala,som po porode a zaaaaaaadna slava 😠 😠 😠 ..... a este,mozem popri vasej dietke aj kojit?? 🙄 🙄

junovka
18. aug 2008

zuzi, pokil kojis, tak nechudni, lebo ochudobnis mimco o rozne mineraly a latky, ktore jes v strave 😎

zuzana2580
18. aug 2008

Noo ved to,kazdy mi to hovori,ze mam pockat ☹ ☹ ale ked ja nic neoblecem,stale mam 13 kg navyse 😠 😠 😠 .....mam idealne miery 80-90-100 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀