Keto Diet - skúsenosti

Prosim mate niekto skusennosti s Keto Diet? Mam na mysli stravovanie zo sackov. Ak ano, ako rychlo sa zacali u vas dostavovat prve vyslesky? kolko ste ju drzali a podobne. dakujem
atari89
19. jún 2014
Ja drzim Keto dietu, ale nie sackovu, ale tu original. A som zatial spokojna.
perla200
30. jún 2014
@atari89 kde si to objednávas?
atari89
30. jún 2014
@perla200 neobjednavam, varim si.. Keto dieta je nizkosacharidova dieta.. Jedavam vela masa, zeleniny, vajiciek, slaniny a ziadnu muku a cukor.. pocitam si kolko prijmem sacharidov za den. V original diete ide o to dostat sa do ketozy, nie len jest praskovu stravu a chudnut z nedostatku stravy.
Ja by som si ziadne tie praskove humusi nepobjednavala, jedine to posere cele travenie a este je to aj hnusne..
bianka...
30. jún 2014
@atari89 Ahoj,prosim ta chcem sa ta opytat, jes teda aj sacharidy a si v ketoze? Vazis si jedlo? Aky mas tvoj jedalnicek? Tolko otazok...ale ma to zaujima
perla200
30. jún 2014
@atari89 aj mna to zaujíma a ako to funguje?
dakujem
atari89
30. jún 2014
@bianka...
@perla200
sacharidy jem max do 20g denne prvy mesiac.. vazim si jedlo a zapisujem si to do myfitnesspal.com
Moj jedalnicek je rozny.. Ranajky vacsinou vajicka a slaninu, olovrant kalerab, uhorku, oriesky, na co mam chut. Obed vacsinou vonku nejaky vyvar a masko zo zeleninou (davam si pozor aby nebolo zahustovane mukou). Vecera vselico.. teraz vacsinou grilujeme maso na hocijaky sposob, plus polku kukurice, hribiky.. salaty k tomu.. popripade omeleta s lososom.. grilovany losos moze byt, syry hocijake..
ono to fakt funguje, len tato spolocnost je naucenana ze tuky su zle, sacharidy dobre, pricom je to opacne..
ketoza je stav ked tuky jedia tuky.. takze chudnes potom. ono je to obcas tahsie, ale jest dobre veci, ale obcas mi chyba pecivo a sladkosti, ale to sa nemoze nikdy. Ide o to jest asi 130g tuku denne, 70g proteinov a 20g sacharidov.
petka2284
19. júl 2014
@atari89 Ahoj, prosím ťa, ja som nabehla na keto, ale stranky sa v tom lisia. Neviem, ako si mam merat sacharidy v jedle. Som z toho jelen. Dodrziavam jedalnicek - vzorovy, je kvazi rovnaky ako mas ty. Ale ja mam cyklicku keto a preto dva v tyzdni jem len jednoduche sacharidy. Len neviem, ci a ako mam dodrzaivat tie pomery tuky, bielkoviny, sacharidy. Dakujem 🙂
domca43
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domca43
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcela_bosnyakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simikas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simikas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivaskaivaska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivaskaivaska
17. nov 2014
a funguje to vobec ? mala som cambridge dietu..ta je bombova..
lailaveve
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simikas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kapokapo
19. feb 2015
@simikas ahoj, kaka cena za omelety?
lenocka84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luzzia
19. feb 2015
@simikas ja by som odkupila ten sparglovy krem a polievky - akekolvek - ak teda este su k dispozicii 🙂
luzzia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luzzia
20. feb 2015
Ak mate niektora nejake vyrobky, ktorych sa chcete zbavit, hocijaka znacka/firma - odkupim, napiste mi. Nelubim omelety a neprosim si napoje - tych mam dokonca aj navyse na predaj, ak by ste chceli 🙂 Ale kludne mi ponuknite do spravy vsetko ostatne, kase, polievky, chlebiky, atd 🙂
simikas
21. feb 2015
@kapokapo ahoj môžete pozriet na stránke po čom idú a dohodneme sa
simikas
21. feb 2015
@lenocka84 môžete pozrieť na stránke po čom idú a dohodneme sa
simikas
21. feb 2015
@luzzia áno mám pozrite na stránke po čom idú a dohodneme sa
simikas
21. feb 2015
@kapokapo pozrite si ako sa pohybuju ceny a dohodneme sa
simikas
21. feb 2015
@kapokapo pozrite si ako sa pohybuju ceny a dohodneme sa
@luzzia mám este balenie- 7 porcii šparglový krem- balenie 6 hovadzia polievka cibulová, 7 x sampionova omeleta- balenie 6 x syrová omeleta, 7 x slaninová omeleta- balenie
simikas
21. feb 2015
@kapokapo mám este balenie- 7 porcii šparglový krem- balenie 6 hovadzia polievka cibulová, 7 x sampionova omeleta- balenie 6 x syrová omeleta, 7 x slaninová omeleta- balenie
simikas
23. feb 2015
omelety a polievky predané, ktorá chcete mám ešte nápoje v sáčku a dozu velkú ELEMENT proteinový nápoj 35 porciií z neho chýbaju tri porcie cena je na stránke 55 eur ja dám za 25 eur🙂
simikas
23. feb 2015
ELEMENT nápoj je určený na obdobie 1 TÝŽDŇA – na každý deň 5 proteínových nápojov
spolu obsahuje 35 dávok (po 27 g) vysokoproteínovej zmesi na prípravu proteínového nápoja
odmerka je priložená
slúži ako plnohodnotná náhrada jedál v rámci proteínovej diéty
so zníženým obsahom cukrov a tukov
obsahuje potrebné vitamíny a minerály
je obohatený o telu prospešné Omega 3 a 6
súčasťou sú príchute na celé obdobie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli