Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

mimkao
15. apr 2009

Ahojte aj ja som od dnes začala.
1. deň: 172cm /69,4kg.
Od rána som zjedla: 0.5 litra kávy s jedným náhradným sladidlom, tanier špenátu v ktorom bol cesnak, čierne korenie a trošku soli+ tri vajcia na tvrdo k tomu. A pohár paradajkoveho džúsu bez prídavku cukru. Okrem toho 0.5 l zeleného čaju a teraz som si zaliala čaj na štíhlu líniu. A ešte som zjedla jednu betakaroténovú tabletku. 😀

veselica
15. apr 2009

baby, tak 1 den mame za sebou, na vecere som si celkom pochutnala, a co vy? ako ste to zvladli?

mimkao
15. apr 2009

Aj ja mám už večeru za sebou. Ale prehnala som to, lebo som si dala až 400g kuracieho na prírodno. A zjedla som k nemu celú hlávku ľadového šalátu... 😒 Snáď som tým niečo nepokayila. Aj keď tam píslai, že sa mame najesť koľko vládzeme... 😀 Zajtra to bude s večerou horšie. Nesmotanové jogurty nemusím. 😝

veselica
15. apr 2009

mimkao, ja si myslim ze je to v poho... ja som zas doma nemala hlavkovy salat, tak som si spravila salat z cibikov, redkovky a 1 rajcinky, tak neviem, ci som tiez nieco nepokaslala 😲

veselica
16. apr 2009

dobre ranko 😎 tak rano som sa postavila na vahu a co tam nevidim, o necele kilecko menej 🙂 ale som taka hladna ,ze sa nenormalne tesim aj na nesladenu kavu. a ako ste na tom vy?

m.a.r.t.i.n.a
16. apr 2009

AHOJ BABY !

Ja sa vážiť každý deň radčšej nebudem.... 🙂 V pondelok ráno si vždy zapíšem váhu. Ja som včera od obeda až do 19:30 bola vonku, takže som nič nejedla, len pila plno kofoly a hroznovky, a večer som bola taká vyšťavená, že som ani to maso nerobila. Naložila som ho dneska ráno-asi 6kúskov,aby som mala aj na ďalšie dni-dala som o do pacu /trošičku oliv.oleja, cesnak a koreniny/. Takže ja si dneska zopakovávam prvý deň, lebo chcem dodržať všetky potraviny. Takže ráno len mátový čaj, už mám v sebe vyše litra a furt chodím čurimuri a teraz som dojedla špenátik s cesnakom a solou-mňam a k tomu 3ks vajcia na tvrdo a 1ks rajčina. Som celkom plná, jak mám stiahnutý žalúdok, uvidíme, či vydržím do večera ale teším sa na masíčko.

slonisko
16. apr 2009

ahojte,,chudnuce,,baby
možem,,,sa,,,k vam,,,pridat?

veselica
16. apr 2009

ahoj slonisko, jasne ze sa môzes pridat 😎

slonisko
16. apr 2009

tak,,sa,,pridam...
Už,,ste,,,niečo,,,aj schudli? 🙂

slonisko
16. apr 2009

rano ked vstanem byvam hladna ,,,veselica..ty už kilečko dolu?si dobra.. 😎

veselica
16. apr 2009

no sak by bolo na case robit nieco s postavou, uz som 5 mesiacov po pôrode a kila sa stale drzia,
slonisko, ty kolko potrebujes schudnut?

mimkao
16. apr 2009

Ahojte. Tak ja mám dole zatiaľ len 300g podľa našej múdrej váhy... 😒 😀
Oyaj, dnes som si na obed dala morčacie prsia z polievky a varenú zeleninu k tomu. (mrkva, hrášok, zeler, petržlen)- to sa ináč akože môže? Alebo môžem, jesť naozaj len to, čo tam je napísané? 😕 😅
A ešte som nezhnala šalát, tak som si dala čínsku kapustu... 😅 No a ešte som "zhrešila"-dala som si jeden malý kúsok čajového pečiva.... 🙄 ☹ 🙂

mimkao
16. apr 2009

Miriam17- a kto je to ten Miro Veselý.? 😅

m.a.r.t.i.n.a
16. apr 2009

AHOJ BABY!

Tak dneska to mám úspešne za sebou a bez prehrešku, teda akurát okrem džúsu, lebo iné pitivo mi neponúkli 😅
Okolo piatej večer mi strašne škŕkalo v bruchu a motala sa mi trochu hlava. Večera som až po osmej, lebo skor som sa domov nedostala a už som odpadávala od hladu.Dala som si kuracie prsia, čo som si naložila do pacu a k tomu šalátik z rajčín a čínskej kapusty+citrón+soľ+oliv.olej.A vypila som za deň snaď 4litre vody. 😝 😅

sestri
16. apr 2009

Miro Veselý?...pozri si stránku chudnutie-ako.sk 😉

veselica
16. apr 2009

ahojte, tak aj ja mam druhy den dietky uspesne za sebou bez prehresku, inak teraz som hladna, tak sa nalievam vodou, a stale utekam na wc, snad kazdu reklamu cez film. 😀 😀 Manzel dnes priniesol domov 2 pizze, no odolala som, bolo to tazke 😠

junovka
16. apr 2009

m.a.r.t.i.n.a pri dietke by si mala vyradit aj sol, nakolko ta zadrzuje vodu v tele.A co sa tyka toho matoveho cajiku, tak ja mam osobne odskusane, ze po nom som bola straaaaaaasne hladna, nakolko mata podporuje travenie a vacsinou sa zvykne uzivat pri nechutenstve 😉 A beriete tabletky JABLCNY OCOT?Ja som ho brala pocas diety a poviem vam pravdu, skutocne som nemala chut na sladke veci 😎

evkacka
17. apr 2009

ahojte baby, asi sa nemôžem nalievať sirupovou vodou, že??? 😝

veselica
17. apr 2009

evkacka, asi nie, ale napriklad ja neznasam obyc. mineralne vody, proste mi to nechuti, tak pijem od rajca pramenitu vodu z vytazkou bud salvie, alebo materinej dusky, celkom dobre to chuti

mimkao
17. apr 2009

Ydravím, takže ja mám po včerajšku o pol kila menej, na večeru som is dala jeden níykotučný jogurt a dve malé jabĺčka. No na ten ananás som sa nevedela odhodlať. Večer, keď som sa už ukladala spať sa mi neskutočne krútila hlava a bolo mi zle. 😒 Ale dnes už pohoda. Len vraj dnešný tertí deň je krízovy... 😠 Ja pijem od rajca tú púpavovú, ale tiež to obsahuje glukózový sirup, takže ostávam pri zelenom čaji a minerálkach.

slonisko
17. apr 2009

Zdravim,,vas...veselica,,potrebujem,,schudnut,,aspon,,desat.kg..
dnes,,je,,,mi,,,zle,,asi,,od,,hladu...a,kava,mi,,nechuti

iwusska
17. apr 2009

slonisko 😀 máš pekný nick 😉 niektoré baby pijú miesto kávy čierny čaj 😉

m.a.r.t.i.n.a
17. apr 2009

Baby, dneska som sa postavila na váhu, ale len tak, že kuknem, a celé jedno kilo dolu 😨 A to som si večer po osmej robila to maso+šalát. Dneska pijem ovocný čaj - neochutený, ale myslím, že cca do pol hoďky idem vytiahhnuť naložené masko z ladničky, lebo mi škŕka v bruchu.
Inak už druhý deň nemám chuť na sladké a to ja som musela mať každý den nejakú sladkosť minimálne.... Júnovka, takže tabletky zatial ee, ale bude kríza, bude 🙂 😉

veselica
17. apr 2009

tak ja som akurat dojedla obedik, velmi som si nepochutila na tom karfiole, ale co uz narobim, veru veru.. dnes je kriza a poriadna,.. este tu hryzjem jabko.. tak sa drzte

iwusska
17. apr 2009

baby idem sa vás opýtať keď si pripravujete jedlá aj ich dochutíte? Myslím aspoň soľou a pod. Ja sa chystám začať od pondelka 😉

cica13
17. apr 2009

Ivus...ale s tym si sa nepriznala..... 😀 😀 😀 😀

iwusska
17. apr 2009

cicuš si ma vymákla 😀 😀 to som sa len teraz rozhodla 😀

cica13
17. apr 2009

booooze......nespekuluj....ako budeme grilovat? Hmm?

iwusska
17. apr 2009

to už budem "po" a vraj sa po nej 2 roky nepriberá 😀

cica13
17. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jedna babka povedala....... 😀 😀 😀 😀 😀 a ty tomu veriiis.... ☹ ☹