Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
22. apr 2009

😖 😖 😖 😲 😲 😅 😅 tak to ma riadne tiez soklo m. a . r. t. i. n.a ., ze tam uz nieje ta dieta, ktoru som drzala ja 😠 😠 😠 Sorry 😅

pancake
22. apr 2009

junovka ty co tu pokukujes? co ides znovu na to??? 😕

iwusska
23. apr 2009

ahojte chuduľky 😉 ja sa už asi prestanem vážiť lebo ma to iba deptá ☹ dnes mám 4-tý deň a nič 😢 ale ja mám starú váhu tak to pripisujem jej 😀
junovka ak máš tú tvoju dietku tak nám ju skopči, mne sa tiež ten tvoj link neotvoril 😕
a ostatné babule kde ste?????

veselica
23. apr 2009

ahojte, ja som stale este poctiva drzitelka 🙂 uz si pomaly aj zvykam, iwusska radsej sa ani nevaz, ale trosku to na sebe musis citis, ze si lahsia nie? inak my mame tiez doma taku staru vahu ☹

iwusska
23. apr 2009

veselica veď práve že to cítim a tá blbá váha nič 😠 😀
si nemala ani jeden prehrešok keď si poctivá držitelka? 😀

veselica
23. apr 2009

no az taka poctiva nie, ani s tou poctivostou to netreba prehanat 😀 😀 😀

iwusska
23. apr 2009

veď preto 😀 som sa zľakla 😀
keď si mala varenú rybu s maslovou omáčkou ako si to prosím ťa robila? 😨

veselica
23. apr 2009

kupila som si filety a som ich iba podusila na panvici, ale dal som tam trolinku soli a kminu, a potom som si dala na to roztopit maslo floru, inak bolo to celkom dobre

iwusska
23. apr 2009

a dala si si k tomu aj niečo či len samú rybu?Myslím že zeleninka by nemala uškodiť 😕

veselica
23. apr 2009

vies mala som k tomu troch uhorkove salatu s rajcinou, ale len tak za 3-4 polievkove lyzice, ale tiez si myslim,ze zelenina by nemala uskodit

iwusska
23. apr 2009

tiež si myslím lebo si neviem moc dobre predstaviť jesť samú rybu 🙄 😀

m.a.r.t.i.n.a
23. apr 2009

Ahojte, tak ja dneska ráno o ďalšie 0,5kg dole. A to som si včera dopriala Kinder chladenú tyčinku...hm, teda dve 😀
A dneska už maso nejem, lebo mi ide krkom, robím si v mikrovlnke ryžu a dám si k tomu zeleninový šalát.
Ja to tiež cítim na rifliach, že sú mi v páse aj na stehnách volnejšie a aj brucho mám ploskejšie, takže ono to bude asi viac na cm ako na kg.Ale to je jedno, hlavne že sa stenšujeme 🙂 len baby ja idem na víkend do Trenčína k našim na oslavu, tak neviem, neviem... 😒

iwusska
23. apr 2009

martinka supeeeer, sa teším keď vám to takto ja budem písať 😀
aj ja robím v neďeľu grilovačku, dcérky mali narodky tak ideme trošku pooslavovať, no neviem neviem ako odolám 😖 😀

m.a.r.t.i.n.a
23. apr 2009

IWUSS, neboj, keď to ide mne dole, musí aj tebe 😎 a to ja porušujem až až 🤐 😅

Ja na 100% viem, že na oslave si nejaký zákusok dám, to je jasné,ale napr. na obed si dám len maso+zeleninu a večerať nebudem,len ovocný šalátik alebo také dačo. A na druhý deň prísny režim. 🙂 Pretože by mi bolo lúto, čo som tu krvopotne zhodila za týždeň, nabrať za jeden víkend spať,no nie?!? 😉

veselica
23. apr 2009

aj mne su volnejsie rifle hlavne na pase a trochu na stehnach, a ja uz mam obedik za sebou.. ale pomaly a isto mi ide to mäso uz tiez na nervy, tak uvidim co vymyslim...

evkacka
23. apr 2009

ahojte špáratká 🙂 🙂 🙂 ako tu tak čítam 🙂
no mne sa zda že sa o chvíľku operím z toho maska 😀 tak som si dnes namiesto obeda dala sladku mussli tyčinku v jogurte 😝
ach jaj, ešte ani jeden deň som nemala bez prehrešku 🙄 neva, dve sú dole tak už len desať 😀
teším sa na večeruuuuuu 🙂))

iwusska
23. apr 2009

čáfte ta to zasa ja som už dávno nebola taká poctivá ako teraz 😀 😀 😀 😀 som strašne zvedavá na výsledok 😨

evkacka
23. apr 2009

iwuš ty potom hodíš rekord, nič nič a potom ups 5 dole 🙂

zuzna29
23. apr 2009

Ahojte zienky, tak uz stvrty den, no poviem vam dolahol na mna hlad a neviem ako to vydrzim - asi mam kriizu 😨 Zatial sa snazim bez nejakych prehreskov ale dnes to vypada, ze asi neodolam.. 😀 😀 😀 ... zatial sa nevazim som zvedava po tyzdni ci to ide fakt dolu..... , lebo loptou nechcem ostat 😀 😀

veselica
23. apr 2009

jaaaj babulky zlate, co mi neurobime preto, aby sme dobre vypadali 😎

iwusska
23. apr 2009

evkacka keby si tak mala pravdu 😖 😀
zuzi tak to držíme rovnako 😉

veselica
23. apr 2009

ahojte stihlunky 😉 tak ako sa vam dari v dietke? ja som mala dnes celkom dobry den, ani jeden prehresok, len skoda ze aj vsetky dni nie su take 😲

iwusska
23. apr 2009

veselica aj ja som dnes bez hriechu 😀 tak nech nám to vydrží aj naďalej, ty už máš bližšie koniec ako začiatok 😉

evkacka
24. apr 2009

babýýýýýý vám to tak ideeeee, ja som sa dnes napchala dvoma obloženými chlebíčkami 😝 mali sme návštevu 😕 ja ešte ani jeden deň bez prehrešku, je to so mnou na nič 🙂
a dnes má namžel meniny a chcem ho vziať na pizzu 🤐 ach jaj
atie dve kilečka čo som dala dole budu hned späť ☹
no musím si vstúpiť do svedomia alebo stačí len vstúpiť do šatníka, pretože mi je všetko malé 😎
držím vám palce, a veselica napíš kolko máš dole, dnes si sa myslím chcela vážiť 😀 tak tfij tfuj tfuj nech je toho veľa dole 🙂

iwusska
24. apr 2009

evkacka tak mužíčkovi všetko naj....k meninkám a dobr oslávte 😉
ja budem mať tiež ťažký víkend od zajtra do nedele máme návštevu a v nedeľu oslavu tak pokušení bude až až 😖 😀 ale budem sa snežiť hrešiť čo najmenej 😉

veselica
24. apr 2009

Ahojte babulky, pozeram, ze sa chystaju same oslavy 🙂 , no my nejdeme na oslavu,ale ideme s manzelikov a malym na cely den k svagrovi, stavaju chalupu, tak idem pomahat vyvarat, tak som zvedava tiez ci odolam...
Rano som sa vazila a mam dolu 3-4 kila, ale skôr sa to hybe k tym 4, tak som na seba pysna 😀 , no mam taku chut si natriet chlebik so syrom...

iwusska
24. apr 2009

veselica gratulujeeeeeem si hrdinka 😉 len tak ďalej a koľký deň máš dnes?
ja tú moju blbú váhu vyhodím von oknom 😠 nie je možné aby som len s jedným prehreškom na piaty deň nič nezhodila, alebo áno? 😖 😢

veselica
24. apr 2009

iwusska, dnes mam 10 den, boze ake ked vidim doma tie cerstve rozky, tak davno som uz nemala pecivko... iwusska, musis mat trpezlivost, hm neviem, ten jeden prehresok podla mna nie az take strasne 😎

evkacka
24. apr 2009

dakujeme za blahoželanie iwuš 🙂
wooow veselica, tyskoooo kolko si dala dole, blahoželám
iwuš neviem či je to tou váhou,a le aj moja maminka je so mnou na diete a ona je poctivka, ani jeden prehrešok od pondelka a tiež stale na rovnakom, ani gram dole ☹
vam to pojde asi razom, lebo sa mi to nezdá že by nič nešlo dole keď ste také statočné
držím palce
ja som našťastie stále na tých dvoch kilečkách, ešteže nešli späť 😀 ja som hrozný pažroško 😝

veselica
24. apr 2009

ja si tiez myslim, ze to pôjde potom razom, aj ked sa zacnete normalne stravovat, tak trosku este schudnete, aj kamoska to tak mala, ja by som to chcela vydrzat do toho utorka, potom sa budem tyzden normalne stravovat, pecivko , polievocky, ale ziadne obzerstvo a potom by som este 2 tyzdne skusila znovu dietku