Koľko sa vám podarilo schudnúť?

fabula
10. sep 2009

Ahojte , chcem sa spytast kolko sa Vam podarilo schudnut a ako a za aku dobu ?

mukky
10. sep 2009

ahoj,mne sa podarilo schudnut presne 22 kg za 8 mesiacov.

macka01
10. sep 2009

no klobuk dole a udržala si si to?Čo si držala?Aj mne by bolo treba,ale neviem ako.pred dovčou som cvičila a trchu 90 dňovu zhodila som trošku ale na dovolenke som to pribrala naspäť a neviem ako sa ku chudnutiu dokopať? ☹ 😠

certicake
10. sep 2009

mne sa to podarilo 10kg za 4-5 mesiacov

kili
10. sep 2009

mne sa podarilo 19kg za 4m 😝

titkovamiriam
10. sep 2009

moj nechceny rekord bol 13 kil za 3t ☹ no samozrejme ze sa mi vratili spat - bolo to zo stresu a strach o mareckov zivot ked sa narodil potom som este za 4m zhodila 8kil no uz aj tie mam naspät

certicake
10. sep 2009

ovšem stále sa držím a chcem ešte chudnúť ďalej,lebo dosť vážim,ale i tak som veľmi spokojná! 🙂

elule
10. sep 2009

No ja som pred piatimy rokmy schudla 11 kg tušim za dva mesiace s mojou zazračnou dietkou potom som skoro rok uživala super postavu až kym som neotehotnela.Po prvom tehotenstve som pribrala 11kg a za dva mesiace som pribrala dalšich 8kg potom som sice 24kg schudla ale to už kôli štitnej žlaze dnes som po druhom pôrode a neviem sa odhodlať schudnuť

janka5861
10. sep 2009

Ja som schudla po porode 35 kg,ale mam este desnu nadvahu este stale. vobec mi to nejde dole..... mam uzasnu stitnu zlazu od ktorej sa pripbera ☹

vivien742
10. sep 2009

20kg za štyri mesiace, potom ešte asi 8kg za ďaľšieho pol roka, držím desať rokov a sen je ešte osem dolu 😉

mukky
10. sep 2009

ja som schudla tych 22 kil delenou stravou,bolo to super,nehladovala som a nebola som aspon na nervy a na hlavu 😀 ..teda aspon dufam 😕 😝 😀

babatko88
10. sep 2009

ja som schudla 3kg za 13dní, mala som žlčníkovú diétu 😉 (teraz mám 50kg 😠 )

zuzka1.
10. sep 2009

10kg za 5 mesiacov, este pokracuje, potrebuje etse 4 kola nech som na svojom pre tehu stave

antdem
11. sep 2009

ja som schudla 20 kg za 5 mesiacov, hrozná makačka-zmena stravy, cvičenie.Tehotenstvo dalo riadne zabrať mojej postave. Ešte chcem 10 kg, ale neviem sa naštartovať. ☹

macka01
11. sep 2009

Ale veď prezraďte ako sa vám to podarilo.A museli ste aj veľmi cvičiť či len občas?Nemam poblem si zacvičiť denne pol hodiny na orbitreku ale stačí to?AKO?AKO?

elule
11. sep 2009

No ja mam svoju dietu ktora sa mi osvečila je to o tom že som vynechala absolutne cukor teda na mesiac aj ovocie aj daku zeleninu no a po mesiaci sa pridava ovocie s nizkim obsahom fruktozy po desiatik kilach sa do jedalničku prida ryža a po dalšom mesiaci už môžete v podstate všetko ale s mierou cvičila som denne na orbitreku okolo pol hodiny ale stalo sa že som aj lajdačila a necvičila aj cely tyžden 😀

vivien742
12. sep 2009

macka, ja som necvičila vôbec, nie je to nutné, aby si schudla, ale svalstvo je potom ochabnuté a postava nie je vyformovaná... 😝 takže cvičiť aspoň dva tri krát týždenne po 30 minút, mne veľmi pomohlo plávanie. Postava je totiž oveľa krajšia aj keď máš pár kg navyše, ale je vyformovaná, ako visiaca koža a ochabnuté svaly na vychudnutej postave 😖

susik77
13. sep 2009

19 kg za 7 mesiacov.
delena strava, neskor len racionalna vyziva, cvicenie tak 3x tyzdenne, prechadzky s kocikom 😉

susik77
13. sep 2009

potom som otehotnela, teraz po porode som nasadila dost drsnu dietu kvoli kojeniu-aby mala nemala koliky. za tyzden mam dole 3 kg 😎

antdem
13. sep 2009

každý deň som cvičila minimálne 30 min., držala som 9O dňovú dietu(ale len mesiac 😉), potom som si urobila sama jedálniček- 5x denne jesť racionálnu stravu, pila som veľa veľa čajov-žihľavový, na spaľovanie tukov... aj 3-4 l denne.Prišli aj žravé obdobia ☹ , potom som sa však znova naštartovala.

sasulec
13. sep 2009

ahojte,ak mozem rada sa zapojim..ja som pribrala v tehotenstve asi 13-14kg po porode som sa nevazila,no este v porodnici som mala brusko ako v 5mesiaci.. 😒 poradili mi aby som si ho stahovala plienkou..mne to fakt pomohlo..tak som po porode po 1tt zapla povodne rifle,potom nohavice,mala som 63kg povodne 61pred otehotneni,tak si dovolim tvrdit,ze som to zmakla za tyzden na povodnu vahu 😉drzim vam palce,sak ti nasi spuntici nas davaju do pozoru a potom ide vsetko akosi samo 😉 😉 😉

janka_pn
13. sep 2009

20 kg za 11 mesiacov 🙂 sem tam dieta a sem tam cvicenie 😉 , ale fakt nic extra pravidelne 😝 . momentalne sa odhodlavam na pravidelny aerobic alebo take daco , aby som sa dako spevnila a zhodila este dakych tych 5 kg. snad to dokazem 😅

gagusinka
14. sep 2009

16kg za a3 mesiace

euphoria
14. sep 2009

elule, ta specialna dieta je z takeho "zazracneho" studia na Bajzovej?? Mne sa takou dietou podarilo pred tromi rokmi schodnut 10kg, aj som si vahu udrzala kym som neotehotnela. Teraz som sa odohodla tam znova zacat.Ale nemam taku pevnu volu resp. motivaciu ako vtedy..

macka01
15. sep 2009

Ja z vas odpadnem ale aspoň ma motivujete,že sa to dá.Som leniva cvičiť.akosi ma o nebaví.Cvičím poctivo 2 tyždne,potom deň vynechám z nejakeho dôvodu a už sa neviem naštartovať. ☹

bianka444
25. nov 2012

Ahojte zenusky..
Vsetky co tu pisete tie krasne cisla co ste schudli, mate u mna velky obdiv !
Ja nemam nejaku velku nadvahu, chcem zhodit iba 5 kil, po tretom porode, ale drzia sa ma a neviem s nimi pohnut, aj keby ze pijem len vodu..
Som stale v pohybe, moje deti sa o to postaraju =DD, ale aj tak tych 5 kil zo mna nechce opadnut..
Sladke takmer nejem, mozno raz za cas si dam nejaky keksik alebo maly kusok cokolady, nejako to nemusim, takze neviem preco sa mi nedari zhodit ..
Vy to viete..? 😀

miskap2111
26. nov 2012

@bianka444 možno by si si mohla urobiť analýzu svojho jedálnička- jednoducho si písať, čo si všetko zjedla a kedy a podľa toho vypočítať tvoj denný energetický príjem. Aj keď neješ sladkosti, môžeš to kompezovať niečím iným.. Čo sa týka toho pohybu- opäť nemusí stačit´, že máš pohyb s deťmi. Na schudnutie pomáhajú aktivity, pri ktorých dosahuješ určitú srdcovǔ frekvenciu po určitý čas. Je možné, že ty sa do tejto zóny pri pohybe s deťmi ani nedostaneš, resp. nie si v tej zóne určitú dobu a tak hoci sa aj hýbeš, na schudnutie to nie je dostatočné.. Tu by možno pomohlo zmerať si srdcovú frekvenciu počas pohybu s deťmi, ale ak nemáš doma sporttracker, tak to asi nebude až tak jednoduché, lebo mať prst na tepne pri pohybe s deťmi si neviem predstavit 😀.. Ďalej je možné, že máš dobrú kondíciu, tak telo potrebuje väčšiu záťaž, aby schudlo, keďže sa už adaptovalo na energetický príjem a výdaj, ktorý máš permanentne. No a ďalej može byť príčina v spomalenenom metabolizme, alebo dokonca aj v tom, že ješ príliš málo.. Ako vidíš, odpovede nie sú až také jednoduché.. Skús si však najprv prehodnotiť svoj denný príjem a výdaj - konkrétnym záznamom a to ti dá aspoň akú takú ideu, ako postupovať ďalej.

sarinka2012
12. jan 2014

Ahojte,chcela by som sa opytat,ci vam pomohli nejake čaje,viem ze momentalne tema nie je aktualna ale mozno sa najde niekto kto mi bude vediet poradiť 🙂 stravu aj cvicenie by som zvladla,ale zaujimalo by ma ci mate niektora dobre skusenosti s pitim caju ( a ked tak akeho) pri diete a nie len na zaklade podpory chudnutia,ale aj revitalizacie,očisty alebo aspon na povzbudenie a energiu 🙂

dominikalucerzo2204
15. mar 2014

@vivien742 a co si robila& behala si alebo cvicila prosim odpovedz
🙂

gabri78
15. apr 2014

No koceny ja som schudla za 3 tyzdne a 4 dni 8 kg proteinovou dietou 🙂 a idem dalej...

luciindaa
7. feb 2015

Ahoj Gabri,aká je to prosím diéta? ja chcem vvśkusiť tuto delenú,treba mi tiež zhodiť nejakých 5-6 kíl,ale neviem si s nimi rady.