Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

magimary
4. sep 2009

jáj, tak mňa si tými šťavami skoro "zabila" ( 😀 😅 😀 ) a ty si ich nikdy nepila?!?
nevadí, mám to za sebou a aspoň sa mi patrične "scucol" žalúdok... a to som potrebovala...teraz mi je každé sústo vzácnejšie ako čenkovej deťom na trinástej strane!... 😀

junovka
4. sep 2009

moja zlata, prepac 😔 !Ja som ich nikdy nepila 😅 ....a kolko si po tych stavach schudla??Mozno to skusim aj ja 😀 😝

magimary
4. sep 2009

nič, nemáš sa za čo ospravedlňovať...mne to prospelo! 😅 detoxifikácia ako sa patrí (aká snášd ešte nidky, takáto cielená)...dosť (som zhodila, až tak, že si to všimla moja mamina)...ale to bola len voda...(to je) nič, až teraz začína chudnutie... 😉 (dúfam)...

len nakoniec už som mala asi alergiu na pomaranče s grepom a citrónom, lebo vždy keď som sa toho napila, som začala kýchať... 😅 (ale ja mám zase teraz aj alergosezónu na byliny, takže...to nezvaľujem na ovocné šťavy)

pismenko111
5. sep 2009

ahojte dievcata, zaujala ma vasa tema, lebo aj ja potrebujem schudnut par - dsať kilov 😖 zatial sa mi podarilo len 5kg. monca4ever, ty si schudla 20kg, mas nejaku dietu alebo si len zmenila stravovacie navyky?
za kazdu vasu radu vam dakujem.

magimary
5. sep 2009

písmenko, aj potrebujem tých "pár-dsať" 😅 ...
a dala som sa n túto "kávovú dietku" hoci som nikdy v živote kávu nepila a ni nemienim ( 😀 ) - kávu v tej diéte nahrádzam čiernym pigi čajom..
a, myslím, že aj monča4 schudla aj pomocou tejto kavovej (nie som si však úplne istá)... 😉

pismenko111
5. sep 2009

magimary, ty si uz schudla nieco? no ja kavu zasa mozem, hoci aj cely den 🙂 je nejaka drasticka, ci nie? a da sa ti drzat aj pri detoch? no lebo ja vsetko dojedam, ked nezjedia oni. napr. korku z chlebika a tak...

magimary
5. sep 2009

s touto dietou som len začala, ale už som poznateľne schudla... 😉
nie je to až taká drasťarina... (mala som už aj drastickejšie diéty) 😅
a to dojedanie-nie je môj problém...ale to, že oni by mi tu normálne jedli a ja by som im musela pripravovať ich dobrotky (ktoré aj ja ľúbim-masielkový chlebík 😅 ), by mi nerobilo dobre (najmä v začiatkoch), a práve preto som čakala až na začiatok šk. roka (cez prádzniny som mala všetkých doma), kedy išli veľkáči do škôlky a tak sa môžem viac venovať pravidelnému (dietnemu) starvovaniu... 😉

junovka
9. sep 2009

ahojte 🙂 ...tak ktora sa ku mne opat pridava od pondelka??Chcela by som zacat od pondelka a potebujem nejaku spolutrpitelku 😀 ...najde sa nejaka 😕 🙂 ??

Magimary, tak ako???Kolko si schudla?Pochval sa? 😉

magimary
9. sep 2009

ahoj juni!
mám sa fakt pochválť? 😅 🙄 🙂
zajtra končím ten prvý týždeň (v absolútnom dodržaní všetkých pravidiel 😅 ) a dolu je 5 kíl... 😕
málo, veľa? 😅
povedzte, vy skúsené...

junovka
9. sep 2009

magimary,suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵

magimary
9. sep 2009

vážne?! 😅 😕 🙂
ja to nejako nevnímam ako veľké wow (aj keď samozrejme teším sa... 😅 ), lebo keď si predstavím to množstvo kíl, čo mám ešte pred sebou (teda na sebe 😀 ), tak sa mi to zdá len ako slabunká pätinka... (potrebujem totiž ešte aspoň 20 dolu 😅 )...
ale ďakujem 😵

junovka
10. sep 2009

magimary, ja som 5 kg dala dole za 2 tyzdne 😅 .Asi u mna uz neni z coho chudnut, ked robim co robim, proste viac zomna dole nepojde 😝 😠

junovka
11. sep 2009

tak nikto sa ku mne neprida od pondelka?? 😕 ☹ ....az vam vsetkym zavidim, ze nemusite dietovat 😉

magimary
11. sep 2009

ja sa k tebe morálne pridávam (hoci budem už tri dni pred koncom), "trpieť" môžeme aj tak spolu... 😅 😉

junovka
11. sep 2009

tak ok 😉 ....ved mozes dat aj dalsi tyzden 😀

magimary
11. sep 2009

😀 , že ďalší?!? 😀
som rada, že budem môcť nabehnúť na "racionálne stravovanie" podľa nejakého Mira Veselého...
tu:
http://www.chudnutie-ako.sk/potraviny/energetic...
mojim kámoškám to veľmi pomohlo-schudnúť postupne, pozvoľne a bez "joja" 😉
tak na to po skončení dvojtýždňovky (ako ju ja volám) nabieham... 🙂

magimary
14. sep 2009

tak ako, junovka?
začala si 😅 ?
ja som mala včerajšok taký krízovejší (nie z mojej vnútornej motivácie 😉 , tej mám dosť 😅 , ale z vonkajších "ponúk" 😖 ):mali sme totiž (už dávno plánovanú a všetkými očakávanú) oslavu mojich a synových menín a mladšieho syna narodenín (-dnes má 5 😵 !) a všade samé koláče, torta, výborené jedlá... 😵 🙄 ...
ale celý deň som vydržala (!), až večer pri spratávaní jedál zo stolov som nevydržala a (iba som našťastie) kusla som do zbytku koláča a jablkovej tortičky ( 🤐 😅 )... potom som si už nedala určenú večeru (10dkg šunky 😝 ) a ráno na váhe (vďaka Bohu 🙂 ) dobrý stav... (o kilo menej! 😵 😉 , ešteže tak...)

magimary
16. sep 2009

tak zase ja... 😅
zajtra končím s dietkou a zaujímajú ma od vás- skúsených kávových dietantiek ( 😅 ), ako ste prešli do normálne stravovacieho režimu? 😕 ...
teda ja chcem prejsť na spôsob stravovania ako som hodila link vyššie, al zaujíma ma ako ste to urobili vy, ktoré ste už dietku niekedy držali... normálne mám pocit, že mi bude tá presnosť vo vopred presne určenom stravovaní chýbať... 😅
normálne by som aj pokračovala, ale aSI by to nebolo správne...
tak, ak nakuknete, zaujímajú ma vaše skúsenosti s návratom do bežnejšieho stravovania po diete? 😉

ingola21
16. sep 2009

magimary kolko si schudla za 2tyždne? 🙂

macka01
16. sep 2009

A oto prosím vas ozaj funguje?A nebjíte sa,že zinfarktujete?To musí byť nápor na srdce či vam to nevadí? 😲 Kolko šalok či hnčeekov za deň vypijete a akej kavy?Fuuu,toľko sa pýtam,snáď nebudem vyzerať blbo ale ozaj ma to zaujíma,dik 😉

junovka
16. sep 2009

macka, precitaj si aspon zaciatok tejto temy a budes mudrejsia 🙂 Tiez som presne takto reagovala, ked som to prvykrat precitala, ale....sak precitaj a uvidis 😉

Magimary, zatial mam 2 kila dole, hlad sice pocitujem,ale da sa to aj ked s odretymi usami 😀 ...dufam, ze do nedele to vydrzim 😝 🙂

maminkatn
16. sep 2009

ahooooooooj,,,babulky,,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂
tak,,ako,,sa mi mate po tolkom,,casse,,,haaaaaa.......
zdravim,,junovku,,,,sme sa davno nevideli,,naposledy,,na,,,teme za 4,,,dni 4 kila dolu,,,tusim nie 😉 😉 😉
ako,,sa mas,,moja,,,,,,mam sa pridat,,ha,,,,,
teda myslim,aj,ja,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀

junovka
16. sep 2009

ahoooj Maminkatn 🙂 ....no ako vidis, tak opat moje telo potrebuje ocistnu kuru po lete...ale pre tento krat som sa rozhodla, ze si dam len tyzden 😉 ...a co ty??Vari aj ty opat dietkujes?

magimary
16. sep 2009

no, ahojte!
tak postupne 😅 :
ingola, dva týždne to budú až zajtra ale zatiaľ je to tých 7-8 kíl (podľa toho, kedy sa postavím na váhu 😀 )
macka, tak ja som napr. nevypila ani šáločku kávy počas celých dvoch týždňov (!) 😅 , kávu neľúbim a nepijem...pila som čaj 😉 😅 , snáď ma nezabije a teda posilní 😀
junovka, tak to si super!!! ešte ma predbehneš! 😅 😠 😀 😀 😀

ale ešte ste mi nenapísali, ako ste prešli na bežnú stravu!

junovka
16. sep 2009

magimary, ja som presla hned na dalsi den.Par dni som este mala zafixovane v hlave, ze ja este dietujem 😀 , tak to slo nejako samo, ze som odmietala sladke, ze som nezjedla celu porciu bezneho jedla...az nakoniec som sa o 1-2 mesiace pristihla, ze som sa oypat nejako rozozrala 🤐 😅 😅

magimary
16. sep 2009

hm, tak dík 😅 😀
ja dúfam, že tým linkom dotoho tak skoro nepadnem 😅 😕 🙂

marfic
17. sep 2009

ahojte, mohla by som tú diétu držať aj keď kojím?

zanulienka
17. sep 2009

ahojte,mozem poprosit recept na tu kavovu dietu.dakujem

junovka
17. sep 2009

marfic, ked kojis, tak nemala by sa drzat ziadna dieta, aby si neochudobnovala svoje babo o vitaminy a mineraly z pestrej stravy.Tato dietka velmi pestra nie je...teda aspon podla mna nie 😅

Zanulienka mas IP 😉

marfic
18. sep 2009

junovka, to som si aj myslela, ale jedna kočka na začiatku písala, že držala aj tak

ja kojím, ale aj normálne jem, niekedy som až vyhladovaná a začala som priberať, také tri kilečka som pribrala, ale kojenia sa nechcem vzdať, tak budem asi ešte dlho xxl
mne by stačilo takých 10kíl aj s tými čo som teraz nabrala som sa dostala na pôvodnú váhu, ale keď sa nedá tak sa nedá 😖