Koľko sa vám podarilo schudnúť?

fabula
10. sep 2009

Ahojte , chcem sa spytast kolko sa Vam podarilo schudnut a ako a za aku dobu ?

miushka13
8. feb 2015

@gabri78 ahoj aj ja by som rada vediet aka je to dieta 🙂 najdem ju na nete? @fabula ja som schudla min.rok skoro 6 kil cca za 3a pol tyzdna mozno aj menej... rok som nepribrala ale vianoce urobili svoje a neviem to odvtedy zastavit... no idem do toho znova, dietovat, a tesim sa uz aj na lepsie pocasie a zacinam s behom momentalne necvicim lebo mam zdrav.problem takze akurat ked pride jar budem v kope a mozem zacat :Dteraz mam 66 kg a 170cm a do leta by som to chcela dat na 58 🙂 alebo aj 60 by bolo fain hlavne sa chcem zbavit celulitidy 🙂

adkat13
8. feb 2015

ja zatiaľ 15kg za 5 mesiacov, ale dalo by sa aj viac, ja idem takým pohodovým tempom, rozhodne sa nedá povedať, že by som žila na šalátoch 🙂 a chcem dať dolu ešte ďalších 15kg 🙂

yvonn
8. feb 2015

Ahojte, ja zatiaľ z pôrodnej vAhy mám mínus 25kg a cvičím štyri mesiace😊začala som mesiac po pôrode a ide to celkom dobre dole... Už som na váhe pred tehu ale môj sen je ešte aj tak mínus dalších 10kg, tak do leta to dám😊nedietujem vôbec, stravu mám aj tak obmedzenú tým že dojčím...zo začiatku som si stravu veľmi prísne strážila ale teraz si už dám aj čokoládu kludne😄s cviceňim som začala na strojoch Vacufit hneď prvý mesiac po pôrode a to má nastartovalo😊potom už len doma na steperi 5x 30 min a kedže sa mi steper pokazil, tak som ho vymenila za orbitrek a to je teda iná makačka... Ale baví má to a to je hlavne..držím Vám všetkým palce v chudnutí!!!!sama moc dobre viem aký ťažký je to boj😊

gabri78
8. feb 2015

@luciindaa ahoj, jedná sa o proteínovu diétu...

gabri78
8. feb 2015

@miushka13 proteínova diéta

lucka011
8. feb 2015

Ja za 7mesiacov 12kg. Ale centimetre su pre mna najvacsi uspech.. 🙂
Zacala som dennym cvicenim s Jillian, potom som si davala vikendy oddych a teraz ked uz velmi nechcem chudnut tak cvicim bud cely tyzden alebo ked nemam jeden den cas tak sa mezblaznim a striedam Jillian s Bobom Harperom a vyberam viac cvicenia na spevnovanie...
V jedeni som sa nejako neprestala obmedzovat. Jedine som prestala jest chlieb, ked to nie je nutne tak nejem prilohy, len zeleninu a ked jem sladkosti tak len rano. Teda vlastne kazde rano bez sladkeho jogurtu s piskotami alebo ovsenej kase si uz neviem predstavit 😉

mimi299
11. feb 2017

Ahojte, predam cele balenie SIBUTRAMINE 20 mg (30 tabliet). Cena 25,- vratane postovneho. Fotky v maily.

max4
2. sep 2017

22kg za dva mesiace.Nutricnou ketozou.

katrin21
2. sep 2017

@max4 bola si na paleo strave, alebo na Keto diet?

miriam2908
2. sep 2017

11kg za 4tyzdne

dorotelka
6. mar 2021

@miriam2908 akym sposobom? To je wau!

miriam2908
6. mar 2021

@dorotelka 😂 po porode dvojiciek som nestihala ani spat ani jest, kopec stresov a nervov a kila co som nabrala cez tehotenstvo boli o chvilu prec. Ale to asi nieje zrovna zdravy sposob 😜

dorotelka
6. mar 2021

@miriam2908 ach no. Nemám dvojičky. 🤷‍♀️

laura145
13. júl 2023

@titkovamiriam ako sa vam podarylolo